Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

ketyz
28. dub 2010

tak to mě utroš nic nedělal, vlastně stimulace mi nijak nevadila, sice jsem měla břicho jak balon, ale špatně mi nebylo po ničem, já vůbec tak nějak na ty léky reaguju nereaguju 🙂 🙂

sophiejane
28. dub 2010

haha katchi to je dobrý...no to tutově nebude tušit 🙂 tyjo polknout utrouš 2-2-2 tak jsem v rauši 😀 já měla maximálně 2-0-2

katchik
28. dub 2010

sophie no jsem na ten pátek zvědává, bude to asi veselý. 😀 Už aby byla sobota, to začnu zavádět a bude klid.

katchik
28. dub 2010

sopohuie jukla jsem na fotku už je mimi pěkně vidět. Minule to byla jsen šmouha. A koukám, že jste nakupovali 🙂 krásný bodyčka.

petronela82
28. dub 2010

katchik - to je síla 2-2-2 => budu na tebe v pátek myslet, já mám v pátek dovolenou => vdává se mi tchýně, tak ne sem ani nedostanu.

ketyz - to jsi šťastný člověk že ti je povšech těch lécích K.O., i když já si taky nemůžu stěžovat, kromě polikání utrouše bylo u mě taky vše v pohodě, ale ten utrouš je fakt síla i na mě

katchik
28. dub 2010

petronel jdu v sobotu. 🙂 ty máš dneska ko viď? tak pak dej vědět, jak jsi dopadla. A držím moc palce.

mě taky žádný léky nic nedělají. Jen ten utroš. 😝

petronela82
28. dub 2010

jo jo Katchik - dnes 16:00 - jsem zvědavá co UTZ uvidíme - jestli něco uvidíme 😀

sophiejane
28. dub 2010

katchi ten web je dobrej, tam toho je! ale mám dokonale zamotanou hlavu, páč se mi líbí kdeco 🙂

sophiejane
28. dub 2010

petruš uvidíte neboj 🙂 holky ty bńový na recepci tam to jsou děsný střívka...víte co nechápu? proč tam posadí dvě nové zároven...neuměly mi ani vyplnit lístek na peníze a vše jim radí sestra...tak tam mají dát jednu co to zná a k ní tu novou, a ne takhle...nikomu neřekly, že jsem přišla na krev a kdybych se neouvala tak jsem tam dřepěla snad ještě večer 🙂)

katchik
28. dub 2010

petronel určitě uvidíte. 🙂
sophie včera na recepci byla sestra + ta nová holčina a ta byla slušně mimo. Ještě, že tam byla sestřička jinak jsem tam asi ještě do těď. 🙂

beatrice7
28. dub 2010

Ahojky holčičky 🙂 Jak se máte ? Mě se zhoršila alergie, volala jsem dr, jestli můžu nějaký bylinky na játra - pampelišku třeba, ta mi vždycky pomohla. Prý ne, léky jsou lepší ☹ nechci do sebe rvát léky který se nesměj nebo aspoň to píšou v tom létáčku...

beatrice7
28. dub 2010

Sophi, koukám že jsi pořídila nějaké první oblečky 🙂 Bomba. A já si furt říkám, že je ještě moc moc brzo, ale taky bych už něco koupila 🙂 Holky, a o kterém webu se bavíte že je dobrej ? Chtěla bych si koupit až budu mít bříško těhu pás, nějakou neutrální barvu, myslím, že je to dost praktická věc, nevíte ? Ty věci bych se ale asi bála kupovat na Netu, co když mi pak nesednou.... To by chtělo spíš asi kamenný obchůdek.

sophiejane
28. dub 2010

to jo bea to asi radši vyzkoušet...ani nevím, kde se takové věci kupují? katchi mi poslal odkaz na německý web s kočárky, jsou tam samé pěkné 🙂 odkaz je někde výš...

beatrice7
28. dub 2010

Já jsem viděla jeden takový obchůdek ve Vodičkový, v Dětské pasáži, tam chodím do kadeřnictví La Vida, je to hned u toho, asi se tam příště kouknu 🙂

katchik
28. dub 2010

holky, tak už je mi fajn, ale dopo do bylo fakt peklo. Myslela jsem, že fláknu hlavou o klávesnici. 🙂

bea určitě je lepší si to nejdřív vyzkoušet. A kdyxž tak pak můžeš objednat z netu. Většinou to vyjde o dost levněji.

