Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

cicinky
25. bře 2014

@jilu04 Zlato, já ti to taaaaaak moc přeju!!!!!! 🙂
Mám z tebe / toho velkou radost! 🙂
Dneska jsem slyšela vránu, tak třeba čekáš holčičku 😀
Ono se mi stává pravidelně, že vidím čápa, a některá z mých kamarádek je těhotná a má chlapečka, vránu jsem zatím neviděla, ale slyšela a byla holčička 😀, tak uvidíme, zda nemám něco jako "šestý" smysl 😀

jilu04
25. bře 2014

@cicinky A nebo to byla předzvěst pro tebe, že budete mít holčičku, uvidíš, že se ji taky dočkáš.

cicinky
26. bře 2014

@jilu04 do 3týdnů budeme vědět, jak na tom jsme 😉
Zítra jdu už na punkci, a dneska i dost cítím vaječník, docela tlačí, tak už au to mám za s sebou 😉

jilu04
26. bře 2014

@cicinky to je určitě dobrá známka, že tam jsou ta správná vajíčka a budoucí miminka a to počkej, jak tě bude ze začátku tlačit podbřišek až budeš těhotnět, mě tlačilo a bolelo už asi tak od 3tt.

bonifac
26. bře 2014

@jilu04 to je krása!!si naše největší bojovnice :-* opatrujte se a uzivej si tu krásu zachodove mísy zevnitř 🙂 všechny se na ní uz těšíme (to není ironie) 🙂
Budeme te nasledovat

jilu04
26. bře 2014

@bonifac To já si ji užívám, aspoň vím, že tam prcek je a roste. Uvidíš, že mě následovat budete a to hodně brzy. 🙂

cicinky
26. bře 2014

@jilu04 Holka, dnes mi už pomalu začínala vadit i chůze, už ať je to za mnou 😀
Teď mají i akci na embryoscop, tak uvidíme, jestli se do něj s našimi embryjky dostaneme 🙂, bylo by hezké ho využít, když už je zadarmo 🙂
Pokud otěhotním, tak ať mě klidně bolí bříško, nohy, ruce a záda, ale hlavní je to těhotenství 😀

martiina_k
27. bře 2014

@cicinky mě dneska taky bolí celej člověk, hlavně teda záda... ale kdyby to znamenalo, že jsem těhotná, tak ať bolí třeba třikrát tolik 🙂
Jinak kočko, myslím na tebe, ať máš co nejvíc kvalitních vajíček a zůstanou ti mrazáčci....

mourovata
27. bře 2014

Ahoj kočky, tak mě dneska vůbec nic nebolí, jen jsem dostala pořádnou rýmu, ale myslím si, že je to nějaká alergie. Velmi slaboučko špiním tak se mimísek asi usazuje. Sestřička mi říkala, že 4,5 den se to stává. Jsem sice šestý ale do mrchy ještě daleko, tak snad to bude v pohodě. 😉

cicinky
27. bře 2014

@martiina_k - 12 folikulů, 11 vajíček, a dostali jsme se do embryoscopu 😀 , juchůůů
Opět mi budou zavádět jen jedno embryjko, protože 2 by byla si problém 😒 , kvůli mé postavě a že mi leží děloha... tak snad nám paní embryoložka vybere to nejlepší 😀
Pěkně jsem si po narkóze pospinkala, místo obvyklých 2 hodin, jsem si chrupkala 2,5 hodiny :D
Chudák mužíček, trpěl tam sám, a v TV toho moc nedávali 😀
@jilu04
@mourovata

Holky, i kdyby hrozilo, že se v pase zlomím, tak pro mimíska všechno 😀

jilu04
27. bře 2014

@cicinky teda ty jsi kvočna, tak to je hotová fotbalová 11 😉 Moc ti to přeju, aby to vyšlo, je to krásný pocit.

cicinky
27. bře 2014

@jilu04 - zrovna jsem si tak říkala, že jsem oficiálně slepice, takže když mi bude chtít do pipky někdo nadávat, tak mě to neurazí 😀

megara
27. bře 2014

Ahoj dámy
čeká nás to všechny já v to věřím 🙂
@cicinky teda ty si nosnice 🙂
@mourovata to bude v poho, hlavně odpočívej 🙂

martiina_k
27. bře 2014

@cicinky tak teď těm mrňousům drž palce, ať se jich vyvíjí co nejvíc. A při prvním odběru jsi jich měla kolik že ti nezbylo na zamražení?

mesic123
27. bře 2014

ahojky holky prosim vas oriatecne koli stoji to ivf kdyz mame stim problem pocit malo spermie a me nedozravaji vajicka otehonel nekdo dekuji za odpovedi budu rada kdyz mi pisnte do zprav a doporucuji nam iui dekuji moc a drzim vsem palecky

megara
27. bře 2014

@mesic123 Ahoj, záleží na to jaký problém u vás přesně zjistili a jaké potom budete potřebovat metody, podívej se na ceník co má Gennet na svých stránkách - nás vyšel první pokus i s lékama (měli jsme nehrazené pojišťovnou) asi na 15.000,-Kč - platili jsme prodlouženou kultivaci 2.500,-Kč, ICSI 7.000,-Kč (já mám endometriozu, ovulační poruchu)

cicinky
27. bře 2014

@martiina_k - bohužel ani jedno, měla jsem jich 6, 2 rovnou odpadli, další 2 třetí den taky odpadli, a pátý den mi odpadlo další, takže zbylo jedno jediné, které bohužel taky nevydrželo ☹ , ale teď když to zhodnotím, jsem byla tak hormonálně nabubuzena, že snad zbyde i na zamražení 🙂
@megara - snažila jsem se, co to jen šlo 😀, jak se cítíš ty?
@mesic123 - ahoj, u každého to je jiné, na pojišťovně hodně záleží, jak jsem tak zjistila, tak VZP dává nejméně peněz 😒 , ale jedná se spíše o léky 😒. Cenu ti sdělí dr., až potom, co zjistí, co vše budete s mužem potřebovat 😉, a jak psala megara, tak u nás to bylo 16.5 tis (ICSI 7tis, vitrifikace 6tis, kultivace 2.5tis, 1rok zmražení 1tis) + jsem přečerpala léky, takže 2.5tis za 10 ampulek na 2 dny... máme teď ruhý pokus, tak se jen hlasitě modlím, aby to vyšlo, je to fakt kotel peněž, a to ti nikdo na začátku neřekne ☹

limlim
27. bře 2014

Ahoj holky moc moc gratuluju pěkně se to tu těhotní 🙂 Prosím, která z vás si píchala Gonal a jak jste to snášely ? Díky

bonifac
28. bře 2014

@limlim gonal byl celkem v pohodě.Jen to břicho nafoukly jako balónek a každý den asi patnáct min po pichnuti se ze mě stala chemická zbraň 😀 manžel to snášel asi hůř než ja :-P

bonifac
28. bře 2014

@mesic123 ahoj u náš PICSI , prodloužena kultivace,vitrifikace a léky 25.tis

bonifac
28. bře 2014

Příští pátek KET 🙂

martiina_k
28. bře 2014

@cicinky tak kolik vajíček se zadařilo spojit?

jilu04
28. bře 2014

@cicinky Ahojky, tak co miminka, kolik se jich chytilo?

cicinky
28. bře 2014

@martiina_k
@jilu04
Tak mame 10 oplozených z 11, tak snad se to tentokrát povede a budou i mrazáčci 😉
V pondělí nebo v úterý pak transfer 😀, juchůůů 😀
A teď po transferu budu minimálně týden doma, v naprostém klidu 🙂

martiina_k
28. bře 2014

@cicinky tak to vypadá nadějně.. zítra nám hlaš, kolik se jich vyvíjí...

martiina_k
28. bře 2014

Holky, já se těším na to testování... nějak cítím, že to tentokrát vyjde. Předtím jsem se pořád pozorovala, byla jsem nervozní, bolela mě prsa, teď jsem naprosto v klidu, vůbec na to nemyslím, i kolikrát zapomenu, že jsem na neschopence kvůli mrňousovi 🙂 ale co je nejdůležitější, začíná mi smrdět kafe 😅

jilu04
28. bře 2014

@cicinky Tak to je suprový, že jich je tolik, uvidíš, že zůstanou všechny a zbydou i nějaký, jen mám takové tušení, že nebudou potřeba.
@martiina_k Vidíš, třeba je to dobré znamením že tam dole někdo bydlí.

cicinky
28. bře 2014

@martiina_k - já myslím, že nám brzy budeš hlásit úspěch
@jilu04 - děkuji, děkuji, děkuji 🙂
Prosím pěkně kolem 10té mi budou volat, tak hned budu psát, kolik máme bublinek 😉

Jediné, co mě po včerejším odběru trápí, jsou prdíky, nemohla jsem si za boha dojít na WC ☹, akorát jsem ucházela a místo normálního stavu, jsem měla tekutou podobu, naštěstí odpoledne se to zlepšilo, tak doufám, že až mi teď uteče pšouk, tak to bude v pohodě 😀
A jsem brutálně nafouklá, ale brutálně 🙄

jilu04
28. bře 2014

@cicinky není zač, zkoušela sis vzít espumisan? mě to docela na prdy a nafouknutí po OPU pomohlo

megara
28. bře 2014

Ahoj dámy

@cicinky já sem v pohodě,jen se nemůžu dočkat toho že znovu začneme 🙂teda ty budeš mít ale sněhulků a bublinek 🙂
@martiina_k téda to jsou samé pozitivní zprávy 🙂
@bonifac už se ti to pěkně krátí