Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

janina79
10. dub 2010

holky já dřív nakupovala jsem pro sebe, parádu, hadry a teď chodim jako hastroš v teplákách a mimi bude mít to nejhezčí.. 😅

nadis.h
10. dub 2010

Tak to já na sex vůbec nemyslím. My si prostě s malym Kájou takhle jedeme své a je nám dobře. 🙂

kapibara
10. dub 2010

Ahoj Děvčátka 🙂

Teda vy brebentíte 😉
Já byla včera na folikulometrii a zkontrolovat ten bolavej vaječník...a taky na Mojžíšce a absolvovala jsem i mobilizaci kostrče 😝
Jinak v úterý se jdu objednat na tu laparku,tak jsem zvědavá....

nadis.h
10. dub 2010

Já jsem to samé. 😅 Taky kupuju jen pro prcka. Je to normální. Je to větší radost momentálně než kupovat pro sebe.

nadis.h
10. dub 2010

Ahoj Kapi a kde jsi na Mojžíšce byla?A folíci dopadli jak?

janina79
10. dub 2010

ahoooj Kapinko 🙂 a jakej máš pocit z tý mojžíšky?

jako my si s mrňouskem jedeme taky ty svoje pohodičky a tatínek nás sexuálně vůbec netankuje.... 😉

reny01
10. dub 2010

no jo,pro mrňousky to nejlepší 😵

zdravím kapi 🙂

janina79
10. dub 2010

tak jsem dodělala perník, dala jsem tam dvojitou dávku polevy... a posypala bílou a hnědou strouhanou čokoládou... už chladne na balkoně... 🙂

kapibara
10. dub 2010

Ahojky =)
Nadis...folik je jako každej měsíc 🙂 ovulace by měla asi být tak v úterý,ale ještě jdu v pondělí na kontrolu a uvidím jestli dám Pregnyl nebo ne....jenže takhle se to opakuje už dva roky a nic z toho...
Jinak Mojžíška zatím dobrý a mobilizace je taky v pohodě 😀 takže každej den cvičit a mobilizace vždy před ovulací....

Holky,já na prcka nakupovala až asi kolem toho 35.týdne...já měla strach ☹

nadis.h
10. dub 2010

Já musela odmastit. Vrátil se taťka z práce a já zjistila,že nemám rýži k té číně. 🙄 Tak jsem mastila ještě pro rýži.

Jani tak v kolik zítra mám dorazit na snídani?Kakavíčko s perníčkem. 😎

Kapi to dokopání se ke cvičení je nejhorší aby to bylo každý den. 😝

nadis.h
11. dub 2010

Guten Morgen. 🙂

janina79
11. dub 2010

čusík :o) jo perníček s kakavíčkem jsme si dali s Láďikem

a já jsem dnes ráno rozhodla, že si ten ranní utrouš už nedám, jen ten večerní, doktor mi to tak řekl, že ranní můžu vysadit.... hurááá nesnášela jsem to... 🙂

nadis.h
11. dub 2010

Taky jsem se těšila až vysadím utrouš. Ale byl to pak nezvyk po tolika týdnech. 😀 Byl to pak už takový rituál ranní jak jsem vstala tak nejdřív do lednice pro utrouš a pak wecko.. 😀

reny01
11. dub 2010

zdravím holky 🙂
nějaký ptáčata dnes 🙂

reny01
11. dub 2010

já jsem uvařila polívku a teď čučim na telku 😉

nadis.h
11. dub 2010

Já si celkem chrupla dnes.Asi do 8.Šli jsme spát pozdě..A miláček chtěl sexovat a já ho docela vyfakovala.. 😔 Dnes musím být milejší...Bylo mi to pak až líto ale usnula jsem. 😅

petra49
11. dub 2010

Ahoj holky, pořád někde lítám a není vůbec čas.

V nemocnici to bylo moc pěkný a dostali jsme spoustu vzorečků.

Na velikonoce jsme byli v Českém švýcarsku, počasí i příroda krásná, takjsme si to užili.

Teď jsem upekla štrůdl a děláme obídek.

Jinak se máme fajn a vše je snad v pořádku.

reny01
11. dub 2010

ahojky petruško 🙂
konečně si se taky ukázala 😠 🙂
to je fajn,že jste v pořádku 😵
štrůdlík pošli 😉

nadi chudák Kája 😀 to na něj teda buď dneska milá 🙂

nadis.h
11. dub 2010

Ahojky Péti,
já byla v Českém švýcarsku se svojim bývalým přítelem.Bylo to tam krásné!! Potřebovali jsme místo nějaké zašité z určitých důvodů a tam to bylo fakt super.

No renuš.Teda byla jsem pěkně hnusná jak jsem ho odbyla.Furt na to myslím od noci. 😅

reny01
11. dub 2010

nadi tak mu to dneska vynahradíš 😵
ono to chce je někdy trochu pomazlit 😵

my jsme měli včera mazlivou 😵
ale už se david taky bojí na mě šáhnout 😉 a na bříško jak opatrně šahá 😵

reny01
11. dub 2010

Petruško hoď fotečku bříšánka 😵

nadis.h
11. dub 2010

Renuš jak ho znám tak dnes už nebude chtít. 😝

petra49
11. dub 2010

Tak štrůdlík vynikající, Reny bříško snad někdy dám.

Jinak já teď mám na sex docela chutě, občas si dáme, ale né nějak často 😀

kapibara
11. dub 2010

Dobré poledne 😀
Nadis...já včera tátu taky odmítla...mám nařízeno od gyndařky a fyzioterapeutky vyčkat až na ovulaci...jenže vycvětlujte to nadrž....chlapovi 😅

petra49
11. dub 2010

Jinak holky, vždycky jsem měla jména vymyšlený, ale teď nemůžem nic vybrat. Líbí se nám Kvído, ale je škoda, že nejde nijak zdrobňovat. Tak asi Tomášek - ach jo

reny01
11. dub 2010

petruško já sex taky můžu,akorát se teda snažíme být hodně opatrný 😅 😉
Tomášek se mi taky líbí 😵

nadi on si dá říct 😉

zdravím kapi 🙂

nadis.h
11. dub 2010

Já na sex chut nemám.To je ten problém proč jsem ho tak odmítla. 😝 Neumím se nějak navnadit na požádání.

Péti teď jsem si pořád říkala jak sklionit Kvída a fakt jsem na nic nepřišla.Ale je to nezvyklé jméno.Také jsem původně chtěla nějaké co nemá jen tak někdo..

reny01
11. dub 2010

u kluků se mi zdají ty jména těžší 😒
mě se líbí:David,Tomáš Michal a to už se mi líbí hrozně moc dlouho 🙂 kdybych měla kluka,byl by to určo David 😵
u holek se mi líbí fůra jmen 🙂

reny01
11. dub 2010

Petruško já bych se přimlouvala za Tomáška 😵 ale je to samo vaše věc 🙂

reny01
11. dub 2010

holky teď jsem se tak nacpala,tak tu tak funim jako nějaká důchodkyně 😀

jdu se na chvilku natáhnout 😔