Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

cicinky
2. dub 2014

HOLKY, velká prosba na všechny, nezbyl některé z Vás Menopur nebo Gonal?

jilu04
2. dub 2014

Ahojky holky, tak jsem se před chvílí vrátila od dr. z gyndy, začala jsem trochu víc špinit a vyděsila jsem se a verdikt zněl překrvený deciduální polyp v hrdle, ale prcek je naštěstí v pořádku, já si tohle těhotenství musím užívat opravdu se vším všudy.

cicinky
2. dub 2014
cicinky
2. dub 2014

@jilu04 jééé 😒
překrvený deciduální polyp v hrdle, co to je?

bonifac
3. dub 2014

@jilu04 smankote co je to?zní to jako nějaky vyrostek za cipkem,to by vás snad nemělo ohtozovat ne?
@cicinky Juuu ty je máš krasne nafoceny 🙂
Ja sem zbytek gonalu dala do gennetu měla sembteda jen trošku v posledním peru :(

mourovata
3. dub 2014

Ahoj holky, tak já třetí den krvácím a řekla bychže je to klasická ms. na testu nic, takže zítra na krvi asi taky nic nebude. Jen jsem se chtěla zeptat, nevíte jak je to s dalším KET? chceme jít to co nejdříve. Myslíte, že když jsem teď dostala ms, že můžeme jít hned za 14 dní?

martiina_k
3. dub 2014

@mourovata To asi ne, spíš to bude po další MS, my se hned při té krvi objednali k doktorovi a to bylo asi až za tři týdny. No a protože já ms bez hormonů nemám, tak jsme na nic nečekali a začli stimulovat hned a nemuselo se čekat...

jilu04
3. dub 2014

@cicinky To jsou krásný fotečky 🙂
@bonifac
Je to takový výrustek (polyp) na čípku směrem do pochvy, který občas kvácí a hlavně se nesmí zvětšovat, jinak to hrdlo otevře a můžu potratit, takže mě čeká momentálně teď výsledek stěru z toho a pokud to bude v pohodě a nebude to růst, tak by se to mohlo samo nějak prý asi vstřebat a vypadne to ze mě, nebo mi to budou muset nějak odstranit. Takže mám přidaný Ascorutin a naprostý klid doma, to už se úplně doma zblázním.

jilu04
3. dub 2014

@mourovata Bohužel to tak není, teď tě nechají v klidu odmenstruovat a pak při další MS začneš papat Estrofem a Medrol, 9-11 den půjdeš na UZ jestli je to tam v pohodě a pokud bude, tak cca 17. den by měl být KET. Připrav se ale ještě na to, že se platí 5200kč.

cicinky
3. dub 2014

@jilu04 😒 no to jsou ale hnusy ☹
Ale ty jsi holka šikovná, takže to zvládneš a mimísek bude v pohodě 🙂
@bonifac @martiina_k
Fotečky by tak krásné nebyly, kdyby jsme se neodstaly do embryoscopu, díky za tento stroj :D

megara
3. dub 2014

Ahoj dámy
koukám a čtu, že jen co se tady neukážu dějí se tu samé nové věci

@jilu04 ty a ten tvůj malej jste ale bojovníci 🙂 určitě se ten polyp vstřebá a bude to dobrý. Ty tvé žaludeční potíže bych taky potřebovala, od MS po transferu jsem nabrala 3 kg a nemůžu je shodit ☹
@cicinky téda ty máš šikovný bublinky, aby se ti nakonec ta maxi bublinka ještě nerozdělila a dva bojovníčky 😀
@martiina_k určitě to dobře dopadne, uvidíš 🙂 Počkej ještě do neděle a do krve a uvidíš že tam ten bojovníček je schovaný 🙂
@mourovata ještě počkej do krve, a pokud to bohužel nedopadne dobře, zkuste se rovnou při krvy objednat k Dr. a uvidte
@bonifac ty už to máš taky za pár, a já budu zase poslední, ale už se těším až to znovu vypukne 😀

martiina_k
3. dub 2014

@megara no tak jsem dneska byla strašně tak jako vnitřně nervozní a neklidná, tak jsem si teď koupila jiný test a také nic.. začínám si myslet, že to nevyšlo ☹((( chjo

megara
3. dub 2014

@martiina_k ještě neklesej na duchu, některým bublinkám to trvá trošku déle než na sebe upozorní 🙂

martiina_k
3. dub 2014

@megara jsem teď ještě smutnější ☹((( přece 10tý den by tam muselo být něco aspoň maličkého vidět....

megara
3. dub 2014

@martiina_k něco na tom co píšeš asi je, že ten 10tý den by mohlo být něco vidět, ale já si zase říkám že každé tělo je jiné a jinak reaguje, když jsem koukala na diskuzi co je na emiminu, tak tam některé holky testovali už 6tý den a měli duchy a jiné zase testovali po 10tém dnu a nic a vyšla jim až krev pozitivně, hold některé bubliky se stydí a jíné jsou exibicionistky a ukazují se hned jak můžou 🙂

martiina_k
3. dub 2014

@megara no snad máš pravdu, že si ta naše dává načas a chce nás překvapit.... při tom prvním jsem sice chtěla dvě čárky, chtěla jsem aby to vyšlo, ale nějak mě to moc psychicky nesebralo. Nějak člověk očekává, že na poprvé to vychází málokomu. No sice jsem to obrečela, ale jen chvilku a byla jsem v pohodě. Pokud to nevyjde teď, vidím, že to pro mě bude náročnější ☹ ale tak snad máš pravdu a jenom se nám bublinka schovává..

megara
3. dub 2014

@martiina_k byla jsem na tom podobné po prvním neúspěchu, když to nevyšlo říkala jsem si že na poprpvé to vychází jen málokomu, takže všechno si nechávám na další pokusy co ale bude pak je ve hvězdách a myslím nebo se o to snažím myslet pozitivně. Tentokrát ti to vyjde já to vím 🙂 🙂 🙂

cicinky
3. dub 2014

@megara ježíš dva ne, to by mě asi jeblo 😀

@martiina_k zlatíčko neboj, krev ukáže 😉, já tvému bojovníčkovi věřím 🙂
Megara má pravdu, on se tam někde schovává a nechce o sobě dát ještě vědět, ale počkej, bude kreva bude pozitivní 😉

Nestresuj se, to nedělá bublince dobře, běž si koupit něco hezkého, nebo zase něco hezkého vyrob, jsi šikulka 🙂

mourovata
3. dub 2014

@jilu04
@cicinky
@martiina_k
@megara
Moc díky za odpovědi myslela jsem si, že to bude až po další MS, jen mě štve že budeme zase měsíc zbytečně čekat a zase rušit neschopenku 😒 S placením za KET počítáme. Včera jsem byla u psycholožky a ta mi říkala, že jsem určitě těhotná, že jsem jiná a roněžnělá 😀 Zítra mě čeká kterv tak uvidíme, ale mrcha byla a test byl i ráno bílý

cicinky
3. dub 2014

@mourovata
Budu na tebe myslet 😉

martiina_k
3. dub 2014

@mourovata tak to bych ti moc přála, aby to přece jenom vyšlo.... zítra nám dej vědět.

bonifac
3. dub 2014

@martiina_k prve se ukázala brzo a nic... Tak teď se bude schovávat a pak bude az do konce 🙂

@mourovata achjo :( třeba se zavrtava ale plane naděje pak víc bolí :( ale další mrška je tvoje
@jilu04 holka ty si to fakt vybiras!

Jinak děvčata ja jdu zítra na Ket... Beru to prostě jako pokus.Moc mu nevěřím...mám milión starosti tak se prostě jen nechám za 14dni překvapit.neříkám ze ve mě není jiskřička naděje ale nechci se na to upinat..

cicinky
4. dub 2014

@bonifac přeji ti hodně štěstí 😉

martiina_k
4. dub 2014

@bonifac tak jak? 😕 asi blbé, když jsi se neozvala co? 😒

megara
4. dub 2014

@bonifac tak drž sněhulky 😀

megara
4. dub 2014

Dámy, musim říct že jsem se nikdy k žádnýmu doktorovi tak netěšila jako se těšim na pondělí k MUDr. Mokré 😀

cicinky
4. dub 2014

@martiina_k šla na KET, tak snad se rozmražení povedlo a teď doma odpočívá 😉

@megara to ti ráda věřím 😀

megara
4. dub 2014

@cicinky vy všechny už jste někde a čekáte na výsledek a já musim zase od začátku, ale těším se, a pak budu na chalupě i s holkama 🙂

martiina_k
4. dub 2014

@cicinky jo aháá, tak já to pomotala... a kdo šel na krev? Nebo jsem totálně mimo??? Naštěstí to zatím můžu svést na utroš 😅

bonifac
4. dub 2014

@martiina_k
@megara
@cicinky
Omlouvám se ze vás tak napinam děvčátka 🙂 Snehulky se probudily v pořádku , krasne se běželi a smáli na mě z monitoru 🙂 Paní doktorka byla hrozně milá 🙂 S prckama teď odpocivame 🙂