Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

martiina_k
7. bře 2014

@bonifac a ten měsíční kámen nosíš v peněžence, nebo kde ho máš? Já už se tak těším, až budu zase čekat a tentorkát to určo vyjde 😅

bonifac
7. bře 2014

@martiina_k na krku mám přívěsek takový v cinu zakomponivany 🙂

martiina_k
7. bře 2014

@bonifac Tak ten musí být krásný. Ty cínované věci se mi moc líbí. Já si ten svůj ještě nestihla zakomponovat do šperku.. ani jsem nečekala, že to půjde tak rychle... tak ho asi začnu nosit jen tak u sebe... Uvidím, jestli na to o víkendu budu mít čas, mám teď na šperky hodně zakázek, ty dva týdny neschopenky se mi budou nááááramně hodit :D :D :D

limlim
7. bře 2014

@cicinky Ty ja sice mam, ale nepruchodny ....

mourovata
7. bře 2014

Ahoj holky, tak já včera bodla první injekci a v úterý jedeme na kontorlu. Chtěla jsem se vás zeptat, jak to bylo u vás s MS při stimulaci. Já začala krvácet, pomalu ráno a jak jsem večer píchla injekci tak krvácím jen na slipovku. Je možné že je to po těch injekcích? nikdy jsem to takhle málo neměla.

cicinky
7. bře 2014

@martiina_k v 7.30 :D
Nooo, budeme sedět obě v prvním patře, tak třeba se potkáme 🙂

cicinky
7. bře 2014

@limlim - já je měla nějak i pochroumané, tak mi je raději vzali... někdy si říkám, zda-li to bylo dobře, ale nechci riskovat mimoděložní 😒

martiina_k
7. bře 2014

@cicinky tak to je super, to se určitě potkáme - i když oni v gennetu berou dost načas a my přijíždíme také tak max. 10 min. před, takže to budete asi zrovna uvnitř... ty tu nemáš žádnou fotku viď? Jak tě poznám? Já na sobě budu mít storpo takovou béžovou světlou bundu, fotku u mě vidíš.. a ty tam jdeš proč? Ty už stimuluješ? Je nás tu dost a nějak se mi to plete. Vím, že to první nevyšlo, to si pamatuju, ale v jaké jsi fázi teď, to nějak netuším...

elysion
7. bře 2014

@veverusa děkuji za odpověď...Manžel je teda sekáč za půl roku 20 kg je zajímaví,že dokud nezašel k poradkyni tak ty kila dolů nešla 🙂
@martiina_k taky děkuji za odpověd...já mám zrovna tak sedavé zaměstnání...přemýšlela jsem právě o poradkyni,ale stále to zvažuji 😒 zatím si teda myslím,že to zvládnu sama...jím 5 denně vynechala sem teda knedlíky a bílé pečivo a snažím se tak nějak jíst oddělenou stravu uvidíme v pondělí jdu na váhu tak sem zvědavá kolik bude dole 🙂

cicinky
7. bře 2014

@martiina_k - stimuilace 😉, fotku ti pošlu do sz 😉

vercas01
8. bře 2014

Ahojte 🙂 jdu se k vám optat...
Manžel měl při narození vrozené vady ( něco s ledvinama, zdvojené moč.cesty,...) nechala jsem si udělat od jeho doktora výpis z karty a donela to svému gyn. ten volal do genetu zda je potřeba provést prvotrimestriální screenening... tam jsem objednaná v pondělí na 11:00. chci se zeptat když mám žádanku od svého gyn budu v genetu platit těch 1100,- ? nebo to tedy budu mít zadarmo? (někde v některých diskuzích slečny psaly, že když tam řpišly s žádankou od svého gyn tak to neplatily a platily jen regul.poplatek popřípadě fotky)
Peníze si sebou v pondělí pro jistotu beru ale ptám se tak informačně 🙂

limlim
8. bře 2014

@cicinky jsem si taky říkala zda mě je nechají a dr. mě to nenabídla tak jsem dělala mrtvýho brouka 🙂Moje gyn. říkala, že by je dala pryč pokud bych chtěla třeba pak druhý mimčo ..

