Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

janina79
16. bře 2010

to mi říkal i doktor..... holky je to fakt bojovník... a jak je živej... samozřejmě živej musí být ale dok. říkal, že má srdce jako zvon a je hodně aktivní.... za 5 dnů vyrostl z 3 mm na 6,5... je to rychlost... 😝 😀 jdu si lehnout ať nic nepokazím.... děkuju a držte palečky .... a já vám posílám těhu tfuj tfuj tfuj bacíky. 😝

lemurka.m
16. bře 2010

😀 Čus trambus 😀

Sluníčko - tak máš u sebe dvě 🙂 a další tři v mrazáčku 🙂 to je super 😵
Jani - to sis zažila krušný chvilky,viď 😒 dobře to dopadlo,hurá 😅

slunickosedmitecn
16. bře 2010

lemur, jo jo přesně tak, dvě si teď v bříšku doufám lebeděj 🙂 . Jen se bojím, abych něco neudělala špatně, něco blbýho nesnědla nebo nevědomky nějakej prudkej pohyb. No bláznim z toho, i zakašlání se bojim. Nerada bych je ze sebe vypudila, i když to doufám snad tak nejde.

gab.
16. bře 2010

Sluničko, jeslti jsi měla PK, tak už budou zakouslý 😉 Neboj!!! Zakusujou se skoro hned a pak se jen "dozavrtávaj" 🙂

lemurka.m
16. bře 2010

Sluníčko - já vím,člověk se bojí i jít na WC 😕 ,ale snaž se "žít běžný život",jen nikde nehopsej a tak 🙂
Gab - šťastnou cestu dens a dobré zprávy 🙂

lemurka.m
16. bře 2010

dens=dnes 😀 ale dens taky dobrý,viď angličtinářko 😀 😀 😀

gab.
16. bře 2010

Lemur, v pohodě, pochopila jsem 😀

lemurka.m
16. bře 2010

😀

lemurka.m
16. bře 2010

Dneska musím na školení 😠 ☹ 😨

slunickosedmitecn
16. bře 2010

gabi, takže myslíš, že se už jen tak pustit nemůžou? měla jsem PK 96 hodin...
Jinak dnes taky palce
lemurko, dík, naštěstí na hopsání nemám náladu 😉

lemurka.m
16. bře 2010

Není hopsání jako hopsání 😅

slunickosedmitecn
16. bře 2010

😀 lemur

gab.
16. bře 2010

Hopsání jako sex bych vynechala a jiný hopsání vlastně taky 😀

slunickosedmitecn
16. bře 2010

no mě to taky řekli, že sex ať teď aspoň 3-4 týdny neprovozujeme, tak to vydržíme 🙂

lemurka.m
16. bře 2010

Ano,nehopsej tak ani onak 😵

gab.
16. bře 2010

Mě řekla dr. po KETu žádnej sport a sex je prej taky sport ☹

lemurka.m
16. bře 2010

Aha,tak proto můj manžel chce furt trénovat 😀 Sex je jediný sport,který dělá 😎

slunickosedmitecn
16. bře 2010

gabi, neboj ono to uteče a zas budete pak moc zas sportovat do aleluja 😀
lemur, provedu!!! 🙂

slunickosedmitecn
16. bře 2010

lemur, no taky mám doma takového sportovce 😅

lemurka.m
16. bře 2010

Jo jo,ty chlapi by trénovali pořád 😅

kapibara
16. bře 2010

Dobré dopoledne,Dámy 😀

Včera jsem byla na konzultaci v Gennetu u dr.Johannové....dohodly jsme se na novém HP v květnu...myslí si,že jsem moc hubená a tím zřejmě vajíčka nebyla úplně kvalitní...ale jsou to jen doměnky....prostě pokračovat se bude v květnu,já se mám do té doby dát do kupy a uvidí se 😅

Jinak dnes jsem byla u své gynekoložky na UTZ...folíky pěkně rostou,zítra mám přijít na Pregnyl...a též jsem dostala doporučení na rehabilitace....tak....

Jinak všem samozřejmě držím pěstičky 😉

kapibara
16. bře 2010

Maji,mám dojem,že jsme se potkali v Gennetu včera....v 1.patře kolem jedenácté

lemurka.m
16. bře 2010

Taky jsem včera koukala na seriál,no zatím nic moc,snad se to rozjede,brekla jsem jen jednou.A co mě fascinovalo - to jejich oblečení 😕 Ta červená barva jakoby na mě křičela MRCHA ! 😀 😀 A Zach jako Červená Karkulka - a to ho miluju 🙂 A ředitel v zelinkavém plášti vypadal jako školník 😵

kapibara
16. bře 2010

Nene,Maji....Sliníčko,pardon.....

slunickosedmitecn
16. bře 2010

Ahoj kapi, zdravím te.
nevim jak mája, ale mám dojem, že jsem te vcera v gennetu taky v 1.patře viděla, my tam s manželem čekali taky tak v těch 11hod., až si pro nás přijdou a odvedou nás na pokoj. A právě tam přišla jedna hubená holčina s partnerem a seděli vpravo od nás, tak mám pocit, že jsi to byla ty. Já jsem blondýna a můj manžel taky blond. 😉

slunickosedmitecn
16. bře 2010

Jo, tak to jsme se tam opravdu potkaly. No škoda, že nebyl moc čas, mohly jsme pokecat.

lemurka.m
16. bře 2010

Kapi - tak se pěkně vypapinkáš a uvidíš 🙂
Sluníčko - ty musíš být blond,to by ani jinak nešlo 🙂

lemurka.m
16. bře 2010

Navrhuju nosit do G vlaječku s modrým koníkem jako identifikaci 😀 😀 😀

slunickosedmitecn
16. bře 2010

No já taky koukala na ten seriál a ty jejich červené obleky by mě asi v reálu úplně vystrašily. Proč nemaj klasické bílé, to nechápu,ale co je to jen seriál. A přesně ten Zach, jak karkulka, no musela jsem se smát.

slunickosedmitecn
16. bře 2010

lemur, to je dobrej nápad, to by to tam asi pěkně ve všech patrech plápolalo 😀 ,ale nějaký znamení by to chtělo. By asi ty naše drahé polovičky koukaly hi hi 🙂