Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

sophiejane
25. srp 2010

ahoj janicko vítej do party 🙂

sophiejane
25. srp 2010

no o holky o hatchingu tedy přemýšlím, už jsem ho loni na ket měla a nic...

sophiejane
25. srp 2010

ketyz ja na ket taky asi az v rijnu, ted toho bude hodne a musim stejne pockat jeste na jednu MS, dojit na konzultaci s genetičkou a tak, naši budou 14dni na dovce tak budeme u nich, a taaak...

ketyz
25. srp 2010

Ahojky,

@sophiejane - tak půjdeme spolu a hotovo...., s Katchikem mi to vyšlo, tak mě budeš muset taky hezky motivovat

janicko - ahoj mezi náma

já to asi nechám na GESTu co mi vnutí před KETem, naposledy jsem neměla vůbec nic a dopadlo to, tak já nevím

1janickak
25. srp 2010

Děkuji za přivítání...tak mě hezky motivujte,rady a tak jsem od Vás přečetla....

petronela82
25. srp 2010

@1janickak - vítej mezi nás - a držím palečky - už víš jaký budeš mít protokol a čím budeš stimulovat?

@sophiejane @ketyz - tak že říjen bude váš holky - budu vám moc moc držet palečky - už to sakra musemí dotáhout do zdárného konce a ne jen najít // a pak ...... 😠 jo a @sophiejane já bych ten Ah na jednoho bojovníka uděla, 3.000,- už tě určitě nevytrhnou a pak bych jsi si to mohla vyčítat

1janickak
25. srp 2010

petronela82 - děkuji,jste vážně milé. Ještě nevím,jdu zítra do Gestu,tak uvidím co a jak.

petronela82
25. srp 2010

@1janickak - a IUI jsi také podstupovala v GESTu? a ke komu zítra jdeš?

1janickak
25. srp 2010

petronela82 jj taky v gestu,už tam chodím téměř rok. Ale pořád jsem nějak to umělku oddalovala. Napřed léčitel,pak další babské rady,čaje....atd. Teď už máme konečně všechny testy hotové,protože manžel taky nemá pořád čas.....
Pak jsem zabrouzdala na tyto stránky a rozhodla se,že budu taky bojovat 🙂 . Chodím k panu primáři,tuším Dr Černý. Sice říkal,že by ještě zkusil IUI jednou,ale já se rozhodla,že už ne. Přeci jen 3 roky snažení a roky utíkají 🙂

1janickak
25. srp 2010

petronela82 a mimochodem...gratuluji!

petronela82
25. srp 2010

@1janickak - Dr .Černý je tady náš oblíbenec, ale je pravda že mě taky vždy spíš nabízel IUI, že jsem prý na IVF ještě mladá, ale já nehodlala čkat do 35, možná to ta starší generace vidí jinak. jinak díky moc, ale zatím jsem na úplném začátku - v pátek jdu teprve na 2 UTZ, zatím jen víme je bublinka je tam kde má, až v pátek teprve uvidíme srdíčko a zjistíme zda se mimčo vyvýjí tak jak má - už mám zase nervíky - ale bude to určitě dobré - ať už je pátek večer => už chci vědět na čem jsem

1janickak
25. srp 2010

petronela82 - jéé tak to jsem ráda,že je oblíbenec🙂 Mě už je 32 let,takže pokud chci alespon 2 dětičky,tak si myslim,že až tak tolik časíku nemám,tak proto takové rozhodnutí. Držím palečky na pátek,ale neměj nervíky,musíš věřit,že vše bude OK a ono to tak bude!

sophiejane
25. srp 2010

janicko já nejdřív taky dlouho oddalovala umělý, a ted nadávám

sophiejane
25. srp 2010

holky a co bea?? kdy ta tu byla naposledy???

sophiejane
25. srp 2010

no kety to půjdeme spolu 😉

1janickak
25. srp 2010

sophiejane na co nadavas? Že jsi to tak dlouho oddalovala?

sophiejane
25. srp 2010

jo jo tak...už mi bude 34 😖

1janickak
25. srp 2010

Já si myslím,že nikdy není pozdě...kor v dnešní době.🙂

sophiejane
25. srp 2010

nojono ted už se nedá nic dělat, zpět to člověk nevrátí 🙂

petronela82
26. srp 2010

dobré ráno

@sophiejane - koukám zase nová fotečka - sluší ti to - krásná paní učitelka - jak bylo ve škole?

