Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

nadis.h
15. zář 2009

Medu věřím věřím. No s tím spaním asi bych byla pěkně napruzená takhle... 😀 Jsem strašná protiva,když mě někdo vzbudí brzy... 😝 A byli jste někde blízko podia?
Synarel už mám za sebou dnes. Už se mi z něj udělalo pěkně šoufl od žaludku páč se mi po něm motá hlava. 🙄

janik8774
15. zář 2009

Nadi,
to jseš jako já.nejhorší co může být když se člověk nemůže vyspat.
Dítě se tě neptá chceš či nechceš spát. ☹

nadis.h
15. zář 2009

Jani tak tak. Doufám, že naše dítě bude spáč po mě. 😀

Holky mě je strašně. Rozdýchávám tady ten Synarel,abych nešla hodit šavlu. 😒

meduna
15. zář 2009

jakto,že ti je po něm tak šoufl?Tak to víš,že jsem byla příjemná jak vřed na prdeli,ale co jsem mohla dělat?sestřenka na tom byla ještě blbějc,ta musela i v té krátké noci vstávat a dávat kakajíčko 😀 ten její malej chlastá jak dromedár 😀 jo a ještě se vzbudí a chce čurat,nenadělá už do plíny a musí na nočník,tak co jí zbylo?taky vapadala hrozně ráno 🙄 no a blbci jsme my,když nevíme kdy do pelechu

nadis.h
15. zář 2009

Medu já nevím.Nějak mi to nesedí. Už jsem to říkala předtím, že mi je z něj špatně a dostala jsem ho znova. 🙄 Njn děti za to nemůžou, že rodiče chmelí dlouho do noci. 😀

ma.ja
15. zář 2009

jé Medu byla na Kabátech, známí taky byli a největší mazec bylo dostat se odtamtud domů 😝

Nadi je dobře, už jen dva týdny budu čekat, jak dopadla IUI 🙂 Teď se snažím na netu najít nějaký vitamíny na spermoše pro toho mojeho chlapínka. Ale asi si půjdu nechat poradit do lékárny. Zítra naposled do práce, pak mam dva dny dovču, v pátek se vdává Jirkona neteřinka, tak se těším na svatbu 🙂

semy.cz
15. zář 2009

ahoj holky....
ma.ja jojo šla jsi předemnou 🙂

tak manžel byl dneska na té urologii..a ještě že tam šel...

urolog mu pod ultrazvukem zjistil že má VARIKOKELU 2.stupně
bude muset jít na laparoskopickou operaci

tohle je hlavní označení co to znamená:
Varikokéla je porucha v cévním zásobení varlete, kdy dochází k městnání krve a vzniku obdoby hemoroidů, či křečových žil na nohách. Do cév přitéká více krve, než odchází a tento nepoměr dává vzniku rozšíření těchto cév. Vznikají tak menší či větší žilní pleteně v šourku, obvykle na levé straně, která je díky anotomii cévního řečiště k této poruše náchylnější.

tady o tom píšou víc
http://www.004.cz/view.php?cisloclanku=20050707...

nadis.h
15. zář 2009

Maji je tu přímo diskuze: Mužská neplodnost

Semy a jak hodně zlý máte to spermio? Jestli by nebylo od věci nechat před tou operací něco zamrazit.

meduna
15. zář 2009

my jsme se dostali v poho,nějak jsme to vychytali,cesta domu taky ok,tam jsme jeli dřív,měli jsme strach,že bude zasekaná Praha,ale fakt v poho.
Semy,tak to je mazec,je to poprvé co slyším o něčem takovém ☹ a při té laparce se to odstraní a už se mu to nebude dělat,nebo je riziko návratu?

nadis.h
15. zář 2009

Nejdete někdo do G v pondělí? jdu se zrovna objednat na ultrazvuk.

semy.cz
15. zář 2009

nadis poslední měl množství 7mil, měsíc předtím 10mil.
oni teda píšou že ta operace je téměř bez rizika, ale bohužel se to pak vrací.....☹

je mě z toho smutno ☹

semy.cz
15. zář 2009

ono to prý má většina chlapů, ale v takové fázi že to ničemu nevadí...a normálně se to neoperuje..
jen v těhlech případech kdy to brání otěhotnění a nebo vrcholovým sportovcům, kterým s eto právě taky hodně dělá..
je to v podtstaě jak jsem se dočetla z nadměrný zátěže...
manžel už má právě 2 stupeň, takže už je to asi větší...
má žádanku do nemocnice na tu laparoskopickou operaci..

nadis.h
15. zář 2009

Semy chudák to jo. 😒 Ale pokud to má pomoc. My ženské taky chodíme na laparku,abychom si pomohly. Tak snad to klapne! 😉

