• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gest Praha. Jste spokojené?

27. března 2015 
ahoj holky jsem také Gesťačka. Ve středu jdu v 8 hod na OPU.
29. zář 2008 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Annie a Grej, drzim moc palecky. Chapu, ze jste nervozni, ja jsem taky a me se to pritom netyka! :grinning: Ale urco to dopadne dobre... Rano jsem koukala i do IVF, abych mela cerstve info :wink: Jste pro me obe takovou velkou nadeji, ze to preji jen jde :slight_smile: :wink: :slight_smile: Pak urco dejte vedet :slight_smile:

Ahoj Saze, vitej. Ja zatim do Gestu nechodim, ale mam to v planu. A co je OPU, tuhle zkratku zatim neznam :frowning2: A jaky mas problem? Neco o sobe napis, at vime :slight_smile:
29. zář 2008 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky jedu! Annie už je asi na cestě, mě to teprve čeká! Snad bude vše OK a daj nám i fotku /jestli bude čeho/ :wink:

Ahoj Saze!! Držím palce ať máš hodně vajíček!

Gasho - OPU je odběr vajíček při krátkodobé narkoze.
29. zář 2008 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grej, dik za objasneni, pak mi to doslo :slight_smile: A tesim se na ty fotecky tech vasich fesaku :wink: A moooooc drzim palce!!!!!!!!!! :slight_smile:
29. zář 2008 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky,
Patřím taky do klubu Gesťaček :slight_smile: Můžu k vánm občas nakouknout?
Grej, Annie moc vám držím palce na utz.
Saze to je rychlovka, ty už jdeš ve středu na opu. :confused: Tak ať máš krásný zralý vajucha. :wink:
Holky nevíte jestli v Gestu dělají OPU v analgosedaci? Já jsem totiš šílenej posera a chtěla bych se vyhnout narkoze.
29. zář 2008 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
gasho už ti to grej objasnila . je to odběr vajíček. čím jich je víc tím je to lepší.
Bobku jojo - začala jsem stimulovat před týdnem a už to vypadá nadějně.
Bobku to nevim, ale kámoška si to také nechala dělat bez narkozy a dost ji to bolelo a ta narkoza je náhodou strašně příjemná - fakt. já už se na ní těším
29. zář 2008 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobku, jasne! Tak kde mame tu Grej a Annie???? Jsem hrozne nedockava a zvedava... :wink:
29. zář 2008 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saze ještě uvidím, o té analgosedaci zatím jen přemýšlím, tak sonduju co a jak. Budeš mít AH, PK nebo ICSI?
Gasho na holky jsem taky zvědavá jak dopadly.
29. zář 2008 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobečku - budu mít vše co jde . Já už jdu na 2 ivf první stimulace se moc nepovedla měla jsem málo vajíček jen 3 a z toho jedno to pak vzdalo. A i málo folíků. Teď jich mám o trochu víc. Tak snad bude i víc vajíček.
29. zář 2008 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Skoro to vypada, jako by nam Annie a Grej nechtely rict, jak dopadly... ja na ne myslim cely odpoledne... :wink:

