Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

mick
16. črc 2010

@petronela82 no jo, na co tu mrchu nalákat, na to, že už jí nechceš na dlouhou dobu vidět, tak to tě asi nenavštíví 😀

mick
16. črc 2010

@mick to samo bylo pro @steffi13 , já se uklepla, tebe už mrcha nenavštíví 😉

steffi13
16. črc 2010

@petronela82 -Ahojík,tak ty si pracovní sirotek tedááá takhle tě tam nechat samotnou to jsou teda kolegyně 😉 ..tak už jsem zase o něco moudřejší..Černý je moc fajn taky snim tam vždy strávim půl hoďky.. 🙂 o ty mrše mi ani nemluv je tak paličatá,že už nevim co bych jí provedla 😝 ..

steffi13
16. črc 2010

@mick 😀 pěkný..už fakt nevim jestli budu pít pořád č.vínko tak se uchlastám 😉 😝 ..já měla na transfer Koreckýho a povedlo se ale pak zamkl.těhu..já bych chtěla určo Koreckýho ale toho zastihnout je malá šance..

steffi13
16. črc 2010

já jedu se psíkem na očkování a pak za rodiči..do večera si musim zabalit zítra jedeme pryč tak budu žehlit o sto šest..tak odpolko na Vás juknu..zatim papa 🙂

sophiejane
16. črc 2010

ahoj děvčátka to je zase peklo 😝

mrcha se mi rozjela, hurá,n o jeslti je nad čím jásat v tom hicu 😅

mě dělal Černý myslím ted transfer, mě už se to plete, jojo určitě 🙂 předtím Korecký a Šulc

niki2
16. črc 2010

Sophie, jasne, ze je nad cim jasat, budete moci odjet na dovolenou a sestinedeli budes mit oficialne ukonceno 😉 A na podzim muzete jit do toho znovu, pokud si rovnou neprivezete z dovci cerneho pasazera 😀 😎
Transfery uz ani nevim kdo mi delal, jen urcite nikdy Vicena, muj osetrujici lekar 😀

sophiejane
16. črc 2010

ahooooj niki, ještě jsi se neupekla? jak se vede?

niki2
16. črc 2010

No jsem tesne pred upecenim 😝 Dnes jsem byla na obede u mamky v panelaku a to bylo na zkolabovani. U nas v domecku je to nastesti fajn, jen obcas vybehnem na zahrade. Jinak chodime na koupaliste, ale je to pomerne narocne, kdyz tam je hodne lidi, tak uhlidat dve neplavajici hyperaktivni deti 😝

sophiejane
16. črc 2010

musíš je niki naučit plavčit 🙂 mi povídej, my dnes v bytě 29,5...mame byt pod strechou...

niki2
16. črc 2010

To se lehce rika a hur provadi 🙂 Starsi udela par temp pod vodou, mladsi chodi od 9ti mesicu plavat a stejne neplave. Doufam, ze aspon starsi se tohle leto nauci. Minulou sobotu jsme slavili 6 let 😉

sophiejane
16. črc 2010

hezky... 🙂 no ja vim, uhlidat dvě a ještě v davu to musí být věc 🙂

niki2
16. črc 2010

Uz jsem si rikala, ze jim nabarvim hlavy na zeleno 😀 Nedavno jsme byli na Kladne a tam mela rodinka vyrazne zrzave deti, tak tam se to docela hodilo 😀 Ja jsem s klukama vetsinu casu sama, i o vikendech, tak je to kolikrat zahul. Ale mam, co jsem chtela 😉

petronela82
17. črc 2010

@mick - myslím na tebe - dej vědět až ti bude O.k. jaká byla úrodička - držím palečky

nelina_
18. črc 2010

Ahoj holky,

tak nevím jestli se to sem hodí, abych vám nezkazila bojovnou náladu před transferem, ale čárka na testu zmizela a dostavila se ta mrcha. No nic, tak se oklepu a jdu do dalšího ketu. Tentokrát bych k AH a lepidlu přidala i prednison a mohlo by to být tentokrát ono 😢

Jinak ostatním držím moc palečky 😉

katchik
18. črc 2010

Ahooj Holčiny,
Hlásím návrat z Beskyd. Svatba se povedla. Akorát teda bylo šílený dusno, tak že ze mě furt lilo. 😝 Jsem neskutečně přežraná. 🙂 Ujížděla jsem na valašských frgálech, hlavně borůvkovej, ten byl bezkonkurenční. Jako výslušky jsme dostali 3 obr frgály. Tak že až stoupnu ve čt na ko na váhu, tak se budu asi divit. 😀
Jinak cesta tam se nám trošku nevydařila. Jela jsem s tchánem, s jeho přítelkýní a s manžovým dědou. A asi na 150km na Brno se nám rozbilo auto. Tak že jsme čekali na dálnici asi 45.min než pro nás přijeli. Odtáhli nás do Brna. kde jsme čekali v Citroen servisu asi 3 hodiny než pro nás přijeli u Beskyd. Z Prahy jsme vyráželi někdy kolem 11 hod. a na místo jsme dorazili někdy v 21.hod. Že jsem byla totál vyřízená vám ani říkat nemusím.
Manža mi furt volal, jestli jsem v pohodě. Měl chudák strach.

V rychlosti jsem vás prolítla a samo si nic nepamatuju. 😒

Mick tak jak jsi dopadla? Dej nám vědět.

Neli to je mi líto, že to nedopadlo. Máte ještě nějaké sněhuláky?

Petruš jak to vypadá s tebou?

Sophie gratuluju k mrše. 😝 Kéž by se vám to povedlo bez pomoci Gestu.

Niki Ahojky.

Jo a tenhle transfer mi dělal Korecký. 😉

ketyz
18. črc 2010

Ahojda,
tak před pracovním dnem podávám hlášení, jeden transfer Šulc - nepovedený, jeden povedený - Poláková.... 😀
@sophiejane - tak to já pořád nic, v út to bude 5 týdnů... 😒

petronela82
18. črc 2010

@katchik - ahojky, tak svatba byla super tak to ti přeju, moravské svatby bývají vždy hlavně o jídle a pití - super že jste si to užili a hlavně v pořádku dojeli 😉 Jiank já byla ve čtvrtek na KO (12DC) a sliznice 7,2mm - další KO zítra, a to už snad dohodně termín transferu

@nelina_ to j mi moc líto, příště určitě zkus Prednison, já na něj teď dost vsázím - doufám že mě nezklame - vy ještě máte sněhuláčky - to je super, tak že další cyklus jdete znovu do toho?

@mick - kde pak tě máme - tak jaká byla úrodička a jak je?

petronela82
18. črc 2010

@ketyz - ahojky, tak mrcha stále stávkuje, jak dlouho budeě ještě čekat - nepůjdeš si pro vyvolávačku?

já jsem zvědavá do mi bude dělat KET - já měla už Polákovou - neúspěšné a pak Černýho - biocem. těhotenství, teď bych chtěla někoho jiného

nelina_
18. črc 2010

@petronela82 do KETu jdu až další cyklus, já musím vždycky jeden počkat, protože nevysazuju utrouš hned před menstruací a pak bych měla trochu rozhozený hormony a mohla by mi blbnout ovulace a tak, tak radši ať je to od začátku rozjetý bez problémů :o)) Tak ti držím s tím Prednisonem palce a doufám, že tě v tom zdařeném pokusu budu hned následovat 😀

nelina_
18. črc 2010

@katchil ještě snehuláky máme, ale jdu teprve na čtvrtý pokus, takže tobě si zatím nemůžu stěžovat, když si jich měla šest 🙂 Ty jsi bojovnice 😀

mick
19. črc 2010

Ahoj holky, tak mi odebrali 17 vajíček, 11 k použití a z toho 2 nic moc. No myslim, že jsem měla pravdu a měla jsem stimulovat o jeden den později, aby byl odběr 14 den, ale to ne, přece nebudu radit doktorům, že 😠 !!! Každopádně dneska transfer není, mám si volat zítra, tak se nechám přepojit do laborky, abych věděla, kolik se jich dělí. Byla tam se mnou holčina, co měla chudák 1-2 vajíčka, stimulovala o týden dýl a stejně nic moc chudák.