Jinak mě asi klepne. Folikulometrie je jen do 9,15 a na 9,15 jsem objednaná ale vůbec nevím jak to mám udělat,protože od pondělí mi odjíždí šéf pryč a já mám být sama v práci od toho pondělí a už od 7 od rána. Se prostě poseru s prominutím. Nic nemůžu mít v klidu.Ted jsem už víc jak 3 týden doma a když to volno potřebuju tak budu zamrzlá v práci. 😒

meduna
15. zář 2009

semy,vše bude v poho a už se mu to nevrátí,bude se šetřit.ne vše co píšou je pravda a vy si musíte číkat a i tomu věřit,že se to odoperuje a bude mít klid a taky to tak bude 😉

semy.cz
15. zář 2009

meedu no snad se to nevrátí.....aby jsme pak při druhém dítěti neměli ten samý problém ☹

meduna
15. zář 2009

Semy,tím se zatím netrap a soustřeď se teď na toho na kterém pracujete 😉 😉 Teď je to důležité,co bude pak to neřeš.Já myslím,že se občas něco udělá,nikdo neví proč,ale odstraní se to a je pokoj.a i množství a kvalita spermoňů se mění,záleží na plno okolnostech,můj má spermio v pořádku,jen jednou ho neměl a měl to ze stresu 😝 to víš šel poprvé a bylo mu to blbé,tak proto asi

semy.cz
15. zář 2009

já vím medu..jen se "seznamuju" se vším co s tím souvisí....

meduna
15. zář 2009

někdy je lepší vědět míň,protože nejsi tolik na sračky 😝 a neboj nic,vše bude ok 😉

ma.ja
15. zář 2009

Semy tak to je síla, ještěže tam šel. A když mu to odstraní, tak pak to bude v pohodě?

nadis.h
15. zář 2009

Jo ty spermoni jsou záhadou. Berunda co sem chodila měli prvně 33% dobrých a po druhé měli už normospermie.. Já jsem zvědavá co budeme mít my na druhym sperm..

semy.cz
15. zář 2009

medu když já jsem zas taková že si o všem zjistim maximum informací..pro mě je to lepší než bezvědomost 🙂

majo jsem fakt ráda že jsem nespoléhala jen na Gennet a šel na tu urologii...

po odstranění by to mělo už být v pořádku a mělo by to jít přirozeně, protože to už nebude způsobovat ty problémy s tvořením spermií...🙂

nadis.h
15. zář 2009

Semy a co Vám v Gennetu řekli na to? Určitě je to lepší, když na to koukne odborník.

semy.cz
15. zář 2009

nadi v Gennetu?..tam se o to vůbec nezajímali proč má spermio špatný..proto šel manžel na urologii kde mu to zjistil doktor...

ma.ja
15. zář 2009

já bych řekla, že v Gennetu je vůbec netrápí, proč to nejde, oni jsou reprodukční centrum, tak si myslím, že to moc neřeší, bohužel ☹

semy.cz
15. zář 2009

ale vesele to reklamují že léči i poruchy u mužů.... 😠
přímo na webovkách to mají napsaný....

proto mě gennet jako takový zklamal...neříkám že nejsou dobrý, určitě úspěšnost mají a těm kdo už léčba třeba moc nepomůže tak věřím že pomůžou ivf...
ale pokud je u nás fakt příčina jen v tomhle, tak by jsme úplně zbytečně vyhodili 20 tisíc...

nadis.h
15. zář 2009

Semy a udělali Vám na základě toho genetiku?

No oni stránky Gennetu jsou plané z té pražské pobočky asi, ale řídit by se tím teda měli i tady! Např detail: jak hlásají, že nevybírají žádné poplatky!!! Já platím 30 kč i jen za dobrý den se mi zdá....

semy.cz
15. zář 2009

nadi na základě čeho myslíš?

semy.cz
15. zář 2009

genetiku nám nedělali..

ma.ja
15. zář 2009

aha, tak já myslela, že jsou jen přes umělka, atd.
no můžu ti říct, byli jsme na IUI 2x a pokaždý jsme odcházeli téměř rozhádaný. Poprvé nás nechali čekat hodinu a teď byl Jirka objednanej na 8 a šel až po půl desátý...nasr...jak nic dobrýho, pospíchal do práce... ☹

semy.cz
15. zář 2009

maji no o tom čekání teď naposled mě ani nemluv..manžel tam byl právě před tvým mužem a taky tam čekal víc jak hodinu...no a já tam taky pak čekala přes hodinu... 😠 😠

prý mu sestra pořád říkala že je ta místnost obsazená..ale že pak nejspíš zjistitli že někdo odtamtud odešel a neřekl jim to 😠