Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

sluniiitkooo
22. zář 2008

Zdravím všechny,
Gasho jestli Ti můžu poradit tak se neboj objednat do Gestu už těď, protože než Tě vezmou chvíli potrvá .Gest bylo jediné centrum kde nás na 1. návštěvu pozvali po měsíci a jen díky tomu, že dělali rekonstrukci a měli zavřeno. Jinde bychom museli čekat 2-3 měs. a pokud se zadaří pozvání můžeš zrušit vždycky.
Grej vypadá to nadějně javascript:addEmoticon('😕','vBody'). Čárka nevypadá, že by se měla ztrácet. Držím palčiky 😵

gasha
22. zář 2008

Slunitko, asi to tak udelam. Jeste si rikam, ze pockam do toho rijna az vysadim HA a pokud to nedopadne, hned volam. Dr. Sulc psal, ze objednani je u nich v radu dni, max. tydnu, takze by to melo byt relativne rychle, hlavne kdyz uz je ta rekonstrukce hotova. Ale moc diky za radu. 🙂

gasha
23. zář 2008

Holky, muzete mi jeste napsat, jak probiha ta prvni navsteva? Manzel se na to dneska hrozne vyptaval, tak jsem slibila, ze to zjistim 🙂 Diky.

annie29
23. zář 2008

Ahoj, je to jen konzultace, budou se vas ptat na zakladni veci, jak dlouho se snazite, nemoci v rodine atd. Reknou jaky bude postup vysetreni a pak teprve podle vysledku vam navrhnou dalsi lecbu...

grej
23. zář 2008

Gasho - díky za pochvalu čárek🙂 Stejně se ale bojím, že to nevyjde...☹

Na první návštěvu jdete oba. Ptají se vás na rodinnou anamnézu, co bylo rodičům, co je vám... jestli kouříte a tak... potraty, porody, děti... Zeptají se jaká vyšetření máte za sebou a tak.

Pak navrhnou postup - jaká vyšetření ještě udělaj a co by se dalo dělat pak. myslím, že vám rovnou oběma odeberou krev na pohlavní choroby a snad i imunologii. Nejsem si jistá, jestli ženská ještě nepůjde na UTZ. ALe to bych fakt kecala...

gasha
23. zář 2008

Annie, dik moc. A delaji ten spermiogram hned pri tom prvnim setkani nebo je to ciste jen uvodni popovidani a vsechno se resi az na dalsich navstevach? 🙂

grej
23. zář 2008

To je čistě jen popovídání a spermio dělaj až pak...

gasha
23. zář 2008

Grej, moc diky za info. 🙂 Mimochodem, dneska zadny testik? Jen fotecka tech predchozich??? Ja verim, ze to vyjde a konecne se dockate!!! Moc drzim palecky! 😉

grej
23. zář 2008

Jojo, dnes taky testík - jsou v albu 😉
Díky díky, snad jo. Začínám být pěknej nervák 😉

gasha
23. zář 2008

Annie, koukala jsem, ze na testikach krasne //! Gratuluju (zatim potichoucku, abych nic nezakrikla), ale vypada to velmi nadejne!!! 🙂 Drzim palecky!

poletucha
23. zář 2008

grej-nadherny 😀 strasne moc ti drzim palce! Vzdycky mi to dava takovou nadeji,kdyz dlouhodoba snazilka je tehu 😀

gasha
23. zář 2008

Grej, ja myslela, ze 13. byl vcera... mozna jsem dneska jen nechapava, ale i tak tam // jsou a ja verim, ze uz zustanou!!! Tak se moc nenervuj (pokud to alespon trochu jde) a davej na sebe pozor! Holky, vy jste me zase navnadily! 😉

annie29
23. zář 2008

To jsem rada, ze jsi pozitivne naladena 🙂 My jsme s Grej total na nervy jak nam to dopadne 🙂

gasha
23. zář 2008

Holky, jasne, ze to vyjde! Obema!!! Moc drzim palce a tesim se na ty vase miminka 🙂 😉 🙂

terkytka
23. zář 2008

Gasho,
já jsem na první návštěvě v Gestu byla bez manžela, takže tam ani chodit nemusí. On se pak objednal na spermiogram (ale ten dělali zároveň s odběrem na první inseminacii, takže tam nemusel dvakrát). Pak tam se mnou byl u podpisu se souhlasem inseminace. Hned na první návštěvě mi dělali ultrazvuk a doktorka rovnou stanovila PCO. Při další menstruaci na začátku cyklu jsme šla asi 3.den na hormonální profil.

