Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

ewick
26. srp 2009

tak jsem tu zas🙂 holky můžu si v Gennetu vybrat, ke komu chci chodit? nebo dostanu dr. na příděl? už jsem se dneska objednala na první konzultaci 7.září, už se docela těšim 🙂 mám zas novou naději...

nadis.h
26. srp 2009

Ewi můžeš si vybrat. Každá to tak děláme. 😉 Já to taky nemám ráda,aby si mě tam prohazovali.A nevíš ke komu Tě objednali?Teď to pofrčí to uvidíš. A když půjde vše jak má tak už do 2 měsíců můžeš být těhulka. 😉

meduna
26. srp 2009

a jaký tam máte srandovní jména těch doků 😀

nadis.h
26. srp 2009

Primářka Bydžovská, mudr Petr a mudr Johanová..

meduna
26. srp 2009

a Dvojče psala nějaká Jahodová?ona to spletla,že jo 😅 a co je s ní vůbec?

nadis.h
26. srp 2009

To byla Johanová. 😀 Asi je v práci. Na 8 šla na utlrazvuk. Dělá naproti mé práci,tak se za ní skočim zeptat jak jí to dopadlo.

meduna
26. srp 2009

Johana s dlouhejma nohama 🙂 Jo skákni tam,víš,že jsi od rána to ptáče co dál doskáče,tak skákni za Dvojčetem

nadis.h
26. srp 2009

Ted jsem chtěla skákat, ale zaskočil mě šéf úkolem. 😝 Ale půjdu. Za chvilku budu mít chut na cígo tak si půjdu bafnout s dvojkou. 😎

nadis.h
26. srp 2009

Tak jdu skákat k ní. Šéf někam odběhnul tak jsu taky dběhnout. 😝

meduna
26. srp 2009

jo,pozdravuj jí a bafněte i za mě,já tady musím sama bafat 😢

meduna
26. srp 2009

to máte doutník né? 😀

nadis.h
26. srp 2009

To jsme se tam sešly 3 grácie. 😀 😀 Já dvojce a Janik. 😀 Podrbaly jsme, já si šla ještě koupit bagetku tady do jedné bageterie. 😝 No dvojce se bojí a na tom jednom vaječníku má už 10 folíků. Takže počítám, že ten co nevidí bude na tom stejně.To bude slípka! 😉

meduna
26. srp 2009

páni,ta se rozkvokala 😀

nadis.h
26. srp 2009

😀 To teda. typujeme jí s Jančou tak na 25-30 vajuch.

nadis.h
26. srp 2009

Jo tak gut. Ted mi tady šéf s dcerou zpívají ... 😀

ewick
26. srp 2009

tos mě překvapila nadis s těma 2 měsícema, to by bylo supr 🙂 ale jsem už trochu skeptická... ke komu mě objednali bohužel nevím, ani se mě neptali, ke komu bych chtěla... ale asi je to celkem jedno že jo.. hlavně aby to splnilo svůj účel...

nadis.h
26. srp 2009

Ewi jsou tam fakt hodní všichni 3 co tam ordinují, takže v podstatě je jedno ke komu půjdeš. A když budeš pak chtít zůstat u toho samého tak to musíš sama nahlásit,že chceš k tomu či k tomu. Jinak Tě šoupnu k tomu co má nejdřív volno. Ano ty 2 měsíce jsou reálné, ale jak říkám musí vše šlapat tak jak má celkově. To že já čekám už od března a nedostala jsem se ještě ani k odběru vajíček je věc jiná. Já jsem exot. 😀

ewick
26. srp 2009

jakto? 😕 nějaký komplikace? a jak to všechno snášíš? asi je to trošku na budku co 😵

nadis.h
26. srp 2009

Na začázku to bylo strašný na psychicku. V březnu jsem byla na laprce a vzali mi oba vejcovody.Takže prvotně šok,protože o IVF jsem nevěděla,že existuje.No pak jsem začala řešit IVF a poznala hodně věcí co se toho týče tak už se toho nebála. Ale Harpuje mi FSH to je hormon na vytváření vajíček a jeden měsíc ho mám špatný, pak dobrý...Takže furt chodím na odběry každý měsíc při mrše a tím se to protáhne. Pak mám za sebou jednu stimulaci. Vzala jsem si Fostimon,který je hrazený pojišťovnou a stojí za prd a neměla ani jeden folikul tak mi cyklus zastavili a ted jsem tas musela čekat než jsem měla ten vaječníkový hormon v pořádku. 😝 Ale ted už to beru dobře. Občas mě přepadne strach,že zas nebudou vajíčka, ale dá se to.

ewick
26. srp 2009

no koukám že to bude ještě zajímavý, je to asi dost individuální, každá reagujeme jinak a psychika taky dělá svý... každopádně ti přeju bohatou úrodu 😉

nadis.h
26. srp 2009

Ewi díky! Snad se poštěstí všem nám tady! 😉

dvojcata2
26. srp 2009

nazdar děvy tak jsem ještě v práci snad už to uteče.Já nepsala Jahodová ale Johanová.To jsem krásná nosnice že??Dnes večer jedu na pohotovost píchnout snad už poslední injekci na dozrání vajuch pa večer písnu

meduna
26. srp 2009

tak Dvojče,tfuj,tfuj a moc štěstí při závěrečném pichu 😉

nadis.h
26. srp 2009

Tahnu domu devcata. Uz mi to tu neba. Cago za chvilku. 🙂))

meduna
26. srp 2009

tak konci prcdoby zdar 🙂 my jedeme vybrat matraci do pelechu,jinak budu brzy mít na zádech kasu 😝 jako hrb myslím

nadis.h
26. srp 2009

Jsem doma.Stavila jsem se ještě v krámě pro maso.Jsem nějaká ucaprcaná.Dusno jak prase.Bude pršet. 😝 A ještě tahám těžký noťas z a do práce. 😝 Mi skoromužík slíbil,že mi koupí nový.Už aby to bylo.S tímhle krámem je to děs se tahat. 😀 Chci menší a lehčí.

janik8774
26. srp 2009

Jani Dvojče přečti si to!!!!!!!
máš si nechat tu injekci píchnout opravdu dnes?
Podívej se na žádanku.Máš tam něco napsaný?
Já jsem vždy si to nechávala píchat až den před - asi 12h před odběrem.

nadis.h
26. srp 2009

Jani Pregnyl se většinou píchá 2 dny předem.Je tam účinek do 36i hodin.

janik8774
26. srp 2009

aha. 😅

nadis.h
26. srp 2009

Hlavně Janísku Ty jsi taková, že bys ani snad nepotřebovala léky. Tobě se to v tom těle všechno dělá samo. 😀