Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

megara
29. kvě 2014

@martiina_k Tak takový plán jenom chválím, budeš krásně odpočinutá a připravená na mimíska 😀 A kam máte namířeno? Já byla jen 2 u moře, s babičkou ve španělsku, bylo to moc fajn, ale babičce nic neříkala siesta 😀 a podruhé s mamkou a babičkou jsme jely 3 Hany 😀 do řecka a taky to bylo fajn, ale řekla jsem si že už nikdy více 😀

jilu04
29. kvě 2014

@martiina_k tak to je super zpráva, uvidíš, že vám to oběma prospěje a už víte kam pojedete?

martiina_k
29. kvě 2014

@megara @jilu04 holky ještě nevíme kam. Dneska jsme to řešili, Roman to promyslí - je potřeba promyslet, jeslti si to zarezervujeme dopředu, nebo jeslti riskneme nějaký last minute a potom kam. Všichni mi říkají, ať letíme do Turecka, Roman tam teda nechce, chtěl by Chorvatsko, že tam ještě nebyl, ale zase tam jsem já byla s našima asi pětkrát. Nejspíš to bude někde po Evropě nebo max. to Turecko. Když jsem mu říkala, jak to tam je zajištěný pro turisty a jak tam je všechno na co člověk pomyslí za relativně přijatelné peníze, tak začal být nalomený, tak nevím 🙂

jilu04
29. kvě 2014

@martiina_k My byli před pár lety na Korfu (Řecko) a bylo tam nádherněbyli jsme b takovém tom bungalovu přímo na pláži, takže jsme nebyli omezený nějakým hotelem, když jsme ráno otevřely dveře, viděli jsme pláž, zátoku a vycházející slunce a večer se procházeli po pláži při západu, bylo to tam fakt nádherný.

megara
29. kvě 2014

@jilu04 my byl s mamčo a babčou na Krétě, úžasné, i když trošku foukalo, ale i tak to bylo úža, snad se mi podaří tam vzít jednou i zlatíčko

mourovata
29. kvě 2014

@megara mě i u AH primář řekl, že jsou to vyhozené peníze, ale dneska jsem četla na stránkách gennetu, že v červnu mají prodlouženou kultivaci zdarma 😉 Tak ušetříte

mourovata
29. kvě 2014

Tak jsem holky dneska byla na krvi a vyptala jsem se alespon sestřičky. Prý je to pro hematologii a podle výsledků to budou mezi sebou konzultovat a prý asi dostanu nějaké léky. Prý se to dělá, pokut několik pokusů nevyjde, aby zjistili proč. Tak jsem napnutá jak kšandy jak to dopadne

jilu04
29. kvě 2014

@megara to věřím, to Řecko je asi pěkný všude
@mourovata vidíš a já myslela, že tohle se dělá hnedka na začátku ty vyšetření

megara
29. kvě 2014

@mourovata kde jsi viděla tu PK zdarma? já nad tím AH pořád přemýšlím a stejně nevím, ale napadlo mě že bych si nechala u jednoho udělat, i když definitivně se rozhodnu až na té kontrole 6.6. 🙂

@jilu04 mě se slíbí jak jsou řekové veselí a to samé i španělové, a o nemluvím o krásné přírodě, vínu a jídlu 😀

megara
29. kvě 2014

@mourovata už sem to našla 😀

megara
29. kvě 2014

Holky mám na vás dotaz, parkujete některá, když jedete do Gennetu na to parkovišti vedle Gennetu?já to koumám jak se tam dostat, já vždycky parkuju dole pod knihovnou u policie,ale po transferu to není úplně dobrý takhle cestovat po schodech, tak koumám to parkoviště 🙂

martiina_k
29. kvě 2014

@megara my tam parkujeme vždy - normálně dojedeš k závoře, zazvoníš a oni ti ji otevřou. Ani nebudeš nic říkat, jen zmáčkneš čudlík. No a na výjezd se ti otevře sama, asi tam je nějaká fotobuňka..

megara
29. kvě 2014

@martiina_k a z které strany to je?

megara
29. kvě 2014

🙂 už sem na to přišla 🙂

megara
30. kvě 2014

Ahoj dámy,
jdu vám sem říci, že jsem blbec, páč jsem se špatně podívala na krabičku a nemám Menogon, ale Menopur, tak se chci omluvit, že jsem vás mystifikovala 🙂

alarada
30. kvě 2014

Ahoj holky chtěla bych se k vám přidat. Jsem po 1 IVF - neúspěšné. Teď 6.6 bude kontrola. Nevíte co bude dál? Jestli máme sněhuláčky nevím. Dělali nám PGD a dva museli dát zamrazit - nestihly je vyšetřit a ještě nám neřekly výsledky.
Jsem od nich na neschopence nevíte jestli mi ji nechají?

megara
30. kvě 2014

@alarada Ahoj,
vítám tě mezi námi. Já mám taky za sebou 1 IVF neúspěšné, měli jsme ICSI, a prodlouženou kultivaci, z 10 folikulů jsme měli jen 7 vajíček, 2 embroušky nám zaváděli a nezůstalo nám nic k zamražení, a test negativní. Potom jsme se s paní doktorkou dohodli na tom, že bychom si dali pauzu a začali od června, na to mi paní doktorka ukončila neschopenku jak jsem chtěla. Po určité době jsem se objednala na konzultaci a celé kolo ohledně IVF začalo znovu (předoperační vyšetření,žádost na pojišťovnu,dohodnutí co bychom chtěly atd.) a od 1.6. píchám novou stimulaci a 6.6 kontrola 🙂

alarada
30. kvě 2014

Tak se tam možná uvídíme. Já jdu v 10:30.
My jsme měli 14 folikulů - 11 vajíček. Z toho se oplodnilo 8 a dále se vyvíjeli 4. Měli jsme metodu PISCI a PK. Jednoho bobečka nám transférovali, jeden byl špatný a dva dali zamrazit na pro další zpracování. My bychom chtěli pokračovat hned dál.

jilu04
30. kvě 2014

@alarada ahojky, já bych řekla, že to celé nebudeš muset podstupovat znovu, my máme 3 zmrzlinky a jelikož jsem pak přo tom čekání na menses a na KET otěhotněla přirozeně (bohužel jsem minulý týden ve 14 týdnu potratila), tak se nedělo nic. Teď jsme se domluvili, že to za ty 3 měsíce zkusíme znovu, jen s tím rozdílem, že nám je rozmrazí a jednoho ke mě schovají. Uvidíš, že to budeš mít podobné.

jilu04
30. kvě 2014

Jinak holky dneska kontrola ny gyndě dopadla skvěle, po zánětu už ani v krvi ani památka, děloha se krásně stahuje, z prsou mi vesele teče dál a co je hlavní, že mi dr. poslala žádost na pojišťovnu a prý bych měla mít nárok na lázně. 🙂

megara
30. kvě 2014

@alarada jestli chcete rovnou pokračovat, tak myslím, že ti neschopenku nechají, @jilu04 má pravdu jestli máte sněhulky tak určitě budete pokračovat se sněhulkama a ty už u tebe zůstanou 🙂 🙂

megara
30. kvě 2014

@jilu04 tak doufám že ti pojišťovna ty lázně schválí a ty si to tam užiješ 🙂 a pak se sněhulka pořádně přicucne a pustí až za 9 měsíců 🙂

alarada
30. kvě 2014

@jilu04 Prsa nos v pevné podprsence a stahuj je pevně obynadlem. Já jsem měla potrat na 22tt tak vím jaký to je ☹. Moc mě to mrzí
Když člověk konečně otěhotní a pak tohle. Je šílené co se v tom světě děje. My co bychom děti chtěli a mohli jim poskytnout vše tak nám to nejde. A jiný se množej jako krysy a nebo ještě hůř hoděj to nevinátko v igelitce do popelnice. To bych zabíjela.
Život je hnusně posranej - pardon že se tak vyjadřuju, ale nemám jiných slov.

mourovata
30. kvě 2014

@alarada neschopenku ti nechají do dalšího pokusu, já to tak taky měla 😉
@jilu04 to já jsem si taky myslela, ale dělají jen něco a pokud to nejde tak pak hledají dál. Včera mi sestřička řekla, že to dělají docela často a že tam na to mají nějakou doktorku a budu muset asi chodit k ní na konzultace. Ale prý snad dostanu jen léky a půjde to, tak kéž by to bylo tak jednoduchý.
Jinak holky dneska jsem to dostala a ještě mi řezali pusu a kuchali moudrák, takže jsem ko ☹

jilu04
30. kvě 2014

@megara to já taky doufám, a už se na to moc těším, jsem docela zvědavá, jestli mi to schválí
@alarada To jsem všechno už zkoušela a dělám, jen čím víc je stahujeme, tím víc to teče, je to fakt sranda. Víš jak to je, já už to ani tak nějak nevnímám, že některým to jde a někomu ne, je to nefér, ale vždycky si říkám, že někdo to špatný musí odnést, bohužel to tak je, ale neboj, my všechny už to špatné vybrané máme a teď nás bude čekat jen to krásné.
@mourovata to by bylo super, kdyby to bylo takhle jednoduché, teda holka to ti nezávidím, to bych asi umřela, když si vzpomenu jak jsem trpěla já po tom nevydařeném ET, tak tě obdivuju, že jsi ještě zvládla toho zubaře

mourovata
30. kvě 2014

@jilu04 musela jsem, bolelo to jak čert. Vždycky to za chvilku přešlo, ale teď to už bolelo 2 dny v kuse 😒 Teď to sice bolí víc, ale zato snad brzo přestane

jilu04
30. kvě 2014

@mourovata tak to jo, já tam taky budu muset naklusat, než se pustíme do zmrzlíků, aby mi tu pusinu zkontrolovala, jestli tam není nějaký potencionální zdroj nákazy

megara
30. kvě 2014

@jilu04 schválí ti to určitě, a pak už jen těhulení 🙂

martiina_k
30. kvě 2014

Holky znáte nějakou dobrou a levnou cestovku?

jilu04
30. kvě 2014

@megara to doufám, už se na to všechno zase mocinky těším, já se snad těším i na to, jak mi bylo na začátku blbě 😅