• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

13. prosince 2017 
@hotaska ty jsi proste ukazka prototypu stastne zeny :slight_smile: budiz ti to moooc prano - a neboj to uz doklepes :wink:
25. dub 2012 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hotaska No...pokazde, kdyz pak budes chtit to svoje ditko pokarat, tak si vzpomenes, jaks ho strasne chtela a cos pro to musela vytrpet...a vyroste z neho hrozny zlobidlo :grinning:
25. dub 2012 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jananovacek tos krásně napsala a je to tak :grinning:
25. dub 2012 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hotaska Tak to jsou taky zážitky, držím pěstičky, když už jste tak daleko, tak do doklepete levou zadní :wink:
25. dub 2012 v 18:20  •  2 děti - čeká miminko, termín má v srpnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veverka.terka No ja to tak vidim :slight_smile:
25. dub 2012 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@veverka.terka Jj, test slabě pozitivní a pak krev strááášně nízká hodnota. Po pár dnech měsíčky. Nic mi k tomu neřekli a já se ani neptala. Brali jsme to všichni tak, že se to prostě stává a nic to neznamená do budoucna.
25. dub 2012 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hotaska tak to já sem měla dost podobně, akorát sem začala krvácet už 7. den po ETu. a pak dál, jak píšeš. takže ste dál nepátrali a nevíš, jestli se to příště dá nějak ovlivnit nebo pomoct tomu, aby se to neopakovalo?
25. dub 2012 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hotaska K tomu to stejne asi nemuzou nic konkretniho rict, stejne to nikdo nevi. Treba to embryjko bylo slaby, jeste chvilu vydrzelo a test byl pozitivni, ale pak uz ne....a nebo byla spatna sliznice v deloze a nebo bylo geneticky spatny - pry se to tou jednou metodou, co delaji tech 5 chromozomu nemusi zachytit vsechno...ale stejne je zazrak, kdyz se to povede, mne to prijde jako strasna haluz, kdyz mi to vysvetlovali, co vsechno se muze stat...
25. dub 2012 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@veverka.terka Jj, jsem ted v práci, už toho tady mám tak plný zuby, že se těším jak budu na neschopence, spadne ze mě 90% nervů :slight_smile:, pak už jen čekat a čekat..a doufat :slight_smile:, snažím se smiřovat s tím, že první pokus asi nevyjde, abych o to víc byla případně překvapená, kdyby to vyšlo :slight_smile:, jina nákupy atd jsou super na uklidnění a ještě výročí, teda ty budeš hýčkaná :slight_smile:, s grilovačkou jinak super nápad na víkend, má být hezky a už jsem dlouho na žádné nebyla, jinak v sobotu začínám se stimulací, KONEČNĚ se bude něco dít :slight_smile:
25. dub 2012 v 18:28  •  2 děti - čeká miminko, termín má v srpnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adriana1010 To je nejlepsi strategie - pocitat s tim,ze to nevyjde a pak byt prijemne prekvapena :wink:
25. dub 2012 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jananovacek no, koordinátorky mi právě řekli jenom, že by to mohlo být genetikou, ale že to není jistý a dál nic....a ptala sem se, jestli by při dalším IVF bylo nutný dělat PGD všech chromozomů, v Austrálii, a říkaly, že nee, tak to právě moc nechápu. pokud to přece může i nemusí být geneticky, tak by bylo přece lepší udělat to australský PGD?! já bych je stejně asi pro jistotu chtěla....
25. dub 2012 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a kolik se standardně oplodňuje vajíček? Zkrátka kolik jich bude dobrých? Nebo jen určitý počet a zbytek se doplácí?