@1janickak - jasně že nikdy není pozdě, ale vše se to tak vleče, stále samé čekání, nejprve na to zda porostou folící, pak zda v nich budou kvalitní vajucha, pak zda se oplodní, pak kolik jich přežije kultivaci, pak kolik se jich chytne, pak zda budou // pak zda bude bublinka tam kde má, pak zda bude srdíčko ....... (v této fázi jsem já 😀 ) => je to na palici a vše strašně trvá - tak proč to zbytečně odkládat

1janickak
26. srp 2010

petronela82 dobre rano...no kouká,že cesta je to opravdu dlouhá a náročná a nikdy není jistý výsledek:( Ale co už,když už to nejde,tak tomu musíme jít na proti🙂 Jelikož máme vše ok,jen dnes se dozvím výsledky z imulogie,tak jsem pořád tak nějak doufala,že otěhotníme přirozenou cestou..... Tak jsem dnes zvědavá....
Hezký den Vám všem.

mick
26. srp 2010

Ahoj holky, dostala jsem práci navíc, ale naštěstí i prašule, který se budou hodit 😉 , tak moc nestíhám. Včera jsem byla na akupunktuře a holky nevím, jestli tam mám chodit. Je to celkem drahý 600,- a mám tam chodit každý týden a na ket půjdeme až v prosinci. To je minimálně 8,000,-. To mám na ket nebo na půlku minimálky.

@petronela82 tak zítra den D 😉 . V kolik tam jdeš?

@1janickak mě je taky 32 let a snažíme se 3,5 roku. Do IVF určo jdi. My měli 6 IUI a prt. U nás se problém nenašel, teda já ho asi tuším. Chocholoušek mi ťuká na dveře 😀

@sophiejane hezká fotečka 😉 , Bea tu byla. Bude mít dva kluky, takže mužskou přesilovku 🙂

sophiejane
26. srp 2010

ahoooj mick...teeeda a bea tak chtela tu holcicku, takovych chlapu doma!!!!

a myslis ze ta akupunktura pomuze? ja jsem k temhle vecem nejak neduveriva...a jeste tech penez...

luksi
26. srp 2010

ahoj holky 🙂 můžu také k Vám ? chodím zatím také do gestu

sophiejane
26. srp 2010

petruš na zítra držím všecky palce co mám!!!bude to v pořádku, uvidíš!!! už jsi se prostě dočkala 😉

sophiejane
26. srp 2010

jasně luksi!

já mizím holky jsem ještě v práci, mizím domů uklízet po malování, nějak ted nevím co dřív, do toho školení, nějaké blbinky do školy....

petronela82
26. srp 2010

@mick - ahojky -jjo zítra je můj velký den 😀 jsem objednaná na 14:40 - už teď je mi špatně, ale nevím zda z nervů nebo z těhotenství 😀 => strašně se na zítra těším, ale taky se strašně bojím => už chci aby bylo tak asi po 15hod zítra a já v ruce zržela fotečku mojí nádherné fazolky a věděla že je vše O.K.

petronela82
26. srp 2010

@sophiejane - kéž by jsi měla pravdu - tedy nechci být nějak sobecká, ale myslím že už je na čase, že už si to fakt zasloužím 😅

mick
26. srp 2010

@luksi ahojky, určo se přidej 😉 . A co máte za problém, že se nedaří?

@sophiejane no víš co, tonoucí se stébla chytá, ale... nějak z toho nemám ten správnej pocit. Kašlu na to. Radši si za ty prachy koupim nový boty 😉

@petronela82 tak to nám pak dej vědět, jestli se tam neobjeví 2 srdíčka 😉

luksi
26. srp 2010

@mick ahojky,problém je na mé strraně nemám ovulaci ☹ ale docházím do gestu a nějak mě tam včera dr rozhodil ☹ takže půjdu ještě ke své gyn.aby mě ujistila v diagnoze