Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

cicinky
24. bře 2014

@marcule Máš právo zjistit, co účtovali a máš právo se proti tomu ohradit, takže bych být tebou, určitě na pojišťovnu zašla 😉

martiina_k
24. bře 2014

Tak mi právě volali z Gennetu, že embryo se jim podařilo zdárně rozmrazit, takže nic nebrání transferu 🙂
Trošku jsem se bála, říkala jsem si, co když se jim nerozmrazí... stejně je to alchymie, zamrazí ho, pak ho rozmrazí a embryo se dál vyvíjí... nechápu.... ještě že je technika na tak dobré úrovni...

cicinky
24. bře 2014

@martiina_k
A já jdu ve čtvrtek na punkci, mám 9 vajíček na levém a 3 na pravém, tak uvidíme, jak se ocásky s vajíčky dohodnou 😀

marcule
24. bře 2014

@cicinky to určitě udělám,hned ve středu zajedu na pojištovnu a na vše se přeptám..

marcule
24. bře 2014

@cicinky ty jdeš ve čtvrtek na punkci,ja jdu ve čtvrtek na hysteroskopii,muzu se zeptat jak to chodi nevis

marcule
24. bře 2014

ahoj holky .Je tu nejaka ktera ma zkusenost s hysteroskopii v Libereckem Gennetu?

martiina_k
24. bře 2014

@marcule no jak.... přijdeš tam ráno, napojí ti kanylu, potom tě oddvezou na sál, tam ti dají narkózu a už o sobě nevíš. Potom tě zavezou zpátky na pokoj, kde čeká manžel, asi tak dvě tři hoďky se vyspíš a pak jedete dom...

Holky, mám tu svojí bublinku v sobě, už jsme doma a pozitivně na ni myslíme 🙂

cicinky
24. bře 2014

@marcule - ničeho se neboj, vše bude v pohodě 🙂

@martiina_k - tak šup šup, ať se zavrtá 🙂

mourovata
24. bře 2014

holky v sobotu jsme měli ET a dneska mě bolí břicho jak slabě na MS, je to normální? a to celý den jen ležím, jako mi tam dloube. myslíte že je to zahnizďování nebo roztahování dělohy? přijde mi to brzo

martiina_k
24. bře 2014

@cicinky už jí domlouvám, neboj 😅 tentokrát mi to zaváděla paní doktorka, tak jsem jí taky poznala. Ale jsem ráda, že jsem u primáře. Nemá to žádný reálný důvod, ale mám pocit, že nás tam "osud" nebo jak to nazvat nasměroval sám 🙂

martiina_k
24. bře 2014

@mourovata myslím, že je to normální, já to měla při tom prvním ET tak čtyři (možná pět) dní... potom to přešlo.

mourovata
24. bře 2014

@martiina_k díky moc

megara
24. bře 2014

Ahoj dámy
@mourovata a @martiina_k držte plody 🙂
@mourovata já sem to po ET taky měla, jen odpočívej a užívej si to 🙂
@cicinky téééda ty budeš mít úrodu
@marcule tak to zkušenost za všechny prachy, člověk by řekl, že se budou snažit pomoci a né si vás tam držet na semeno a nic z toho

marcule
24. bře 2014

jo jo presne tak!hodne hodne spatna zkusenost!zadna pece,zadny vysetreni,jen zbytecna stimulace a tahani penez a ztraceni casu a pomoc zadna!Zarizeni nazvem SANUS UZ NIKDY NECHCI VIDET ANI SLYSET !!!!

marcule
24. bře 2014

@martiina_k ja jak se znam budu po narkose fit hned,po laparo jsem uz ani nespala a to byla hodinova narkoza..spis uz to chci mit za sebou..Tobe drzim moc pesticky at se bublinka zavrta,muzu se zeptat ty mas kolikaty transfer?pochopila jsem ze mate darovana vajicka..

martiina_k
24. bře 2014

@marcule jj, máme darovaná vajíčka, mám druhý transfer. První byl koncem ledna, zbyla nám dvě embrya na zamražení, teď máme prvního mrazáčka.

cicinky
24. bře 2014

@martiina_k - domlouvej jí i za mě 🙂, dr. je v pohodě, dneska byla taková spokojená a veselá 🙂
@mourovata - já myslím,že to bude zavrtávání
@megara - držím pěsti, ať vše dobře dopadne 😉
@marcule - já snáším narkózy dost špatně, ale po té 15ti minutové jsem byla jen ospinkaná 🙂
@jilu04 - zlato, tak jak to s tebou vypadá?? 🙂

marcule
24. bře 2014

jo jo presne tak!hodne hodne spatna zkusenost!zadna pece,zadny vysetreni,jen zbytecna stimulace a tahani penez a ztraceni casu a pomoc zadna!Zarizeni nazvem SANUS UZ NIKDY NECHCI VIDET ANI SLYSET !!!!

jilu04
24. bře 2014

@cicinky no zatím asi vše v pořádku, pořád je mi špatně, zítra ráno jdu na kontrolní UZ, tak uvidíme, co a jak bude dál a jestli je tak vše v pořádku. A jak se máš ty?

marcule
24. bře 2014

@cicinky to ja prave narkosu snasim velmi dobre,ma nejdelsi narkosa byla 6 hodin a nebylo mi vubec zle..

megara
24. bře 2014

Taky nemám s narkózou žádné potíže, ale i tak bych pořád spala 🙂

marcule
24. bře 2014

@martiina_k a muzes me napsat nejake informace ohledne darovanych vajicek,jak to probiha,jaka je tam priprava,jak dlouho se ceka atd.?nejspis me taky cekaji darovana vajicka.Tak ti hlavne moc drzim pesticky aby uz se embryo chytlo a zustalo u tebe,prekvapilo me ze to na poprve nevyslo.Po predchozi spatne zkusenosti vubec nevim co me ceka..ted ve ctvrtek ta hysteroskopie dal nevim,dekuji za info

cicinky
24. bře 2014

@marcule
@megara
Holky, tak já a narkóza nejdeme dohromady, i když se snažím, tak už hodinová je jasná a já bliju a bliju a bliju 😒

@jilu04 - tak hned napiš, jak jsi dopadla, já jdu ve ČT na punkci, a po 5ti dnech máme ET, tentokrát mám i více vajíček, tak snad se povede i něco zamrazit 😉

martiina_k
24. bře 2014

@marcule no my byli na první kontrole někdy koncem září, někdy v půlce října nám řekli, že se začla stimulovat dárkyně. Brala jsem gravistat (to jsou běžné antikoncepční léky - nemám totiž normálně menstruaci, jen s léky), takže aby se mi připravila sliznice. Od ledna jsem začla brát estrofem a medrol a utrogestan a 17. ledna byl odběr vajíček a spermií od manžela a 22. ledna byl první transfer. Platili jsme 39000 za ta vajíčka + jsme si připlatili za to spojení vajíčka se spermií tím napíchnutím + jsme zaplatili to lepší zamražení, prtože když už jsme dali takový prachy za vajíčka, chtěli jsme mít jistotu většího spojení a né čekat, jeslti se nějaká vajíčka se spermiema spojí spontánně a hlavně jsme to nechtěli zazdít tím levnějším zmražením. No a protože manžel neměl zrovna ukázkové spermio (ani né katastrofální, ale taky né super), tak jsme připlatili i za ten výběr kvalitní spermie. A měli jsme tu prodlouženou kultivaci (do pátého dne), ale to jsme měli zdarma jako bonus.Takže suma sumárum 62 000. Dárkyni odebrali 9 vajíček, 7 se jich spojilo a do toho pátého dne byly tři kvalitní. Jedno nám dali a dvě zamrazili. Nevím co by tě zajímalo, klidně se ptej 🙂

marcule
24. bře 2014

@martiina_k bezva dekuji ti za tvou odpoved,myslela jsem jen ze to vse trva delsi dobu..podstoupila jsi take pred tim tu hysteroskopii ?a nejakou stimulaci vajecniku nez si dosla k darovanym nebo jsi to vedela uz od zacatku ze budou potreba?Verim ze na podruhe uz to vyjde,moc ti drzim pesticky.A taky doufam ze u me uz bude vse v poradku.S temi financnimi vydaji s pritelem pocitame..V Sanusu jsme nechali taky nejaky tisic ale nastesti jsme na to prisli vcas pred dalsi naplanovanou stimulaci se na jine klinice dozvedeli ze to od zacatku bylo spatne a ze by z nas jen tahali penize a vysledek nikde!jen dalsi ztrata casu a nervu!

martiina_k
24. bře 2014

@marcule Vaječníky jsme nestimulovali, to jsme věděli, že nemá smysl. Na té hysteroskopii jsem byla také a prý bylo dobře, že jsme ji udělali - ono teda u těch darovaných vajíček je dobrovolně povinná - pokud ji odmítneš, nemůžou tě zařadit do toho programu darování. Teď nevím jak to napsat, ale něco v té děloze bylo jakoby scuclý k sobě, tak to "zprůchodnili"... už nevím co přesně říkali, ale prý to bylo dobře pro další postup..

marcule
24. bře 2014

@martiina_k a muzes me napsat nejake informace ohledne darovanych vajicek,jak to probiha,jaka je tam priprava,jak dlouho se ceka atd.?nejspis me taky cekaji darovana vajicka.Tak ti hlavne moc drzim pesticky aby uz se embryo chytlo a zustalo u tebe,prekvapilo me ze to na poprve nevyslo.Po predchozi spatne zkusenosti vubec nevim co me ceka..ted ve ctvrtek ta hysteroskopie dal nevim,dekuji za info

marcule
24. bře 2014

@martiina_dekuji ti,tak uvidime ve ctvrtek po te hystero,jak to dopadlo me reknou uz ten den nebo az na pristi kontrole?me prave stimuloval ,a chtel podruhe stimulovat vajecniky a ani krev me nenabral to kdyby udelal tak by zjistil ze to nema vyznam!zmenili jsme centrum a jsme za to moc radi i kdyz to mame 3.h.jizdy...

marcule
24. bře 2014

@martiina_k a muzes me napsat nejake informace ohledne darovanych vajicek,jak to probiha,jaka je tam priprava,jak dlouho se ceka atd.?nejspis me taky cekaji darovana vajicka.Tak ti hlavne moc drzim pesticky aby uz se embryo chytlo a zustalo u tebe,prekvapilo me ze to na poprve nevyslo.Po predchozi spatne zkusenosti vubec nevim co me ceka..ted ve ctvrtek ta hysteroskopie dal nevim,dekuji za info

martiina_k
24. bře 2014

@marcule myslím že mi to řekli hned po té hystero... ale byla jsem oblblá :D takže jsem si stejně pamatovala půlku. Ale naštěstí narkózy snáším relativně dobře - nezvracím. Jen spím. Jako co jsem tak zjistila, tak ta darovaná vajíčka jsou mnohem kvalitnější, protože dárkyně je pečlivě vybírána. Vy to máte tři hodiny? My hodku a půl a měla jsem pocit, že to máme strašně daleko :D :D :D