25. dub 2012 v 18:30  •  2 děti - čeká miminko, termín má v srpnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veverka.terka No ja si myslim, ze to myslely asi tak, ze kdyz to nevyslo jednou, ze se z toho neda delat zadny zaver, vis? My jsme si rekli, ze chceme vsechno, co by tomu mohlo pomoct, navic nas to nestalo ani korunu navic, tak co :slight_smile:
25. dub 2012 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adriana1010 jj, souhlasím s Jančou, fakt je lepší počítat s tou horší variantou....no, to se ti nedivím, taky sem mnohem klidnější, když sem doma, je to úplně balzám na psychiku :slight_smile: no, hýčkaná, to ais moc nee, ale aspoň taková simbolická oslavička :wink: my v létě grilujem nebo opíkáme docela často, třeba i jen na rychlovku nějakej párek na večeři :slight_smile: je to fajn, sedět v klídku venku u grilu :slight_smile: no, vidíš, tak už se konečně dočkáš, taky sem byla strašně nedočkavá a chtěla, aby se to už někam pohlo a dělo se něco :grinning:
25. dub 2012 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adriana1010 Asi zalezi, kolik jich budes mit, ja jsem jich mela 14 a 14 zralych, tak jsme si nechali oplodnit vsechny...ale rikala mi u pohovoru embryolozka, ze pokud tam neni nejaky zasadni problem, tak by to melo stacit, ze kdyz by se neoplodnilo nic ze 14, tak asi ani ze 20
25. dub 2012 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle neboj, i tobě bude určitě přáno ať už tak nebo onak ...... jednou za čas nakukuji co je u vás nového. Doufám, že je vše na dobré cestě :wink:
25. dub 2012 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veverka.terka Přesně tak :slight_smile:, čili ted to beru tak, že k úspěšnému IVF vede až třetí pokus, že je to tak nastavené, čili počítám se třema :slight_smile:, když to bude dřív, bude to paráda, když ne, držím se stále plánu :grinning: . Asi je to ujetý, ale nebudu v nic doufat a nebudu na to tak myslet..máme domluvený výlet, chatičkku, taky grilovačky jak ty ... tak bude co dělat..než na to stále myslet :slight_smile:
25. dub 2012 v 18:35  •  2 děti - čeká miminko, termín má v srpnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@adriana1010 pojišřovna platí 8 vajíček a pak se zbytek doplácí, ale samozžejmě čím víc, tím líp a větší pravděpodobnost, že jich bude víc dobrých až do posledního dne a pak třeba zbyde i do mrazáčku :wink: je to všechno na ceníku http://www.sanatoriumhelios.cz/uhrady-pojistovnou-ivf
25. dub 2012 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veverka.terka Pojistovna neplati zadny vajicka na ICSI, jenom kdyztak to klasicky oplozeni, ale ICSI je za 8 vajicek 9 tis. + za kazdy dalsi 1000
25. dub 2012 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veverka.terka v Heliosu se na tím nikdo nepozastavil, takže asi vědí proč .... tak jsme ani nepátrali a je fakt, že už se biochemické neopakovalo.
25. dub 2012 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme se skolkou konecne doma a moc se tesim na sobotu, pro kluciky dojede babicka..mozna uz v patek, to bych byla radeji, jak se furt sklanim k zemi k tomu malemu, tak mi pekne boli brucho :unamused:
@hotaska koukam, ze ta tvoje cesta byla pekne trnita k bobeckovi, ale hlavne, ze jste to ustali a bude dobre, ja se snazim uklidnit, ze kdyz uz jsem tak daleko, ze uz bude jenom dobre :wink:
25. dub 2012 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jananovacek jj, mám pravdu! promiň, je to vlastně, že 9tisíc na 8 vajíček a pak na každý další 1tisíc navíc, žejo?! kapku sem to popletla :sunglasses:
25. dub 2012 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veverka.terka Aha, takže každé druhé stojí 1000,- Kč..nad těch 8...no co jiného..takže určitě budu platit prodlouženou kultivaci 5500,- Kč + isci - 9000,- Kč, PGD se neplatí a ještě něco?
25. dub 2012 v 18:40  •  2 děti - čeká miminko, termín má v srpnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adriana1010 tech 9 tis co bylo za ICSI bylo na 8 kusu vajicek, pokud mas vic pak priplacis za kazde, ale muzes se rozhodnout, ze chces jen tech 8 i kdyz zralych bude treba 12
my vzdy nechali vsechny zrale
25. dub 2012 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adriana1010 kdyztak za zamrazeni
25. dub 2012 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hotaska no jo cekame na pozvani k psychotestum ohledne adopce , tak snad se do leta dockame :wink:
25. dub 2012 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adriana1010 my jsme meli 9000 ICSI + 6000 daicsovani zbytku + 5500 prodlouzena kultivace + 9000 za zamrazeni 6 embryi
25. dub 2012 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adriana1010 jj, 9tisíc za 8 vajíček+za každý další 1tisíc navíc, jj, ta kultivace a pak ještě zamražení zbylých zdravých embryjek
25. dub 2012 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jananovacek Aha a to je dalších 10 tisíc, čili dohromady cca 25000,- Kč, s tím tak počítat, že?
25. dub 2012 v 18:43  •  2 děti - čeká miminko, termín má v srpnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jananovacek Co to je daicsovani zbytku?
25. dub 2012 v 18:43  •  2 děti - čeká miminko, termín má v srpnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek