Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

janina79
10. bře 2010

holky,.. já zas špinim... ☹ maličko ale co s tim, včera jsem byla u doktora a dobrý... ach jo

kapibara
10. bře 2010

Nadis...tak už se na to těším 😅

Vever..mně taky dělali tu kolonoskopii ambulantně...ale po první injekci mě to stejně bolelo,tak mi dali druhou na vrch a bylo to OK 😎

veverusa
10. bře 2010

Jani pěkně si lehni a odpočívej. Vem si nějakou pěknou knížku a relaxuj.

gab.
10. bře 2010

Jani, na všechno se vyprdni a odpočívej!!!!! Nohy hore a leháro.

kapibara
10. bře 2010

Gab...já vím...chci si to vše ujasnit v ponělí na konzultaci v G...už teď si píšu seznam otázek a návrhů...to budou mít radost 😀

Jani...neboj,to se určitě jen ještě odlučuje to druhé embryjko.....bude to OK....

gab.
10. bře 2010

Já zatím otázky chystat nebudu, počkám až po výsledcích... Ale taky to tak dělám 😉

ma.ja
10. bře 2010

Jani nech všeho a buď hodná...však on ti manža pomůže...ty máš teď mnohem důležitější "úkol" 😵 😵 😵
Taky mi to bylo blbý, ale říkala jsem si, že než si pak něco vyčítat, že to za to nestojí...

Kapi mám úplně stejné pocity, až jsem přemýšlela, jestli nejsem sobec... 😖 25.3.jdem k primářce na konzultaci, ale nejraději bych teď všeho nechala a dala si oraz. Aspoň na půl roku...

Gabi jen aby ses výsledků dočkala..dnes skočíte pod peřinku a Gennet už nebudete potřebovat 😀 holky já už se taky těšim pod peřinku, už mam absťák 😀

gab.
10. bře 2010

Maji, jestli máš tenhle pocit, tak si tu pauzu dej, věř svým instinktům 😉
Vy pod peřinku nemůžete? Nebo proč absťák?

A kdybychom Gennet nepotřebovali, byli bychom nejšťastnější pod sluncem. Za ušetřený peníze bychom koupili maso a suda a udělali bychom pařbu 😀

kapibara
10. bře 2010

Maji...já CAR vůbec neodsuzuju..ale prostě teď na to nejsem připravená,to cítím ve svých starých kostech 😀 ...uvidíme po konzultaci...my jdeme k dr.Johanové,tak třeba bude mít zase jiný postoj a názor než dr.Petr

Gab...tak teda koukejte zabrat...my chceme pařbu 😎 😎 😎 😎 😎

kapibara
10. bře 2010

Maji...máš ještě mrchu?....já ještě pořád jo,dnes je to už týden 🙄 🙄

gab.
10. bře 2010

Holky, nebojte, když bude pařba, jste zvaný !!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀

veverusa
10. bře 2010

Jéé pařba super. No vy budete většina těhu, takže všechen alkohol zbude na mě. Moooc se těším 😀

gab.
10. bře 2010

No jo, vlastně 😀 To ani toho suda brát nebudeme, když přijedou samý těhule 😀

ma.ja
10. bře 2010

gabi nejdřív jsme nemohli po ET a teď kvůli mrše 😝

Kapi..ještě jo, a to mam vždycky ppokoj za 3-4dny.....jestli to není posunutý tím Utroušem...ale už to mam jen malinko...spíš nerozumím tomu, proč mne bolí břicho...sice ne pořád, ale občas ano

ma.ja
10. bře 2010

gabi maso já rááááád, tak se koukejte snažit 😀 😀 😀

janina79
10. bře 2010

holky já mám strach ach jo... psala jsem to manželovi, pořád psycho, já už nemůžu fakt.... nejradši bych se sbalila a někam vypadla.......

gab.
10. bře 2010

Maji, aha... už aby to šlo, co? 😉
Bříško může bolet... a nikdo ti neřekne proč... hormony... těžko říct...

ma.ja
10. bře 2010

jen teď nevím, jak to večer vysvětlíš drahoušovi, až si na nás pod peřinkou vzpomeneš a začneš se při tom chechtat.... 😀 😀 😀

gab.
10. bře 2010

Maji, makáme na tom 😀

Jani, klídek, nervováním nepomůžeš ani sobě ani miminku. Snaž se být v pohodě, lež a nic nedělej.

ma.ja
10. bře 2010

Janiku už jen asi 34 týdnů a budeš mít v ruce "plačící uzlíček" 😵 😵 😵

gab.
10. bře 2010

Maji, to jsi Janinku uklidnila 😀 Už jen 34 tejdnů 😀

ma.ja
10. bře 2010

no když koukám, že Nadi už je za půlkou...tak to uteče jak voda...

gab.
10. bře 2010

No jo, Nadi už je 22tt, to to teda uteklo, si pamatuju, když jí stopli první stimulku... Já už toho nějak moc pamatuju ☹

ma.ja
10. bře 2010

jdu si dát šlofíčka, papa

zítra už jdu do zaměstnání 😝

gab.
10. bře 2010

Maji, papa.

mob
10. bře 2010

Ahoj holky,dlouho jsem se neozvala.Mi jsme s manželem vše posunuli a teď jsem 9 dni po ivf.Samozřejmě že jsem to nevydržela a dnes si udělala testík samo že negativní 😒 . Chtěla jsem se zeptat, pokud nám první nevyjde a ani jedno z dvou embryí se nschytne, po jaké době se dá podstiupit druhé ivf???Kdo poradííí díky

gab.
10. bře 2010

Mob, mě řekli po IVF je možný KET hned, další IVF po 3 měsících.
Ale nic nevzdávej, na // je brzo 😉 .

veverusa
10. bře 2010

Mob a nemáte mrazáčky?

kapibara
10. bře 2010

Maji...mě břicho nebolí,ale už asi dva dny cítím vaječníky,takže snad makaj 😅

Gab...no,sud bude pro chlapy....my už budeme jen vyživovat masíčkem mimča v břiše 😉

Vever...neboj,alkohol nebude,bude bříško 😀

Jani...nepropadej melancholii...všechny tady držíme palce

Mob...klíííííííííd...na testování je brzo...pokud nešpiníš,vypadá to dobře 😉

mob
10. bře 2010

Tak jste mě potešili. Mrazáčky nemáme. Nechtělo se mi platit další tisíce, ale na podruhé pokud budu muset tak si nanučky dáme. Zatím nešpiním jen mě bolí vaječníky a prsa. Což je také pozitivní, ale znáte to. Zítra mám jít na krev a tam by snad už něco málo mělo být....dík za podporu