Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

lenkac.f
3. srp 2008

Ahojky, já tam byla jednou na podrobném ultrazvuku, protože mi nevyšly moc dobře krevní testy v 16. tt. Bylo to tam moc příjemný. Škoda, že to tu nebylo ještě dřív, protože jsme s manželem jezdili na IVF do Prahy. Ale stálo to za to, teď jsem ve 24. tt a čekáme holčičku. A jak jsi na tom Ty?Lenka

andy24
autor
4. srp 2008

Já jezdím do Gestu do Prahy.nereaguji na cloctylbegyt ,mám ho ještě na 1 měsíc a pak mě čeká injekční stimulace a IUI.Ale to dojíždění mě docela unavuje tak uvažuji o Gennetu měla bych to kousíček. 🙂

rezik
4. srp 2008

Ahoj,
do Genettu jsem se dostala minulý týden,byla jsem na odběru plodové vody a konzultaci.Byli jsme moc spokojení,ale hlavně mi odběr i UTZ dělala doktorka,která mě rodila a u prvního dělala taky plodovku.Ještě tam jdeme na kontrolní UTZ,je to tam příjemné,hlavně personál.

berunka
18. zář 2008

ahojky holky nemate nektera zkusenost s 3D UTZ v Gennetu v Liberci?jaka je cena,jeslti se neco priplaci za zjisteni pohlavi?diky moc 😉

dadous
2. říj 2008

ahoj holky taky by mě zajímal vaš nazor na Gennet v Liberci 😉

angel01
2. říj 2008

Ahoj holky,
já do Gennetu chodím a jsem velice spokojená, personál je velice milí a vžycky se vám snaží vyjít vstříc 🙂
my jsme podstoupili 2 IUI a 1 IVF, které bylo úspěšné a jsem v 9.tt 😀
jediný problém je, že ještě nemají dodělané operační sály, takže my jsme na samotné zákroky jezdili ještě do Prahy, ale to je už jen otázkou času, jinak můžu Gennet všem moc doporučit 😉

dadous
2. říj 2008

ahoj angel moc gratuluju, my pravě zvažujem jestli gennet nebo sanus,. Tak jako tak to mame do obou míst zhruba stejně daleko. mužu vědět jaky jste měli problem?

angel01
2. říj 2008

mám antiovulační cyklus, jiný problém u nás nenašli. Sanus neznám, ale skus se tu poptat, určitě ti někdo poradí 🙂 přeju hodně štěstí a trpělivosti 🙂

dadous
2. říj 2008

díky, jsme uplny začatečníci takže ještš že tady je koník

leneclenec
2. říj 2008

Ahojky dadous, já jsem byla v Pronatalu v Praze. Tam mám za sebou 2x neúspěšné IVF a 1x KET, mám tam ještě dva"mrazíčky", ale ty jsem si nechala převézt do Liberce do Gennetu a teď tam budu chodit. Jsou tam milí a také tam zatím není tolik moc lidí, jako v Praze v Pronatalu, kde mi fakt vadilo to, že s tebou skoro nemluvili, brali vše jak na běžícím pásu a když jsem se ptala, že je divné, že mi to tolikrát nevyšlo, jestli by to třeba nechtělo udělat nějaká vyšetření, tak mi řekli, že se to dělá až po 4. - 5.neúspěchu. Dokonce mi před 2. IVF a ani během něj nedělali z krve hormonální profil, jen měřili UZ folikuly. Tak jsem teď přešla do Gennetu a udělali mi genetiku a ještě mám v plánu imunologii, ale tu až po KET,jelikož teď beru Prednizon a tím jsou hormony ovlivněny a neměla by i imunologie platné výsledky.
Jinak já mám hlavní problém v tom, že mám neprůchodné vejcovody, takže ani IUI nemá u mne význam.

Angel 01, moc ti blahopřeji, ale musím se přiznat ( v dobrém) že i trochu závidím 😕 , ale určitě se také dočkám 🙂

dadous
2. říj 2008

len, tak to rada slyším,teda čtu,že jsou v Liberci příjemny lidi.toho se pravě nejvíc bojím, že to budou brat jak na běžícím pasu, takže si chci aspon trošku udělat obrazek,jak to kde chodí.Taky uvažujem o Sanusu v HK, mame to tam trošku blíž než do Liberce 😉 ale dík že jsi napsala 😉

chaala
28. únor 2009

Ahoj holky,byli jsme v Genetu v Liberci zatím jednou na genetice a pan doktor (i sestřičky) byli moc příjemní. za pár dní tam jdeme znovu. U manžela nedopadla dobře genetika,tak nevím, jaký bude výsledek. Máme chlapečka,ale podle slov pana doktora to byl tenkrár zázrak.

