Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

cicinky
15. led 2014

@bonifac - Mooooooc děkujeme 🙂
@fachy - něco se určitě povede, věř mi 🙂

cicinky
15. led 2014

@bonifac - mě injekce dělaly taky hrozný problém ☹
takže ve finále mě odbublinkoval vždy injekci mužíček 🙂

bonifac
15. led 2014

@cicinky tak to máš štěstí 🙂 já sem to nějak zvládla je to taková napodobenina stříkačky fakt vtipný 😀
Uz jen párkrát a pak vaja vaja ven 🙂

megara
15. led 2014

@cicinky já tam jdu už na 7 hod ráno. Držim pěsti aby se bublinky držely co nejdéle 😀

@bonifac já jsem si s tou stříkačkou hrála tak dlouho že sem ten vzduch úplně vypustila ani nevim jak, proto měl vždycky přítel hysterák, páč jsem si s tím pořád hrála 😀

cicinky
15. led 2014

@bonifac - určitě si svůj způsob najdeš ;)
@megara - je možné, že se tam ještě potkáme, neboť v 7hodin přijdeš, pak budeš minimálně 1 hodinu na kapačkách na pokoji, dostaneš antibiotika a cca v 8.15-8.30 budeš na sále, nelekni se, mají tmavé hábity, po 10ti minutách tě proberou,a budou s tebou mluvit, vím, že jsem mluvila, ale co jsem povídala, tak to fakt už netuším :D
Pak budeš spát a spát, 2 hodiny na pokoji, kdyby jsi se necítila, tak tam zůstaň déle, aby se ti neudělalo zle a nezačala krvácet, to by byl průših (jo a připrav se na tampón, má cca 1 metr, musíš si ho pak vyndat, taháš a taháš a taháš a vypadá to, že to nemá konce 😀 , ale nebolí to ;)

Holky na jednu stranu se moc těším, na druhou stranu jsem v šoku, že dnes ještě nemám bublinku a zítra už tu bude, z domova odjedeme dva a domů se vrátíme "tři" 🙂
Je to neuvěřitelné 🙂
14 dní se odmítám namáhat, zlobit, vztekat, rozčilovat, prostě nic 🙂 a moje bublinka se určo chytí :D
Pokojíček jsem jí připravila měkký a prostorný (za 1 měsíc mám přes pupík o 4 cm více, a o 6 kg více na váze) 🙂, tak snad jí bude pohodlně 😝

cicinky
16. led 2014

@jilu04
@bonifac
@megara
Dnes ráno mě jedna bublinka opustila, přestala se vyvíjet, ale ta druhá je prý hrozně statečná 🙂

megara
16. led 2014

@cicinky už sem v gennetu,píšu z přítelova tel. Mám mmamkadrou kosilku,zapomenula jsem doma barbory,ještě že mamka v liberči pracuje tak mám barbory půjčené od ní. I z jednoho bojovníka můžeš mít 2 skritky😀😉
Ještě mám dotaz platí se vše při odběru nebo až při transferu? Čekám dělají přede mno ještě nějaký zákrok.

bonifac
16. led 2014

@cicinky tak to se asi dohodly která z nich se hodlá capnout 😉
Držím palce

bonifac
16. led 2014

Holky poraďte mi, kdy se platí při OPU nebo ET???manžel zas vyšiluje

bonifac
16. led 2014

@megara pak dej vědět jak se citis 🙂

cicinky
16. led 2014

@megara
Až při transferu

cicinky
16. led 2014

@bonifac - také si myslím :D

cicinky
16. led 2014

@bonifac
OPU se neplatí ;)

bonifac
16. led 2014

Takže mám uklidnit chlapa ze na pondělí peníze vozit nemusíme jo?🙂

bonifac
16. led 2014

@cicinky nemyslim to jestli se platí opu ale tech 20tis co budem doplacet ua picsi za pk a za nanučky kdy to skládáme zda už při opu a nebo až při et, myslim ženam to dr. rikala ale bylo to behem strasny navstevy kdy se manzel vztekal a xichtil :D

cicinky
16. led 2014

@bonifac
Ahojky, tak my jsme dnes zaplatili 9.500,- za ICSI a kultivaci.
Za OPU jsem v sobotu nic neplatila, a platili jsme až dnes, po odběru i kultivaci.

