Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

sophiejane
14. črc 2010

mam hlad, jdu vytahnout z mrazaku rybku k vece 🙂

sophiejane
14. črc 2010

my už doma mame skoro 29st v obyvaku, a ja uz si nejak zvykam, uz mi to moc ani neprijde, na zacatku jsem padala kdyz tu bylo 26...pres noc se to trochu ochladi tak to jde...

sophiejane
14. črc 2010

mick tak na mě to vedro v tomhle ohledu nefunguje, ja mam hlad pořád 🙂

petronela82
14. črc 2010

@sophiejane - ona jde až večer - a nevíš v kolik? večer sice chládek je ale já zvlášť teď v těch vedrech jsem večer úplně hotová, do toho máme ještě strašně práce - blíží se kvartální DPH a to ani nemluvím o těch svinstvech co musím denně polykat kvůli KET a tak uléhám tak kolem 21hod. (ráno vstávám 4:30) a to moc chládku ještěnení 😅

sophiejane
14. črc 2010

nevim petruš jen tu snad včera psala že jde večer...

sophiejane
14. črc 2010

no to není moc chládku to máš teda pravdu...my už tu trhli rekord už tu mame 29st...to je nelidskýýýýý

petronela82
14. črc 2010

@sophiejane - tal my jsme lepší - náš teploměr ukazuje 30 😝

sophiejane
14. črc 2010

fuj hnus fuj 😀 😝 😝 😝

katchik
14. črc 2010

Pěkný večer, 🙂
Tak NT screening naprosto v pořádku. Tak se mi ulevilo. UTZ byl super, všechno mi ukazovala, pak pustila srdíčko a to byl teda hukot. Fotku nemám, tu budu mít až ve čt na ko u své dr. Podle utz mi vysel TP na 20.ledna.

Tak holčiny, zítra dopo odjíždím na svatbu do Beskyd a budu až v neděli. Tak se hlavně neuvařte.

Mick v sobotu na tebe budu myslet, at jsou vajucha kvalitní a hlavně at se pekne oplodni.

tak pááá a dobrou noc. 😉

petronela82
15. črc 2010

@katchik - super zprávy - gratuluju - a víte pohlaví?

jinak všem dobré ránko

ketyz
15. črc 2010

Dobré ráno,
@katchik - to je nádhere, přiznávám, tiše zívidím 😉 , užívej si to

já ta tepla zvládám podezřele dobře, jen jsem přestala chodit na obědy, protože se mi v poledne ven prostě nechce, tak vždycky večer nachystám nějakou rychlovku do krabiček a v práci si to jen ohřejeme ve vrnce, manžel je z toho nadšen, prý domácí strava, je domácí strava...pacholek

jinak hlásím u nás doma odpoledne 26,5 ráno 24,1 (celou noc intenzivně větrám)

petronela82
15. črc 2010

@ketyz - nazdar provokatérko 😉 to já ty vedra už nějak nedávám, my měli včera doma jak jsem psala 30st. a teď ráno ve 4:30) bylo 27st. - to je peklo

steffi13
15. črc 2010

Dobré ránko kočky 🙂
@katchik -tak to je super,že vše o.k. užij si pěkně svatbu snad tam nebudeš mít takový vedro maji být zase tropy..
holky,já používám větráček a hnedka je mi doma lépe jinak mi tu máme 26 st.a pořád mi to připadá moc už aby sprchlo a trošku se vyčistil vzdoušek..jinak mě začiná pobolívat v podbříšku tak snad to už dostanu..řikala jsem mu abych to teďka stihla,když budou malovat a on řiká až to dostanu tak pak se uvidí..řiká se,že když jseš vedle někoho kdo to má tak to dostaneš taky 😉 potřebuji někoho potkat 😝

steffi13
15. črc 2010

@nelina_ -držim palečky ať jen sílí..a ty si měla i AH?

mick
15. črc 2010

Ahojky holky,

@katchik to je parádní!!!! Prostě pěkné prosperující těhotenství, jen tak dál😉

@petronela82 v kolik jdeš na KO. Hlavněˇať je tam pořádná duchna, žádná peřinka 😀 !!! Držím pěsti!!!!

@steffi13 a co vínko na podporu mršky bylo?

@ketyz my měli otevřené v noci dveře a okno a šlo to. Horší je, že ty vedra mají být až do srpna.

@sophiejane tak už se rozjela mrcha mrchovatá?

Jo a to se v těhotenství nemáme saunovat, tak to teda nevim, tady v tom vedru. Já když vlezu do auta odpoledne, tak tam mám snad 100 stupňů!!!!

petronela82
15. črc 2010

@mick - ahojky - na KO jdu v 14:30 - k Černýmu - heč 😉 a doufám že tam bude alespoň ta peřinka, já té mé sliznici moc nevěřím, vždy ne a ne narůst, tak jsem fakt zvědavá - ale věřím že budu mít dobré zprávy. jen mám strach z té cesty, jdu z centra - přes magistrálu - Žitou - Reslovkou - přes Jiráskův most - na Smíchov a pak Plzeňskou nahoru - a ta je prý rozkopaná - snad se neupeču v autě - nerada používám klimatizaci, ale dnes asi udělám vyjímku 😝

mick
15. črc 2010

@petronela82 na tu Plzeňskou si dej náskok, já tam v pondělí i ve středu čekala v koloně tak 15 minut. Samo jsem tam včera přijela o 15 minut později. Je to tam teď děsný. To si dáš pěknou okružní jízdu Prahou. Neboj, peřinka bude eňo ňuňo 😉 , tak pak určo podej info. Já teď měla na kontroly Al., no jsme zvědavá, koho budu mít na OPU. Dneska mi manža večer bodne pregnyl a konec s pícháním. Teda vlastně pak začínám s tím heparinem. No snad to k něčemu bude. Už mě fakt nebaví do sebe ládovat ty sračky, jsem zvědavá, kdy mi dá to tělo stopku 😖

petronela82
15. črc 2010

@mick - koukám že se těch injekcí nezbavíš- a tak se píchá ten heparin, a co ještě budeš baštit? - od OPU asi utrouš a Prednison bereš? a ještě něco? taky jsem na jiných fórech četla že holčiny její anopyrin - nevíš na co, já mám tuchy že ho mamina jedla na vysoký tlak

sophiejane
15. črc 2010

ahoj holky, katchi supeeeeer, to už víš i výsledek dohromady s krví?

moje mrcha je divná, nějak se nechce rozjet...dycky to vypadá jako že jo a pak zas jen semtam kapka ☹ břicho trochu poboliva a pak zase přestane...

tady dopol.sprchlo ale už je pařák zase, vnoci to bylo dnes peklo...

dopoledne jsem v tom dvě hodiny žehlila, s puštěným větrákem, fuuuuj....no ale lepší než když ještě i pálí slunce...

sophiejane
15. črc 2010

no ženy vy jste někde v tahu 😀

petronela82
15. črc 2010

Tak holky - dnes jsem byla GESTu - 12DC - sliznice 7,2mm - další KO v pondělí - předpokládaný termín KET bude v pátek/sobotu (23.-24.7.)

mick
16. črc 2010

Ahoj holky,

@petronela82 no super, to bude pěkná peřinka 😉 !!! Ptala jsi se na to ležení na břiše, když máš tu zakloněnou dělohu? Já bych chtěla dr.Černýho na transfer, ale určo budu mít Al. nebo Šulce 😠 . Je to fuk, hlavně aby ty embrouši stáli za to.

@sophiejane ty japonský vychytávky dobrý 😀 😀 . Hlavně ten držák do metra na hlavu 😀

A co ta Nelinka s testíkem? Snad jí sílí 🙂 !

