Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

bonifac
15. dub 2014

@cicinky krásný!moc gratuluji!!!

martiina_k
15. dub 2014

Teda holky, musím vám říct, že kdybych nevěděla, že to mimčo nevyšlo, tak jsem přesvědčená, že jsem těhotná. Od rána je mi zle, jsem unavená, přemýšlím, kdy budu zvracet... chjo. Do toho mě asi fakt chytl nějaký zánět na spodek, jeslti to se do zítra aspoň nezmírní, tak zítra si zajdu na gyndu ke své lékařce (dneska tu není).

jilu04
15. dub 2014

@cicinky to mi povídej, ale i tak jsem za to moc ráda, člověk aspoň ví, že se mrňouskovi daří dobře

jilu04
15. dub 2014

@martiina_k No vidíš, třeba byl jen pomalejší rozjezd, ale teď už se t ukáže se vším všudy, ten zánět by chtěl ale asi vyřešit co nejdřív

martiina_k
15. dub 2014

@jilu04 s mimískem si naděje nedávám. Zvlášť když jsem teď vysadila všechny léky. Ten zánět nebo co to je budu řešit zítra (pokud se to nezlepší). Nikdy jsem nic podobného neměla, tak vůbec netuším...

jilu04
15. dub 2014

@martiina_k ono je to možná lepší se s tím smířit takhle, než si pořád dávat nějaké falešné naděje a pak být zklamaná, co? A co máš tam dole za problém? Já jsem totiž měla období asi roku, kdy jsem měla záněty snad v jednom kuse, třeba ti trošinku poradím

martiina_k
15. dub 2014

@jilu04 já si taky myslím, že není dobré se pořád upínat na pozitivni výsledek, když je jasně negativní 🙂 už jsem se s tím psychicky srovnala, i když mi to trvalo déle nže při tom prvním, ale už jsem v pohodě.
Problém mám takový, že v pátek mi začly mírně svědit stydké pysky a od soboty mě bolí. Jak kdybych si je odřela nebo co. Nejdřív mi přišly jakoby nateklé, nafouklé, teď už jsou normální ale pořád bolí. Bolí když chodím, když sedím a nějak se blbě pohnu. Při čůrání mě nic nepálí nebo nebolí, ale při doteku (utírání) ano. Myslela jsem, jeslit to není z toho "vlhka" jak vytéká ten utroš. Ale dneska mám na kalhotkách stejný bílý výtok a utroš jsem měla naposled včera ráno, tak nevím ☹

jilu04
15. dub 2014

@martiina_k I to je možný a nebo se ti tak může rozvíjet nějaká kvasinková infekce, asi by to pak chtělo přeléčit i chlapa, pokud sexujete, já jsem pořád léčila jen sebe, jelikož on nikdy žádný problém neměl a nakonec jsme dostali mazání a antibiotika oba a od té doby mám klid

cicinky
15. dub 2014

@jilu04 ještě že jsou takové hezké volné kalhoty, ty mě zachraňují 😉

@martiina_k holka ty to nemáš jednoduché ☹

jilu04
15. dub 2014

@cicinky to teda já jsemtaky za ně moc ráda

cicinky
15. dub 2014

@jilu04 zrovna jsem si říkala, že bych ii měla ještě nějaké pořídit, dvoje jsou málo 😀

jilu04
15. dub 2014

@cicinky Já budu muset taky, ještě tě bude za chvíli léto a budeme moct chodit v šatech, co?

cicinky
15. dub 2014

@jilu04 diky bohu a v zimě to bude taky dobrý, to budeme vypadat jak sestřičky od Michelin 😉

martiina_k
15. dub 2014

@jilu04 právě že teď jsme nesexovali, báli jsme se dokud nebude jasné, jeslti se mimísek podařil nebo ne. Tažke u něj asi problém nebude... zítra si tam nejsíš zajdu. Díky

jilu04
15. dub 2014

@cicinky to jo, ale nebudeme muset v těch největších pařákách tahat ty megabřicha 🙂
@martiina_k tak to určitě bude nejlepší

cicinky
15. dub 2014

@jilu04 tak to máš naprostou pravdu !! 😀

jilu04
15. dub 2014

@cicinky a až vylezeme v plavkách ven další léto s prckem, tak už budeme mít zase skoro zpátky svojí postavu

cicinky
15. dub 2014

@jilu04 tišše v to doufám 🙂
Teď mi volala známá a docela mě sundala, že se na to, že teď jsem těhu, vůbec nemám upínat ☹, protože jisté to bude až ve 4 měsíci ... Njn, snad u nás bude vše o.k. 🙂

jilu04
15. dub 2014

@cicinky prosím tě, vůbec na ní neber odhledy, ty těhotná jsi a budeš až do porodu, tyhle známí a přechytračelý lidi a jejich řeči nesnáším, roste v tobě nový život a to jen tak nic neovlivní

cicinky
15. dub 2014

@jilu04 ona to asi nemyslela zle, ale i tak to bylo drsné ☹

jilu04
15. dub 2014

@cicinky to jo, já jsem řeba dneska mluvila se sérgou, která má 8mi měsíční holčičku(během těhot. kouřila, moc nejedla, protože to dítě si přece všechno co potřebuje bere z ní), tak ta má nemocné srdíčko a bude s tím muset jít na operaci a dneska, když jsem jí říkala, že už se mi moc nelíbí, že ještě pořád jdu s váhou dolu, tak mi dneska řekla, že ještě pořád by to neřešila, že 5 kilo je ještě v pohodě a pý jestli chci nakynout 30 kilo a pak mít 4 kilový dítě, tak jsem jí řekla, že budu mít radši takový velký dítě, ale zdravý.

martiina_k
15. dub 2014

@cicinky ona to určitě nemyslela zle. Ale je pravda, že dneska není nic jisté do té doby, než mrňouse držíš v náručí. Nicméně člověk nemůže žít pořád ve strachu. Užívej si to.
Jinak holky, já už napsala své výživové poradkyni, že chci dát dolů pět kilo a do léta mít postavičku jako lusk - teď mám 62 a chci se dostat na 57. Když už nebudu tloustnout kvůli mimču, tak se aspoň do dalšího pokusu chci cítit dobře....

cicinky
15. dub 2014

@jilu04 teda to si moc své dítko nehýčká ☹
Souhlasím s tebou, raději mít baculku, než aby byl nemocný 🙂
Jsem těhulka a basta 😀
@martiina_k správný přístup, jen tak dál 😉

martiina_k
15. dub 2014

@cicinky ono spousta rodičů si ta svá dítka moc nehýčká... je to tím, že většina si řekne - chci dítě a má ho. No a nebo ho dokonce ani nechtějí a přidje samo. Takže si vůbec neuvědomují, co mají.

cicinky
15. dub 2014

@martiina_k ale jsou i tací, co do pokusů o umělé vrazí statisíce, pak se to povede a o dítě ztratí zájem ☹
Já tohle prostě nechápu!

jilu04
15. dub 2014

@cicinky to si piš a moc si to užívej, je to moc krásný
@martiina_k
No ona do umělého nastrkala 60tis. a nepovedle se jim to a nakonec se zadařila normálně a stejně si nedala říct, prostě je to asi o tom člověku.

cicinky
15. dub 2014

@jilu04 když jsi zjistila, že jsi těhu, neměla jsi menší problémy s nafouklý břichem?
Včera jsem měla až průjem, dnes jsem se zase nafoukla a čekám, kdy to zase odezní, je to až mírně bolestivé ☹, ale nic strašného 🙂

jilu04
15. dub 2014

@cicinky no u mě se to nejdřív projevovalo jako klasická střevní chřipka, průjem, zvracení, malátnost, únava, nechutenství, pak průjem vyměnila zácpa a to nafouklý břicho mám pocit, že mám pořád

cicinky
15. dub 2014

@jilu04 mě po totiž v neděli nafoukla a nejde s tím nic udělat ☹.
Včera večer to tedy tak nějak přešla, průjem, tlaky, prdíky... Mě připadá, že jak jsem v práci, tak je to horší ☹
Těžko si tu člověk uleví jak doma, že 😀

martiina_k
15. dub 2014

@jilu04 tak to teda nechápu vůbec... když se snažili, nešlo to, dali do toho tolik peněz a stejně si mimča neváží... to mi fakt hlava nebere...