• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gest Praha. Jste spokojené?

27. března 2015 
mam hlad, jdu vytahnout z mrazaku rybku k vece :slight_smile:
14. črc 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
my už doma mame skoro 29st v obyvaku, a ja uz si nejak zvykam, uz mi to moc ani neprijde, na zacatku jsem padala kdyz tu bylo 26...pres noc se to trochu ochladi tak to jde...
14. črc 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
mick tak na mě to vedro v tomhle ohledu nefunguje, ja mam hlad pořád :slight_smile:
14. črc 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sophiejane - ona jde až večer - a nevíš v kolik? večer sice chládek je ale já zvlášť teď v těch vedrech jsem večer úplně hotová, do toho máme ještě strašně práce - blíží se kvartální DPH a to ani nemluvím o těch svinstvech co musím denně polykat kvůli KET a tak uléhám tak kolem 21hod. (ráno vstávám 4:30) a to moc chládku ještěnení :sweat_smile:
14. črc 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevim petruš jen tu snad včera psala že jde večer...
14. črc 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to není moc chládku to máš teda pravdu...my už tu trhli rekord už tu mame 29st...to je nelidskýýýýý
14. črc 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sophiejane - tal my jsme lepší - náš teploměr ukazuje 30 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. črc 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fuj hnus fuj :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. črc 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkný večer, :slight_smile:
Tak NT screening naprosto v pořádku. Tak se mi ulevilo. UTZ byl super, všechno mi ukazovala, pak pustila srdíčko a to byl teda hukot. Fotku nemám, tu budu mít až ve čt na ko u své dr. Podle utz mi vysel TP na 20.ledna.

Tak holčiny, zítra dopo odjíždím na svatbu do Beskyd a budu až v neděli. Tak se hlavně neuvařte.

Mick v sobotu na tebe budu myslet, at jsou vajucha kvalitní a hlavně at se pekne oplodni.

tak pááá a dobrou noc. :wink:
14. črc 2010 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katchik - super zprávy - gratuluju - a víte pohlaví?

jinak všem dobré ránko
15. črc 2010 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
@katchik - to je nádhere, přiznávám, tiše zívidím :wink: , užívej si to

já ta tepla zvládám podezřele dobře, jen jsem přestala chodit na obědy, protože se mi v poledne ven prostě nechce, tak vždycky večer nachystám nějakou rychlovku do krabiček a v práci si to jen ohřejeme ve vrnce, manžel je z toho nadšen, prý domácí strava, je domácí strava...pacholek

jinak hlásím u nás doma odpoledne 26,5 ráno 24,1 (celou noc intenzivně větrám)
15. črc 2010 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ketyz - nazdar provokatérko :wink: to já ty vedra už nějak nedávám, my měli včera doma jak jsem psala 30st. a teď ráno ve 4:30) bylo 27st. - to je peklo
15. črc 2010 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko kočky :slight_smile:
@katchik -tak to je super,že vše o.k. užij si pěkně svatbu snad tam nebudeš mít takový vedro maji být zase tropy..
holky,já používám větráček a hnedka je mi doma lépe jinak mi tu máme 26 st.a pořád mi to připadá moc už aby sprchlo a trošku se vyčistil vzdoušek..jinak mě začiná pobolívat v podbříšku tak snad to už dostanu..řikala jsem mu abych to teďka stihla,když budou malovat a on řiká až to dostanu tak pak se uvidí..řiká se,že když jseš vedle někoho kdo to má tak to dostaneš taky :wink: potřebuji někoho potkat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2010 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelina_ -držim palečky ať jen sílí..a ty si měla i AH?
15. črc 2010 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

@katchik to je parádní!!!! Prostě pěkné prosperující těhotenství, jen tak dál:wink:

@petronela82 v kolik jdeš na KO. Hlavněˇať je tam pořádná duchna, žádná peřinka :grinning: !!! Držím pěsti!!!!

@steffi13 a co vínko na podporu mršky bylo?

@ketyz my měli otevřené v noci dveře a okno a šlo to. Horší je, že ty vedra mají být až do srpna.

@sophiejane tak už se rozjela mrcha mrchovatá?

Jo a to se v těhotenství nemáme saunovat, tak to teda nevim, tady v tom vedru. Já když vlezu do auta odpoledne, tak tam mám snad 100 stupňů!!!!
15. črc 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mick - ahojky - na KO jdu v 14:30 - k Černýmu - heč :wink: a doufám že tam bude alespoň ta peřinka, já té mé sliznici moc nevěřím, vždy ne a ne narůst, tak jsem fakt zvědavá - ale věřím že budu mít dobré zprávy. jen mám strach z té cesty, jdu z centra - přes magistrálu - Žitou - Reslovkou - přes Jiráskův most - na Smíchov a pak Plzeňskou nahoru - a ta je prý rozkopaná - snad se neupeču v autě - nerada používám klimatizaci, ale dnes asi udělám vyjímku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petronela82 na tu Plzeňskou si dej náskok, já tam v pondělí i ve středu čekala v koloně tak 15 minut. Samo jsem tam včera přijela o 15 minut později. Je to tam teď děsný. To si dáš pěknou okružní jízdu Prahou. Neboj, peřinka bude eňo ňuňo :wink: , tak pak určo podej info. Já teď měla na kontroly Al., no jsme zvědavá, koho budu mít na OPU. Dneska mi manža večer bodne pregnyl a konec s pícháním. Teda vlastně pak začínám s tím heparinem. No snad to k něčemu bude. Už mě fakt nebaví do sebe ládovat ty sračky, jsem zvědavá, kdy mi dá to tělo stopku :confounded:
15. črc 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mick - koukám že se těch injekcí nezbavíš- a tak se píchá ten heparin, a co ještě budeš baštit? - od OPU asi utrouš a Prednison bereš? a ještě něco? taky jsem na jiných fórech četla že holčiny její anopyrin - nevíš na co, já mám tuchy že ho mamina jedla na vysoký tlak
15. črc 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, katchi supeeeeer, to už víš i výsledek dohromady s krví?

moje mrcha je divná, nějak se nechce rozjet...dycky to vypadá jako že jo a pak zas jen semtam kapka :frowning2: břicho trochu poboliva a pak zase přestane...

tady dopol.sprchlo ale už je pařák zase, vnoci to bylo dnes peklo...

dopoledne jsem v tom dvě hodiny žehlila, s puštěným větrákem, fuuuuj....no ale lepší než když ještě i pálí slunce...
15. črc 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ženy vy jste někde v tahu :grinning:
15. črc 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky - dnes jsem byla GESTu - 12DC - sliznice 7,2mm - další KO v pondělí - předpokládaný termín KET bude v pátek/sobotu (23.-24.7.)
15. črc 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

@petronela82 no super, to bude pěkná peřinka :wink: !!! Ptala jsi se na to ležení na břiše, když máš tu zakloněnou dělohu? Já bych chtěla dr.Černýho na transfer, ale určo budu mít Al. nebo Šulce :angry: . Je to fuk, hlavně aby ty embrouši stáli za to.

@sophiejane ty japonský vychytávky dobrý :grinning: :grinning: . Hlavně ten držák do metra na hlavu :grinning:

A co ta Nelinka s testíkem? Snad jí sílí :slight_smile: !

@steffi13 to s tou MS jsem taky někde četla, že podle nějakého výzkumu se ženám stejně upravila MS, když byli spolu. Holt příroda, i když, když se bere antikoncepce, tak to má každá stejně podle tabletek. Jo takhle kdyby se dali dát dohromady těhule a mezi ně hodit nás, abychom taky otěhotněli, to by byla paráda. No představa, že mě teď někdo hodí mezi těhule, tak by mě to spíš psychicky složilo :unamused: .
16. črc 2010 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky mick,ty si předběhla Petruš tedaaa :wink: já ještě nic a to je jak ne truc..a co ty netlačeji tě tam :stuck_out_tongue_closed_eyes: mě už vždy tak 8den mě tlačily..
16. črc 2010 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
zítra jdou ven se kouknout na chvilku ven do mističky viď..v kolik jdeš..jojo stěmi těhulkami máš pravdu a v tomto stavu by to rozsekalo..včera mi psala kámoška ať už kní konečně přijedu se kouknout na prcka a když mi řekla,že mu je už 9měs.tak ve mě hrklo jak dlouho se vůbec snažíme a kdo vše okolo je docela to na mě spadlo :angry: ..
16. črc 2010 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petronela82 -teda petruš ty to válíš to je dobrý :slight_smile: .. tak to budu posl.já :wink:
Jinak Dobré ránko všem..to je zase dusno.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
16. črc 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde vy všichni jste snad Vás ty vedra neupekly :sunglasses: :wink:
16. črc 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sophiejane - :grinning: dobrý japonský vynálezy :slight_smile:
16. črc 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko všem

- já jsem dnes v kancl osiřela, včechny ženský mají dovolenou, nebo jsou u lékaře, jedna jela na svatbu - tak nějak nestíhám

@mick - jjo, s Černým jsem kecala asi 20 min. - on je prostě boží - to leží zaleží podle naklonění dělohy - když je nakloněná dopředu (na na břichu) a když dozadu (tak na zádech). pak jsem se ho stala na to rozmražování, tak že mě je mrazili po 4 denní kultivaci a prý je rozmražují vždy den předem, tak že při transferu budou po 5 denní kultivaci - tak že v pátek (max. v sobotu) je ze mě pětidenní těhule :wink: Já už měla na transferu Polákovou a Černýho - tak teď bych chtěla někoho jiného => Bee dělal transfer Alex. a měl šťastnou ruku (a ještě jí mimísky ukázal na UTZ) tak já bych ho i brala nevíš kdo dělal KET katchik a Ketyz a Sophi => ty se taky povedly, vím že se to takhle nedá brát, ale jen tak by mě to zajímalo

@steffi13 - tak mrcha stále stávkuje => nějak ji domluv
16. črc 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@steffi13 no trochu je cítím, ale spíš jenom, když jdu na malou. Minule jsem je cítila o hodně víc, no snad budou zralý. Mám z toho strach, přišli mi fakt menší :confounded: . Jeslti jich bude 15 nezralých, tak se picnu. Jo s těma kamarádkama mi chvilku vyprávěj. Měla jsem tu v práci kolegyni, která je teď na mateřský. My se začali snažit na jaře 2007 a ona na podzim a za 3 měsíce byla těhu. Teď má skoro dvou letou holčičku a v dubnu znovu otěhotněla na druhý pokus a já pořád prt. Chce, abych se za ní zastavila, ale nějak na to nemám sílu. Pořád jí píšu, že se zastavím, až budu těhu. No tak snad jí ještě někdy uvidím :unamused: .

@petronela82 máš pravdu, kdyby Al. udělal UZV, kde jsou embrouši, tak by si u mě hooodně šplhnul. Já ti ani nevím, koho měli holky. Já neměla určo Korec. a Polákovou na transfer.
16. črc 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek