• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gest Praha. Jste spokojené?

27. března 2015 
@petronela82 no jo, na co tu mrchu nalákat, na to, že už jí nechceš na dlouhou dobu vidět, tak to tě asi nenavštíví :grinning:
16. črc 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mick to samo bylo pro @steffi13 , já se uklepla, tebe už mrcha nenavštíví :wink:
16. črc 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petronela82 -Ahojík,tak ty si pracovní sirotek tedááá takhle tě tam nechat samotnou to jsou teda kolegyně :wink: ..tak už jsem zase o něco moudřejší..Černý je moc fajn taky snim tam vždy strávim půl hoďky.. :slight_smile: o ty mrše mi ani nemluv je tak paličatá,že už nevim co bych jí provedla :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..
16. črc 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mick :grinning: pěkný..už fakt nevim jestli budu pít pořád č.vínko tak se uchlastám :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..já měla na transfer Koreckýho a povedlo se ale pak zamkl.těhu..já bych chtěla určo Koreckýho ale toho zastihnout je malá šance..
16. črc 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jedu se psíkem na očkování a pak za rodiči..do večera si musim zabalit zítra jedeme pryč tak budu žehlit o sto šest..tak odpolko na Vás juknu..zatim papa :slight_smile:
16. črc 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj děvčátka to je zase peklo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mrcha se mi rozjela, hurá,n o jeslti je nad čím jásat v tom hicu :sweat_smile:

mě dělal Černý myslím ted transfer, mě už se to plete, jojo určitě :slight_smile: předtím Korecký a Šulc
16. črc 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sophie, jasne, ze je nad cim jasat, budete moci odjet na dovolenou a sestinedeli budes mit oficialne ukonceno :wink: A na podzim muzete jit do toho znovu, pokud si rovnou neprivezete z dovci cerneho pasazera :grinning: :sunglasses:
Transfery uz ani nevim kdo mi delal, jen urcite nikdy Vicena, muj osetrujici lekar :grinning:
16. črc 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooj niki, ještě jsi se neupekla? jak se vede?
16. črc 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jsem tesne pred upecenim :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dnes jsem byla na obede u mamky v panelaku a to bylo na zkolabovani. U nas v domecku je to nastesti fajn, jen obcas vybehnem na zahrade. Jinak chodime na koupaliste, ale je to pomerne narocne, kdyz tam je hodne lidi, tak uhlidat dve neplavajici hyperaktivni deti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
musíš je niki naučit plavčit :slight_smile: mi povídej, my dnes v bytě 29,5...mame byt pod strechou...
16. črc 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
To se lehce rika a hur provadi :slight_smile: Starsi udela par temp pod vodou, mladsi chodi od 9ti mesicu plavat a stejne neplave. Doufam, ze aspon starsi se tohle leto nauci. Minulou sobotu jsme slavili 6 let :wink:
16. črc 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezky... :slight_smile: no ja vim, uhlidat dvě a ještě v davu to musí být věc :slight_smile:
16. črc 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uz jsem si rikala, ze jim nabarvim hlavy na zeleno :grinning: Nedavno jsme byli na Kladne a tam mela rodinka vyrazne zrzave deti, tak tam se to docela hodilo :grinning: Ja jsem s klukama vetsinu casu sama, i o vikendech, tak je to kolikrat zahul. Ale mam, co jsem chtela :wink:
16. črc 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mick - myslím na tebe - dej vědět až ti bude O.k. jaká byla úrodička - držím palečky
17. črc 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak nevím jestli se to sem hodí, abych vám nezkazila bojovnou náladu před transferem, ale čárka na testu zmizela a dostavila se ta mrcha. No nic, tak se oklepu a jdu do dalšího ketu. Tentokrát bych k AH a lepidlu přidala i prednison a mohlo by to být tentokrát ono :cry:

Jinak ostatním držím moc palečky :wink:
18. črc 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj Holčiny,
Hlásím návrat z Beskyd. Svatba se povedla. Akorát teda bylo šílený dusno, tak že ze mě furt lilo. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem neskutečně přežraná. :slight_smile: Ujížděla jsem na valašských frgálech, hlavně borůvkovej, ten byl bezkonkurenční. Jako výslušky jsme dostali 3 obr frgály. Tak že až stoupnu ve čt na ko na váhu, tak se budu asi divit. :grinning:
Jinak cesta tam se nám trošku nevydařila. Jela jsem s tchánem, s jeho přítelkýní a s manžovým dědou. A asi na 150km na Brno se nám rozbilo auto. Tak že jsme čekali na dálnici asi 45.min než pro nás přijeli. Odtáhli nás do Brna. kde jsme čekali v Citroen servisu asi 3 hodiny než pro nás přijeli u Beskyd. Z Prahy jsme vyráželi někdy kolem 11 hod. a na místo jsme dorazili někdy v 21.hod. Že jsem byla totál vyřízená vám ani říkat nemusím.
Manža mi furt volal, jestli jsem v pohodě. Měl chudák strach.

V rychlosti jsem vás prolítla a samo si nic nepamatuju. :unamused:

Mick tak jak jsi dopadla? Dej nám vědět.

Neli to je mi líto, že to nedopadlo. Máte ještě nějaké sněhuláky?

Petruš jak to vypadá s tebou?

Sophie gratuluju k mrše. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kéž by se vám to povedlo bez pomoci Gestu.

Niki Ahojky.

Jo a tenhle transfer mi dělal Korecký. :wink:
18. črc 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,
tak před pracovním dnem podávám hlášení, jeden transfer Šulc - nepovedený, jeden povedený - Poláková.... :grinning:
@sophiejane - tak to já pořád nic, v út to bude 5 týdnů... :unamused:
18. črc 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katchik - ahojky, tak svatba byla super tak to ti přeju, moravské svatby bývají vždy hlavně o jídle a pití - super že jste si to užili a hlavně v pořádku dojeli :wink: Jiank já byla ve čtvrtek na KO (12DC) a sliznice 7,2mm - další KO zítra, a to už snad dohodně termín transferu

@nelina_ to j mi moc líto, příště určitě zkus Prednison, já na něj teď dost vsázím - doufám že mě nezklame - vy ještě máte sněhuláčky - to je super, tak že další cyklus jdete znovu do toho?

@mick - kde pak tě máme - tak jaká byla úrodička a jak je?
18. črc 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ketyz - ahojky, tak mrcha stále stávkuje, jak dlouho budeě ještě čekat - nepůjdeš si pro vyvolávačku?

já jsem zvědavá do mi bude dělat KET - já měla už Polákovou - neúspěšné a pak Černýho - biocem. těhotenství, teď bych chtěla někoho jiného
18. črc 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petronela82 do KETu jdu až další cyklus, já musím vždycky jeden počkat, protože nevysazuju utrouš hned před menstruací a pak bych měla trochu rozhozený hormony a mohla by mi blbnout ovulace a tak, tak radši ať je to od začátku rozjetý bez problémů :o)) Tak ti držím s tím Prednisonem palce a doufám, že tě v tom zdařeném pokusu budu hned následovat :grinning:
18. črc 2010 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katchil ještě snehuláky máme, ale jdu teprve na čtvrtý pokus, takže tobě si zatím nemůžu stěžovat, když si jich měla šest :slight_smile: Ty jsi bojovnice :grinning:
18. črc 2010 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak mi odebrali 17 vajíček, 11 k použití a z toho 2 nic moc. No myslim, že jsem měla pravdu a měla jsem stimulovat o jeden den později, aby byl odběr 14 den, ale to ne, přece nebudu radit doktorům, že :angry: !!! Každopádně dneska transfer není, mám si volat zítra, tak se nechám přepojit do laborky, abych věděla, kolik se jich dělí. Byla tam se mnou holčina, co měla chudák 1-2 vajíčka, stimulovala o týden dýl a stejně nic moc chudák.

@nelina_ to je mi líto, že to neklaplo, ale pozitivní je, že jsi měla 2 čárky a jak píše dr. Šulc, že nezná ženskou, která by měla 2 čárky a pak neotěhotněla. Holt tomu musímě věřit. Jinak to mám stejně, po utrouši mám ten cyklus potom rozhozenej a neovuluji.

@katchik to sis teda užila a ještě v tom vedru na dálnici uf. Hlavně, že to dobře dopadlo :wink:

@petronela82 jo a odběr mi dělal Korecký a poprvé jsem vůbec ani nešpinila, ten by se mi líbil na transfer. Přijde mi takovej precizní :wink:
19. črc 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mick - co že jsi se celý víkend neozvala - takhle nás napínat, tak že ty ani nevím kolik se jich oplodnilo - měla jsi se nechat přepojit na laborku už dnes - ale 11 kousků je super to zbyde i na sněhuláčky, uvidíš, a kdy myslím že bude ET - ve středu nebo až ve čtvrtek. A co heparin - jak to zvládáš? A jsi v práci nebo jsi si vzala PN - no myslím že ty jsi takový nezmar jako já - že už sedíš v kanclu, viď? :wink:
19. črc 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petronela82 v kanclu se sedim :wink: , ale je mi nic moc. Ten polykací utrouš mi nedělá moc dobře. Jsem šíleně ospalá. Na mrazáčky moc nevěřím. No uvidíme. Lepší počítat z horším, než být pak zklamaná.
19. črc 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mick - alespoň že se ochladilo - ten polykací utrouš je fakt peklo, nevím proč nás to nutí mezi OPU a ET polykat - já po 1.IVF to poctivě dodržela a polykala a po druhém jsem se na ně vyprdla a jen jsem ho zaváděla. ve čtvrtek jsem se ptala Černýho zda bude muset před KET ten utrouš zase polykat a on řekl že ne, že když jít estrimax a ještě prednison, že by to byl záhul pro žaludek. a co ten heparin? a sněhuláčci budou uvidíš - držím palečky
19. črc 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holčičky :slight_smile:

mick super, tak jsem zvědavá, jaký bude vývoj, určitě bude pěkná úroda!

konečně lepší počasko, že? :slight_smile:

my byli včera na pražs.hradě na te vystavě šperku od cartiera, moc pěkný....
19. črc 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ketyz mě se to začalo rozjíždět až 40.den!! takže vyčkávej, no...mě korecký řekl že až kdyby se to nedostavilo 7.týden po revizi tak mám přijít, ono těch 4-6týdnů je po tam asi normální...a ještě se dva dny rozjížděla, než to začalo normálně...
19. črc 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sophiejane to je dobře, že už se to normálně rozjelo. To tělo se pěkně srovná a bude připravený na ty 3 kousky v mrazáku :wink:
19. črc 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde pak všechny dneska jste?

tak já jsem doma z GESTu - sliznice 8,5mm tak že Dr. navrhl KET na pátek, nakonec jsem ho ukecala na sobotu - tak že v sobotu 11:00 bude KET - bude ho dělat Dr. Alexander - mám docela radost - jsem zvědavá zda mi embryjka ukáže na UTZ jako Bee.

@mick - když jsem čekala v čekárně tak zrovna odcházel Dr. Šulc a domlouvali se s Dr. Alex. ohledně zítřka a Dr. Alex říkal že zítra bude jen jeden transfer - že si pani ......... bude ráno volat a že ji řekne ať odpoledne přijde - jsem zvědavá zda to budeš ty.
19. črc 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mick a @petronela82 moc vám držím palečky :wink:
19. črc 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek