Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

marcule
24. bře 2014

@martiina_k jo jo mame to do Liberce 3 hodky jizdy ale po predchozi zkusenosti s doktorem packalem je to uplna malickost...tak uz at je ctvrtek a mam to za sebou.Psala jsi ze tvou darkyni vyzvali ke stimulaci v rijnu a prvni transfer ze si mela az v lednu,tak to ty vajicka zamrazili nez byla oplodnena nebo jak tomu mam rozumet?nejak to nechapu

martiina_k
24. bře 2014

@marcule vajíčka odebírali toho 17. ledna a hned je spojili s manželovými spermiemi a ten pátý den byl transfer čerstvého embrya. Já teda netuším, jak douho trvá stimulace vaječníků, přišlo mi, že ty tři měsíce jsou tak nějak akorát... ale možná že začla stimulovat až v listopadu, to netuším, až tak detailně jsem se neptala. Vím že koncem října mi řekli, že už mají dárkyni, tak možná že začla stimulovat až později 🙂

marcule
24. bře 2014

@martiina_k jo jo mame to do Liberce 3 hodiny jizdy,ale po predchozi zkusenosti s doktorem packalem je to malickost..

marcule
24. bře 2014

@martiina_k jo jo mame to 3 hodky jizdy ale po minule zkusenosti s doktorem packalem je to malickost

martiina_k
24. bře 2014

@marcule nevím jeslti je chyba u tebe nebo u mě, ale pořád se ti kopírují tytéž zprávy..... ☹

marcule
24. bře 2014

my to mame do Liberce 3 hodky jizdy

marcule
24. bře 2014

ale oproti minule zkusenosti je to malickost..

marcule
24. bře 2014

@martiina_k aha tak to jo,uz to chapu,stimulace vajecniku trva 8 az 15 dnu podle toho jak reaguje..ale nez tu darkyni pripravi a udelaji ruzna vysetreni,geneticke testy,prenosne nemoci plus konzultace tak to asi nejakou dobu trva..po tom vsem ji asi vyzvou k odberu vajicek

marcule
24. bře 2014

@martiina_k jsem v praci a odesilam z mobilu tak to nejak blbne..

martiina_k
24. bře 2014

@marcule tak to jo, já myslela, že se mi zbláznil PC :D :D :D já jsem teda myslela, že už tu dárkyni mají "prokleplou", ale asi je lepší ji znovu zkontrolovat... nám o ní řekli nějak v termínu té hystero...

marcule
24. bře 2014

@martiina_k my jsme na prvni konzultaci rekli cim vsim sme kde prosli,doktorka navrhla geneticke testy,odber krve u meho gyn.a u nich take hystero.a ted pri druhe navsteve na zaklade vysledku krve da podnet na darcovsky program,asi tak je to s nami

marcule
24. bře 2014

@martiina_k my jsme na prvni konzultaci rekli cim vsim sme kde prosli,doktorka navrhla geneticke testy,odber krve u meho gyn.a u nich take hystero.a ted pri druhe navsteve na zaklade vysledku krve da podnet na darcovsky program,asi tak je to s nami

jilu04
24. bře 2014

@cicinky určitě dám neboj, jen doufám, že už tam něco bude vidět a hlavně aby bylo vše v pořádku.
Uvidíš, že bude miminek hromada a že se tentokrát zavrtá hned na první pokus 😉

cicinky
25. bře 2014

@jilu04 Od rána na tebe myslím, doufám, že je vše v pořádku... 🙂

marcule
25. bře 2014

@cicinky ahojky ty jdes ve ctvrtek na odber vajicek?drzim pesticky,me ceka ve ctvrtek hysteroskopie

cicinky
25. bře 2014

@marcule Ahojky 🙂, už aby to bylo 😀, odběr, kultivace.. užn se nemůžu dočkat druhého ET, je to tak hezké, když koukáš na tu tv, jak ti dr. zavede bublinku, pak jsem se teda málem počůrala, trošku jsem to přehnala s tím pitivem 😀, a jak uběhlo 30 minut, tak jsem byla jak koroptev 😀, muž se mi smál a sestřička také 😀
V kolik jdeš na tu hysterku? 🙂

marcule
25. bře 2014

@cicinky mame tam byt v 7.rano ale v kolik me ji udelaji nevim ale snad tam nebudu dlouho cekat..trosicku me skrabe v krku ale to asi po nocni jak musim chodit na obchuzky v tehle zime,do ctvrtka to uz snad vydrzim at to mam za sebou,to na tebe budu myslet at to dobre dopadne,rozumim tomu dobre ze mar druhou stimulaci a druhy transfer?

cicinky
25. bře 2014

@marcule - ano ano, mám druhou stimulku a bude i druhý transfer, tedy doufám 🙂
Tak to se tam potkáme, mám nástup také v 7 hodin ráno ;)

marcule
25. bře 2014

tak to jo a odkud jsi z Liberce nebo take dojizdite?ja uz to chci mit hlavne za sebou at uz se to pak zacne hybat..Chodis taky k doktorce Mokre?

cicinky
25. bře 2014

@marcule
Přímo z Lbc 🙂, chodím k dr. Mokré... je moc fajnová, oblíbila jsem si jí a líbí se mi její humor 😀
Po hysterce to bude všechno hned v běhu, u mě všechno vypuklo, jakmile mi vzali vejcovody, vlastně do měsíce jsem měla už nasazenou stimulku (dlouhý protokol) 😉
Myslím, že u tebe to bude taky tak nějak, možná i rychleji 🙂

marcule
25. bře 2014

@cicinky v to doufam ze se to rozjede..ty nemas oba vejcovody,nebo mas jeden,nerozumim ze ti je vzali a stimulujes?me ceka jina lecba,mam za sebou v jinem centru neuspesnou stimulku dlouhym protokolem,jo doktorka je moc fajn oproti posledni zkusenosti!

megara
25. bře 2014

Ahoj dámy
poctivě jsem Vás dočetla 🙂
paní doktorka Mokrá je opravdu skvělá, je pozitivní ještě víc pozitivní je doktorka na genetice, z té ta pozitivita úplně prýští 🙂
Já měla krátký protokol a bylo to docela fajn, s puregonem jsem dostala i pero, tak to bylo všechno v klidu ani modřinky se mi nedělaly,
@marcule výsledky po té hysteroskopii ti řeknou hned jak se začneš trochu probírat a dostaneš k tomu i zprávu 🙂
@cicinky do toho čtvrtka vám to uteče jako voda 🙂
já se zase nemůžu dočkat toho 7.4., velitele v práci už připravuju na to že budu doma, nechám si napsat neschopenku na chalupu a budu tam i s mamutama ať je můžu vyhodit na zahradu a nemusim s nimi nikde courat 🙂

martiina_k
25. bře 2014

jojo, ta doktorka z genetiky vyloženě sálá pozitivní energií. Kdykoliv projde kolem, tak září, směje se. Nikdy jsem ji neviděla naštvanou nebo nepříjemnou.

marcule
25. bře 2014

@cicinky v to doufam ze se to rozjede..ty nemas oba vejcovody,nebo mas jeden,nerozumim ze ti je vzali a stimulujes?me ceka jina lecba,mam za sebou v jinem centru neuspesnou stimulku dlouhym protokolem,jo doktorka je moc fajn oproti posledni zkusenosti!

cicinky
25. bře 2014

@megara
@martiina_k
Holky a všimly jste si těch jejích řas? Má umělé (taky jsem jim propadla, ale tikalo mi oko, tak musely dolů 😢 ), s mým mužských si krásně notovali a musím říct, že jsem se u dr. nikdy tak nenasmála jako na genetice 😀

jilu04
25. bře 2014

Ahojky holčiny, tak dneska mám potvrzeno 6+4tt a srdíčko už bije jako o závod 🙂

martiina_k
25. bře 2014

@jilu04 tak to ti moc přeju... super zpráva....

megara
25. bře 2014

@cicinky tak to se musím přiznat,že to jsem si nevšimla 🙂 my jsme taky od ní odcházeli úplně nabuzení 🙂

@jilu04 gratuluji ,hlavně se opatruj 🙂

@martiina_k ty na tom budeš za chvilku podobně 🙂 a pak i my ostatní 🙂

cicinky
25. bře 2014

@jilu04 - Jůůůůůůůůůůůůůůů, veliká gratulace :*

@megara - já jsem hrozně zvědavá, deformace z práce 😀 a všimnu si kde čeho 😀

jilu04
25. bře 2014

@martiina_k
@megara
@cicinky
Mocinky děkuji, uvidíte, že se ti vaši drobečkové taky chytí a budete si užívat všechny ty starosti jako je zvracení a podobné a hlavně strach o toho drobečka ve vás. Já jdu za týden znovu na UZ kontrolu a pak už možná dostanu průkajdu a bude si mě dr. objednávat do těhotenské poradny. A jen tak mimochodem mi termín porodu vychází na moje narozky.