@steffi13 to s tou MS jsem taky někde četla, že podle nějakého výzkumu se ženám stejně upravila MS, když byli spolu. Holt příroda, i když, když se bere antikoncepce, tak to má každá stejně podle tabletek. Jo takhle kdyby se dali dát dohromady těhule a mezi ně hodit nás, abychom taky otěhotněli, to by byla paráda. No představa, že mě teď někdo hodí mezi těhule, tak by mě to spíš psychicky složilo 😒 .

steffi13
16. črc 2010

Ahojky mick,ty si předběhla Petruš tedaaa 😉 já ještě nic a to je jak ne truc..a co ty netlačeji tě tam 😝 mě už vždy tak 8den mě tlačily..

steffi13
16. črc 2010

zítra jdou ven se kouknout na chvilku ven do mističky viď..v kolik jdeš..jojo stěmi těhulkami máš pravdu a v tomto stavu by to rozsekalo..včera mi psala kámoška ať už kní konečně přijedu se kouknout na prcka a když mi řekla,že mu je už 9měs.tak ve mě hrklo jak dlouho se vůbec snažíme a kdo vše okolo je docela to na mě spadlo 😠 ..

steffi13
16. črc 2010

@petronela82 -teda petruš ty to válíš to je dobrý 🙂 .. tak to budu posl.já 😉
Jinak Dobré ránko všem..to je zase dusno.. 😝 😉

steffi13
16. črc 2010

kde vy všichni jste snad Vás ty vedra neupekly 😎 😉

steffi13
16. črc 2010

@sophiejane - 😀 dobrý japonský vynálezy 🙂

petronela82
16. črc 2010

Dobré ránko všem

- já jsem dnes v kancl osiřela, včechny ženský mají dovolenou, nebo jsou u lékaře, jedna jela na svatbu - tak nějak nestíhám

@mick - jjo, s Černým jsem kecala asi 20 min. - on je prostě boží - to leží zaleží podle naklonění dělohy - když je nakloněná dopředu (na na břichu) a když dozadu (tak na zádech). pak jsem se ho stala na to rozmražování, tak že mě je mrazili po 4 denní kultivaci a prý je rozmražují vždy den předem, tak že při transferu budou po 5 denní kultivaci - tak že v pátek (max. v sobotu) je ze mě pětidenní těhule 😉 Já už měla na transferu Polákovou a Černýho - tak teď bych chtěla někoho jiného => Bee dělal transfer Alex. a měl šťastnou ruku (a ještě jí mimísky ukázal na UTZ) tak já bych ho i brala nevíš kdo dělal KET katchik a Ketyz a Sophi => ty se taky povedly, vím že se to takhle nedá brát, ale jen tak by mě to zajímalo

@steffi13 - tak mrcha stále stávkuje => nějak ji domluv

mick
16. črc 2010

@steffi13 no trochu je cítím, ale spíš jenom, když jdu na malou. Minule jsem je cítila o hodně víc, no snad budou zralý. Mám z toho strach, přišli mi fakt menší 😖 . Jeslti jich bude 15 nezralých, tak se picnu. Jo s těma kamarádkama mi chvilku vyprávěj. Měla jsem tu v práci kolegyni, která je teď na mateřský. My se začali snažit na jaře 2007 a ona na podzim a za 3 měsíce byla těhu. Teď má skoro dvou letou holčičku a v dubnu znovu otěhotněla na druhý pokus a já pořád prt. Chce, abych se za ní zastavila, ale nějak na to nemám sílu. Pořád jí píšu, že se zastavím, až budu těhu. No tak snad jí ještě někdy uvidím 😒 .

@petronela82 máš pravdu, kdyby Al. udělal UZV, kde jsou embrouši, tak by si u mě hooodně šplhnul. Já ti ani nevím, koho měli holky. Já neměla určo Korec. a Polákovou na transfer.