Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

mourovata
19. bře 2014

Ahoj holky, tak z 11 se jich vyvíjí 5 emoticon o víkendu asi půjdu na transfer. už se těším
@jilu04 Moc gratuluju

martiina_k
19. bře 2014

Tak jsem z gennetu zpátky, pan doktor je se mnou spokojený, v pondělí bude na 99% transfer. Ode dneška začínám zavádět navíc utroš, tak jsem zvědavá, jak se mnou "zacvičí" tentokrát :D :D :D
Co znamená přidat do jídla víc proteinů? Jako myslím konkrétně co to znamená?

cicinky
19. bře 2014

@mourovata
@bonifac
@martiina_k
Holky to jsou samé pozitivní zprávy 🙂
Jen tak dál 😀

megara
19. bře 2014

@jilu04 Tak to ti moc gratuluju, je to úžasná zpráva. Tak se hlavně opatruj a odpočívej 🙂 🙂 🙂

megara
19. bře 2014

Jsou to tady samé pozitivní zprávy, tak doufám že ta těhotenská vlna která tu začíná bude pokračovat na nás všechny 🙂 🙂

jilu04
19. bře 2014

@cicinky Já teda měla jen ty injekce, ale hodně mi prý i pomohlo na kvalitu vajíček a počet, že jsem pila inofolic
@bonifac no jen doufám, že to bude mít i hezký konec

jilu04
19. bře 2014

@martiina_k nejlepší taková proteinová bomba je protifar, sice je to na chuť hnusné, ale pomáhá to

jilu04
19. bře 2014

Holčinky všem moc děkuji, uvidíte, že do konce roku budeme namnožené všechny

martiina_k
19. bře 2014

@jilu04 jo nějaký preparát jo? Já myslela přidat do jídla něčeho víc, teď právě nemůžu rychle přijít na to, v čem jsou proteiny - v mase? Jsem v práci a nemůžu nad tím přemýšlet...

megara
19. bře 2014

@jilu04 Já v to moc moc moc doufám 🙂

jilu04
19. bře 2014

@martiina_k je to takový prášek, který rozpustíš ve vodě, sice na chuť nic moc, ale vážně to funguje
@megara uvidíš, že to tak bude a jak jste vy daleko?

bonifac
19. bře 2014

@martiina_k ja to resila kurecim, tofu, smakounem, tempehem a vejci 🙂

megara
19. bře 2014

@jilu04 my vlastně nejsme nikde 🙂 toho 7.4. Jdeme k paní doktorce abychom se dohodli na dalším IVF aby mohla poslat žádost na pojišťovnu, i když já myslela že když nám to schválili poprvé už nebude potřeba o nic žádat, ale asi je. Takže bych se s ní chtěla domluvit i na lécích, abychom tuším, při květnové MS mohli začít se stimulkou, páč dubnovou bychom asi nestihli 🙂

mourovata
20. bře 2014

Ahoj kočky tak stále máme 5 bublinek a transfer asi v sobotu 😉

martiina_k
20. bře 2014

@mourovata tak to je super, že se pořád vyvíjí. nám vlastně každým dnem nějaká ubyla... tak to máš velkou naději, že by mohly být všechny 🙂

jilu04
20. bře 2014

@megara tak to jo, uvidíš, třeba se vám do té doby taky zadaří a jak se říkají takové ty blbosti jako neztrácet naději a tak, tak ti poradím jedno, hoď všechno za hlavu, těš se na to, že půjdeš na další stimulaci a normálně si doma užívejte za účelem užít si sex jako sex a ne jako oplodňovací cvičení 🙂 Já totiž myslím, že takhle nějak to vzniklo i u nás, tolik jsme se těšili na KET a všechno naplánovali, až k němu jaksi už nedošlo, doporučuji koupit si inofolic a calibrum babyplan, to mi poradila i Mokrá zhruba před měsícem.
@mourovata To je supeer, uvidíš, že se udrží všechny a pak i u tebe zůstane aspoň jeden drobeček v bříšku.