cicinky
9. bře 2014

@vercas01 - já myslím, že pokud máš žádanku, tak platit nebudeš 😉

@limlim - pokud ti je nechala, tak asi je ještě nějaká možnost, u mě bohužel "profuk" nezabral, spíš se to ještě zhoršilo ☹
Takže jsem si je nechala uzmout, a teď u 2hého pokusu, děj se vůle přírody a snad se zadaří 🙂

limlim
9. bře 2014

@cicinky Prave dr. me rikala, ze tekutina neprosla ani jednim vejcovodem, ale ze moznost otehotneni je tak 4%, ale ze mela pripad, ze to slo i spontalne. No my se snazime uz dva roky a cekat na prirodu to bych se asi nedockala 😉 Drzim peste at ti to vyjde 😀

cicinky
10. bře 2014

@limlim - my jsme se snažili 1,5 roku, a nešlo to, pak nám udělali SPG, ten vyšel v pohodě, má jich mnoho, ale jsou mršky línější 😀 , proto jsme se rozhodli pro ICSI 😉
Kéž by se ti to spontánně povedlo 🙂 , lepší než ty metody a všechny ty injekce a léky....

jilu04
12. bře 2014

Ahojky holky, chci se zeptat, po jaké době od píchnutí vyvolávačky jste dostali MS?

cicinky
13. bře 2014

@jilu04 - za týden přesně 🙂, ale žádná velká hitparáda to nebyla, řekla bych, že to byla taková klasická MS. Dr. mi říkala, že MS dostanu nejpozději do 2 týdnů.
Kdy jsi dostala injekci?

jilu04
13. bře 2014

@cicinky V pátek, u úterý jsem měla sliznici dost vysokou a do pátku ještě trochu povyrostla, ale nebylo tam nikde nic vidět, tak mi ji píchli. Asi 3 dny mám takový divný tlak v podbřišku, ale to je asi tak všechno a pořád se nic neděje, tak jsem z toho taková nějaká nesvá, dřív jsem to vždycky dostala během pád dnů a tentokrát nic.

cicinky
13. bře 2014

@jilu04 - tak zítra a nebo v sobotu ji dostaneš 😉, taky jsem to tak měla, ale počítala jsem s tím, že do 14ti dnů to mám dostat... ještě vydrž, nestresuj se 😉

jilu04
13. bře 2014

@cicinky tak to je dobře, já se na ni snad i těším, až zase budeme moct jít do KETu, to tělo musí být už těma hormonama úplně zmatený

cicinky
13. bře 2014

@jilu04 - jéé, tak šup šup a ať se zadaří 🙂
17tého jdu na UZ a pak celou stimulku na novo, do toho měním zaměstnání, ale jsem tak nějak v klidu, až na ty kila.... tak snad se na druhý pokus zadaří a bude kulíšek 🙂

jilu04
13. bře 2014

@cicinky uvidíš, že to teď dopadne, ten první pokus byl jen takový trenažér

cicinky
13. bře 2014

@jilu04 - doufám v to 😉
Už jen proto mé zlatíčko, on se na miminko moc těší 🙂

jilu04
13. bře 2014

@cicinky to věřím my taky a strašně moc

sissi9
13. bře 2014

Ahoj holky, jsem tu nová a chodim taky do Gennetu v LBC. Jak jste tam spokojené? Mám jít v dubnu na 1.ivf a vlastně ani moc nevim, co mě čeká. Podělíte se se mnou o zkušenosti? Díky moc.

martiina_k
13. bře 2014

@sissi9 vítej mezi námi 🙂

sissi9
13. bře 2014

@martiina_k Děkuji🙂. Mám dojem,že jsem tu už četla nějaké příspěvky od tebe, nenapsala bys mi třeba, jak je při stimulaci (vedlejší účinky atd?). Mám mít dlouhý protokol a nemám ještě rozpis, takže ani nevím, na jak je to dlouho??

cicinky
13. bře 2014

@sissi9 - vítej mezi námi 🙂
Vůbec ničeho se neboj, dle výsledků krve, a všech genetických testů ti určí jaký protokol je pro tebe vhodný, zároveň ti sdělí, zda je nutné využívat nějakých metod, nebo zda bude možné spontánní otěhotnění... no však uvidíš sama 😉

cicinky
13. bře 2014

@jilu04 jsem zvědavá, jak budu vypadat teď po tom druhém IVF, dr. se rozhodla mi zvýšit dávku hormonů 😒

jilu04
13. bře 2014

@cicinky uvidíš, že to bude v pohodě, to těl už bude dosti nadopované z toho předchozího pokusu kilama, takže teď už to bude dobrý