@nelina_ to je mi líto, že to neklaplo, ale pozitivní je, že jsi měla 2 čárky a jak píše dr. Šulc, že nezná ženskou, která by měla 2 čárky a pak neotěhotněla. Holt tomu musímě věřit. Jinak to mám stejně, po utrouši mám ten cyklus potom rozhozenej a neovuluji.

@katchik to sis teda užila a ještě v tom vedru na dálnici uf. Hlavně, že to dobře dopadlo 😉

@petronela82 jo a odběr mi dělal Korecký a poprvé jsem vůbec ani nešpinila, ten by se mi líbil na transfer. Přijde mi takovej precizní 😉

petronela82
19. črc 2010

@mick - co že jsi se celý víkend neozvala - takhle nás napínat, tak že ty ani nevím kolik se jich oplodnilo - měla jsi se nechat přepojit na laborku už dnes - ale 11 kousků je super to zbyde i na sněhuláčky, uvidíš, a kdy myslím že bude ET - ve středu nebo až ve čtvrtek. A co heparin - jak to zvládáš? A jsi v práci nebo jsi si vzala PN - no myslím že ty jsi takový nezmar jako já - že už sedíš v kanclu, viď? 😉

mick
19. črc 2010

@petronela82 v kanclu se sedim 😉 , ale je mi nic moc. Ten polykací utrouš mi nedělá moc dobře. Jsem šíleně ospalá. Na mrazáčky moc nevěřím. No uvidíme. Lepší počítat z horším, než být pak zklamaná.

petronela82
19. črc 2010

@mick - alespoň že se ochladilo - ten polykací utrouš je fakt peklo, nevím proč nás to nutí mezi OPU a ET polykat - já po 1.IVF to poctivě dodržela a polykala a po druhém jsem se na ně vyprdla a jen jsem ho zaváděla. ve čtvrtek jsem se ptala Černýho zda bude muset před KET ten utrouš zase polykat a on řekl že ne, že když jít estrimax a ještě prednison, že by to byl záhul pro žaludek. a co ten heparin? a sněhuláčci budou uvidíš - držím palečky

sophiejane
19. črc 2010

ahoj holčičky 🙂

mick super, tak jsem zvědavá, jaký bude vývoj, určitě bude pěkná úroda!

konečně lepší počasko, že? 🙂

my byli včera na pražs.hradě na te vystavě šperku od cartiera, moc pěkný....

sophiejane
19. črc 2010

ketyz mě se to začalo rozjíždět až 40.den!! takže vyčkávej, no...mě korecký řekl že až kdyby se to nedostavilo 7.týden po revizi tak mám přijít, ono těch 4-6týdnů je po tam asi normální...a ještě se dva dny rozjížděla, než to začalo normálně...

mick
19. črc 2010

@sophiejane to je dobře, že už se to normálně rozjelo. To tělo se pěkně srovná a bude připravený na ty 3 kousky v mrazáku 😉

petronela82
19. črc 2010

kde pak všechny dneska jste?

tak já jsem doma z GESTu - sliznice 8,5mm tak že Dr. navrhl KET na pátek, nakonec jsem ho ukecala na sobotu - tak že v sobotu 11:00 bude KET - bude ho dělat Dr. Alexander - mám docela radost - jsem zvědavá zda mi embryjka ukáže na UTZ jako Bee.

@mick - když jsem čekala v čekárně tak zrovna odcházel Dr. Šulc a domlouvali se s Dr. Alex. ohledně zítřka a Dr. Alex říkal že zítra bude jen jeden transfer - že si pani ......... bude ráno volat a že ji řekne ať odpoledne přijde - jsem zvědavá zda to budeš ty.

nelina_
19. črc 2010

@mick a @petronela82 moc vám držím palečky 😉