Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

jilu04
17. čer 2014

@megara To teda jen abyste jich pak neměli třeba 4, to by byla sranda, co? To jo už se taky moc těším, jak to uteče a půjdeme si tam zase pro novou naději, tam mě to vždycky nějak nabilo takovou tou vírou, že to jednou vyjde. Asi tam mají nějaké pozitivní vibrace. 🙂

megara
17. čer 2014

@jilu04 no to by byla sranda,ale když by to vyšlo tak bych byla ráda i za to že budou 4 😀😀 tak to bude do prvního řevu 😀😀
Taky mám ráda tu jejich pozitivitu,bez ní by to nešlo. Tentokrát tomu že to vyjde věřím i diky tomu že paní doktorka říkala že de jí to líbí víc než předtím 🙂

limlim
17. čer 2014

Teda tady se to hemží pořád se něco děje 🙂 U nás to vypukne zacatkem září snad už úspěšně....
Jinak kdo jde teď přeju hodně štěstí 🙂

jilu04
17. čer 2014

@megara To věřím,ale uvidíš, že si pak budeš užívat i ten řev, jen mě nějak nenapadá, jak bys je kojila všechny 4 😀
To jo je to fajn. Uvidíš, že se podaří a budete jich mít plný dům.

megara
17. čer 2014

@jilu04 no to by se asi muselo vymyslet 🙂 s tím kojením. To víš že budu nadšená jakýmikoliv pozitivním výsledkem
@limlim Děkuji, zítra si jedeme pro bublinky 🙂

jilu04
17. čer 2014

@limlim Ahojky, jé tak to půjdeme možná nějak stejně, jestli půjde všechno dobře.
@megara To ti věřím zlato a už se moc těším na tvoje pozitivní testíky.

megara
18. čer 2014

Ahoj dámy,
takže přidávám novinky z Gennetu, zůstala nám 2 embryjka k zavedení a 2 embryjka k zamražení, takže o proti minulému pokusu je to úspěch i když jsou jen 2 sněhulky 🙂 Na 12 hod jedeme na transfer, už se nemůžu dočkat 🙂🙂🙂

marcule
18. čer 2014

@megara tak hodně štěstíčka 🙂 😉

jilu04
18. čer 2014

@megara Přeju moc a moc štěstíčka, aby se drobečkové chytli a hned zavrtali 🙂

megara
18. čer 2014

@marcule a @jilu04 Už jsme v Gennetu a mám bublinky u sebe a ještě musim ležet, pak se budu moci jít čůrnout, což sem musela i na sále páč sem byla moc plná. Domlouvám bublinkám ať nezlobí a zůstanou kde mají být 😀😀😀

megara
18. čer 2014

@jilu04 a@marcule děkuju za podporu, i všem ostatním 🙂🙂🙂

jilu04
18. čer 2014

@megara tak to je moc dobře a miláček je s tebou?

megara
18. čer 2014

@jilu04 jj, je tady se mnou a stále zívá 🙂 a smál se mi když sem potřebovala na wc a nemohla jsem,nudila bych se bez něj 🙂

jilu04
18. čer 2014

@megara tak to je moc dobře, co bysme si bez nich počali, co?

megara
18. čer 2014

@jilu04 to je pravda, někdy bych ho nejraději zmučila a pak pro me něco udělá a já si řeknu ze sem šťastná že ho mám 🙂

jilu04
18. čer 2014

@megara přesně tak jsou to naši miláčkové a budeš chodit teď do práce nebo budeš doma?

megara
18. čer 2014

@jilu04 od punkce mám neschopenku, a nechám si ji dokud se to nerozlouskne. Jsem s Jirkou a holkama na chalupě, je tu i brácha se svým psem. Jirka chodí do práce a já dem tu s těma cvokama sama. Zalehla sem do postele a odpočívám 🙂🙂🙂

marcule
18. čer 2014

@megara držím moc a moc prakticky dávek na sebe pozor a bud opatrná..me transfer čeká po dovolené zhruba za necelý měsíc.

jilu04
18. čer 2014

@megara Tak to je super, to ať tě pěkně hýčkají 🙂 😅

megara
18. čer 2014

@marcule budu celou dobu na chalupě odpočívat a šetřit se, a moje holky se začínají chovat jako pesiny z vesnice 😀😀

@jilu04 no, v to doufám 🙂 už mám nakoupeno ovoce a zeleninu, a dobroty,abych bublinky hýčkala 🙂

jilu04
18. čer 2014

@megara to je dobře, jen jim hezky dávej všechno o co si řeknou dokud to jde, snad ti pak nebude tak špatně jako mě ze začátku, to bylo fakt šílený, ale i to se dá zvládnout doma

megara
18. čer 2014

@jilu04 klidně přivítám nevolnosti, jen ať to vyjde. Mám kyselé špagetky, broskve, hrachové lusky,rajčata, šunku,krevety (ty už sem večeřela 🙂) no prostě samé ňamky

jilu04
18. čer 2014

@megara teda holka ty ses vybavila teda luxusně 🙂 😀

megara
18. čer 2014

@jilu04 krevetky jsou z lidlu, baštíme je s Cleo, jenže ta z toho pak blinká a já dostávám vynadáno. Ovocko a zeleninu se snažím mít doma pořád 😀😀

jilu04
18. čer 2014

@megara tak to věřím, já taky nemám ráda, když Barnymu dává někdo něco z čeho mu je pak špatně, doporučila ti Mokrá nějaký ty vitamíny pro nasávající maminky?

megara
19. čer 2014

@jilu04 Ahoj, ona je taková dám,máš vidět jak si šmakuje,ale když jich má moc vyhodí to chce znovu. Dr. mi žádné vitamíny nedoporučila,jen mi řekla ze kdyby mě bolelo břicho mám si koupit hořčík a dát si ho 2 denně, já už nějakou dobu beru GS Mamavit vitamíny pro snažilky a těhotné. Jinak beru medrol a utrogestan .

jilu04
19. čer 2014

@megara Ahojky, tak to je jako u nás, nikdy není dost a když je náhodou špatně a vyhodí se to, tak mám pocit, že si tím udělá místo na další porci. Já jsem se jí v únoru ptala, jestli si mám něco koupit a doporučila calibrum babyplan, že s tím mají docela dobré zkušenosti.

megara
19. čer 2014

@jilu04 tak koukám že je to všude stejný 🙂 Calibrum babyplan jsem měla taky,ale chtěla jsem nějaké větší balení abych stále nemusela běhat do lékárny, tak mi byl o doručen Mamavit, že je moc dobrý, tak uvidíme 🙂 🙂

jilu04
19. čer 2014

@megara To asi bude, já ho v Liberci sehnala 60 tablet.

megara
19. čer 2014

@jilu04 já sehnala ten Mamavit ve velkém 110 tabletovém balení, byla to nějaká akce ještě s krémem 🙂