Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

petronela82
19. kvě 2010

kety - snaž se - zdolej techniku 😀

petronela82
19. kvě 2010

winter - už jsem z toho taky na palici, hlavně nic nenaznačuje tomu že bych byla těhu, ale naštěstí ani tomu že byměla přijít mrcha, ale po první IVF u mě mrcha přišla neprosto bez varování - a stála tedy za to - já už mrchu nechci, kdy by jsi to měla dostat já asi v sobotu/neděli- tak se mi to blíží, a co to testování kolikátý den to budeš zkoušet?

winterska
19. kvě 2010

petro - stále se utěšuji, že tento cyklus je jiný než byl první - spím víc než minule, mám víc bolestí břicha, jsem celkově i doma sama, na podzim muž pracoval z domova, tak jsem se o něj ještě starala. Bylo tehdy celkově divno (přelom října a listopadu). Mrcha mě tenkrát zastihla na wc v ikee a to byly téměř týden šílené křeče jako v 15. letech.. To už taky nechci zažít..
Tak by mohl i tento cyklus dopadnout jinak než minule 🙂
Sama Soph tuhle psala, že nejsou příznaky... prostě, když ty // mají být, tak budou.. 🙂
zítra je 27 DC, a mívám ms tak 28-30 dní.. (dovolená v březnu u moře mi ji šoupla až na 31 dní, duben byl 29. Mrcha má tedy dojít do víkendu (NEBO TAKY NE!!!)

znám se -testovat budu ráno, co manžel odejde do práce... i když bych měla počkat na pátek a dáll.

ketyz
19. kvě 2010

tak problém byl nevím kde v exploreru, manžel mi pustil mozillu a v ní to šlo, tak nevím, ale to podstatné - jukněte.....

winterska
19. kvě 2010

Cabalkova - cca 27.5. zahajeni stimulace na 2. IVF
Petronela - 12.5. ET (2.IVF) + 2 ebmrya zamražená
Winterska - 10.5. ET (2.IVF)
Katchik - 1.5. KET - těhu
Ketyz - 3.5. KET - těhu
Mick - 3. IVF- 7/10
Niki -17.5. utz pred KETem
Sophiejane - těhu po 2.IVF, ET 8.3.
Beatrice - těhu po 1. IVF, ET 13.3.
Hanik - 29.3 IUI,19.5 pohovor na IVF
Nelina - 6.5. KET

jen pro info - abychom ho nemusely hledat..

winterska
19. kvě 2010

kety - krásná fotečka 😀 - takže první // byla 12. den po KET, že?

winterska
19. kvě 2010

neli - neměla bys už taky něco vědět? nebo jsem tu informaci přehlídla??? - máš 13. den po KET... ???

hanik2
19. kvě 2010

ketyz koukám na fotečku super 😉

hanik2
19. kvě 2010

Cabalkova - cca 27.5. zahajeni stimulace na 2. IVF
Petronela - 12.5. ET (2.IVF) + 2 ebmrya zamražená
Winterska - 10.5. ET (2.IVF)
Katchik - 1.5. KET - těhu
Ketyz - 3.5. KET - těhu
Mick - 3. IVF- 7/10
Niki -17.5. utz pred KETem
Sophiejane - těhu po 2.IVF, ET 8.3.
Beatrice - těhu po 1. IVF, ET 13.3.
Hanik - 29.3 IUI,v květnu další IUI
Nelina - 6.5. KET

ketyz
19. kvě 2010

winter - jo jo, 12 den po KETu, ale já ji neviděla, až manžel mi říkal že jsem slepá, že tam prostě jsou

petronela82
19. kvě 2010

kety - je tam - a síl - sepéééééér - zítra budeš zase testovat nebo až v pátek

winter - tak jsem zvědavá na tvůj zítřejší test (to budeš 10 po ET, viď?) to je stále ještě dost brzy, ne? nechceš to nechat až na 12 den?

winterska
19. kvě 2010

no, budu muset - to je sobota, že jo? čtvrtek a pátek - netuším jak to přežiju bez testování 😔 - asi je prospím a kdyby bylo hezké počasí, sednu do auta a pojedu na výlet někam směrem na Mělník 🙂

ketyz
19. kvě 2010

petronela - zase až v pátek, nechci to moc uspěchat

katchik
19. kvě 2010

Kety supeer krásně sílí.

Petronel, Winters kočky vydžte, jestli tam ty // mají být, tak vám neutečou. Akorát se budete zbytečně stresovat, když testnete brzo a nic tam nebude. ( to říká ta pravá) 😀

niki2
19. kvě 2010

Ahoj, tak koukam dalsi dalnice, tak to moc gratuluji. Takhle se mi to libi, at v tom nemam zmatek 😉

Dnes jsem byla v Gestu, tak odovulovano, sliznice vysoka, skoro 12mm, transfer v sobotu 🙂

petronela82
20. kvě 2010

Dobré ráno

niki - tak že transfer v sobotu - super - kolik budeš mít bojovníčků?

kety+katchik - tak zítra už uvidíte ty své mimísky - moc vám to přeju - už chci taky

winter - tak co vydržela jsi nebo jsi testla?

wrtulka
20. kvě 2010

Ahojky holky chci se zeptat..
byla jsem včera u doktora Alexandra.. na UTZ po ovu vše ok. Vlastně všechna vyšetření až na trošku rozházené hormony jsou ok. Dělal mi i stěry z pochvy a tam taky vše ok i mi to říkal.. ale i tak mi napsal nějaké zaváděcí tablety do pochvy.. tvrdil mi že je to pro to že jdu příští měsíc na průchodnost vejcovodů tak kvůli tomu. Nevíte proč se to předepisuje a co to v těle má dělat? Jako důvod.. on mi řekl že kvůli té průchodnosti ale proč jsem neochopila..?