petronela82
28. dub 2010

holky tak já vyrážím do GESTu - jdu si ortel 😀 večer písnu jak jsem dopadla - co jsem zatím vyseděla 😀 😀 😀

sophiejane
28. dub 2010

jo holky a doktor včera ani nepíp ale dole jim hned vyjel účet na 2500 za první polovinu těhu 🙂

katchik
28. dub 2010

petronel tak držím palce. 🙂 a písni jaká jseš pěkná nosnice. 🙂

sophie taky tě na to mohl upozornit. 🙂

ketyz
28. dub 2010

Petronel - tak jak jsi dopadla?
Sophie - jo na účty to jsou kadeti

petronela82
28. dub 2010

tak to vypadá vše O.K. - folikul je zase hodně Dr. je ani nepočítal, mají velikost cca 10mm, sliznice je prý taky v pohodě, dávku mi nezvedal - dále 150IU Merionalu, další kontrolu v sobotu k Dr. Koreckému - jo OPU asi v pátek nebo v sobotu (7.-8.4.)

Hezký večer všem

a k těm poplatků - já jsem z nich dost zmatená, např. dneska jsem neplatila ani za UTZ ani regulační poplatek 30,- jen jsem doplácena 20,- za šest injekcí Merionalu - já myslela že en regulační poplatek se platí pokaždé a s tím UTZ je to jak - kolik jich hradí pojišťovna?

ketyz
28. dub 2010

No vidíš to je úroda, taky ti to jde pěkně.. 🙂
zítra ráno tam jdu já, už na 3 UTZ, tak snad bude sliznice taky OK

katchik
28. dub 2010

petronel, super vypadá to na pěknou úrodu. 🙂 V so je tam teda Korecký, ten mi transfer ještě nedělal. Jinak za utz jsem u IVF nikdy neplatila jen při ket. Jinak nikdy. A ty reg. poplatky taky nechápu, někdy jo někdy ne. Kdo se v tom má vyznat.

kety na zítřek držím palce, ať je sliznice ok. 😉

petronela82
29. dub 2010

dobré ráno

katchik - jo jo v sobotu je tam jen Korecký, ptala jsem se ke komu půjdu a sestra říkala, že je tam jen on. V kolik vůbec jdeš na KET, já na KO v 9:40, tak se třeba potkáme až budeš odcházet

ketyz - držím palečky - koukej následovat Katchit - jasný - min 8mm - čekáme na dobrí zprávy

a co ty winterska - jaká byla úrodička?

petronela82
29. dub 2010

😀 😀 😀 čekáme na DOBRÝ zprávy 😀 😀 😀 to byl jen překlep, ale bije to do očí

sophiejane
29. dub 2010

tak ja ted holky opět dost růžový zašpinění, to je na pytel, já se toho nezbavím...vždycky to poleví a zase se objeví...ale Korecký mi říkal, že takhle na začátku je to dost běžný, ale kdyby to bylo opět nějaké krvácení, tak se mám ozvat...zž vidím, jak tam zase budu volat 😠 asi by mě ale dali do nemocnice, nic moc jiného udělat nemůžou...tady ve slaném mi to taky doktorka říkala.. 😒

ketyz
29. dub 2010

Ahoj,
sophie - to je mi líto, a jinak se cítíš jak? nějaké bolesti, píchání?

úkol splněn sliznice je 8,5 mm, KET v pondělí, dostala jsem recept a k estrimaxu si přidám ještě utroš 2-2-2 a zavádět, no to se fakt těším, v práci na záchodě to bude psina, musím za poledne do lékárny ať je vůbec co zavádět 😀 😀

budete doma, berete si neschopenku nebo dovolenou?

sophiejane
29. dub 2010

ne nic mě naštěstí nebolí...no vidíš tak to je pěkné...

ketyz
29. dub 2010

no ale stejně, ještě je musí rozmrazit, musí to přežít, pak se jim u mě musí líbit, to je zase rovnice o tolika neznámých, že mi řešení nějak neleze na svět

petronela82
29. dub 2010

ahoj ketyz - tak ten půl milimetr co chyběl Katchik do 8mm máš ty - to je super 😀 ty budeš do pondělka utrouš baštit nebo zavádět?

sophi - to mě mrzí že zase špiníš, určitě je ale vše O.K. to se tam jen prcek zabydluje, ale nic nepodceňuj, kdyby se ti něco nezdálo hned vyraž směs Dr.

sophiejane
29. dub 2010

jo jo říkali mi at kdyžtak volám...já jen měla radost, že už to mizí, a ted zase...