Chodíte ještě některá do Gennetu v Liberci? A ke komu?

eloana
3. bře 2009

ahoj my chodime do gennetu v liberci od srpna a nemohu si stezovat.)

chaala
4. bře 2009

Ahoj Eloana,děkuju za příznivé zprávy. Doufám,že i my budeme spokojení a pomohou nám 🙂

eloana
5. bře 2009

tak snad 🙂 my chodime k primarce Bydzovske -prijemna. Gennet v liberci je novy a zatim se snazi🙂 i cekaci doba je prizniva

chaala
5. bře 2009

To je pravda. Když jsem se objednávala na genetiku,tak jsme dostali termín do týdne. Na výsledky čekáme déle(setkání s doktorem),ale i tak to jde.
Eloana,nevíš,jak dlouho se čeká na spermio,KET...?

murasek
5. bře 2009

chaalo - na spermio se moc neceka, dostanes termin - taky do tydne a vysledky jsou do par dni, ne-li ten den, to si uz nepamatuju a KEt zatim neni treba resit, zacnes stimulovat na IVF, ne?

chaala
6. bře 2009

Murasek,asi ano.Já to zatím jen tak tipuju a spíš zjišťuju 🙂 Spíš chci dopředu vědět skoro všechno,ale ještě nevím,co bude.

ma.ja
6. bře 2009

ahojte, můžu k Vám? Jdu taky zatím na výzvědy, jsme teprve na začátku, byli jsme v Gennetu na spermio, výsledky nám řekli za hodinu, a já teď chodím na folikulometriii.
Holky nevíte někdo jestli už IUI dělají i v Liberci?

chaala
6. bře 2009

Ma.ja,moc ti neporadím.Také jsme zatím jen na začátku,v Gennetu jsme byli jednou.

murasek
10. bře 2009

ma.ja - iUI delaji uz i v Liberci...uz maji vse hotove 😉

chaala
11. bře 2009

Holky,prosím vás,včera jsme se v Gennetu dohodli s panem doktorem na ivf. Nevíte některá,jak dlouhá doba nás tady v Liberci čeká? O druhé mimi se snažíme už přes dva roky,tak mě zajímá,jak dlouho to trvá.Jen pro informaci.Na první schůzku jdeme za měsíc,ještě čekáme na výsledky krve.

ma.ja
11. bře 2009

chaala-děkuju moc, zítra jdu na druhou folikulometrii, beru sebou výsledky spermiogramu a budem vlastně poprvé s paní dr povídat co a jak...
nezlob se prosím, je to osobní, ale vy už máte IUI za sebou, že jdete na IVF?

murasek
11. bře 2009

chaalo - po vysledcich krve, jestli bude vse ok, to jde pak velmi rychle...
MUDr ti da protokol, podle ktereho budes stimulovat, bud kratky nebo dlouhy...ale nejspis te ceka kratky protokol, protoze zatim neni duvod na dlouhy. vyfasujes leky na stimulaci - injekce apod a od 2.dne MS zacnes s pichanim (stimulaci), cca 11.den pak kontrola UTZ, jak reaguji vajecniky a podle toho ti upravi davky a reknou, kdy bude odber vajicek - cca 14.den, po odberu 2-5 den embryotransfer...takze pokud bude vse ok - krev, tak jde to pak rychle a behem dalsiho cyklu jdes na to 😅

Ma.ja - ne pro kazdeho se hodi IUI...treba pro horsi spermio nebo pokud se netvori vajicko apod, proto se jde hned na ivf.

angel01
11. bře 2009

Ahoj holky, jdu se sem na vás mrknout. . .
chaalo jde to fakt rychle, nejvíc to zdžuje pojišťovna, ale pak už je to rychlý. . . já stimulovala od 2.dne, 6. a 8. den jsem byla na kontrole a 11.den jsem byla na odběru, to bylo pondělí a hned ve čtvrtek byl transfér.
Jde to fakt rychle, my jsme to měli trochu zkomplikovaný, protože v Liberci ještě nebyli dodělaná sály, takže jsme musely na OPU a na ET do Prahy, ale zvládly jsme to a vyplatilo se. . .

Přeju všem hodně štěstíčka a sil 😉

ma.ja
13. bře 2009

murasek - děkuju, v téhle oblasti jsem ještě naprosto neznalá. My máme ologozoospermie, tak jsem vyčetla, že je pro nás jediné řešení IUI. Včera jsem byla u paní dr, a prý to tak není. Vyfasovala jsem clostilbegyt na 3 měsíce, pak bude laparoskopie a hystero...? Moje zlatíčko Profertil a máme se snažit 😖

murasek
13. bře 2009

Ma.ja no vidis, to bud rada, ze mate jen zatim podporu tim clostylbegytem a planovany snazenicko doma...IVF je pak ta posledni monost a u IUI se muze taky zadarit, tak nezoufej. Ja na hysteroskopii byla a nic mi nezjistili..

chaala
14. bře 2009

Holky,moc děkuju za info ohledně ivf. Podle toho, jak píšete,to je pak docela rychlost 😉 .Tak uvidíme za měsíc.
Murasku,prosím tě,podle čeho se vybírá délka toho protokolu?Myslela jsem,že ten dlouhý protokol je šetrnější.A ten kratší se dává,když žena nějak nereaguje a potřebuje intenziv.dávku(snad jsem to napsala srozumitelně).

Ma.ja,pro nás jiná možnost,než ivf není.U manžela zjistili nějaký genet.problém.

murasek
14. bře 2009

Chaala - nevim podle ceho vybiraji protokol, ja uz mela oba a nevidim v nich nejaky velky rozdil , mela jsem skor vzdy stejny pocet vajicek. Vim, jak to myslis, ale vzdy je to tak trosku sazka do loterie 😉
hodne stesticka!

chaala
14. bře 2009

Teď jsi to vystihla,je to sázka do loterie. Škoda,že nevyhraje každý.