Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

chrobacek
14. čer 2010

ketyz a na tu revizi musíš jít hned?

ketyz
14. čer 2010

chrobacek - no mám doporučení, a Dr říkala že dnes tam běžet nemusím, ale vyřídit že bych to měla co nejdřív

to se mám to těhotenství tady nějak nedaří co? omlouvám se ale srším sarkasmem, štve mě to děsně

chrobacek
14. čer 2010

ach jo to je fakt děs ... pozitivní test neznamená vůbec nic... ale holka hlavu vzhůru podle mě velmi pozitivní, že se mimčo vůbec chytlo, takže ted na tebe čekají ty dvojčátka v mrazáku 😉 (já mám po dvou ivf a ani duch na testu to je snad je ještě horší pocit, že se miminko ani nepokusí o zahryznutí)

ketyz
14. čer 2010

chrobacek - taky se na tom snažím vidět to pozitivní - tedy že jsem vůbec otěhotněla, ale upřímně, teď to cítím tak, že když na testu nic není, je to mnohem menší zklamání než to že těhotná jsi a nepadlo to dobře
v mražáku máme ještě jednu dávku, pak můžu jít ještě i 2x na celý IVF, ale teď se mi nechce vůbec nic

chrobacek
14. čer 2010

jo to chápu, ale ono to velké zklamání přebolí a pak budeš mít zase plno energie bojovat dál 🙂 prostě to správné embryjko na tebe teprve čeká 🙂)

cabalkova
14. čer 2010

ketyz, tak to me moc mrzi, ja se tak tesila, ze budes dneska hlasit dobre zpravy. Tak hlavne ze mate mrazacky a muzete jit dal. Tak drzim palce, aby ses z toho brzy sebrala.

mick
14. čer 2010

Já jsem holky nějak bez nálady. Zítra si mám ráno volat na výsledky imuna, tak bojim, bojim.

Chrobi, už se ti to blíží 😉

Cabal a kdy ty plánuješ testík?

chrobacek
14. čer 2010

mick neboj když by něco nebylo OK tak dostaneš léky a bude to OK 😉 já jdu ještě zítra na hematologii vysondovat o mají za výsledky a ve středu si jdu pro děcka 😀

mick
14. čer 2010

@chrobacek , představa, že mi řeknou, nic moc, ať IVF odložim, tak mě snad mrskne.. No budu doufat, že to bude OK. Tak snad ti zítra už ty výsledky řeknou. Každopádně držim pěsti na středu, ať se ti rovnou pěkně přicucnou, když máš takový super velký sněhuláčky 😉 . To už ti je asi zítra rozmrazí nebo až v tu středu?

chrobacek
14. čer 2010

prd do ivf se to přeléčí co blázníš 🙂) já to mám taky přeléčené a je klid 🙂
jo rozmrazují je ten den páč se dál nekultivují už jsou velký 🙂) ta si volám před devátou v kolik si pro ně můžu dojít 🙂 pokud by se jedno nerozmrazilo tak mi vytáhnou další protože chceme dvě 🙂 takže by se to o hodinu posunulo tak je asi nechávají jen hodinu venku ... a pak šup k mamce, ale i tak si myslím, že tam alespon den ještě plavou ne?

mick
14. čer 2010

@chrobacek , já myslím, že se zahnizďují ten 5-6 den. A co když se rozmrazí jedno a z té druhé várky rovnou dvě budou OK, tak je necháte zavést všechny?

chrobacek
14. čer 2010

máme to po jednom 😉

mick
14. čer 2010

@chrobacek , tak to je bezva 😉

chrobacek
14. čer 2010

no my je máme kultivované 5 dní a 6 dní ..takže prvně budou rozmrazovat ty dvě 5 denní a kdyby se jedno náhodou nepovedlo tak vezmou jedno z těch dvou co mrazili 6.den

chrobacek
14. čer 2010

ale ty jsou teda dvojkový tak snad budeme mít štěstí a rozmrazí se ty šikulky petidenní

chrobacek
14. čer 2010

toto jsem našla :

