Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

steffi13
30. čer 2010

@petronela82 -jinak je už lépe jen kdyby to zvracení bylo kvůli něčemu jinému 😉 ..no tak ta vaše si to vedro taky musí užívat je to síla...před 2rokami se nám otrávila venku jak některý lidi jsou hodný 😠 a přijeli jsme za 5minut dvanáct od té když chvilku lítá tak je to znát,že strašně dýchá miluje totiž tenisák to je něco pro ni 🙂 a jen tak nechce přestat mi mám amerického staforda ale né tak nařachlou tlamičkou 🙂 ..

steffi13
30. čer 2010

@mick -psík zůstane doma ta by venku padla s toho vedra a rybník v blízkosti nemáme a jinak by se čvachtala raz dva ta vodu miluje..jednou jsme byli v zimě ve stromovce mohlo být tak -2 a ta koza nám skočila do rybíka mezi kačeny no s manžou jsme se nezmohli na nic křičet bylo zbytečné a jak se zní kouřilo no hrůza,naštěstí jsme měli v autě ručnik ,že ho ještě vozíme 😝

petronela82
30. čer 2010

@steffi13 - tak ten náš drobeček miluje jen tak sebou prásknou do stínu, kdybych jí hodila teniskán, tak možná zvedne hlavu, ale spíš jen obočí 😀 😀 😀 => prostě klídek. a vytáhnout jí na procházku je nadlidský výkon, hned za dveřmi si sedne vyčůrá se a žene domů do chládku

petronela82
30. čer 2010
steffi13
30. čer 2010

@petronela82 -ta je krásnááá.. no ta naše je taky někdy taková,že vyjde ven vyčůrá a maže domů ale to spíš,když den předtim má honičku s tenisákem tak druhý den je kožená 🙂

petronela82
30. čer 2010

@steffi13 - jjo, naše pizizubka - má asi centrimetrový předkus, ale to všechny bordo-dogy - je to můj miláček, stále by chtěla chovat a mazlit se, ale neuvědomuje si že má 50 kg 😀 😀 😀

katchik
30. čer 2010

Ahoj Holky,
Tak se jdu zase rozloučit. Za chvilku razím na KO, pak do práce dát lístek na peníze. A hurá na chatu. Psice je na chalupě jak ve svém živlu. Každý den jí chodím koupat do rybníka, tak je nadšená.

Steffi doufám, že už je líp. Jo a prednison jsem neměla.

Mick Nazdárek. Tak jak ty už stimulujuješ? Jak dopadlo to imuno?

Petronel koukám, že v červenci bude ketík, tak doufám, že se to tady trošku hne a budou samé těhule.

Sophie jak bylo v pizzerce?

mick
30. čer 2010

@petronela82 to je fakt takový mazílek do náruče. My máme taky 47 kg tele a on by chtěl být taky chovanej, tak si přeze mě hodí přední nohy a má pocit, že je chovanej, akorát mě se po 2 minutách začnou odkrvovat nohy 😀 .

steffi13
30. čer 2010

@katchik -tak tvýmu psíkovi moje fenečka čvachtání závidí prý by chtěla taky vezmeš jí sebou 😀 😀

steffi13
30. čer 2010

@petronela82 -taky mám pocit ,že bych jí chtěla chovat pak závidim kdo má malého psa,že ho může chovat..ale ona se mazlí tim stylem,že se někdy v plíží do postele až vedle tebe a pak je jako socha stěmi psíky je fakt sranda co oni dokážou vyvádět ...chtěla jsem toi taky hodit fotku ale v Pc nic nemám jen v noťasu a ten než se nastartuje tak to strašně trvá kouknu do foťáku jestli tam něco nemám..

katchik
30. čer 2010

Steffi jasně vezmu 6 nebo 7 psů to už je fuk. 😀

mick
30. čer 2010

@katchik -počásko budeš mít super, tak hezky odpočívej a poslouchej babičku 😉 . Mě testy dopadli OK, tak tady zakopanej pes není. Už mám injekci zoladexu, tak od příštího pondělí bych měla stimulovat 😉 . Tak ať na tebe mimčo už pěkně mává z UZV 😉 !!!

steffi13
30. čer 2010

@katchik -já si myslim..dobrá jdu jí zabalit a hlavně tenisák to by ses uházela sní 😀 😀 😝 tak mi pak napiš kam to jí mám hodit joooo 😀 😝 ..

mick
30. čer 2010

Jé Katchí sbírá psi jó? Takže bych vyslala ty naše 4 na prázdniny k tetce z koníka 😀 ?

steffi13
30. čer 2010

@mick 😀 😀 😀 katchi už nám raši zdrhla

mick
30. čer 2010

@steffi13 😀 chudák se zalekla, ještě by Petruš přidala drobečka a Sophie číču a má s babičkou malou zoo na zahradě 😀

steffi13
30. čer 2010

mick- 😀 😀 no mohla by pak dělat exkurzi zvířat aspoň by měla o zábavu postaráno aspoň by se nám holka moc nenudila 😀 😝

petronela82
30. čer 2010

@katchik - ahojky - koukám že jsi tady měla nábor pejsků - tak to jsem prošvihla - škoda, taky bych ti jednoho drobečka přibalila 😀 - držím palečky a´t je vše O.K. a doufám že dáš vědět, alespoň SMS přes Sophi.

@mick + @steffi13 - koukámholky že přesně víte o čem mluvím (stěmi našemi chlupatými mazlíčky) - ta našemazlinka, vždy když ležím v posteli, tak přijde sedne si a položí mi hlavu do postele a dělá jako že nic (ona do postele nesní - a dobře to ví) a za chvíli si tam položí jednu nohu (a dál dělá mrtvého brouka) a za chvíli tam ná tu druhou nohu, a pomalinku se začne sunou nahoru - je s nima fakt prča

mick
30. čer 2010

@petronela82 😀 přesně, takhle to dělají ti naši taky. Hlavně nenápadně na postel a hezky pozadu.Jedna noha, druhá a už na ní sedí, ale přední nohy má dole, takže v posteli vlastně není. My je doma nemáme, ale tady to předvádí u manžy mamky na horách, tam jsou s námi vevnitř a to se můžeme potrhat smíchy. Nebo když se to obr tele chce vejít do malýho křesílka, to je taky sranda.

steffi13
30. čer 2010

@petronela82 ,mick-tak to je hustý protože to samé nám dělá ta naše nezbednice ale úplně jak to popisujete 😀 😀

steffi13
30. čer 2010

tak ta naše lištička

mick
30. čer 2010

Holky, mě to nejde připojit sem rovnou, protože to mám asi s velký písmeny JPG, jsem počít.antitalent, tak hodím mimi-obra do alba 😉 . Snad tam chvíli vydrží.

aranka
30. čer 2010

Holky, prosím info 🙂 🙂 Ačkoli naše IUI v Gestu nevyšlo, tak jsme to alespoň zkusili normální cestou doma no a já samozřejmě strašně zvědavá jsem dnes ráno testla. . . .Je to jen 6 dní po tom pokusu doma a víte co ?? Je tam slabounká // čárka ??? Je to možné ?? Nebo to může být chyba testu ?? Je to přece strašně brzo, ne ????

petronela82
30. čer 2010

@aranka - to se mi zdá taky srašně brzy - HCG začne produkovat až embryo po nidaci, a pokud jste měli styk před šesti dny tak nevím zda by se stihlo vajíčko oplodnit doputovat do dělohy a zahnízdit se - a měla jsi v den sexu ovulaci?

petronela82
30. čer 2010

@steffi13 - taky máš krásnou holčinu - a takhle se rozvalit na záda ta naše umí taky, zajímalo by mě zda to dělají i psi nebo jen feny

sophiejane
30. čer 2010

ahoj děvčátka, to je venku dnes na padnutí 😝 už se zatáhlo, at radši něco přijde...já se holky nemůžu venku koupat po té revizi, a jinak taky moc ne, protože na mě hned vlezou kvasinky a takový potvory, tak většinou tak jen v moři 😒

řešíte psy, no já mám doma kocoura a ten tu taky funí...ted řešíme co s ním, když bysme někam jeli...

mick
30. čer 2010

@sophiejane neboj já už vaší číču taky udala Kačce k babičce na prázdniny 😀. A co se koupat s tamponem, i když tam se ta voda taky nasaje 😠 . No za to to nestojí, abys neměla nějaký moribundus. Neboj, vynahradíš si koupání u moře 😉 .

@aranka já myslím, že je hodně brzo a co jsi měla za test?

steffi13
30. čer 2010

holky,jedu ke kámošce..na koupání to nebude ale to neva..kouknu večer zatim páčekkkk 🙂 🙂 🙂

steffi13
30. čer 2010

@sophiejane -to je dost,že si se ukázala jak řiká mick už to s hlídáním pořešila jen ta hlavní hlídací tetička už se neukázala 😀 😝 ..tak to si opravdu počkej na moře já teda taky nelezu do rybníka atd.jen ke kámošce do bazénu nebo do moře 😉 🙂

sophiejane
30. čer 2010

no to máš dobrý já nemám kámošku s bazénem 😀