Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

nadis.h
30. dub 2009

Já už ty peníze nějak přestala řešit.To bych se musela stresovat pořád. Dáme co nám řeknou a uvidíme zda bude úspěch či ne. Hlaně jsem ráda, že spermo a moje HP je v pořádku,že se to neoddálí nějakou léčbou.

monka26
30. dub 2009

Aha tak to máš jiný léky,já píchala do břicha na střídačku každy den na jednu stranu pod kůži.A ani mi nenabízela plně hrazené,jen vysvětlila,že jsou pro tělo čistší než co sem měla loni a neštípali.

nadis.h
30. dub 2009

Soni mě by to také bylo jedno..Díky doktorovi co mám doma. 😀 Ale chápu,že někdo si netroufá na normální injekce. Přítel se v práci už napíchal... 😀 😀

monka26
30. dub 2009

Tak máš výhodu 🙂 ,že ti je bude píchat...To vám půjde samo 😉

nadis.h
30. dub 2009

Moni mě dal variantu doktor plně hrazených a těch do břicha,ale jestli tam není rozdíl v kvalitě tak jdu do těch co jsou plně hrazené pokud by šlo jen o aplikaci.

sonka.77
30. dub 2009

Můj přítel není dr., ale vyloženě se těší až mi bude ty injekce píchat, myslím, že on by to mohl zvládnout, já teda fakt ne. 🙂

nadis.h
30. dub 2009

Moni ani mi nemluv. J8 u se vidím jak bych lítala nejspíš do špitálu na gyndu na pohotovost aby mi to píchl někdo kdyy přítel "nechtěl".Já sama bych do sebe v životě nepíchla. Jsme posera.

monka26
30. dub 2009

No vidíš a mě nic neřekli,asi aby z toho měli peníze nebo nevím.No kdyby došlo na další IVF tak se na ně zeptám,to sem nevěděla dík...

sonka.77
30. dub 2009

Nadis, co jsem četla a dr. to potvrdila, tak jde opravdu spíš o tu aplikaci. Až při prvním pokusu se uvidí jak na ten lék reaguješ. Některý holky reagují líp na ty hrazený, jiný na ty doplácený, ale v průměru je to stejný.

Kdyby nepíchal přítel, tak budu chodit k dr.

nadis.h
30. dub 2009

Ani já bych to nezvládla. Chcípám jen třeba při očkování natož píchat do břicha. Po laparce jsem taky utekla ze špitálu i proto že mě píchali do břicha. 😀

monka26
30. dub 2009

No kdybys viděla mě poprvé jak sem se na to připravovala,pět minut připravený u kůže spocená jak dveře u chlíva a ne a ne píchnout 😀 a pak to tam nějak zajelo.Ta jehla je slaboučká proti tý loni,to byla normální jehla,to mi taky píchal manža 🙂

sonka.77
30. dub 2009

Jé tak to já bych si to do břicha klidně píchla, po laparce mi to dělali taky a necítila jsem vůbec nic. Zato injekce do zadku cítím ještě dneska po 14 dnech. 😀 To bylo fuj fuj.

monka26
30. dub 2009

🙂 já i při odběru krve odvracím hlavu jak se mi to příčí ty jehly

nadis.h
30. dub 2009

Moni mě také řekl nejdříve o těch co platím já a až pak mezi řečí o těch placených pojišťovnou.Ale furt mlel o těch na které doplácím. Tak mu to natřu 13ého a budu chtít ty hrazené pˇojišťovnou že mám doma doktora a tak nepotřebuju snadnější aplikaci. 😀 Nebudu zbytečně vyhazovat ne..Aspon ušetřím na kočárek. 😀 A když nevýjde tenhle pokus tak pak půjdu do těch hrazených co zaplatíme my. A je to.

nadis.h
30. dub 2009

Moni jen jak to popisuješ tak mi je z toho divně. 😀 Mě píchne vosa a už skučim... 😀

sonka.77
30. dub 2009

Nadis a ještě ti ty léky neobjednali? Oni je objednávají a schvaluje je pojišťovna, tak to s ním radši prober co nejdřív. Máš doma dr. tak proč zbytečně platit víc.

sonka.77
30. dub 2009

Já se při odběru krve vždycky dívám, nesnesla bych, aby mě někdo píchl a já to neviděla. Počítám, že si zkusím aspoň jednu injekci píchnout sama, ale netuším jestli to dokážu nebo ne.

nadis.h
30. dub 2009

Soni mě po laparce bylo šíleně a ty injekce do břicha mě neskutečně bolely...A sestry také se nedá říct že by byly citelné při tom... 😖

A o odběru krve ani nemluvim.Když mě brali nějakých zkumavek na krev pro předoperační tak jsem se tak bála, že mi skoro netekla žádná krev.

nadis.h
30. dub 2009

Ne ještě je asi neobjednávali. Ale pojišťovnu mudr při 1 konzultaci řekl, že zařídí on, že u mě je to už dané že mi to pojišťovna schválí kvůli těm odebraným vejcovodům,takže ta už by měla být vyřešená.

monka26
30. dub 2009

No oni to tak nenápadně podsouvaj,mě se ani nezmínili radši.Tak to nechápu,když to má stejný účinek,proč dávaj ty co si musíš platit.Asi si myslej,že nejsi dost informovaná,tak odkejveš všechno.My jsme si nechali udělat i to ICSI a nemuseli jsme protože máme dobrý spermo a i se to loni hezky oplodnilo samo,ale pak jsme se nechali přesvědčit,že to je druhý pokus,tak ať máme jistotu.A myslím,že to bylo zbytečný a nás to stálo peníze... 😒

sonka.77
30. dub 2009

Tak to asi ta moje setřička byla šikovná, fakt jsem to necítila. Tvůj přítel ti určitě bude dávat ty injekce něžně a s láskou, že to určitě cítit nebudeš.

monka26
30. dub 2009

Léky mají dole na recepci u sebe už připravený,dostaneš k tomu dezinfekční polštářky,jehly,no všechno.A je tam hrozně hodná anestezioložka,pěkně se mi s ní usínalo....A krev berou i při odběru vajíček,už na sále prej je to novinka,že to musí být na pohlavní nemoce i na AIDS

nadis.h
30. dub 2009

Moni maj z toho prachy to je jasný. Ale já se nenechám obalamutit. 😀 ICSi také mi cpal hned a to jsme neměli ani spermiogram ani krev nic,tak jak může vědět že ho musíme mít? Ještě si to promyslím a uvidím. Ale šla bych do toho nejraději ted na poprvé s nejmenší investicí a třeba se to podaří.Když e tak do 2 pokusu bych do toho dala co se dá.

sonka.77
30. dub 2009

No to mě taky zajímá, dr. řekla, že v cyklu IVF musejí dělat testy na HIV a pohlavní choroby a to jako začnu stimulovat a když mi pak něco najdou, tak to stopneme? 😒 Proč to nedělají ten cyklus předtím?

nadis.h
30. dub 2009

Moni tu krev na aids a jiné pohlavní choroby nám brali v pátek.Tobě to dělali až při odběru?

monka26
30. dub 2009

No jasně,my to měli zrovna tak a vyšlo nám to,bez všech těch procedur.No a teď se vším a nic,tak vidíš o tom to není zřejmě.

sonka.77
30. dub 2009

Monko a po tom OPU, bolelo to?

nadis.h
30. dub 2009

Soni to bylo první co nám dělali oběma. Spermiogram a krev a moč. Od obou. Výsledky už víme. Říkali až za týden ale byli už v úterý a na odběru jsme byli v pátek.

sonka.77
30. dub 2009

Nadi, takže vám to brali před MS, po které začneš stimulovat?

monka26
30. dub 2009

Aha nám až při odběru.No trošku pak bolí bříško,ale mě bolelo už před tím jak rostly vaječníky.Ale jinak to nic není,usínáš pomalu a za chvilku si vzhůru za půl hodinky.A pak ti řeknou kolik odebrali a za hoďku jdeš domů a odpočívat.