Holky a jak jste spokojeny v Gestu?
29. zář 2008 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
já moc. jsou tam strašně hodné sestřičky i doktoři
29. zář 2008 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saze a ke komu chodis? A je lepsi se objednat k nekomu konkretnimu nebo je to jedno?
29. zář 2008 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
vždy jdeš k tomu co slouží, já takové ty velké pohovory a papíry dělala s primářem Čekalem a pak kontroly atd děláš podle toho kdo tam je. Ale neboj jsou tam všichni fakt moc hodný, sestřičky i doktoři.
29. zář 2008 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
a Gasho co máš za problém? Mě zjistili neprůchodný vejcovod a blbě mi pracoval levej vaječník. Už jsi byla na vyšetření vejcovodů?
29. zář 2008 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saze, tak ať je tahle ivf úspěšnější. Ty máš krátký protokol viď? Já se těch injekcí trošlu bojím, pže jsem reagovala docela dost na Clomhexal a měla jsem vždy tak 7 folíků. Tak jsem zvědavá co se mnou udělaj tyhle mega dávky.
Gasho já jsem v Gestu v podstatě spokojená. Všichbi jsou moc milý. Mě teda akorát bohužel zrovna nesedl můj dr. Chodím k Alexandrovi a na můj vkus dost machruje, moc neposlouchá a hodně mě tlačil do ivf, už po druhý IUI i když nezjistili žádný problém. Ale každýmu sedne něco jinýho.
29. zář 2008 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Me zjistili PCO podle UTZ, MS a OVU prisla od vysazeni HA jen 1x, pak 1x spineni bez ovu a pak uz nic. Doktor mi nasadil na 2 mesice HA (Dianne) a uvidime, jestli az ji vysadim (zitra mam posledni), tak jestli telo naskoci. Pokud ne, tak je to pry na dlouhodobou lecbu a spolupraci s nejakym CARem. Takze jsem se divala kde jaky CAR je, sbiram informace a GEST se mi moc libi. Pokud se ted nezadari, tak budu potrebovat neco na vyvolani MS a OVU, mela jsem s tim problemy i pred HA, jenze jsem ji brala dlouho (asi 8 let), takze pred tim mi bylo celkem jedno, jestli to mam po 30 nebo 50 dnech a ovu mi nic nerikala... :frowning2: Co se tyka vysetreni, tak mi zatim delali jen hormonalni profil a ten stejne prisel jen z poloviny, nejak to pres prazdniny nefungovalo rychle a s temi dovolenymi se to tahlo, takze po 3 tydnech doktor zjistil, ze poslali jen testosteron, progesteron atd, ale treba vysledek LH a FSH neposlali. No a pak uz jsem brala to Dianne, tak to nemelo moc smysl. Po MS mam prijit na hormonalni profil a pak se uvidi. Ale tusim, ze pokud se nezadari 1. mesic, tak to nebude tak jednoduche, teda pokud se nestane nejaky zazrak. A vzhledem k tomu, ze uz je mi 30, tak mam pocit, ze bych to nemela moc prodluzovat ... :frowning2:
29. zář 2008 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gashinko - jsi mladá mě je 32 pryč. To máme ještě dost času neboj. Já Gest doporučuji nemám tam s nima žádný problém.
Bobečku - jojo krátký a na dlouhý jsem také měla málo folíků jen 7 a to není moc a jen 3 vajíčka a teď mám asi 10 až 12 foliků tak uvidíme
29. zář 2008 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Závidím holkám co mají 15 až 20 folíků a třeba 8 vajíček - můžou to pak zkoušet další měsíc.
29. zář 2008 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky Grej dala vědět vedle na babinec. Má jedno mimi, zatím je malinký za 14 dní má další kontrolu.
Saze 10-12 folků mi přijde dobrý. Není duležitá kvantita, ale kvalita. :wink:
Tak já mizím, jdu čučet na kriminálku Anděl.
29. zář 2008 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak hlasim taky 1 mimi potvrzene a KO za 2 tydny, tak snad...
29. zář 2008 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Annie, supeeeeeer! Moc drzim palecky a davej na sebe i drobecka pozor :slight_smile:

Sazinko, jak je to s temi protokoly? Nedavno mi kamaradka rikala, ze v soukromych CARech delaji jen kratky a dlouhy jen u Apolinare nebo v Podoli. Je to tak?
29. zář 2008 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gasho ja mela taky v Gestu dlouhy protokol...
29. zář 2008 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takze je to blbost, ze dlouhy je jen v Podoli nebo u Apolinare. Rozhodne dobra zprava :slight_smile: Annie a mas nejakou fotecku nebo je moc brzo?
29. zář 2008 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkné ráno holky :slight_smile:
Annie moc gratuluju k mimču.
Gasho to je blbost v Getu dávají jak krátký tak i dlouhý protokol.
30. zář 2008 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno děvčata.
gasho fakt já měla u 1 ivf také dlouhý ale blbě jsem reagovala tak mi dali teď krátký.
Grej a Annie - moc moc velká gratulace. - snad se k vám brzo přidám.
zítra jdu na OPU
30. zář 2008 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gasho, fotecku mam v albu, uz jsem si o ni rekla.. Tak snad priste dostanu dalsi :slight_smile:
Saze drzim moc palce na zitra, at je urodicka pekna a co nejvic se toho oplodni. Pujdes do PK?
30. zář 2008 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Annie, tak to na ni jdu hned mrknout :wink:
Sazi, tak drzim na zitra moc palecky, at je jich co nejvic :wink:
30. zář 2008 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za přání holky :wink: Závidím Annie - ta má bublinu mnohem větší než já :wink: Snad ta naše taky brzo doroste :grinning:
30. zář 2008 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grej, neboj, ona povyroste. A jestli se nemylim, tak Annie ji ma o malinko starsi, ne? Tak zadne strachy, priste uz bude mnohem vetsi :wink:
30. zář 2008 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Počítaly jsme to a Annie jí má starší o dva dny :wink: Je fakt, že MUDr říkal, že to teď poroste o milimetr denně...
30. zář 2008 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek