Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

mob
16. dub 2009

Chaalo-určitě dám vědět jak vše pokračuje.Dík 😉 🙂 To si přece nemůžu nechat jen pro sebe 😉 Hezký den všem.

nadis.h
16. dub 2009

Murasek..Já byla u mudr Petra! Je fakt výbornej!! 😵

nadis.h
16. dub 2009

Murasko já byla u mudr Petra! 🙂 Je vážně fajn.

nadis.h
17. dub 2009

Murasek..Já byla u mudr Petra. Skvělej!! 😵

nadis.h
17. dub 2009

Já jsem blbec..Já si nevšimla,že už je nová stránka a myslela si, že se mi neukládá to co píšu.Tak se omlouvám,že píšu jedno a to samé dokola!! 😀

nadis.h
17. dub 2009

Chaalo. Já na té 1 konzultaci byla sama a taky mi ten doktor hodně pomohl v tomhle. Asi si všiml,že sedím sama v té čekárně jak hromádka neštěstí,tak mi to chtěl ulehčit. 😉 Chaalo a řekl Ti taky jaký budeš mít protokol? mě to řekl hned..A pěkně mi to vybarvil oranžovým zvýrazňovačem do té brožurky co dává a pokreslil ten papír obrázkový jak co funguje... 😀

murasek
17. dub 2009

ahoj holky, to jsem rada, ze jste spokojene! drzim vsem palecky, at uz se tady brzo setkavame jako maminky!

chaala
17. dub 2009

Nadish,nám ještě délku protokolu neřekl.My jsme takový "speciálkové"...a že nás musí konzultovat ještě s prim. z genetiky Stejskalem.Teď se čeká na moje odběry při MS a pak hned schůzka s dr.Petrem 🙂 Manžel má transklokaci chromozómů,tak budou muset vybrat jen ty správné.Ty špatné způsobují potaty a vývoj.vady.Tak ta naše vyšetření jsou delší.

nadis.h
18. dub 2009

To je děsný holky co? Vůbec by mě nikdy nenapadlo,že mě něco takového potká. Ale jak píše murasek. Věřím,že te tu brzy všichni sejdeme a budeme hlásit pozitivní zprávy. Co takhle pročítám diskuze tak mi je vždy strašně smutno za ty komu to nevyšlo a na druhou stranu,když to vyjde na poprvé,tak mi zase dušičkou projede naděje. Dneska mi je tak nějak "divně smutno" z toho všeho.

chaala
18. dub 2009

Nadish,máš pravdu...ani mě nenapadlo,že bych musela někdy něco podobného řešit...ale ,co se dá dělat.Jsem vděčná,že ta možnost existuje 🙂 Na mě to smutnění taky někdy přichází...všechno to na mě padne,čtu i jiné různé osudy,a pak to nevidím u sebe moc růžově 😒 Teď ale jsem spíš optimista,který věří,že nám to vyjde 😀

Nadish a ty už máš nafasované nějaké léky?Nebo budete mít ještě nějakou konzultaci po těch odběrech příští týden?

nadis.h
18. dub 2009

Chaala. No mě to nenapadlo ani ve snu...Já prodělala slepák ve 4 letech.Ve všech směrech zkažený.Jinak žádný gyn problém nikdy..A díky tomuhle mi vzali oba vejcovody neprůchodné a odstranili srůst přes skoro celé břicho.Takže jsem z toho byla dost vyjevená ze všeho. Já ještě nemám nic nafasovaného. Ted budou teprve odběry, spermiogram a pak čekání na výsledky a až pak léky. Ale protokol mi určil hned a to že budu mít ultrakrátký plus protokol s antagonisty. To mě celkem zarazilo protože všude čtu jen že mají holky krátký či dlouhý a já toto..

chaala
18. dub 2009

Nadish,tak to máte jako my.Po těch výsledcích teprve konzultace.Manžel jde taky na spermio(krev už dal teď ve středu) a ještě moje krev při MS a moč.Já asi budu mít dlouhý,ale to jsem jen někde četla,že u toho našeho PGD se dává dlouhý.Tak uvidíme.Tyhle výsledky už snad nebudou tak dlouhé jako třeba genetika nebo ty sondy,které nám dělali.Co to jsou antagonisty?Tomu nerozumím ani neznám.

nadis.h
19. dub 2009

Já se těch testů bojím.Nevím co čekat.Zda se objeví ještě nějaká překážka či ne. Jinak menses už je někde za dveřmi... 😀 Bolí mě břicho už aspon 2 dny. A antagonisty co jsem se dočetla jsou nějaké injekce které snad brání předčasné ovulaci.Ale jsem z toho zmatená.Nerozumím tomu. Musím se na to zeptat a pak budu chytřejší.

chaala
19. dub 2009

Nadish,neboj se,doufám,že už tam nic nenajdou a budete to moc rozjet 🙂 Žádné další čekání a hrrrrrrr do akce. 😀

nadis.h
19. dub 2009

Chaala to samé přeji i Tobě. Těším se, už aby to bylo. 😎 Snad bude úspěch.

nadis.h
19. dub 2009

Holky já si teď uvědomila, že vlastně nám to všem tady začíná plus mínus stejně. Nejlepšejší by bylo,kdyby nám to všem vyšlo hned na tenhle pokus a měly bychom stejně staré prcky a byly by jsme pěkná banda!! 😎 Já už jsem jak nemocná. Už si plánuj jak budu s mimčem chodit plavat apod... Když budou dvě tak si s sebou vezmu nějakou tetu, abychom mohli chodit všichni... 😀 Tak doufám, že si tímto nepřivodím pravý opak... 🙄

chaala
24. dub 2009

Ahoj holky 🙂
Nadish,už jste byli na krvi?My už jsme to tento týden absolvovali-krev já a manža spermio.Příští týden musím ještě na krev, a pak máme schůzku s doktorem Petrem,tak jsem zvědavá na všechny výsledky a co bude dál.

nadis.h
25. dub 2009

Ahoj Chaali,

Kdy jsi byla Ty na krvi? My byli včera ráno. a spermo jdeme v pondělí. Manža Tvůj krev a moč dávat nemusel jo? My museli oba. Jsem na ty výsledky zvědavá. Doufám, že bude vše ok.

chaala
26. dub 2009

Ahoj Nadish,
my jsme byli ve čtvrtek. Manžel dával taky krev i moč,ale krev mu brali rovnou při té první schůzce k ivf. Ale já musím na krev ještě zítra ráno,tak uvidíme,co zjistí.Ty výsledky spermio jsou velice rychle. Byly asi za hodinku,ale když jsem mluvila přes telefon s paní,tak byl špatný signál a děsně blbě jsem jí rozumněla.Tak počkáme,až nám to přetlumočí doktor Petr 🙂

nadis.h
26. dub 2009

Chali s tim signalem jsem taky ted mela problem. 🙂 pak jsem to vzdala a rekla,ze to radeji vyridim zitra osobne. Z toho sperma ma pritel strach zitra a je nervozni. Furt si mysli,zet to nedopadne dobre. Tak doufam,ze nema pravdu.

nadis.h
27. dub 2009

Tak máme za sebou sperma holčiny. Spadl nám oběma velký šutr ze srdce. Nedopadl sice na 100% ale je to dá se říct skoro v pořádku. Máme trochu malý počet málo pohyblivých ale jinak dobré.Mám radost.

chaala
27. dub 2009

Nadish,tak hlavně,že je spermio za Vámi a je to celkem dobré 🙂 My máme zítra schůzku s doktorem Petrem,tak uvidíme.A vy jdete kdy?Jste už objednaní?

nadis.h
27. dub 2009

Chaali. Já se budu objednávat zítra. Chtěla jsem to stihnotu ještě ted v týdnu dokud má přítel volno aby šel se mnou, ale mudr Petr je dost zaneprázdněný. 😀 Takže v sobotu mi sestřička říkala, že nejbližší volný termín je pátého. Což už přítel maká. Takže jsem to nechala a objednám se zítra na někdy na příšt týden.

monka26
28. dub 2009

Ahoj jsem týden po et icsi,čekám jak to dopadlo,jsem z toho nervní,ráno jsem nevydržela a test negativní.Je tu někdo kdo taky čeká,jestli se zabydlujou 🙂 ???

mob
28. dub 2009

Ahoj holky, jak se máte?Tak už se to někomu povedlo? 😉 Já si ještě počkám,ten horm.profil mám opravdu špatný kvůli štítné žláze. Mám tak vysoké hodnoty, že se divili, že jsem bez jakéhokoliv příznaku.Já prostě musím stále něco mít. Nejdříve srůsty a pak tohle.To je jak naschvál. Přitom mě tak tlačí čas. Néjen kvůli věku, ale hlavně nová práce.Mám na to ještě dva měsíce a pak to musím vzdát a zůstat u jedné dcery. Přeji pěkný den a všem držím pěstičky. 🙂 🙂

nadis.h
28. dub 2009

Ahoj holky,
Zrovna jsem si volala na objednani po testech. Tak jdu 13.5. Vysledky testu uz take byli tak HP i ostatni je naprosto v poradku. Tak si myslim,ze toho 13. Dostanu uz i leky a cca 18 zacnu stimulovat pac prijde ms. Monko mela jsi PK? Me tedy ceka teprve 1.ivf,ale co ctu vsude na diskuzich tak tyden je brzy na test. Vetsinou holky testuji az 10-12 den nejdriv.

monka26
28. dub 2009

Měla jsem PK krásný dvě blastocyty,ale jsem nervouš,co jsem četla tak některým se to už ukázalo.Je to náš druhý pokus.První vyšel dvě holčičky ale jen do 20.týdne,tak jsme z toho čekání už hotový.Jinak ostatním držím palečky 🙂

nadis.h
28. dub 2009

Monko tak fakt nevim. Kazdopadne jeste nesmutni a testni jeste pozdeji.

monka26
28. dub 2009

Vydržím do pátka a pak zkusím znova testík,snad se ukažou//.

nadis.h
28. dub 2009

Držím moc palečky moni!!! 😉