Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

limlim
28. dub 2015

@raaja Nevim jak jinde a nikoho se ani zastavat nechci.. Ale priklanim se k tomu co pise, protoze sem podstoupila neco podobneho a presne takovyhle pocit z toho mam... a Hankamisa napsala sem jen to jak to tam chodi. Ja na jiny portaly nechodim takze nevim kde co se deje a ani nechci... Ziju v realite a umim si dat 1a1dohromady .. Nicmene vsechny chceme jen to jedno nebo dve 😀 😀

hankamisa
29. dub 2015

@raaja - njn tak jako ty. jen s tím rodílem,že já na ty své tzv. pomluvy a sprosté řeči mám lekařské zprávy .je hezké ,že mě přectavuješ ale bylo by možná dobré přectavit i sebe a tu vaší povedenou skupinku kde se totiž posmíváte a děláte lháře a pomlouvače z každého kdo napíše jiný názor než ten ,který se vám líbí.
no bohužel mám jinou zkušenost než oni a to se jim nelíbí a není jim to po chuti. no a pokud vím tak si svuj názor a zkušenost mohu psát kde a kdy chci bez hledu na to jestli se to někomu líbí či ne.kdo nechce at to nečte. není to nenávist,naopak jsem velice štastná,že jsme od ní za včasu odešli. 🙂

hankamisa
29. dub 2015

@limlim - moc děkuji za zastání ,páč to se veřejně vidí jen zřídka kdy pokud se to týká negativ.většinou se mi holky ozvou SZ,protože vědí jak to veřejně chodí,že je pak každý pomlouvá tak jako oni. no já mám tu povahu,že se pravdu nebojím psát veřejně i když se dosti lidem třeba nelíbí... 🙂

copy
29. dub 2015

ahoj všem,
mě bylo v Gennetu doktorkou také řečeno,že šance mít vlastní děti je prakticky nula a ve svém věku at si zažádám o dárkyni,že i když vyprodukuji nějaké vajíčko,tak bude nekvalitní,nicméně jsem jedno IVF podstoupila,ovšem neodebrány žádné vajíčka.Při rozhodování o 2 IVF,zda si zažádat o dárkyni,jsem zjistila,že jsem přirozeně těhu a za necelé 2 roky opět přirozeně těhu.Máme doma 2 zdravé dětičky a na papíře diagnostikováno"neplodná",takže asi tak.At si to každý přebere po svém.Lékařům jinak celkem věřím,ale tady jsem byla ráda,že jsem hned nevěřila a neukvapila se s dárkyní.Přeji všem hodně štěstí.

horakovaa
29. dub 2015

Pan doktor Ivo je o mnoho horsi. Mám sním zkušenost z 1 Ivf a lituji toho ze jsem hned neodešla, tak jak jsem chtěla po 3 schůzce. Ten dokázal tahat z lidí tisíce, do ženských rval hormony a po té vše negativní a věděl, že ty ženy přijdou znovu. Za p. Mokrou jsem vděčná. U ní mě vše vychází jak má, a i jsem svou diagnózu overila u více doktoru, strach byl ale ji plně důvěřují. V 1 zkušenosti jsem poznala člověka co to ženě do extrému a hnal.

megara
1. kvě 2015

Holky já jsem ráda za každý názor, názory vycházejí z našich zkušeností, a ty jsou buď dobré nebo bohužel špatné, a z těch špatných si můžeme poučení pro své problémy a léčení. : -)

raaja
1. kvě 2015

@hankamisa Ovšem ty píšeš všude něco jiného pak to mažeš a lžeš 😎 😎 Akorát děsíš holky co jsou normální a chápou že v lékařství není nic černé ani bíle 😝 překrucuješ pravdu a lžeš

hankamisa
1. kvě 2015

@raaja - já jsem od začátku psala všude pořád to stejný.nevím proč a nemám důvod proč bych o někom měla psát něco co by nebyla pravda.psala jsem hlavně o jejím přístupu a o tom jak se diagnoza dr. mokré dost lišila od diagnoz zjištěných při následných kontrolách jinými dr. ano poprvé jsem to pak u vás smazala po tom nechutným hejnu supů co se snaslo abych zbytečně nedráždila vaše žaludky,názorem co se vám nelíbil. já napsala jen svoji zkušenost (napsanou na lékařských zprávách) a vy jste hned začali urážet a obvinovat ze lží aniž by jste se ujistily jestli to lež byla nebo ne jen proto,že se vám to nelíbilo.to jestli to byla pravda vás vubec nezajímalo,vám hlavně vadilo ,že jsem se jí nezastávala. byla chyba to smazat měla jsem to tam schválně nechat at se vám to líbilo či ne... proto ted už to nechávám a mazat nebudu nic at se to někomu líbí či ne.
nevím proč bych svojí zkušeností měla někoho děsit. naopak ,tím normální holky ,které ještě nejsou ovlivněny jejím vlivem jako vaše skupinka upozorním na to,co se od ní dá čekat.
omlouvám se holkám ze zdejší skupinky,že jsem do debaty zatáhla i tu druhou skupinu ale reagovat jsem musela.už o nich psát nebudu,nestojí za to.

hankamisa
1. kvě 2015

@copy - přesně jak píšeš.my podle ní taky přirozeně počít nemůžeme a jediná možnost pro nás by bylo ivf ,které nám od začátku neustále podsouvala. o jiném způsobu se nechtěla ani bavit s tím,že by to bylo stejně zbytečné.a když jsem se zmínila,že bych i tak chtěla zkusit nejdříve iui dala dosti najevo,že se jí to nelíbí.
taky jsem hodně ráda,že jsem ji hned neuvěřila a nenechala se jí ovlivnit a dotlačit do ivf. 🙂

marsee1
1. kvě 2015

Ahoj holky, přidám mou zkušenost - 1.IVF u doktora Petra - spokojenost. Momentálně jsme před 2. IVF u dr. Mokré a také spokojenost 😉

raaja
3. kvě 2015

@hankamisa Protože tam tě holky vyštěkaly po té co jsi psala že tě dr.v gennetu při vyšetření pod narkózou poškodí aby jsi na IVF musela 😒 😒 😒 takže jsme všechny pochopily že nejsi normální 😝 😝 tady jsi se takhle ještě neprojevila tak tě ještě někdo bere vážně 😝 😝 😝 Sprostě pomlouvat ti jde asi jsi talent 😝 😝

martiina_k
3. kvě 2015

No holky, koukám, že jsem tu chvíli nebyla a je tu "živo" 😅 myslím, že každému CARu jde v první řadě o prachy... určitě by měli o hodně vyšší úspěšnost, kdyby měli nastavenou cenu za podařený pokus - např. 150 nebo 200 000 (myslím, že stejně spousta holek tam nechá víc) a za nepodařené pokusy by se prostě neplatilo... to by se snažili, aby to vyšlo hned na poprvé...
Nicméně my byli u primáře a první ET se podařil (bohužel nerostlo HCG, takže nic), druhý KET (zaváděný Mokrou) se podařil se stejným výsledkem a třetí KET se nechytil... takže pokud by se embryjka dál vyvíjela, tak bych už byla dvakrát těhule.. to že se embryjka nevyvíjela zřejmě nijak ovlivnit nemohli (aspoň myslím). Teď jsme se odstěhovali, soustředíme se na jiné věci než mimčo a příště půjdeme určitě do jiného CARu, protože do Liberce to máme už dost z ruky...
Co se ale týče informací, tak má známá tam byla před čtyřmi roky (kdy jí bylo 36) a chtěli druhé mimčo. Má je jeden vaječník (takže menší možnost) a bylo jí řečeno, že má vajíčka tak na půl roku a ať hned začnou s IVF. No byla nastimulovaná a podařilo se jim to přirozeně a vloni o vánocích (když jí táhlo na čtyřicítku) se jim to podaařilo znovu a mají další mimčo (což se jim podařilo na jeden "šťouch" a vůbec se o nic nesnažili, ani další mimčo nechtěli)... takže informace, že má vajíčka tak na půl roku a že přirozeně určitě nee byla zřejmě mylná.

elysion
3. kvě 2015

@raaja myslím,že @hankamisa nemá potřebu sprostě pomlouvat ,ale je jedna z mála která se to nebojí říct veřejně.Je víc holek co nejsou spokojené s genetem,ale bojí se něco říct...
Mě také osobně doktorka sklamala ze začátku ťuťu ňuňu a pak začla být pěkně nepříjemná i partner z ní měl špatný pocit a litovali jsme,že jsme si raději nevybrali Petra...doktorky jednání nás totálně odradilo tak jsme raději skončili 😝 mělo by tam být určitě víc doktorů,aby to tam psychicky ten jeden zvládal a nebyl na lidi nepříjemný 😉

raaja
4. kvě 2015

@elysion Pokud je nespokojená může jít pryč a ne psát takové kraviny 😖 navíc proč se bát říci pravdu pokud do toho nevkládá takové paranoidní vložky jako poškodí mě ,chtěj jen moje prachy atd to je ubohé a malomyslné svedčí to o její inteligenci 😖 Navíc stále neberete v potaz že v lékařství nic není definitivní otěhotní ženy jenž z lékařského hlediska nemají šanci a žena která nemá žádnou příčinu neotěhotní 😲 spermio i AMH se mění a v tom je to krásné že tady se může stát zázrak ale buhužel i to že se nezadaří ,lékářství není matematika a člověk musí používat mozek a ne jen štěkat když se mu nedaří a chválit když se mu daří 🙂

hankamisa
4. kvě 2015

@raaja - ano psala jsem tam,že mám strach ,že se něco nepovede (ale to samé jsem psala tenkrát i tady) ,když už před operací nám vychvalovala ivf a o ničem jiném se nebavila.byla přesně jak píše elyson tutu nunu a člověk by jí v té chvíli uvěřil vše.ale jak vidno nebyla jsem se strachem daleko od pravdy jak jinak totiž chápat rozdílný nález dr. mokré a dr. provádějícího následnou laparku.rozdíl dosti nepřehlédnutelný.dle ní otěhotnění pouze pomocí ivf je dost mechanických problémů ,dle druhého dr. žádný mechanický problém není ,který by bránil přirozenému početí .

@elysion - nebojím se to napsat veřejně,páč takové dr. jako se předvedla dr. opravdu nesnáším. když bude každý psát jen pozitivní zkušenosti a negativní budou tabu tak je jasné, že to bude to nej nej centrum a přitom to ani pravda být nemusí.a vzhledem k tomu,že se mi těch negativních názorů dostalo více jen se to holky bojí napsat veřejně tak nemám důvod mlčet.ono by totiž bylo na čase to tabu negativ prolomit.
no manžel z ní byl taky dost zklamanej a začínal být i nepříjemný když jsme k ní měli jet tak jsme radši skončily a udělali jsme dobře.no ono kdyby jich tam bylo více těch dr. tak by se určo chovali jinak,protože by měli konkurenci takhle vědí,že se mohou chovat jak chtějí ,protože je nikdo neohrozí.

@raaja - nešli jsme jinam ale po těchto hnusných zkušenostech jsme skončily a nelitujeme.a pokud vím,tak jsem ji nechválila ani předtím ani ted a chválit ani nebudu. ono totiž není ze zkušenosti na dr. co chválit.

raaja
4. kvě 2015

Už jen rozdíl mezi hysteroskopii a laparoskopii je obrovský někde si to vygoogli 😎 PÁČ mě fakt nebavíš ty průkopnice nemá cenu s tebou dikutovat 😝 jsi fakt hodně nenávistná 😝 😝

hudala
11. kvě 2015

Ženy, nevíte jestli je v Gennetu už druhý lékař? Když jsem tam nedávno volala, ptala se mě sestra ke které dr. chodím a tak mě to překvapilo. Už tam není jen dr. Mokrá? Nevíte?

horakovaa
11. kvě 2015

@hudala naposledy jsem tam nějakou zahlédla. Mladá paní doktorka. Ve čtvrtek tam jdu, tak se nenápadně podívám 😉

elysion
25. kvě 2015

@bonifac Ahoj snad nebude vadit,když se zeptám,ale dlouho jsem tu sledovala jestli se u tebe zadaří.Poslední informaci,kterou si tu psala bylo ,že 8 den po ketu si měla ducha...Jsi tedy šťastná těhulka vyšlo to ? moc bych ti to přála 😉

martiina_k
26. kvě 2015

@bonifac já to tu sice sleduju jen z povzdálí ale také mě to zajímá 😅

limlim
27. kvě 2015

@bonifac další do řady 🙂

blatokacka
1. čer 2015

Ahoj jezdily jsme do Gennetu v Liberci a jsme spokojení,není to jak na běžícím pásu,přístup,usměv,prima doktor ,příjemné prostředí,jsem těhotná a šťastná..... i když to byly nervy pro oba,vyšlo to napoprvé:D:D 😉

blatokacka
1. čer 2015

@hudala Je tam dr.Mokrá a lékař Ivo Petr ,je takovej příjemnej u nás usměvavej a povídavej,že z nás spadl stres ze zdravotního prostředí a ptali jsme se na co jssme chtěli a vše nám bylo polopatě vysvětleno,lidskou řečí,:D

hudala
1. čer 2015

@blatokacka Pan doktor tam už právě není (od konce ledna či začátku února).

blatokacka
1. čer 2015

Aha tak to je pro mě novinka....jako že vůbec?