Je to božíííí, koukala jsem na tu naši bublinku i na to, jak mi ji pan Dr, zavedl, jak se tam usadila, a teď se hnízdí :D
Jsem z toho tak nadšená :D

megara
16. led 2014

Ahoj dámy
jsem doma a je mi docela fajn,jen trochu cítím vaječníky,narkózu zvládám docela dobře takže jsem teď v pohodě. Odebrali mi 10 folíků z toho máme 7 oocytů. Zítra mi budou volat kolik jich žije, sem z toho docela nervózní 🙂 Dostala sem opět Medrol a k tomu Utrogestan na zavádění 2-2-2 . Na zprávě,kterou mám je ze se věci nehrazené pojišťovnou hradi před ET. 🙂

@cicinky bojovníček to zvládne uvidíš 🙂
@bonifac opravdu korunky vozit nemusíte 🙂

cicinky
16. led 2014

@megara
Ahoooj, koukala jsem, jestli tě nepotkám, ale šlo to u mě tak rychle, že bych tě ani nestihla, šla jsem už v 11hodin 🙂
Máš super počet! 🙂
Vůbec nebuď nervózní, ale těš se 🙂
Taky mám Medrol, Utrogestan v úplně stejném 🙂

megara
16. led 2014

@cicinky my jsme odcházeli kolem 11 hod. já měla oranžovou bundu

bonifac
16. led 2014

@megara si holka statečná 🙂 co mužák? držel tě za pacičku? 🙂

cicinky
16. led 2014

@megara
Jejda, tak to jsem seděla dole u recepce a čekala, až vás všechny ve 3.patře vyřídí :D, aby jsme mohly jít my další pro bublinky 🙂

bonifac
16. led 2014

Holky já padam na hubu... v práci od 9:00 aý do 20:00... a to mám sebou i injekce kdybch náhodou nestíhala dorazit domu včas... lidi otravný, mě třeští hlava, vaječníky už se sotva vejdou do břicha a unavená sem jak po tejdení šichtě v kamenolomu...
no je tohle normální? grrrr

cicinky
16. led 2014

@bonifac Naprosto :D

bonifac
16. led 2014

@cicinky neeeee :D

megara
16. led 2014

@bonifac mužák mě za packu nedržel 🙂 nejdříve šel odevzdat spermijky a když jsem šla na sál tak si šel někam pro jídlo a pak mě na pokoji rušil když si hral s mobilem 🙂 Taky sem bývala hodně unavená.

@cicinky jé tak to jsme se opravdu minuli jen kousek. Teď už jen bublinku hýčkej 🙂

cicinky
16. led 2014

@bonifac - bohužel áááááno 🙂

@megara - tak třeba za 14 dní... nebo prostě někdy 🙂

megara
16. led 2014

@cicinky no jo třeba za 14 dní 😀 nebo jak říkáš někdy

cicinky
16. led 2014

@megara - někdy s kočárky v Liberci na zahrádce ;)

megara
17. led 2014

Ahoj dámy
ráno volala sestřička a máme 5 oplodněných bojovníčků,transfer by prý možná byl začátkem týdne 🙂
@cicinky v Liberci to znám jen kol náměstí tak bys musela nějakou kavárnu se zahrádkou najit sama 😀

Teď mi volal šéf jestli přijdu v pondělí do práce, ja ze ano, tak sem zvědavá jestli tam budu celý den nebo uteču dříve nebo bude transfer až v úterý 😀

jilu04
17. led 2014

@hudala Teda to jsou radosti, tak hlavní je, že jsi v pořádku a nic se nestalo, plechy se vždycky dají nějak spravit. A penízky se našetří znovu neboj, to bude v pohodě.