Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

megara
18. pro 2013

Ahoj dámy
píšu ještě z práce z mobilu,dneska mi všichni lezou krkem jak kolegové tak oznamovatelé, no prostě dneska den blbec
@limlim vítám tě zpátky. Taky ti bohužel neporadím se štítnou žlázou.

@bonifac
@jilu04 ten můj se do těch papírů vůbec nepodíval, i když já mu ukazovala ceník co majiv Gennetu na chodbě, on na mě pak koukal ja na blázna, ale pak už se snažil to rozdýchat 🙂

bonifac
18. pro 2013

@megara to sem rada ze nemam sama trdlo :D

bonifac
18. pro 2013

@megara hele po sylviane si jen unavena? Ja sem jak serezana, v hlave jak v ule a poranu se mi chce zvracet... hnus.navic sem uplne blba :D dneska sem si objednala jidlo pro dva... :D kolegine se mi vysmala a zbytek mam pro manzela :D

jilu04
18. pro 2013

@bonifac a nemyslíš, že by bylo nejlepší jí zavolat a říct jí, že je ti po nich takhle špatně? To jsem si taky myslela, že si krásně oslavíme svátky, ale jelikož mám zánět močáku a zřejmě i ledviny, tak budu na antibiotikách a džusu, ach jo, já snad nikdy nic pořádně neoslavím.
To je pochopitelný, že z toho má nervy, ale musí tě poslouchat, když mu něco takového říkáš, jinak bude překvapený a naštvaný pak pořád.

jilu04
18. pro 2013

@megara na to ti dám dobrou radu, jestli se ještě pořádně nepodíval, co kolik bude stát, Já jsem večer před tím, než jsme tam měli jet to podepsat, si k němu sedla, dali jsme si skleničku vína, vytáhla jsem ty papíry, strčila mu je pod nos a v klidu jsme to u té skleničky probali, co jsem věděla, to jsem mu vysvětlila a bylo, takže když jsme pak tam šli, tak to bylo v klidu.

bonifac
18. pro 2013

@jilu04 ja sem mokry rikala ze je ta ha hroznej mazec, ona rekla hm... a zavcla o necem mluvit a uz me moc nepustila ke slovu, ona je docela speciakusta monologu :( a potom mi bylo blby o tom zavit abych nevypadala jako simulant :( navic zblajznu jedno platicko a pryc s nima.

jilu04
18. pro 2013

@bonifac ty jo tak to u mě to tak není, ale je to možná tím, že si nenechám všechno líbit, když jsem tam šla asi podruhý a chtěla mě znovu hnát na laparoskopii, aby zjistili, jestli mám průchozí vejcovody, tak jsem jí řekla, že už to mám hotový z března a přijde mit to zbytečný, tak se mi pak omluvila, že si toho nevšimla a vlastně než jsme se dopracovali k IVF, tak jsme chtěli zkusit inseminaci, sice mi říkala, že si myslí, že to nepůjde, ale já s ní nediskutovala a prostě jsem do toho šla, takže u mě asi zjistila, že nemá moc cenu mě o něčem přesvědčovat, zkus taky trošku přitvrdit, prostě ti je po tom špatně, tak ať ti dá něco jiného, přeci se těch několik týdnů nebudeš takhle trápit

bonifac
18. pro 2013

@jilu04 v prubehu mesice se stejne antikoncepce vystridat nemuze az na dalsi cyklus a ten nebudu potrebovat.Nemyslim ze bych si nechala ten jeji styl libit.Kolikrat sem ji musela utnout v pulce vety abych se taky dostala ke slovu.Navic po ty prestrelce co meli s manzelem uz sem chtela bejt pryc :D

jilu04
18. pro 2013

@bonifac aha tak to jsem nevěděla, a proč ti jí vůbec dávala?

bonifac
18. pro 2013

@jilu04 asi aby mohla lip naplanovat punkci... i kdyz ja mmam mrsku pravidelnou jak svicarsky hodinky... tak nevim... puvodne sme mluvili o to ze veumu mesic a par dnu k tomu abyvh mrchu posoupla... to nebude nutne ve vysledku.

jilu04
18. pro 2013

@bonifac tak to potom nějak nechápu, proč tě tím zatěžuje

megara
18. pro 2013

@bonifac já sem po té HA úplně kaput,je jak lenud postele usnu, včera jsme s kolegou jeli na dopravní a ještě sme u toho rozváželi kolegi a já vpředu při přejíždění z místa na místo usnula v autě,ještě ze sem nechrápala 🙂 a doma pak odpadnu úplně 🙂

jilu04
18. pro 2013

Teda holky, čím vás to ta Mokrá dopuje 😉 😀

bonifac
19. pro 2013

Vid 🙂 říkám,ani při první já někdy v 17 nebo kolik mě bylo sem neměla žádný nežádoucí účinky... Nejlepší stejně byl nuvaring...teda až já to mumousovi povím co sem musela vytrpet.... 😀😀

Holky to vám musím říct.😀 Včera byla fakt noc jak se říká plná vášní....Jak sei povedlo objednat si dvojitou porci oběda,musela sem k tomu mít i dve coly,tak sem si vzala dvě lightky,půl litru vyslala, a to nekdy v jednu odpo.... Večer ne a ne usnout. Tak sem se hrabala tady na konikovi v bazaru jaký mají kočárky a vecicky 😀 Placla sem se přes ruce ať neblbnu a za pomocí relaxační hudby se mi zadarilo usnout.Jenže naše kotě se rozhodlo pro opak!Co chvíli mi z nakyho mě neznamiho důvodů pristalo na zádech nebo na břiše ! Nechápu jestli lezlo pobstrope a nademnou ji došli síly nebo co...Pak probrala psa,ta musela nutne preskladat pelisek a asi někomu posílala morzeovkou zprávu nebo co... Ani nevím,proč sme je nevyrazili ....To bude asi vyčerpáním...Manza to před 4tou vzdal a šel do vany...já se dobrovolně dusula pod perinou....
Vím jistě ,že dneska je svazu do kozelce a budou spát treba ve stodole,ať si zmrznou,cůzy...
A s tímhle začátkem hurá až do večera do práce 😀

megara
19. pro 2013

@bonifac to dělá mamce kočka taky 🙂

jilu04
19. pro 2013

@bonifac tak to je fakt dobrý, msi asi říkala, když nemůžu spát já, nebude spát nikdo. Já znám něco podobnýho od našeho pejska, když ze mně v noci nestahává peřinu, protože si přeci chce jít ven hrát a já musím jít s ním, tak mě budí olizováním obličeje a já v polospánku říkala příteli, ať si jde vyčistit zuby, že mu hrozně smrdí z pusy, než mi došlo, že je to vlastně pes a takový poslední bonbonek byl, když mě v noci budil asi 3x a když jsem na něj nereagovala, ale koukala, tak zvedl nohu a ze nám počůrá dveře v ložnici, tak jsem celá šílená už vyskočila a šla s ním teda ven, měl štěstí, že vážně potřeboval.

fachy
19. pro 2013

@bonifac jsem rada, ze nejsem sama, kdo se kuli zlatym chlupacum nevyspi 😀 zase ale nemit je, tak by se clovek zblaznil

bonifac
19. pro 2013

@jilu04 teda tos me pobavila :D ... jdi si vyvistit zuby :D

@fachy kort ja... ja jich mam... :D

fachy
19. pro 2013

@bonifac kolik? ja mam 3 psy a prasatko 😀

bonifac
19. pro 2013

@fachy momentalne dohromady 8 🙂
Dva psy, dva kone a ctyri kocky

megara
19. pro 2013

Ahoj dámy
u nás holky spí s námi v postely, kolikrát ani nevim jak je možné,že se vejdeme do postele všichni , obě mají dohromady 78 kg 😀 Já kolikrát ani nezjistim že se v noci courají sem tam, že se něco děje zjistíme až když se malá zabouchne na záchodě a nemůže ven, to pak řve a je jí naprosto fuk kolik je hodin 😀

bonifac
20. pro 2013

@megara to já sem macecha a do postele mi pes nesmí 🙂 Stará mica spi v nohách a kotě na jaře půjde ven za ostatnima 🙂
Co to mas za postelovy pejsky?🙂

megara
20. pro 2013

@bonifac mám 2 fenky Cane corso,jsou to sestry, velké jsou 2 roky a malé bude teď v prosinci 6 měsíců. Fotku si dám do profilu.
Dnešní návštěva Gennetu dopadla celkem dobře, mám puregon a per, ještě si musim vyzvednout medrol. 5.ledna začínám píchat, napsali jsme si ICSI,prodlouženou kultivaci a vitrifikaci tak uvidíme 😀

bonifac
20. pro 2013

@megara a to nemáte v posteli naslintano? 😀
Tak to budem pichat stejně.Já začínám 8.

megara
20. pro 2013

@bonifac ne ne ony normálně neslintají jen když před nimi jíš 😀 to mají potom sliny až na zem 😀 10.12: pak na utrazvuk.

bonifac
21. pro 2013

@megara umim si to zive predstavit :D ja sem chtela nemeckou dogu ale mnozstvi slin ktery dokaze vyprodulovat me presvedcilo o to ze to nebude dobry napad :D

bonifac
22. pro 2013

Zkusíme cajicky na uhnizdeni 🙂http://www.ellis.cz/344-caj-na-podporu-ivf

janitschka
22. pro 2013

Ahoj holky. Doufám, že nevadí, že se k vám přidám. Chtěla bych se zeptat, co si myslíte o tomto: Byla jsem na ET před 16 dny. Čtyři dni zpátky jsem měla pozdní OHSS středního stupně. Včera jsem byla u doktorky a na krvi a v krvi jsem měla 672,7 HCG. Předepsali mi injekce Clexane na ředění krve. Včera večer jsem si píchla první a pila první nutridrink. Dnes ráno mám břicho o poznání menší. Tak se bojím, zda jsem to škvrně neotratila nebo zda se nestalo něco... Máte s tím zkušenosti? Za jak dlouho vám zmila pozdní ohss.. A existuje v lékárně nějaký test který měří i jednotky hcg? Dnes ráno jsem si dělala test a pořád tam byly dvě čárky. Jsem asi zbytečně vystrašená ale mám strach.

bonifac
22. pro 2013

@janitschka ahoj, podle briska se nemuzes ridit,miminko jeste nema ani velikost hrasku 🙂 Hlavne se nestresuj to mu udeka nejlip kdyz budes k brisku sozstredit vsecku lasku.Dodrzuj pokyny doktoru, hlad brisko a neplas ;) V lekarne maji jen orientacni testy.Vysi hcg zjisti jen z krve.Ale pokud nespinis, neboj se nic.
Drzim palce!!!!!

bonifac
22. pro 2013

Devcata pomoc 🙂 Nemam darek pro tatu.... 😖 Nevim co bych mu dala... problem ze je vsecko co potrebuje ma, kdyz neco chce hned si to koupi, knizku ma prectenou asi za dva dny a uz je nema kam davat.Mel depku ze je mu 60 tak vitaminy neprichazi v uvahu.... jediny co me napadlo je CD do auta a to mi prijde takovy ... ja nevim nemastny neslany... co mate pro tatinky?