Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

sophiejane
21. srp 2010

🙂

petronela82
21. srp 2010

ahojky - dnes bylo ale nádherně. Tchýňka dnes slavila 50 narozeniny tak jsme grilovali a bylo fajn

@sophiejane - krásně fotečky - moře a příroda - fakt nádhera => museli jste si to perfektně užít

sophiejane
21. srp 2010

jojo petruš až na to šííílený neustávající horko to bylo fajn 🙂

nelina_
22. srp 2010

@steffi13 já jdu na KET na začátku září, takže kousek před tebou 😉

steffi13
23. srp 2010

Hezké slunečné ránko 🙂 🙂 ,
ani nechci aby to léto skončilo...
@nelina_ -tak to je super aspoň nejdu sama 😉 ..a už víš co si budeš dávat na svá embrijka 🙂 ...

steffi13
23. srp 2010

kde jste všichni 😕

katchik
23. srp 2010

Ahoooj Holky,
Jsem na skok v Praze, ve středu jedu zase pryč. 🙂
Sophie fotky nádherný, museli jste si to užít. 🙂
Steffi tak vy jste byli v Prokopáku. Taky tam chodíme na prochajdu. 🙂
Chrobi moc gratuluju k úspěšnému NT. 🙂
Petronel buď ráda, že ti je dobře. Ono je to nic moc, když otevřeš oko a je ti hned blbě a to trvá v podstatě celý den.
Neli tak koukám, že už máš Ket za pár. 🙂

steffi13
23. srp 2010

ahojda katchiku,jo tam to máme rádi je tam spousty cestiček takže nechodíš pořád po stejný a hlavně pěkné místečka o samotě tam najdeš 😀 😝

petronela82
23. srp 2010

Ahoj hoky - my měli dnes v práci zrůšo, ráno jsme nemohli otevřít kancelář - rozsypal se nám zámek, tak jsme museli volat zámečníka a do kanclu jsme se dostali až po 9:00 hod - a až teď jsem ty ranní resty dodělaa konečně se zastavila

Hoky to je zase na padnutí co? už jsem si těm vedrům nějak odvykla - a té kanceláři je fakt na padnutí.

nevíte někdo co je s Mick - dlou se neozvala - nevegetí někde u moře?

steffi13
23. srp 2010

Ahojík petruš,tak to jsi měla pěkné vzrůšo no jo v kanclu to ti nezávidim teď v tom vedříku..no já měla vzrůšo asi před hodkou doma..šla jsem pověsit ven prádlo a když jsem zabouchla dveře tak jsem stuhla protože klíče jsem nechala doma na stole..no a sousedka se kterou máme uzamčenou chodbičku tak byla venku na zahradě tak řikám to je prima bez tel.a s prádlem mezi zamčenými dveřmi..a za dveřmi fenečka kníkala,že jsem na chodbě tak pak mě cvaklo na ní volat ať kde ke mě ať skočí na kliku protože se to nedávno naučila ikdyž jsme jí to neučili..no a otevřela mi zlato naše 🙂 ..holčiny tak já jedu ke kámošce a kouknout se konečně na její mímo..musim letět tak paaaa večer juknu..
jinak o Mick nic nevim třeba někam vyrazila na dovču ještě si užít léta 😉

petronela82
23. srp 2010

@steffi13 - 😀 😀 😀 dnes jsou ty dveřní zámky nějaké prokleté 😀

mick
23. srp 2010

Ahojííík ženský,
nebojte žiju 🙂 , ještě jsme měli dovču a byli u manželový mamky na chajdě. Jinak holky, my na ten ket půjdeme asi až v prosinci. Musím se dát nějak dohromady. Šíleně mi padají vlasy, ale fakt síla. Když si myju hlavu, tak mám pocit, že mi jich snad půlka vypadala, to asi ty hormony. Pořád po tom 3IVF špinim. Ach jo, co si budeme povídat, je to pro ty těla fakt náročny. Nejdřív dostanu injekci na přechod, pak mám produkovat vajec jako dvacítka a to tělo teď chudák neví, co po něm asi chci 😒 . A ve středu jdu na akupunkturu 🙂

@sophiejane vítej z dovči, fotky parádní. Tak věřím, že sis pěkně odpočinula 😉
@katchik tak už cítíš mimčo jo? To je boží 😉
@steffi13 téda, to je fenka šikovná, jako komisař Rex 🙂
@petronela82 tak tojste si teda ráno pěkně užili. Jsem zvědavá, jestli se na kontrole neobjeví 2 bublinky se srdíčky 😉

mick
23. srp 2010

Jo holky nám upadnul malý šroubek u kliky a vypadává. Už jsem navrhla kolegyni, aby jsme kliku vyndali, aby nám sem nikdo nelezl 😀

petronela82
23. srp 2010

@mick - no ahojky - už jsem měla o tebe strach a ty jsi měla dovču, tak to závidím, mě to v té práci vůbec nebaví, ale máme zase hoňku kvůli DPH, tak že dovča nepřipadá v úvahu, a do toho ještě to vedro 😝 toho pátku už se nemůžu dočkat, začínám mít strach aby bylo vše O.K.