gasha
23. zář 2008

Terkytko, dik za info. 🙂

sluniiitkooo
23. zář 2008

Ahojky holky,
Gasho nevím jak ostatním holkám, ale hned při 3. návštěvvě mi profoukli vejcovody( zákrok byl opravdu bolestivej) ale nechci Tě vystrašit. Já jsem i docela dost přecitlivělá. No, ale určitě se nemusíš ničeho bát všichni tam jsou príma a hodný a takový lidský, což se moc nevidí...
Grej, vypadá to moc dobře kdy asi tak půjdeš na krev? Abychom věděli na kdy si máme připravit gratulace 🙂
A ještě bych měla pro zkušené otázku. Do Gestu jsem měla jet včera, jenže jsem trdlo, datumy jsem si přehodila a nedostavila se na krev měli mi ji brát aby zjistili zda bylo ovu. Znova jsem objednaná až na pondělí. Myslíte že takové prodloužení od původního odběru bude vadit??

terkytka
23. zář 2008

Zda byla ovu z krve zjistí podle hladiny progesteronu, záleží na tom, jak dlouho po ovu budeš příští pondělí, aby jsi už nedostala MS 🙂
Taky mi profukovali vejcovody, ale byla jsem připravená na daleko horší bolest, dá se to vydržet. Hlavně jsem tenkrát byla zbytečně vyděšená z diskuze z koníka. Bylo to spíš nepříjemný než bolestivý.

gasha
24. zář 2008

Holky, tak to jste me potesily, ze to docela bezi a moc dlouho se neceka. Ja mam totiz ted pocit, ze se toho moc nedeje. Muj doktor je docela v pohode, ocenila jsem, ze ma tendenci to resit, jenze ted, kdyz beru HA se stejne nic nesit neda. Takze pockam az to doberu, pak mam prijit na HA - rekl mi, ze cca 2-3 tydny po MS, takze predpokladam, ze chce zjistovat, jestli mam ovu, nebo se pletu? Ja ji totiz mela posledne asi az 30DC, tak abych neprisla zbytecne brzo ☹

gasha
24. zář 2008

Grej, to vypada veeeelmi nadejne!!!! Kdy se chystas k doktorovi? 🙂

gasha
25. zář 2008

Teda holky, uzasny!!! Uz to zacinam mit jako ranni ritual - kouknu ke grey do albika, pak k annie... mohly byste smele konkurovat zeleznicarum!!! 😀 ...takovy koleje, to je radost! 🙂 Jen se nekde schovavate, skoda... ☹ Ale i tak obema moc drzim palecky 😉

annie29
25. zář 2008

Gasho dekujeme 🙂 Grej je dnes na svatbe, tak tu nebude.. 🙂

gasha
25. zář 2008

Tak to jo, uz tomu rozumim! 😉 V kazdem pripade to vypada velmi nadejne, tak potichoucku gratuluju... Annie, kdy jdes k doktorovi? A kolikaty to byl vubec pokus? 🙂

gasha
26. zář 2008

Ahoj holky, kde jste vsechny? Ze byste uz vsechny odjely na vikend? ☹

grej
26. zář 2008

Ahoj Gasho, díky za pochvalu čárek 😉
Jdeme s Annie k doktorovi téměř současně. V pondělí po jedné hodině, nejdřív jde Annie a pak jdu já 😉 Tak snad už bude vidět nějaká bublina 😉

gasha
26. zář 2008

Ahoj Grej a Annie, jee tak to mate super!!! 😀 Budu drzet palecky, aby byla uz nejaka ta bublinka videt! A tesim se na dalsi info! Krasny vikend 🙂

artep26
26. zář 2008

http://www.petice.nazory.cz/petice/petice-detai...
holky jestli se vám chce tuhle petici podpořit, do toho! 🙂 stačí se jen zaregistrovat a podpořit ji 😉

gasha
29. zář 2008

Ahoj holky, tak co doktor??? Testiky vypadaj ukazkove 😉

annie29
29. zář 2008

Ahoj Gasho, jeste nic, ceka nas to az po obede...

grej
29. zář 2008

Jsou to nervy 😉 Jsem nervozní jak před státnicema 😀