Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

jindriska
13. srp 2009

TABULKA:

Jindřiška ( Smržovka ) - 1.IVF 29.4.2009 bez úspěchu, 2.IVF září 09, 11.8.2009 žádost na VZP, kyselina listová + Anopirin
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadis.h ( Pavlovice ) - 1 IVF bez OPU, 2 IVF září 09 srpen 09 kontrola FSH
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2910 ( Zdislava ) - 1.IVF září 09, 6.8. 2009 žádost na ZPMV, zatím čekám na výsledky hematologie, asi budou injekce na krev, Femibion

jindriska
13. srp 2009

😀 😀 koukám stejný nápad 😀 😀

nadis.h
13. srp 2009

No jasně. 😀 Jsme holky jedna duše. 😉

jindriska
13. srp 2009

a kde teď pracuješ Nadis?

nadis.h
13. srp 2009

Jindři v Pražský v hotelu. Residence Salvia. Moooc fajný tady. Manželé šéfové super. Mají 2 dětičky. 3 letého a půlročního chlapečky... Toho půlročního občas hlídám takže se s ním vyblbnu a vymazlím. 😀

jindriska
13. srp 2009

No já jsem loni hlídala šéfovi taky malou princeznu. Teď jí budou v prosinci 2 roky. No a mám kámošku co bude na konci září rodit, takže si mimíska taky užiju 😀

nadis.h
13. srp 2009

Je to krásňučký. Já bych ho ňuňala pořád. Paní šéfová je ráda vid, že se o něj nemusí tak starat. 😀

jindriska
13. srp 2009

no já byla taky ráda, každý pátek jsem pracovala do dvanácti a pak hlídání 😀 Budu se muset zase jet na ní podívat, roste jako z vody 🙂

jindriska
13. srp 2009

dala jsem fotku do alba

nadis.h
13. srp 2009

Strašně to letí!!! Já ještě před chvilkou chovala naší malou ségru jako 5i hodinovou v porodnici a už je jí 12 a dostala chudák svou první mrchu. 😝

jindriska
13. srp 2009

jo, jo čím je člověk starší, tím rychleji to letí. No pro dnešek musím končit, mám hromadu papírů na stole, tak pa pa

nadis.h
13. srp 2009

Já se v práci nudíkuju. Čekám na hosty. Už jsem byla dvakrát čumět po krámech, pak v drogérce a pro obídek. A ještě do 20 hod tu budu smrdět. 🙄

Ale přijede Janik tady z diskuze a jdeme navštívit dvojce odsud z diskuze.Tak to snad pak uteče. 😀

hezký den Jindří.

ma.ja
13. srp 2009

ahojky berušky 🙂 koukám, že dnes je tu veselo 🙂

nadis.h
13. srp 2009

Ahoj Mají,Jak je? 🙂

Holky tak UK na mě poctivě čekali, abych je pustila domů. Ještě že jsem si nevzpoměla třeba až v 6... 😀

nadis.h
13. srp 2009

A Litva nikde...Čína taky ne.. A já bych šla tak domůůůů... 🙄

nadis.h
13. srp 2009

Taak Litva zde hlásím. Ještě číňani... 😝 Než se okoupou a doufám, že budou bloudit do aleluja než je napadne zavolat. 😠

meduna
13. srp 2009

Ahoj Nadis a holky,můžu občas na pokec?

nadis.h
13. srp 2009

Medunko no jasně!!! Vítej! Budeč urina! 😉

nadis.h
13. srp 2009

šííš ne urina...čurina... 😀

meduna
13. srp 2009

už jsem přemýšlela jaká že urina,že by něco s močí 😀

nadis.h
13. srp 2009

Taky jsem se tomu zatlemila... 😀 Ale pleny ještě nepotřebuju zatím. 😀
Teď jsem si dala fajnovou spršku vodou z myčky s citronovou příchutí! Doporučuju. 😝
Ty jo Medu poraď co udělat, aby mi nešlehlo. Jsem od 6.15 v práci, nemám do čeho rejpnout a čekám na nějaký pšongy z Číny až se milostivě vykoupají v aquaparku a pak teprve přijedou se ubytovat... 😔 🙄

meduna
13. srp 2009

Tak od 6.15,to už by mě dávno šlehlo.A s plenama,taky dojdem jednou tak daleko až budeme starší 😝 Vidíš,dala jsi si spršáka a i krásně voníš 😀 Bože a do kdy se míněj rochnit?V kolik zavírá aquapark 😕

nadis.h
13. srp 2009

No jsem svěží jak to nádobí umyté.. 😀

prosím tě no doufám, že je nenapadne tam zůstat až do zavíračky... 😲 Zavírají až ve 22.00 😕 Pan Pšong slíbil, že dojedou cca 19.-20.00 ale je to tady na hovénko páč to každý hledá strašně dlouho. Nedá se dojet autem..Jsme na pěší zoně... 🙄

A kdy se chystáš sem k nám zavítat? 😵

meduna
13. srp 2009

no já doufám,že už brzy pojedu do rodného kraje 😵 Tak to asi Pan Pšong jezdí jak šílenej na tobogánu a ztratil pojem o čase 😀 😀
Aby si pak ještě neotevřel někde stáneček,víš jak jsou pracovití 😀

nadis.h
13. srp 2009

Ty woe kdyby mě někdo viděl jak se tu tlemim... 😀 😀 😀 Jsem si ho představila v rajtkách jak tam sviští... 😀 Dík se teď budu smát až přijede...A já když začnu tak mi to nejde zastavit. 😀

Co to máš z holčánka v profilu? Ta je rozkošná s tím lízem... 😵 😵

nadis.h
13. srp 2009

No a stáneček. Ten mě dorazil.... 😀 😀 😀

meduna
13. srp 2009

to je kluk 😉 od mojí sestřenky.ta už vyprodukovala tři takové krasavečky,chtěla totiž holku a neklaplo to,ale zase tak alespoň vypadaj 😀
Pan Pšong si bude myslet ,jak jsi přátelská,když se na něho budeš smát 😀

meduna
13. srp 2009

hele oni to maj vymakaný,v rajtkách si zajezdí a pak je ještě prodá 😉

momani
13. srp 2009

Ahojky holky - 😀 tady je ale veselo ... zdravím Medu a Nadi 😉

nadis.h
13. srp 2009

Ježíš to se mu omlouvám!!! 😀 😀 😀 A já si říkala jak je to sladká holčička. 😀 😀

Já dnes byla tady s dvojcetem a Janikem na drbech. Dvojce dělá v mimi krámě tak jsme tam seděly a krafaly a já zapoměla na ukáčka co nám tady dělají terasu... 😀 Ale kluci čekali až příjdu a pustím je domů. 😝

Jo jo pšongové se taky věčně smějou tak si budou myslet, že jsem jako jejich nátura. 😀