petronela82
20. kvě 2010

wrtulka - já měla před HyCoSy taky nějaké čípky, ale bylo to z důvodu nějakých kvasinek, kdybych nešla na ten zákrok tak by mi je nedal protože to bylo v takovém stádiu že by si s tím tělo poradilo samo - prý je to běžně že žena mívá v pochvě určité množství kvasine, ale záleží v jakém množství - nesmí se to zvrhnout (to poznal z těch stěrů) a tak kvůli tomu zákroku mi je raději pro jistotu předepsal, aby nenastali nějaké koplikace, a bylo vše O.K

wrtulka
20. kvě 2010

Petronela no to chápu. Ale mě řekl že tam mám vysloveně normální kultivaci.. žádný nadměrný kvasinky a tak.. prostě vše ok..tak moc nechápu proč to mám do sebe ládovat 😔 😔 sem se i ptala ale říkal jen kvůli té průchodnosti..ale proč to neřekl 😔

petronela82
20. kvě 2010

wrtulka - já myslím že je pro jistotu - víš budou do tebe zavádět takovou kontrastní lásku která vlastně bude vidět na UTZ - a tak asi aby to v pochvě bylo úplně vypucovaný od všech bakterií 😀 - určitě Dr. ví co dělá a ty čípky ti neublíží - jestli tě to ukldni mě je tehdy předepsal Korecký, ne Alex. (ten tu nemá moc dobrou teputaci) tak proto to píšu

beatrice7
20. kvě 2010

Wrtulko, co o tom píšou na Netu ? Vyhledej si to v googlu 🙂

wrtulka
20. kvě 2010

Holky já nevím co je to za čípky má to napsaný tužkou takže škrabopis a ještě je nemám doma.. ale pak se podívám do letáku k čemu to je..a tak..
petronelo no jo jenže ony by tam nějaké bakterie měly být.. no v pohodě.. jen sem chtěla vědět proč to předepisuje.. když to dělají všichni asi k tomu mají důvod..
jinak já vím že tu Alex nemá moc dobrou reputaci 😉 mě příjde takovej zvláštní..nicméně snaží se bejt milej..a postupy zatím taky dobrý.. tak uvidíme..

sophiejane
20. kvě 2010

ahoj holky tak jsem konečně tady

petronela82
20. kvě 2010

mě taky Alex moc nevadí, je takový usměvaný a snaží se být milý, mám z něho lepší pocit třeba než z Šulce - to je takový morous, ale potom co tu s ním holky zažili jsem se trochu zalekla, tak snad už si své slabší chcilky vybral - brýle vyčistil 😀 a nebudu vše O.K.

mick
20. kvě 2010

Ahoj holky,
Ketyz, nádherný // čárky, gratuluju!!!

Petronel, Winters, už se těším na vaše testování a doufám, že tam taky budou 😉 , jaro je plodný!!!

Wrtul, mě průchodnost dělali taky a nic jsem nebrala, ale dělali mi to před 2 lety, tak mají asi nový postup. Myslím, že to bude kvůli té kontrastní látce, co tam šoupnou. Já byla teď na hysterce, kde vlastně taky zjišťují průchodnost, ale je to v narkoze a nic jsem nebrala.

Sophie, tak prcek má 5 cm, hned jsem to studovala na pravítku a už je to pěknej kousek 😉

Katchiku, tak co sladký, pořád nemůžeš? Já měla včera tak šílenou chuť na něco sladkýho samozřejmě večer, že jsem si musela udělat kapučíno, takže těhu bez chutě na sladký by mi fakt prospělo 🙂

sophiejane
20. kvě 2010

no zhruba 5cm, možná i víc, ale jak byl zkrčenej, je to spíš orientační...no je menší, měl by mít už víc 😒

sophiejane
20. kvě 2010

ale pak jsme jeli na oběd na klamovku holky tak lilo že to byl děs...a pak na zličín do metropole, tak jsem si koupila pár hadříků a prckovi krááásný dupačky v puntanele nahoře, tam mají takových věcí na prcky a kráááásný, i ty flaštičky dudlíčky a ne ani moc drahý...a já měla minule takovou radost, že má prcek kolem sebe te plodovky dost, a ted zase prd...

ptala jsem si i jestli se to dá nějak ovlivnit ( myslela jsem kdybych třeba hodně pila ) ale prý ne...

tak ve zprávě teda nic moc - napsala mi snížená pohyblivost plodu, menší množství plodové vody, protáhlejší tvar hlavičky, kolem hlavy teměř žádná volná tekutina ☹

beatrice7
20. kvě 2010

Sophi, my máme taky málo, jedno 54,5 mm, druhý 55,6 mm,dr. říkal, že je to v pořádku.... 😉

mick
20. kvě 2010

Sophie, neboj, to ještě dožene. Nechtělo se mu předvádět, protože je hnusný počasí 😉 . Ten vaječník máš pěkně zvětšený viď a neříkali, kdy se má zmenšit?

sophiejane
20. kvě 2010

byli jsmet am oba a měli jsme teda takové smíšené pocity, já prostě musím mít pořád něco...ale kámoška mi pak říkala at si ztoho prd dělám že její sousedka tam takhle za 14dní musela znova taky...tak já budu pořád lítat do prahy, otrava...navíc příští středu bych se měla jet zaregistrovat k porodu...