Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

cicinky
19. led 2014

@jilu04
Představ si, že dnes je mi úplně dobře, ani prsa mě nebolí, sem tam mě trošku zatlačí střevo, ale to už vím, kam letět, ale jinak vůůůůbec žádné pocity, bolesti prostě nic.. nevím zda je to dobře, ale snad ano 🙂

fachy
19. led 2014

Holky užíváte některá Nosifol?

megara
19. led 2014

@cicinky Mě občas pobolívá navečer podbřišek,ale jinak bych řekla že asi nic. Jsem strašně natěšená co mi zítra řekne sestřička.

@fachy já ho piju. Někdy mi to chutná jindy zase ne.🙂

cicinky
19. led 2014

@megara
Mě je dneska neobvykle dobře, až si říkám "je to správně", ale pak si řeknu, 8-9 den se rozhodne 🙂.. dr. mi říkal, že ten den bych měla začít mírně špinit a to znamená, že se bublinka usadila 😉

megara
19. led 2014

@cicinky třeba už je bublinka dávno zavrtaná do peřinky a jen čeká aby se ti blejskla na testíku a pak na UZ 😀

cicinky
19. led 2014

@megara
Jůů, nic jiného si ani nechci připouštět 😀
Jak je ti potom Utrogestanu? Bereš taky 2-2-2, že ano? Zavádíš, nebo polykáš?

bonifac
19. led 2014

@fachy já mám inofolic,to je v podstatě to same

bonifac
19. led 2014

Tak zítra ráno jdu na to,papucky uz mám v batozku 😀

megara
19. led 2014

@cicinky taky mám utroš a taky zavádím 2-2-2, jen nevím jestli ho zavádím dobře 😀 a dost hluboko 😀 mě po něm nic není,potřebovala bych nějaký šťuchadlo páč nevím jestli po zavedení odcestuje kam má 😀

megara
19. led 2014

@bonifac tak to budu držet pěsti ať jich máte co nejvíce, a ať je ti po narkóze dobře 🙂

cicinky
19. led 2014

@megara
Tak to jsme na tom stejně, taky zavádím na maximum, ale stejně část vyběhne 😝 .. a ten zbytek, tak ten snad je tam kde má být 😀
Mě po Utrouši je celkem dobře, ale to řízení, opravdu nejsem moc schopná se moc dobře soustředit 😠

cicinky
19. led 2014

@bonifac
Myslím na tebe !!!! 😉

megara
19. led 2014

@cicinky já nechávám řídit přítele,kolegové z práce mi stále říkají že mám hýčkat jeho sebevědomí,takže hýčkám, až sem z toho někdy úplně na hlavu. Prý to chlapy potřebují 🙂

cicinky
20. led 2014

@megara
Když já tak nerada někoho obtěžuji ☹
U přítele mám pochopení, v práci to neřeším, zatím nebyl důvod :@

bonifac
20. led 2014

@megara no abys ho neprehyckala 😀 jako já 😀 včera po mě chtěl uvařit hrnickovou polívku tak sem mu řekla ze má taky ručičky a zapnout konvici a zalejt hrnek zvládne ... Tak si dal sušenky... Lenoch líná:O sem ho rozmazlila ☹

Jinac ženy uz ležím v pokojíčku,do ručky mi proudí svickova, byl tady pan doktor Petr , je to dobrej vtipalek 🙂

A obávám se ze se mi začíná chtít curat 😀
Jo a bojím se abych nevykladala nějaký kraviny až se budu probouzet...
Asi to delaj ty nabuzeny vajecniky ale já mám poslední dobou hrozně uchylacky sny 😅

fachy
20. led 2014

@megara ani mi nejde o to jestli chutná nebo ne, ale já po něm trpím strašným nadýmáním a mám pocit v krku jako bych tam měla knedlík a nebo se mi chtělo krknout, ale nešlo to. Nevím proč. Pomohl Ti k něčemu?

megara
20. led 2014

Ahoj dámy
dnešní telefon od sestřičky 4 emryjka vypadají dneska tak jak mají ET bude s největší pravděpodobnosti zítra, ještě mi budou ráno volat kolik jich bude vhodných k zamražení 🙂 🙂

@bonifac hýčkání probíhá je s tím řízením 😀 Přeji velkou úrodu 🙂

@fachy Ne to se mi bohužel nestává, mělo by to pomoci při tvorbě folíků 🙂

@cicinky přítel má řidičák 3 roky, nechávám ho vyjezdit, protože když se nevyjezdí tak ho brzo zamorduju 🙂

lotty33
20. led 2014

Ahojky jsem tu poprve a taky jezdime do Liberce do Genetu.Na nasi prvni navstevu jsem jela velmi nervozni nebot jsem nevedela co me nebo nas tam ceka mam endometriozu a muzu rict ze jsem odtamtud odjizdela ve velmi dobre nalade a i plna optimismu.Zacli jsme tam jezdit na doporuceni me kamaradky a chodime k panu doktorovi,muzu za nas oba rict ze to tam na nas pusobi strasne super a ten pristup celeho personalu je naprosto skvely ale nemam s cim porovnavat takze mam jen tento nazor.jezdime tam od rijna a ceka nas brzo prvni odber vajicek a pekne doufame ze uspesny transfer.Omlouvam se ze pisu bez hacku a carek ale trochu nam blbne pocitac a tak to po me snad prelousnete s pozdravem Sarka 🙂

lotty33
20. led 2014

@andy24 Ahojky jsem tu poprve a taky jezdime do Liberce do Genetu.Na nasi prvni navstevu jsem jela velmi nervozni nebot jsem nevedela co me nebo nas tam ceka mam endometriozu a muzu rict ze jsem odtamtud odjizdela ve velmi dobre nalade a i plna optimismu.Zacli jsme tam jezdit na doporuceni me kamaradky a chodime k panu doktorovi,muzu za nas oba rict ze to tam na nas pusobi strasne super a ten pristup celeho personalu je naprosto skvely ale nemam s cim porovnavat takze mam jen tento nazor.jezdime tam od rijna a ceka nas brzo prvni odber vajicek a pekne doufame ze uspesny transfer.Omlouvam se ze pisu bez hacku a carek ale trochu nam blbne pocitac a tak to po me snad prelousnete s pozdravem Sarka emoticon

cicinky
20. led 2014

@lotty33
Vítej mezi námi snažilkami 😉

cicinky
20. led 2014

@bonifac
@megara
@jilu04

Holky já mám dneska neuvěřitelné tlaky na spodní partii ☹
Jsem nafouklá jak meloun a nejde s tím nic dělat ☹, nehledě na to, že se mi stále chce zvracet ☹
Co to je??

megara
20. led 2014

@cicinky že by mimís dával o sobě vědět? Je to možné, každá ženská těhotenství prožívá jinak, někdo je nafouknutý, někdo zvrací, někdo by snědl slona i s chobotem a nic by mu nebylo 🙂 Krvácíš nebo něco takového?

@lotty33 Šárko, vítej mezi námi snažilkami. Já chodím k paní Dr. také jsme v říjnu 2013 začali chodit do Gennetu, a ve čtvrtek jsme měli odběr vajuch, a zítra bychom měli jít na ET, už se moc těším 🙂

@bonifac a jak si na tom ty? Odpočíváš, to je dobře 🙂

jilu04
20. led 2014

@cicinky Zlato, já vím že asi sýčkuju, ale já bych si zavolala do gennetu a nebo bych jela tam na kontolu. Na zvracení mi bylo i po lékách, ale každý to má jinak. Snad ti bude brzy lépe.
@megara jé to je super, že už zítra dostaneš prťousky k sobě 🙂
@lotty33 Ahojky, vítej mezi námi 🙂
@bonifac Ahojky, tak jak je?

megara
20. led 2014

@jilu04 Já se nemůžu dočkat, a zároveň jsem z toho hrozně nervózní, aby bylo všechno ok. 🙂

jilu04
20. led 2014

@megara Určitě bude neboj a jak jsou na tom drobečkové?

megara
20. led 2014

@jilu04 ráno volala sestřička, že jsou 4 tak jak mají k dnešnímu datu být 😖 víc mi k tomu neřekla, řekla mi ještě, že zítra by měl být ET, a že mi ráno zavolá kolik jich bude vhodných k zamražení, tak jsem na to zvědavá 🙂

jilu04
20. led 2014

@megara Tak to jo a kolik si jich dáte?

megara
20. led 2014

@jilu04 dáme 2, pokud budou 🙂

jilu04
20. led 2014

@megara já bych řekla, že budou 😉

megara
20. led 2014

@jilu04 já doufám, že vydrží 🙂 Ráno jdu ještě do práce a pak se v 10 hod. seberu a půjdu domu a co sestřička říkala, tak na 12 hod. bychom tam měly být, ale ještě počkám co mi ráno řekne sestřička, zítra to bude 6 den 🙂