sophiejane
23. srp 2010

ahoooj mick, no jsme si už říkaly, kde lítáš 🙂 jo s vlasama to mi povídej, mě vždycky hodně padaly, v těhu hrůůůůza, až ted se to snad trochu zmírnilo...

nelina_
23. srp 2010

@steffi13 určitě dáme na jedno embryo AH a pak lepidlo 😉

petronela82
24. srp 2010

Kde pak je vám všem konec - nikde nikdo ☹

sophiejane
24. srp 2010

ahoj ahooj no jo tady liduprázdno...já už zítra mažu pěkně do práce, do toho ještě dnes tapetujeme stěnu v ložnici, musím udělat přes net dvě školení, takže nudit se ted tedy nebudu 😠

petronela82
24. srp 2010

@sophiejane - tak ty už jdeš zítra do práce - po jak douhé době? to se nechce, co? no jo prázdniny jsou v trapu a za týden pomažou i školáci

sophiejane
24. srp 2010

no já tam byla v červnu na asi 3dny a ted už pěkně naostro, no...ted to bude ještě v poho, horší od 1.září 🙂 ale snad půjdu brzy na KET a bude zase klid 🙂 i když bych po něm asi zůstala doma asi jen pár dní...

a jak tobě je, těhulíno? 🙂 kdy máš nějakou kontrolu?

petronela82
24. srp 2010

@sophiejane - KO mám v pátek - začínám mít strach - jinak jsem dost unavená a taky mi začíná být nějak divno, ani ne na zvracení (žaludek se mi nezvedá) ale spíš je mi tak nějak těžko - na nic nemám chuť, kromě nektarinek a melouna - ty můžu na kila 😀

sophiejane
24. srp 2010

no vidaaaa, dobrý, konečně taky příznaky 🙂 to přijde, neboooj 🙂

steffi13
24. srp 2010

ahojky holky,já byla celý den v prácičce vypomáhat a jsem úplně vyřízená hlavně s té cesty 50km 😝 jsem zralá na spánek kouknu na ordinaci a jdu chrupat tak Vás jen pozdravim..
@petronela82 -to jo zámkový den blbec 😉 😝 ...jinak to už jsou pěkné těhu příznaky a buď v klídku vše bude o.k. budu na tebe myslet 😉
@nelina_ -my dáme to samé jen chci brát ještě ten Prednison
@mick -no konečně si se ukázala 😀 ..tak si užij akupunkturu taky bych dala jen nějak nestíhám 🙄 .. jinak včera u kámošky krásný mímo jen už 9měs.a něco a já zase trošku večer smutno,že chci taky ach jooo 😠 😕 ..tak zatim papapa jdu s hafanem a manžou na prochajdu a juknu až v Pá zítra se nedostanu k Pc 😕

steffi13
24. srp 2010

@sophiejane -to teda bude něco po tak dlouhé době mezi ty puberťáky viď 😉

sophiejane
24. srp 2010

no steffi to mi povídej 😝 taky dám holky na KET prednison a lepidlo a to by bylo aby nebylo 😉 bohuzel pokud neklapne, tak 3.IVF 😢

steffi13
24. srp 2010

@sophiejane -ale klapne nám podzim je náš 😉 😝

nelina_
24. srp 2010

@steffi13 promiň na Prednison jsem zapoměla, ten už dlabu, takže AH na jedno emryo (budou dvě) lepidýlko a prednison 🙂 Takhle je to správně 😉
Už se to blížííííí 😀

ketyz
24. srp 2010

Ahojda,
já vás přes den vůbec nestíhám, tak teď mám chvilku...

@petronela82 - vydrž už jen pár dní a budeš mít jasno

@sophiejane - a kdy se chystáš na KET ty?
teda nás tam teď na podzim bude velká hromada - nelina, steffi, sophie, já
já to teda ale asi odložím až na říjen, pěkně po dovolené, teď padám v práci na ústa a jsem utahaná jak kotě,
asi napíšu Polákové a nějak se s ní pokusím domluvit

petronela82
25. srp 2010

dobré ránko

jjo holky - správná troj-kombinace => vřele doporučuji => AH + lepidlo + Prednison => v pátek podám hlášení o její úspěšnosti 😀

1janickak
25. srp 2010

Ahoj holky,
všechny Vás zdravím,ráda bych se k Vám přidala....🙂 Teď čekám na MS a začínáme s "přípravkou" na IVF. Dlouho jsem to odkládala,ale po přečtení Vašich příspěvků jdu do toho....JInak s manželem se snažíme přes 3 roky,všechny výsledky OK,jen pomalejší spermíky a teď ještě čekáme na výsledky imunologie,máme za sebou neúspěšné IUI.