Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

daguli
27. dub 2012

@cuddle ja myslim,ze na nahodu se nic nesvaluje...myslim,ze nektery veci v dnesni dobe proste jeste nejsou vysetritelny...tak proste vysetri to o vem veda uz vi a to ostatni hold je to bud a nebo no...ja mam teda radeji vedet pricinu...

pepitas
27. dub 2012

@daguli Tak vybití by to bylo pořádné, to je fakt. Akorát kdyby na mě spadl nějaký pavouk, tak bych asi umřela... 😒

veverka.terka
27. dub 2012

@pepitas souhlasím s Daguli, aspoň se u toho vybiješ všechnu zlost 😀 je škoda, že dceru máš pryč, výlet by byl ideální 🙂
@daguli @pepitas myslím si, že bych tak do těch 4h vycházek akorát dojela do Hodonína a zpět 😀 ale klidně bych jinak byla pro 😉

daguli
27. dub 2012

@pepitas vzdyt ten pavouk by byl urcite pro stesti! 😵 😵

veverka.terka
27. dub 2012

@pepitas božínku,tak to já bych taky měla infark!!!úplně z pavouků šílím!!!

pepitas
27. dub 2012

@veverka.terka Jo, to je velká škoda, že je dcerka pryč, to bych s ní hned jela někam na výlet.
Tak to bysme musely jet my za tebou, když máš ty vycházky... 🙂

pepitas
27. dub 2012

@daguli Možná tak jenom nějaký maličký pro štěstí, toho bych ještě přežila, ale nic většího určitě ne.

pepitas
27. dub 2012

@veverka.terka Tak to jsme dvě, kdo by měl infarkt. Já i se bojím i různého hmyzu a myší... 😝

veverka.terka
27. dub 2012

@pepitas jj, to já taky 🙂 ale pavouci sou nejhorší ze všeho!!!

pepitas
27. dub 2012

@veverka.terka Ano, tak to i u mě... Hlavně ti velcí černí...

veverka.terka
27. dub 2012

@pepitas fuuuj,úplně je vidím. i se mi kolikrát o pavoucích zdává a před 2 roky lezl po mě v noci, bylo to naprosto šílený!!!pak sem převlíkla celý postele a od té doby v létě před spaním často kontroluju postel, než du spát 😎

pepitas
27. dub 2012

@veverka.terka Tak to já taky kontroluju, než jdu spát a to po mně ještě žádný nelezl... 🙂

danielahe
27. dub 2012

Ahoj holky,tak pavouky taky nesnasim a i jiny hmyz mi je proti srsti.ja mam o zabavu postarano.jirula vcera vecer blikal,boli ho v krku,tak budeme o vikendu lezet. zitra si dojede pro vypujcene deti,tak tu budeme mit konecne leharo.

pepitas
27. dub 2012

@danielahe Téda, zrovna teď, když je tak hezky, to mě mrzí. Hlavně abys to teď nechytla ty...

danielahe
27. dub 2012

@pepitas pozde, smarkam, jak urvana z retezu 😠 , zitra uz pojedou deti uz ke sve mamce, tak budueme mit s jirulou konecne cas si odpocinout 😉

pepitas
27. dub 2012

@danielahe Tak to mě mrzí. O víkendu budete mít klid, tak si pěkně odpočinete... 🙂

veverka.terka
27. dub 2012

@danielahe Dani, vy teda taky často válčíte s nachlazením, že?tak hlavně, že ti ubyde dětí a budeš se moct trošku léčit a odpočívat 😉

danielahe
27. dub 2012

@veverka.terka ted bysme byli ok, ale ten malej uz byl nalomenej a proste se dorazil a na vsechny to naprskal...je nachcipana i segra s rodinou a to byl u ni 4 dny 😎 , takze ja se dopuji vitaminy a snazim se trochu vic odpocivat 😉
@pepitas No na to se tesim, na ten klid a na to, ze si tu uklidim a nebudu tu mmit takovej curbes...ted mi hlidala svica s pritelem ty kloucky, abych mohla jit do prace donest potvrzeni o neschopence a je to tu celkem na zblazneni 😀 😀 😀 a v loznici mi narostla super hora s pradlem 😀 😀 😀 , jsem zvedava, kdo ji bude zehlit 😉

danielahe
27. dub 2012

@cuddle ja jsem taky premyslela o adopci a mas muj velky obdiv, ze davate tu honku pred samotnou adopci...my to mame s jirkem na prd, vziti nejsme a s tou adopci by to bylo slozitejsi, ale jinak bych taky moc rada dala nejakemu ditku uplnou rodinu, nez vyrustani v domove 😉 ,tak at to mate brzo za sebou a ditko mate brzo doma 😉 ac snehulacek nebo adopcatko, nejlepe oba 😉

veverka.terka
27. dub 2012

@danielahe tak, pokud je to jenom nachlazení a ne nic horšího, tak to zatím jde, tak hezky odpočívej a prádlo nech na jindy 😉

danielahe
27. dub 2012

@veverka.terka no to jsem si taky rilkala, ze na to vykaslu, jenze musim z toho vybrat oblecky denyho a risi, takze ho musim aspon preskladat 😀 😀 😀

cuddle
27. dub 2012

@danielahe jinak pro adopci neni podminka, ze musite byt manzele - staci kdyz spolu zijete - muze to tak byt , muze zadat i jeden - to vse zakon dovoluje 😉

danielahe
27. dub 2012

@cuddle jo to jsme taky zjistili, ale netusim, jak by se pak posuzovala nase (ne)spolecna kasicka domaci 🙂 , pac jedno ditko mame, druhe cekame a kdybych si ted zazadala o adopci, tak netusim, jak bych teoreticky uzivila 3 deti z materske 😀 , pokud by se k tomu neprisuzoval jirkuv plat, ale kdyz jsem se ptala orientacne pred asi 5 lety, bylo mi pani receno, ze kdyz ten muj pracuje v zahranici a prijede jednou za 14 dni, tak by to mohl byt problem...nevim jestli je to pravda nebo jestli me chtel ajen odradit, nebot moc sdilna nebyla 😉 ....uvidime do budoucna, ale tobe budu drzet palecky 🙂 😉

adriana1010
28. dub 2012

@cuddle Krásný den, prosímtě tuším, že jsi to někde psala zrovna ty, o jakémsi "lepidle" na embrio? To je prosím co? 😀 To ho tam přilepí, aby se nepustil?

cuddle
28. dub 2012

@adriana1010 je tak to netusim o cem je rec 😀

veverka.terka
28. dub 2012

ahoj holčiny 🙂, tak jak ste si užily nebo ještě užíváte krásný letní den? s takovým počasím je hnedka lepší nálada, žejo 😉

veverka.terka
28. dub 2012

@adriana1010 @cuddle teda, já bych taky chtěla lepidlo na embryjka 😀 😀 😀

adriana1010
28. dub 2012

Vy se smějete :D, ale já to fakt někde četla, že to existuje a zafixovaný jsem měla, že to psala "cuddle" :D.., počkejte, však já to objevím ! 😀 😀 😀

veverka.terka
28. dub 2012

@adriana1010 já to teda slyším poprvé, ale pokud to objevíš, ráda se poučím 😀 ale my se nesmějem Adri tobě, ale tomu samotnýmu lepidlu víš, neber si to osobně 😉 a jak se máš?

adriana1010
28. dub 2012

@veverka.terka My dnes výborně, byli jsme na procházce a na kolečkových bruslích 🙂, ted už se válíme doma a drahoušek se už moooc těší, jak bude moct píchat injekce, prý si konečně v životě bude moct hrát na doktora 😀