Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

steffi13
30. bře 2010

Ahojky holčiny,vy jste toho nakrafali 😉
Sophi-řeknu ti,že dálnice krásnější a krásnější 🙂
teda vy si tady užíváte kam byste jeli a kde jste byli..tu Paříž bych chtěla taky jed už jsme o tom s manžou taky mluvili..S diazepamem jsem měla jednou po druhé mi ho nedali a po třetí jo ale musim říct na to,že vydržim hodně tak transfer,který mi prováděl naposled Alex.tak mě bolelo břicho jak,když jsem to měla dostat a to se mi tam ještě u nikoho nestalo..je možný,že jsem byla nervozní 😉ale s diazepamem,když mám zkušenost též,že jsem málem usnula nás poslali za embryoložkou a tam spustila o embryich tak rychle,že jsem to nemohla polapit jak jsem byla zblblá dalo to fušku.. já měla vždy štěstí,že po transferu jsem tam ležela sama ...a můj manža co se týká odběru je na to taky super nikdy nic neřiká,jen že to je strašně malá místnost a že tam vždy jsou slyšet sestřičky jak choději sem a tam..takže chápu některý,že to tam musí být pro někoho stresující ale pokud ještě deptá tu svojí tak tomu nepřidá..vždyť chtějí oba dítě tak musí být ochotný i on..nechápu to ale hodně jsem to slyšela...v tom mám manžu v poho a o to víc mě drží a já si vážim 🙂
Mick-držim palečky ať se ram pěkně zavrtaji 😀 😉

sophiejane
30. bře 2010

tak holky můj chlap už si tam těch odběrů zažil, ještě s 5 IUI 😀 a je dobrej, zvládá to normálně 😀

sophiejane
30. bře 2010

mick tfuj tfuj tfuj 😎

petronela82
30. bře 2010

ahojky holčiny - mám na vás dotaz taky chodím do GESTu a mám za sebou první IVF - bohužel neúspěsné, zajímalo by mě po jak dlouhé době jste začali se stimulací na druhé IVF? - budu muset fakt čekat 3 měsíce?

katchik
30. bře 2010

Mick už má určitě už sněhuláčky u sebe. 🙂

Sophie my 6 IUI, tak si taky užil. 😀

Petronela já bohužel neporadím, měla jsem mrazáčky, tak že než jsem šla na 2. IVF, tak jsem byla na ketu. Ani nevím jak to je v Gestu, jestli opravdu vyžadují pauzu 3 měsíce. Podle mě to je lepší, aby si tělo od těch hormonů trošku odpočinulo.

Steffi Ahoj, tak co už balíš do lázní?

sophiejane
30. bře 2010

petruš každý ti řekne něco jiného, i v gestu, alexandr mi řekl, že to je pověra, a korecký, že se to doporučuje, a že to tak zhruba stejně vyjde, protože znova žádáš pojištovnu, pak se čeká na ms...ale asi je dobrý nechat tělo trochu oddechnout, přece jen je to hormonální nápor

sophiejane
30. bře 2010

no nic jdu se chvíli vyvenčit, je tam krásně...katchi, otevři balkonek 😉

katchik
30. bře 2010

sophi už mám otevřeno. 🙂 Užij si to je tam krásně.

sophiejane
30. bře 2010

tak mick mick, jak je po transferku? 😉

steffi13
30. bře 2010

Ahojky , 🙂 😉
kde jste dneska všichni já tu nějakou chvilku odpolko počkala než někdo něco napíše a ono nic 😝 😉 tak jsem šla ven na vzduch..
Katchiku-No ještě nebalim pořád něco zařizuji a odrovnám si kotník ale né schválně představ si včera se kopnu do kotníku dobrý ale,že dneska se bouchnu do kotníku do samého místa o postel tak to už je vrchol 😝 😝 😅
Petronel-já jdu na další stimulaci po 3měs.mě řekl dr.Černý,že za 3měs.je ideální aby se tělo dalo dohromady a i psychicky...tak to nechám na kěten pěkně odpočatá plná nové síly do dalšího a taky posledního pokusu 😉 ale to je tim,že jedu do lázních tak jsem natěšená..
Sophi-jak si se vyvenčila 😀?

mick
31. bře 2010

Ahojky devčata,
tak včera proběhl transfer dvou eskymáků. Na obrazovce mělo jedno už buňky, který nešli spočítat a druhý embrouš jich měl tak 8. Tak teď čekat těch 14 dní, jestli jim to lepidýlko pomohlo 😉 . Transfer delal dr. Šulc. Nejdřív si mě vzal do ordinace a když jsem mu řekla, že jsem si nevzala diazepam, tak se na mě koukal divně, že se má brát. Tak jsem mu řekla, že jsem klidná, protože vím do čeho jdu už po čtvrté. Na transfer jsme byli 4. Já byla poslední. Šulc se rozčiloval, protože těm 3 holkám přede mnou tam vkládali embrya 2x, protože když embryoložka zkoušela, jestli nezůstali v katetru, tak zůstali. Tak jí hned řekl, že se mu to stalo za celou dobu 5x a z toho dneska 3x. Já jsem byla jediná, který to prošlo na poprvné (asi je to lepidýlko kluzský 😎 ). Za to na mě musel použít nějaký tužší katetr, takže to docela bolelo. To se mi stalo poprvé. Jinak kostrč mě bolí stále, takže klasika 😀

Petronela, já jsem byla na 1 IVF v květnu a na druhém v říjnu. Nechala jsem tam raději větší pauzu, aby si to tělo raději odpočinulo. Akorát jsme v srpnu zkusili IUI, kdyby náhodou.. Po tom 2IVF jsem 2 cykly ani neovulovala, takže tam pauza je tam určitě dobrá 😉 .

Sophie, dneska nebude test? Já se přiznám, že bych testovala každý den, jsem v tom úchylná. Zase to člověk pak moc zkoumá, jestli je silnější, je to fakt na palici.

Katchiku, my měli těch IUI taky 6 😉 . Jo a embryoložka říkala, že když máme embrya pěkná, takže je to asi v hlavě, že mám být v pohodě a klidu, že chodím do práce mi schválila, ať je změna. Já si v klidu připadám, ale kde nic, tu nic.

Steffi-lázně se blíží!!!! 😎

katchik
31. bře 2010

Dobré ráno! 🙂
Steffi když se daří, tak se daří. 😒 To je fakt pech, tak na sebe dávej pozor, ať si ještě něco nepřihodíš.

Mick zatínám a držím moc palce! Ty jo, tak Šulcovi se takhle nedařilo 😕 Hlavně, že u tebe to proběhlo ok, až na ten tužší katetr. 😒 Tebe se Šulc na ten diazepam ptal? Mě se vždy ptaly jen sestry, zda ho chci a pak už po tom nikdo nepátral. Jinak si taky přijdu v pohodě, tak nevím jestli to je v hlavě. Říkala ti emryoložka něco k tomu embryo glue?
A že jsi měla 6 iui to je jesný, jak jinak. 😀

Sophie, tak co proběhla dnes zase testovačka? Jinak jsem stejný úchyl jako Mick a testovala bych taky každý den. 😉

mick
31. bře 2010

Katchíku, sestra mi říkala, tak vám dám diazepam a já jí řekla, že ho nechci, ona se uculila a řekla, no tak to pak řekněte dr. Šulcovi, on nadšený nebude. A pak sama řekla, já bych si ho taky nevzala. No a v ordinaci se mě dr. zeptal, diazepam jste si vzala? A bylo to. Embryoložka k embryo glue akorát řekla,tak tentokrát jsme zkusili lepidýlko 🙂 . V tom břiše mě docela píchá, asi to tam mám podrážděný. Tak by mě zajímalo, jestli se ten embrouš může k té sliznici přilepit už teď, když má být v podstatě ještě ve vejcovodu nebo jestli tam pluje... Haha, tak já jsem v práci, abych na to nemyslela a stejně vymýšlím, jak to tam dole asi vypadá 😀

katchik
31. bře 2010

aha, tak možná že to teď kontrolují. Asi ten diazepam nikdo nebral. Akorát teda nechápu proč ho dávají, nikde jinde jsem o tom neslyšela. A ten transfer trvá docela chvilku, přijde mi to úplně zbytečný do sebe něco prát. Jako by jsme těch léků do sebe nacpali až až. Ono to moc nejde se nepozorovat, ale přijde mi že doma člověk řeší každý píchnutí.

steffi13
31. bře 2010

Dobré ránko, 🙂
to počásko se dneska moc nevydařilo 😠 tak na spánek dobrý 😔
Mick-tak už ti tam vrtají to si udělala dobře,že jsi šla do práce já jsem to poprvé taky tak udělala a musim říct,že jsem testovala až 19den a druhý den jsem šla do Gestu..nějak jsem se bála to vědět dřív chtěla jsem si užívat,že tam jsou..jen pak už se nechtěli vyvijet ☹ tak držim palečky a teď to vyjde.. 🙂 ano,ano lázně se blíží teď lítám ohledně jednoho překvápka pro manžu a budu ráda až to budu mít za sebou..protože je fuška udržet to.. už pár krát jsem měla na mále abych to neřekla..já když mi nedali diazepam tak jsem měla též menší bolesti..a přešlo mě to až druhý den..
Katchiku-to jo už budu chci odjed 😉

katchik
31. bře 2010

Steffi počásko je hnus. Nejradši bych si zalezla s knížkou do postele. V kanclu máme pěknou kosu. Sedím tady ve dvou mikinách a musel jsem si teď udělat čaj, abych se trochu zahřála. Překvápka se udržují v tajnosti dost blbě. Taky mám vždycky na mále, abych to nepráskla. 🙂

mick
31. bře 2010

U nás je taky pěkně hnusně. My tu zrovna moc velký teplo taky nemáme, já mám taky mikču a topení je studený.
Překvápka mi taky nejdou. Chtěla jsem koupit manžovi k narozkám, který má v červnu velkýho dřevěnýho psa a už jsem mu to taky vyslepičila 😠 .
Steffi-a může za tebou manža přijet třeba na víkend?

mick
31. bře 2010

Teda do těch lázní myslím 😀 😀 , takhle jsem to napsala jako kdyby byl v nějaký izolaci.

steffi13
31. bře 2010

Mick- 😀 😀 😀 tak to bylo dobrý jak si to napsala 😝 jojo může tam přijed buď ho ubytují u mě na pokoji mám jednolůžkový a daji přistýlku a nebo ve vedlejšim hotýlku..jinak to problémek neni jen se nedoporučuje během lázní sexovat,což budeme muset jinak vyřešit..takže stejně na tu izolaci dojde 😀 😝 né úplnou ale i tak to nebude komplet 😎 ..já to psala katchikovi do Ip a popisovala co je to za utrpení vydržet do So neprozradit ale tima většnými tel.kdo ti volá a kam jedeš je pro mého muže síla,když mu vše řikám a teď nemůžu a musíš se vymlouvat 😉 ..

katchik
31. bře 2010

brr ted jsem byla venu a je tam fakt hnus. Zjistila jsem, že tady kousek od kanclu otevřeli nový kadeřnický salon a mají tam i masaže, tak jsem se objednala. Zítra na 12.

Mick velký dřevěný pes? Ten musel být super, nemáš foto, nebo nějkaý odkaz?

Kde máme Sophie?

steffi13
31. bře 2010

tak se pěkně nabal ať nemaji ty špunti v tobě zimnici a nehopsaj tam 😉

steffi13
31. bře 2010

katchiku-masáž to schvaluji ta je super já tam odtud vždy odcházim jak ožralá..od manži bratránkova manželka si udělala kurz na masáže takže mi to máme doma.. 😉
já frčim kutit tu oslavu udělat posl.objednávky tak zatim večer juknu paaaaaa 🙂

mick
31. bře 2010

Já myslim, že když jsou z toho mrazáku, tak budou zvyklí ještě na větší zimu ne 😀 .

Katchiku-On je vyrábí chlápek u Nového města na Moravě. Kouknu, jestli má svoje stránky. My dostali na závodech akorát leták. Pracuje se dřevem a dělá parádní věci.
http://www.askino.cz/hornik/zvetsiimage.php?jme...
vpravo dole je jeho výtvor, teda zrovna nevim, co to je 😀 , ale tam u hotelu mají nádherný kousky. Teda ještě ani nevím, na kolik by to vyšlo, abych z toho nepadla. Masáž bych taky brala, to určitě jdi, ať tě pak nebolí kostrč jako mě 😀.

Steffi-to je super, že tam může být i s tebou v pokoji, takže bude 3 týdenní půst-uf, ale co by člověk neudělal, kdyby to tam pak embrouši měli připravený jak v pokojíčku viď? Na druhou stranu po transferu taky nesexujeme, dokud není jasno, jak to dopadlo. A když to dopadne, tak má člověk stejně strach sexovat, když už tam někdo bydlí 😀

sophiejane
31. bře 2010

ahoj holky, kdepak, žádná testovačka, až tak v sobotu 🙂) tak mick, držím palce...mě taky zaváděl ted Černý s tím pevným katetrem

sophiejane
31. bře 2010

holky se sexováním to mi ani nepovídejte, ten můj už z toho šilhá, taky se bojím 🙂

mick
31. bře 2010

Ahoj Sophie, tak třeba bude ten pevný katetr ten správný 😉 . Až v sobotu jo? Teda klobouk dolů. Já ty testy budu muset před sebou asi zamknout. Už počítám, kdy ho poprvé můžu zkusit a to chci vydržet co nejdéle. Obavám se, že moje vůle nebude dost pevná 😀

sophiejane
31. bře 2010

když ono stejně je nejlíp vidět nějaký pokrok, kryž ho dělám až tak po 3dnech...zkus tak 10.den, to jsem měla ducha i odpoledne

sophiejane
31. bře 2010

třeba lepidlo zabere 😉 a mě se taky doktor nikdy na diazepam neptal...třeba je na něj Šulc vysazený 🙂 ale mě to prostě nepřipadá k embryím vhodný...a když jsem na transferu, tak ze 4 ženských si ho pokaždý bere tak 1-2...

sophiejane
31. bře 2010

si dycky říkám, proč je krmit jedy, když jsou chudinky sotva pár hodin staré 🙂

sophiejane
31. bře 2010

no holky jak bylo včerqa krásně tak dnes je příšerně ☹ byla jsem venku, s lístkem na peníze v práci a něco pokoupit, ale už asi dnes nevylezu...