Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

steffi13
29. čer 2010

@sophiejane - 😀 😀 😀 tak to je dobře,že nudlování proběhlo 😝 ..to jo mozek to umí pěkně zařídit..viděla jsi Tajemství ?
@mick -no to právě vědět jestli to má tvrdý obal 😉

mick
29. čer 2010

@sophiejane se mu nedivim 😀. Zoladex jsem dostala minulý pondělí. Ten kr.protokol byl super, že je fakt rychlej. Ten delší mi přijde i větší záhul na tělo, když ti musí uspat ty vaječníky, no snad to bude naposledy a to tělo už nebudu muset takhle mučit 😠

sophiejane
29. čer 2010

tak ted mi babča poslala po tátovi koláče s jahodama, no to je luxus holky, kam se hrabe pekařství u paula 🙂 se od ní musím to její těsto naučit, ona to vše dělá od oka 🙂 takže čapnu váhu a až budou borůvky pomkažu je s ní udělat a napíšu si technologický postup 😀 si tady mlaskááám

sophiejane
29. čer 2010

a ty máš po dlouhým víc vajuch?

mick
29. čer 2010

@sophiejane po dlouhym jsem měla 15 zralých a z toho 8 dobrých embroušů. Po krátkym jsem měla 10 vajíček a z toho jenom 2 kousky. I když mám spíš pocit, že to bylo množstvím gonalu u toho druhého pokusu jsem měla ze začátku tuším 225 a u krátkého jen 150, tak proto jsem měla víc vajuch 😉

Tak to nám pak dáš recept viď, mňam, to bych si taky dala.

sophiejane
29. čer 2010

moje babča je jak profík pekařka, dělá ještě takové ty koláče a těsta "postaru" a je to tedy bomba, jenže jsme nějak líní všichni se to od ní učit, když ona nám pořád tak peče a ráda, ale to by byla škoda, tohle neumět...

aha mick, tak to jo, to já po krátkým měla těch 21 folíku a 17vajuch, ale stejně nakonec 5embryí, možná by to bývalo zlpešilo ICSI i když spermie má přítel v pořádku

sophiejane
29. čer 2010

holky a druhá moje babička zítra slaví 84let, fíííha...a je normálně samostatná a bezva jí to pálí...to bych taky brala se toho tak dožít

mick
29. čer 2010

@sophiejane to je babča dobrá. My teď máme trable s manželovou babčou. Tý je 85 let a začala šíleně hubnout a zjistili jí rakovinu v tlustym střevě, takže nic moc, ale ten věk je úžasnej. Manžel má spermiogram super, ale už se nám u známých stalo, který taky neměli problém, že se jim nechtěli spojit vajíčka se spermiema, tak jsme to raději ani nezkoušeli, jestli by se kámošili a rovnou jsme je raději poslali ICSI do vajíčka. Blbý je, že ani nevíme, jestli jsou fakt schopni se sami oplodnit, ale riskovat kvůli tomu pokus IVF se mi fakt nechce.

sophiejane
29. čer 2010

vidíš a mě nikdy nenapadlo, že by to ICSI to mohlo vylepšit, protože se nám o tom ani nezmínili, přitom mohlo mi zůstat embryí víc...

sophiejane
29. čer 2010

jejda tak chudák babička...☹

já si ted dám sprchu, po kafi je mi nějak už vedro, fuuuj...a pak půjdu po šesté naproti příteli k busu a dáme někde na zahrádce pivčo 🙂 bude ho asi po té cestě potřebovat🙂

katchik
29. čer 2010

Ahooooj Holky, 🙂
Jsem tady jen na skok. Zítra mám KO a pak frčím zase zpět na chatu. Tady je napadnutí. 😝
Co je tady nového?

katchik
29. čer 2010

musím vám číct, že mě asi po dvou dnech začlo z těch hafanů hrabat. Bylo jich fakt moc. Naštěstí si teta dva nejdivočejší odvezla, tak pak byl klídek.
A s babičkou na chatě...to bylo něco....Kačenko nechoď rychle, nic nedělej, to nezvedej, nebyla jsi na tý procházce moc dlouho...uaaaaaa 😀

petronela82
29. čer 2010

@sophiejane - s tím ICSI má @mick pravdu - my jsme ho při prvním pokusu nepoužili protože manžel má sperma naprosto v pořádku a tak Dr. říkal že je to zbytečné a z 20 vajuch se oplodnilo pouz jedno, a při druhém IVF+ICSI se z 21 vajuch oplodnilo 15 - všechny sice nepřežily ale zbylo i do mrazáčku - tak že @sophiejane každopádně tech 8.000,- investujte

@katchik - ahojky, tak ty stále vegetíš na chaloupce, ani se ti nedivím že se ti nechce do Prahy - a zítra KO, tak než nám zase ujedeš tak dej vědět jak rostete a ho´d sem nějakou aktuální fotku - držím palečky ať je vše O.K.

sophiejane
29. čer 2010

haha katchi jako bych slyšela svoji babičku 🙂) a nestýská se manželovi když je doma sám? 🙂 a jak ti je, neblinkáš?

sophiejane
29. čer 2010

tyjo katchi ty už jsi v 12tt??? ježiš to čumím to teda letí...

sophiejane
29. čer 2010

a katchi taky vyfot pandírko, taky jste mě donutily 😀

katchik
29. čer 2010

jo jo vegetím si na chaloupce. Teď tam jsou na týden rodiče, tak že je tam pohoda.

Sophie manžovi se stýská, ale stejně je furt v práci. A já bych tady v tom bytě fakt chcípla. Na chatě si vegetím na lehátku pod stromem a je mi fajn. 🙂

katchik
29. čer 2010

akorát doma to vypadá jako by vybuchla bomba. Ted jsem umyla nadobí, dala prát pračku. A ještě musím vyluxovat a vytřít. Tady ny tý podlaze by se daly sázet brambory. Nechápu co tady manža dělá.

katchik
29. čer 2010

Sophie pandírko je fakt pidi to snad ani nemá cenu. 🙂

sophiejane
29. čer 2010

🙂 katchi to znááám 🙂 můj chlap taky špínu na podlaze tak nějak "nevidí" 🙂 jedině až se začnou válet chuchvalce prachu, vrrrr...a já jsem na podlahu ujetá a nesnáším ji špinavou ☹ tak moc ten úklid nepřeháněj!

sophiejane
29. čer 2010

jen vyfot pidi pandírko at můžeme pak porovnávat 😉 musím se jít oblíctt jdeme do pizzerky na kvasnicový pivčo a asi salátek, v tom vedru nic jinýho nedám

katchik
29. čer 2010

Holky Chrobi je těhu joooo. To je super.

Sophie pizzerku si užijte. Já si jdu dát sprchu leje ze mě jak z vola.

nelina_
29. čer 2010

Ahojky holky, v sobotu jdu na další KET, dáme AH i lepidlo. Dost často tady čtu o Prednisonu, ale mě ho zatím nikdo nenabídl. Vám ho někdo v GESTu nabídl, nebo jste si to zjitili a řekli si o něj?

petronela82
30. čer 2010

Ahoj holky

- to je vedro už od rána - chci pryč z Prahy

@nelina - mě ho taky nido nenabízel, řekla jsem si o něj sama

@katchik - držím palečky ať je na KO vše v pořádku a těšíme se na fotečku - dej vědět jak rostete

steffi13
30. čer 2010

Dobré ránko holky, 🙂

@petronela82 -myslela jsem,že budu první ale nechytám se 😝 vedro je pěkný doma je to síla..možná pojedu ke kamošce k bazénku ale to tady nebudu moc provokovat 😉

petronela82
30. čer 2010

@steffi13 - ahojky - jen jeď u bazénu musí být krásně - já se tu tak max. mužu koupat ve vlastním potu 😀 a jak pak to že nejsi v práci máš PN - nebo že by další úča 😀 😀 😀

@sophiejane - krásnééééééé prázdniny -přeju a závidím 😅

steffi13
30. čer 2010

@petronela82 -no to právě jsemtady nechtěla moc zmiňovat,že se půjdu koupat ale měla jsem včera blicí den tak nebudu moc být dlouho na slunku..pes je tu natažený a s toho vedra a běhá tu po zemi ve spánku 😀
@sophiejane -tak už ti začínaji prázdniny to si budeš užívat toho vedra někde se válet a čvachtat ve vodě co 😉

petronela82
30. čer 2010

@steffi13 - a jak ti vlastně je - už je to lepší - ted všude straší se salmonelou ze zmrzlin, dresingů ..... tak bacha. Jinak já mám doma 50-ti kilovou bordeauxskou dogu => a ta chudinka fakt asi musí trpět

mick
30. čer 2010

Ahojky holky,
dneska bude na padnutí. Snad by odpo měli přijít i bouřky asi z toho vedra.

@petronela82 nápodobně, já se taky můžu koupat tak akorát ve vlastním potu a bazén máme zelenej, takže ho teď zachraňujeme, tak se tam bojim jít, abych nechytla moribundus 😎

@katchik ahojky holka, ty se máš, taková pohodička na chaloupce s babičinym servisem 😉 . Bříško určo vyfoť, ať pak můžeme porovnávat všechny 😉

@sophiejane hurá prázdniny!! A jak jste se domluvili s ředitelem, budeš chodit na poloviční úvazek?

@nelina_ tak doufám, že nám ty prázdniny začneš prvním těhu 😉 . On se ten prednison v podstatě dává, když ti objeví nějaké zvýšené protilátky proti spermiím, embyům atd nebo i preventivně, ale začíná se s ním min. od 1DC, ono mu asi i chvilku trvá, než začne působit.

mick
30. čer 2010

@steffi13 jé, ty se máš, hlavně, že už ti je dobře. A půjdeš i se psiskem někam k rybníku?