Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

alarada
30. kvě 2014

@jilu04 Já jsem si to vybrala až do konce života. Jedno těhotenství ukončené ve 22tt a druhé ve 13tt. A teď nevydařené ET.

jilu04
30. kvě 2014

@alarada jo holka to znám, já mám za sebou jedno ukončené v 6, pak jsem přišla o jeden vaječník, nevydařený ET v prosinci a teď spont. potrat ve 14tém týdnu, takže pauza na 3 měsíce, jelikož jsem měla zánět dělohy a pak to můžeme zkusit znovu přírodně i se zmrzlíkama, někdy je ten osud hodně krutej

megara
30. kvě 2014

@alarada toho 6.6. jdu do Gennetu na 7:10, paní doktorka ze me dělá ranní ptáče 😀😀

alarada
31. kvě 2014

@megara Tak se tam uvidíme někdy příště

megara
31. kvě 2014

@alarada tak příště 😀

martiina_k
1. čer 2014

Holky jdu se vám pochlubit dalším výrobkem .... kytička na přání pro kamarádčinu kamarádku.

megara
1. čer 2014

@martiina_k téda Marti, ta je krásná 🙂 🙂 🙂

marcule
1. čer 2014

@martiina_k jsi šikovná ,musí to být hodně pracné....

martiina_k
1. čer 2014

@megara @marcule díky holky. No pracné to je, ale mě to baví a když to udělá někomu radost, tak mě to baví ještě víc... snažím se si tím i trošku přivydělat, ale jaksi pořád jsem v mínusu co se týče nákupu materiálu a příjmů 😅

marcule
1. čer 2014

@martiina_k 😒 no jo není to jednoduché..a co třeba němci to jsi nezkoušela.. 🙂 ty většinou ruční práci dokáží ocenit...

marcule
1. čer 2014

@megara tak co už jsi začala píchat 🙂

megara
1. čer 2014

@martiina_k Marti, zkus si dát nějaké věci na aukro, takové pěkné věci jako děláš ty by se tam určitě dobře prodávali 🙂

megara
1. čer 2014

@marcule dneska v 21:00 to začne 😀

marcule
1. čer 2014

@megara pane jooo takže začínáš takhle večer jo...a kolik dnu budeš píchat..

marcule
1. čer 2014

@martiina_k zkus to aukro tam by se to mohlo chytit.... 🙂

megara
1. čer 2014

@marcule dneska, v pondělí a úterý budu píchat 4 ampule toho Menopuru,a ve středu a ve čtvrtek 3 ampule a pátek kontrola úrody 😀

martiina_k
1. čer 2014

@megara @marcule na aukru se ale za vystavení platí ne? Mám to vystavené na fléru, což je portál, kde se prodávají ruční práce a tam se platí provize jenom z prodeje, né za vystavení. Jinak já mám prodejů celkem dost, resp. pořád mám co dělat, ale vždycky někdo něco chce v barvě, kterou doma nemám, takže musím objednávat a když už objednávám, tak musím tak, aby se mi to vyplatilo s poštovným, takže doma mám mraky materiálu a člověku se to vrátí až za čas. Navíc některé věci nakupuju ve velkoskladech, protože třeba jedno lanko na krk vyjde běžně na 20-25kč, když jich koupím sto, vyjde mě jedno na 6kč, což je potom ve výsledku velký rozdíl, tkaže doma mám asi 300 lanek, 300 šňůrek, 1000 háčků na náušnice atd atd atd 😅 do ciziny bych ráda prodávala, ale netuším, kudy se tam "probojovat"... jak se tam zaháčkovat...

megara
1. čer 2014

Tak první injekce píchnuta 🙂 Musím říci že perem to by lehčí 🙂

@martiina_k tak to bohužel nevím jestli se na akru za vystavování něco platí, já tam jen nakupuju

marcule
1. čer 2014

@megara a ty si poprve nepíchala perem..mě se to trošičku zkomplikovalo díky minulému centru ohledně storna žádosti ten byvaly doktor dělá maličko drahoty že nic stornovat nemusí...ale vrchni sestra z Gennetu se to snaží vyřídit s pojištovnou,když ne zajedu tam sama..ale prý se to ještě vše stihne tak snad to nenaruší muj plán a dojde to tam kam má.. 🙂

marcule
1. čer 2014

@martiina_k na aukru musíš být zaregistrovaná aby si mohla prodávat a položky co se tam platí nejsou veliké,myslím že se tam platí až po prodeji nějaka provize..chodí ti to na mejl..ja prodala v posledni době puzzle a nic mi ani nepřišlo..

megara
1. čer 2014

@marcule předtím jsem měla Puregon v peru, doplácela jsem za léky asi 4600,- a doktorka říkala že teď se doplácí všechny léky a dala mi Menopur co se píchá klasickými injekcemi. Tak to nechápu, když už jsi pryč proč to nezruší vždyť by to byl jeden dopis a byl by pokoj a mohla bys v klidu pokračovat, hold pan doktor si léčí ego, to nechápu 😖

megara
1. čer 2014

@martiina_k pokud chceš na aukro, přečti si jejich podmínky, myslím že je to placení podle výdělku 🙂

marcule
1. čer 2014

@megara jojoo přesně tak..kdoví co v tom je..po uterním rozhovoru s ním jsem od SANUSU měla 4 nepřijaté hovory,mám novou simku a zjistila jsem to teprve včera..žádost platila do března a on nebyl a není schopny to zrušit když už u nich nejsem..jojo hruza ale doufám že se to brzy co nejdřív vyřeší.. 🙂 Puregon jsem bohužel v sanusu píchala také a ještě ke všemu dvakrát denně což se prý vubec neděla a ani mu nebylo divné že na tyhle konské dávky moje vaječníky nereagujou a vesele nás tlačil do nové a další stimulace která by byla naprosto zbytečná a za co jsem moc a moc vděčná že jsme na to přišli a přešli do Gennetu kde jsme velice spokojení a vše je na dobré cestě a odběr vajíček dárkyně a muj transfer se pomalu blíží 🙂 😉 🙂 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂

megara
1. čer 2014

@marcule tak to je dobře že se to blíží, já se taky nemohla dočkat toho našeho začátku. Já taky reagovala špatně na Puregon, dokonce jsem pak ještě dokupovala 900 jednotek, a nakonec jsem měla 10 oocytů z toho 7 vajíček, po odběru mi paní doktorka řekla že to bylo na hranici dobré a špatné úrody 😖 tak snad to teď bude lepší 🙂

marcule
1. čer 2014

@megara to určitě bude lepší..u mě by to právě nemělo význam znova stimulovat když mi AMH vyšlo nula 😒 ale pan doktor packal stimulator ze sanusu nejspis rad stimuluje a taha z lidi kačky... 😒 a vysledek nikde bohužel.. 😒

megara
1. čer 2014

@marcule tak to je ale blboun, nejenže z vás tahal zbytečně korunky, ale zbytečně to tebe cpal hormony 😖
to je fakt kapacita

marcule
1. čer 2014

@megara ano je to přesně tak jak říkáš....a ještě mě psychicky ničil a to bylo to nejhoršíííí a ted když už jsem spokojena tak zapříčiní tohle...BLBEC ale má nejspiš máslo na hlavě ..tohle jsem se dočetla ted v dotazech na iscaru... 🙂 😉 V případě, že by jste měla cyklus schválený v jednom centru a rozhodla jste se jej podstoupit v jiném, je nutné žádanku v prvním centru stornovat a poté zažádat znova o daný cyklus v druhém centru a pak že to nejde jak mi tvrdil on žeeeee...asi je to pěknej BLB a NE DOKTOR

megara
1. čer 2014

@marcule no fakt kapacita,ale hlavně že jsi pryč a že jste v Gennetu spokojení, teď už jen čekat na bublinky a pak těhulit a nakonec chovat a vozit 🙂

marcule
1. čer 2014

@megara 🙂 😉 🙂 🙂 ano přesně tak ..je to vše na dobré a nejlepší cestě díky Gennetu 🙂

martiina_k
2. čer 2014

Holky, tak jsem kkoukla na aukro a ty poplatky tam jsou fakt minimální... díky za rady. Musím si tam ještě nechat změnit jméno za vyvdané, ale až ta změna proběhne, zkusím tam nějaký šperk hodit.Díky za radu...