mourovata
20. bře 2014

@jilu04
@martiina_k holky já mám takovou radost, už abych měla ty raubíře v břiše. Ale ještě váhám, jestli jedno nebo 2

mourovata
20. bře 2014

holky, měli jste nějaké omezení po Et? Myslím ten den? Mysleli jsme, že kdyby jsme jeli v sobotu tak to spojíme s výletem

martiina_k
20. bře 2014

@mourovata já se rozhodla pro jedno hlavně z toho důvodu, že mám menší dělohu a dvě by bylo velké riziko předčasného porodu. Jinak jsem se ptala a bylo mi řečeno, že u vložení dvou je jen o 8% větší šance na uchyccení, což dle mého názoru je minimální procento.
Jinak omezení asi jako takové ne, ale já bcyh na výlet nešla. Tu půl hoďku tam musíš ležet a potom už v podstatě žádné omezení nemáš, ale u mě to bylo tak, že jakmile jsem začla něco dělat, třeba jsem došla na nákup, nebo jsem i dlouho seděla (né na gauči v pololehu, ale vyloženě sezení na židli a mačkání břicha), tak jsem tak za dvě hodinky ten podbřišek cítila, nebo i dřív. Prostě mimísek dával najevo, že se mu to nelíbí, takže jsem radši nic moc nedělala. No ale stejně mi to nebylo nic platné 🙂
akorát kdybych chodila do práce a to bříško bolelo, tak bych si vyčítala, že jsem nezůstala doma a že jsem si ten nezdar vlastně zavinila (což by asi byla hloupost, ale hlavě člověk neporučí). Možná že holky to mají jinak, ale u mě to bylo takto...

bonifac
20. bře 2014

Nevěřila bych ze to někdy řeknu ale hurraaa ja to dostala 😀 Volán do Gennetu na UZ

bonifac
20. bře 2014

Tak na začátku dubna KET... k narozeninám budou // tlustice

martiina_k
20. bře 2014

@bonifac kdy máš narozky? Taky počítám, že k narozeninám si nadělím dálnici 🙂

matolova
20. bře 2014

za sebe gennet doporučuji.....vyměnila jsem iscare za gennet a jsem nadšená. dneska jsem v polovine 6-tého měsíce....paní doktorka mokrá je super ženská...ten přístup co maji k lidem se neda porovnat...jinak vsem co jdete na ivf,iui nebo ket drzim palce

bonifac
20. bře 2014

@martiina_k 16.4. 🙂 KET sem počítala asi na na 2. , 3. ...

jilu04
21. bře 2014

Ahojky holky, tak jsem se dneska ráno vážila a mám o 2 kila míň, nejen že mi je špatně od žaludku,ale přidal se ještě průjem, v úterý ráno jdu na kontrolu, tak bude snad vše v pořádku. ☹

martiina_k
21. bře 2014

@jilu04 to víš že bude, spousta ženských to tak má, že na začátku zhubnou... já se dneska taky vážila, jestli zase přibírám nebo ne a mám svých 62kg. Takže jsem spokojená. I když tělo je pořád rozkydlé, ale to teď nebudu řešit. Pokud při nás v pondělí budou stát všichni dobří andělé, tak mi to bude fuk 🙂

cicinky
21. bře 2014

@jilu04 - bude uvidíš 🙂 , to se jen tvoje tělíčko smiřuje s mimískem 😉
@bonifac - takže 16.4. a dalších 14 dní na tebe budu mooooc myslet 🙂
@martiina_k
@mourovata

Holky v pondělí jdu další kontrolní UZ, v příštím týdnu punkce a pak hurá do druhého pokusu 🙂
Bohužel jsem vyčerapala už léky a tak jsem si pěkně zaplatila 2.500,- a šla s 1 krabičkou domů ☹ .
Holky, proč nám na začátku nikdo neřekl, že to bude taková palba??

veverusa
21. bře 2014

@jilu04 Taky hubnu. Uz mam 5 kg dole, ale ja mam z ceho brat 😀 A strevni problemy jsou u me prvni tehotenske priznaky.

veverusa
21. bře 2014

@cicinky Jo je to palba a to si vsichni mysli, ze to je zadarmo ☹

veverusa
21. bře 2014

Holky co se chystate na "akci" drzte se. Urcite to vyjde. 😵