martiina_k
1. čer 2015

@blatokacka já teda nevím, mě byl primář sympatický, byl hovorný, příjemný, ale lidskou řečí na mě nemluvil. Mám vysokou školu, pracuju ve zdravotnictví, myslím, že se v lékařské "hantýrce" celkem vyznám a rozuměla jsem mu sotva půlku. Manžel má také VŠ, je z jiného oboru než je zdravotnictví a doma jsem mu spoustu věcí dovysvětlovala, protože rozuměl tak 20-30%. Většinou doktor neřekl jasnou odpověď, ale jak to řeší v americe, jak by to řešil on (ale pouze v případě, že by se to tak dalo řešit, což se nedá - např. že v americe zavádějí třeba pět embryí - čím víc, tím líp a on by to taky udělal - jenže u nás to myslím ani nejde). No a takhle to bylo se vším. Trošku mě vyděsil tím, že mi řekl, že mám malou dělohu - když jsme na něj s manželem vypoulili oči, jakože jeslti ta děloha teda zvládne těhotenství, tak řekl, že se každým těhotenstvím rozšiřuje a že některá žena třeba poprvé zvládne do třetího měsíce, podruhé do čtvrtého a třeba až šesté těhu zvládne do konce - no tak tohle zrovna asi nebylo to, co jsme chtěli slyšet, protože na to bych neměla nervy, ani peníze 🙂 když jsem se na to pak zeptala své gynekoložky, tak ta mě uklidnila, že děloha je menší, ale pořád v normě - jako že né malá, ale prostě jen trošku menší... tím nechci říct, že byl špatný, tobě to vyšlo na poprvé, tak to všechno vnímáš pozitivněji 🙂 užívej si to, je to obrovské štěstí, přeju to každé, aby to takhle vyšlo. My příště půjdeme z důvodu odstěhování do jiného centra, tak budu mít možnost porovnat...

blatokacka
2. čer 2015

@martiina_k No já i přítel jsme mu taky někdy nerozuměli,tak jsme ho vždycky požádali jestli to jde vysvětlit tak abychom rozuměli:D,Nakonec u zavádění byla paní doktorka a taky moc milá,každej to vidí jinak ...na pokoji před zavedením ,se mnou byla i paní, která na to šla po páté,to mě dost vyděsilo,ale stejně jsem doufala, že si " hráška" odvezu a že se chytí:D Naštěstí ano, už jsem ve 20tt+5 a všem ostatním z celého srdíčka přeju ať jsou kde jsou, aby se jim zadařilo a uzlíček vytouženého štístka se uchytil:D Jsou to nervy i zkouška vztahu ,ale nestrácet naději je asi to nejdůležitější.(zároveň i nejtěžší) :D

hudala
2. čer 2015

@blatokacka Ano, pan primář odešel. Do teď tam byla jen dr. Mokrá, ale možná už mají za něj náhradu (proto jsem se ptala 🙂)
@martiina_k Já s ním moc spokojená nebyla, ale až od posledního odběru vajíček, kdy mi poranil dělohu ☹ (ale tak stane se, jsme "jen" lidi). Jinak mi také řekl, že mám malou dělohu, přesto se první IVF povedlo bez problému až do konce (teď jsou dcerce víc jak 3 roky 🙂) a to jsem před tím neměla žádný potrat či žádný jiný pokus (rovnou jsme šli do IVF). Já jí měla ještě zakloněnou. Po nynějších nezdarech mě dr. Mokrá poslala na imunologii a tam mi našli imunologický problém a tak snad už to bude dobré. Při vyšších nezdarech tohle vyšetření fakt doporučuji 🙂

megara
5. čer 2015

Ahoj dámy, byla jsem u své doktorky a pěkně mě naštvala (nejdříve že zahájíme léčbu aby to šlo přirozeně a pak při kontrole, mi řekne ať se podívám na svůj věk a pokračuju v léčbě v Gennetu, takže 6 měs. v hajzlu, pro nic za nic 😠 😠 😠 ), takže jsem se objednala do Gennetu a budu pokračovat v IUI a uvidí se, pokud se nezadaří půjdu do zmrzlinek v listopadu. Co vy jak jste na tom?

denisehn
5. čer 2015

Ne, ne a ne, nebyla jsem v Gennetu v Lb spokojená!!!!!!!!!!!!!!!!!

Paní dr. Vendula (nevím už jaké měla příjmení), dohnala k slzám obě mé švagrové a mě děsně štvala tím, že pořád vzdychala, jak budou mé děti poškozené a jak je situace vážná a samozřejmě "uděláme" amniocentézu a pak mi skoro nesdělila výsledek! Byla fakt hrozná!!! Pořád mě napomínala, ať vážně poškozené zdraví mých dětí beru vážně apod. Žádný katastrofický scénář se nekonal u mě ani u mých dvou švagrových, jen jsem se většinu těhotenství kvůli téhle dr. stresovala!!! Pořád příšerně vzdychala, jak je situace vážná a co potrat apod. Ještě, že jsem to neudělala!
Už nevím, jak se jmenuje, protože všichni dr. mi říkali: Byla jste u Vendulky... pošleme Vás k Vendulce apod. Popisuje sono plodu.