5. den po ovulaci se dostává do dělohy, kde se 1-2 dny volně pohybuje, dále se dělí a "hledá" vhodné místo k implantaci. Většinou 6.-7. den po ovulaci embryo začíná implantovat, tedy zanořuje se do vnitřní vrstvy dělohy, do děložní sliznice. Proces implantace bývá ukončen cca 9. den po oplodnění vajíčka

mick
14. čer 2010

@chrobacek , tak jsem zase chytřejší. Tak ty 5-denní ti tu dělohu budou ještě jeden den okukovat a to 6-denní se rovnou přicucne 😉 . Tak ti přeju, ať se pěkně rozmrazí ty 5-denní a 6-denní ať jsou pro sourozence. Dej nám určo vědět.

chrobacek
14. čer 2010

jo 🙂))) děkuju moc 🙂 ve čtvrtek napíšu 🙂

ketyz
14. čer 2010

tak zítra v 7:00 nástup, bude to za den vyřízené, tak si pro mě manžel večer přijede a spát budu zase pěkně doma ☹

niki2
14. čer 2010

Ahoj holky,
proboha, co se to tu deje ☹ Ketyz, to je mi moc lito. At dusicka brzy preboli a muzete se snazit znovu.

hanik2
14. čer 2010

holky díky
Ketyz co to čtu panebože to je mi líto ☹

petronela82
15. čer 2010

ahoj holky

- dobré ráno všem a hlavně hodně síly Kety - myslím na tebe - holky co se nám to tu děje - nějak se nám to plodné jaro kazí

- já jdu ve středu ještě na krev (pro jistotu) zda HCG kleslo na nulu (doufám že to bude O.K.) protože stále špiním a vyječníky mi taky po OHSS úplně ještě nesplakly, tak že břicho sem tam zabolí

nějak jste se rozepsali, musím Vás dočít, snad už tu nenajdu žádné špatné zprávy

sophiejane
15. čer 2010

dobré ráno!

steffi13
15. čer 2010

dobré ránko všem 😉

mick
15. čer 2010

Ahojky holky, tak já jsem volala na imunologii a ještě tam nemám ty důležitý výsledky, budou mi přes den volat, kdy budou. Tak vám nevím, v pondělí mám jít na tu zastavovací injekci ☹ . Každopádně ty výsledky, co tam mám jsou OK, akorát mám v těle nějaký malinkatý zánět. To je ten zas.anej zub. Ach jo, já ho snad nechám vytrhnout 😠 .

No holky, ten konec jara moc pozitivní teda není. Tak snad ho vylepší Steffi a Cabal 😉

Sophie, ty jdeš dneska na kontrolu?

sophiejane
15. čer 2010

jojo na 16hod ny cytologii, takže spíš "gynda"...no a uvidím, jak dopadnu s tou neschopenkou...pojedu dřív a ještě cournu v Praze

sophiejane
15. čer 2010

mick neboj, imuno budeš mít určitě ok...

mick
15. čer 2010

@sophiejane tak snad tě do tý práce nepošlou. A už nekrvácíš?

sophiejane
15. čer 2010

mě už je to nějak jedno mick, prát se s ním nebudu a nějak o to škemrat taky ne, to by mi bylo trapný...akorát ještě špiním, ale už se to hodně zmírnilo...takže ted už se jen bojím té mrchy co přijde, aby to nebyl "hukot"...

jinak s mým chlapem se dnes téměř neuvidíme, protože já jedu do Prahy a on z Prahy dorazí dřív a jede na nějaký orientační závod na kolech 🙂 tak doufám, že ho nebudeme ještě ráno hledat po lesích 😀

petronela82
15. čer 2010

@mick - ahojky - držím palečky ať jsou výsledky K.O. a co bude dále? v pondělí injekce, jsi psala a pak?

@sophiejane - koukej to ukecat, snad jsou normální a nepošlo tě na týden do práce

Holky - jak to chodí se stimulací před KET, kdy se začíná? a co se baští => utrouš a ještě něco? a kolikátý den tak bývá transfer?