Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

onno
14. kvě 2012

@veverka.terka já taky včera jsem to náhodou objevila.

danielahe
14. kvě 2012

@veverka.terka
@onno taky neznam 😉

veverka.terka
14. kvě 2012

@onno @danielahe ale sou tam některý docela zajímavý otázky a odpovědi, určitě stojí za zkouknutí 🙂

danielahe
14. kvě 2012

ted jsem na te diskuzi cetla o jedne pani, ktera se snazi uz 10 let o mimi, jde jim to sice prirozene, ale je tam nkde problem, bud potrati nebo ma zamlkle tehu...ty kraso, opravdu nechapu pristup nekterych doktoru, na co cekaji???, jeste, ze jsme drzska nevymachana a ja po roce dotahla sebe a jirina do heliosu 😀 😀 😀

danielahe
14. kvě 2012

No nic holky, jdu uklizet, se na me ten bytecek tak hezky zubi, ale me se fakt nechce...... 😖 😖 😖 , tak pa 😉 🙂

adriana1010
14. kvě 2012

Holky, tak si představte, že to moc dobře prošlo 🙂, výsledky jsou parádní, mrchu už jsem teda dostala..🙂 a pro neschopenku si mám dojet ještě ted.., až se divím, že to prošlo tak snadno.., tak mi oproti ránu udělali radost.. 🙂

adriana1010
14. kvě 2012

Bože, jak mě se ulevilo, tak už o starost mín, což je paráda !! ted už budu přísahám klidná i po transferu 🙂

veverka.terka
14. kvě 2012

@adriana1010 no super zprávy!!! vidíš, nakonec to dopadne úplně výborně, měsíčky si dostala, PN taky a už začne další píchání inj. 😉 a co ti řekli k té PN, v pohodě ne?

daguli
14. kvě 2012

@kinos tak drzim pesti,at Ti ty lazne priznaji!

daguli
14. kvě 2012

@onno
@veverka.terka
taky jsem tyhle stranky neznala, diky za tip,to nez proctu,tak se tady zase tyden neukazu :D Tak se mejte pekne holky!!!!

daguli
14. kvě 2012

@adriana1010 Tak super,aspon si ted chvilku zaslouzene polenosis! 🙂

veverka.terka
14. kvě 2012

@daguli ahojky, zase až tolik tam toho není a odpovědí od Texla je tak jenom třetina, zbytek myslím od někoho jinýho 🙂

danielahe
14. kvě 2012

@adriana1010 super, aspon budes pekne v klidu a at ti to rychle utika 😉

adriana1010
14. kvě 2012

@veverka.terka V pohodě, už jsem doma, odvezla jsem ji do práce, kde byli hoooodně zaskočení, jak jsem psala, počítali s ukončením pracovního poměru, je to škoda, že člověk musí řešit takové věci, ale konečně mi spadl velký kámen ze srdce, ted už se můžu plně věnovat těhulkování, ještě aby dopadlo tohle a bude vše konečně jak má být 🙂))

adriana1010
14. kvě 2012

Jinak Vám ještě jednou moc děkuju holky za podporu, opravdu jsem hrozně ráda, že jsem Vás tady našla, nikdo nikdy nepochopí víc jako žena - ženu 🙂, takže díky všem 😉

veverka.terka
14. kvě 2012

@adriana1010 však si jim pěkně vytřela zrak, to je dobře, po tom všem, jak se k tobě chovali. tak je to fajn a jednu věc máš vyřešenou. a v Heliosu ti řekli co, byla tam zase ta mladá? tak teď už si pěkně užívej klidu a pohody 😉

adriana1010
14. kvě 2012

@veverka.terka Byla tam ta stejná, radši jsem nic neříkala, jen jak jsem volala, jsem čekala, jestli mi něco řekne sama a řekla..."můžete si dojet pro neschopenku klidně dnes", tak jsem asi měla jen smůlu v tom, že tam byla sama, jinak by to bylo vyřízené už ráno..achjo, proč mít něco jednoduše, když to jde složitě, že? 🙂 Ale důležité je, že se to vyřešilo, jsem taaaak klidnáá, jak nikdy, ta práce mě dost ubíjela, takže už tohle mě dost pomohlo a hlavně si konečně nožičky odpočinou ! Sláva 🙂, ted už opravdu si plně užívám i ivf, jak jen je to možné 🙂

veverka.terka
14. kvě 2012

@adriana1010 jj, hlavní je, že to šlo a máš to vyřešený 😉
mně je jaksi slabo a divně, du si chvilku lehnout....nevím, jestli je to dobrý znamení nebo naopak?! 😒

adriana1010
14. kvě 2012

@veverka.terka Určitě dobře, žádný špatný myšlenky, běž si lehnout a odpočívej 🙂

adriana1010
14. kvě 2012

Holky teď akorát přemýšlím, vím, že je to možná přehnaný a už to někde v diskuzích někdo probíral, ale co těhotenství a gelové nehty, respektive akrylové. Navštěvuji známé "vietnamčíky" 🙂, ten (smrad) akrylu a ostatní chemie je docela síla i mimo těhotenství, tak přemýšlím jestli si mám nehty rovnou nechat odrůst, nebo se nemusím bát... ani ne tak o ten zápach, ale o to zda to pronikání látek skrz nehty nemůže něco pokazit?

veverka.terka
14. kvě 2012

@adriana1010 Adri, to si myslím, že nevadí, je to jednou za čas a v dnešní době sou geláče naprosto běžný. to by muselo vadit i třeba barvení vlasů hm 😉

adriana1010
14. kvě 2012

@veverka.terka Taky si říkám, vidíš, už to začíná, jsem doma ani ne první den a už vymýšlím bejkárny :D, jen sem narazila někde na článek, kde to kritiizovali, tak sem si říkala, že se optám 🙂, ale taky se mi to zdá blbost, to už bych opravdu nemohla ani vyjít ven, jen člověk, když má za sebou potraty, tak má nervy, aby neudělal blbinu, ale to stresování věřím, že je horší než nějaký nehty 🙂, vydrží mi skoro 7 týdnů, tak mě to cca 6 krát nezabije 🙂

veverka.terka
14. kvě 2012

@adriana1010 jasně, přesně jak píšeš, to by těhulky nemohly ani vylézt ven, tam je zase smog z aut a z fabrik a v restauracích kouř z cigaret...nešpěkuluj nad takovýma věcma a rači si užívej klidu a odpočívej 😉 uritě nee, neboj, barvení vlasů taky není zrovna voňavý a vlasy si barví skoro každá ženská 😉 buď v klidu 🙂 🙂 🙂

onno
14. kvě 2012

@adriana1010 Ahojky hele švagrovka má akrilový a měla je i před 4 roky když chodila na IVF a vůbec to nevadilo.Pak když se teda narodili děti ,tak je dala dolů.Neměla je dlouhý ,ale prý je to nehygienický.To říkala ona.

veverka.terka
14. kvě 2012

holky, chtěla bych optat, co myslíte, že si můžu vzít na pálení žáhy? trpívám na to i normálně a teďka po transferu se to dost zhoršilo. v lékárně mi řekli, že se v těhu může Gaviscon a Rennie ( i když zatím nevím, jestli sem těhu, určitě bych se tak měla asi chovat a nebrat si žádný nějaký léky, žejo?), nemáte někdo zkušenost? v příbalovým letáku u Gavisconu se píše, že se to může i v těhu a při kojení, tak myslíte, že je to v pohodě, i když bych byla takto za začátku těhotenství? budí mě to i v noci 😠 dík za rady.

adriana1010
14. kvě 2012

@veverka.terka Terezko já myslím, že určitě, pokud se to může v těhu, tak nevidím problém.. 🙂

veverka.terka
14. kvě 2012

a to si myslím, že nejím žádný vyloženě šílený jídla, který by to podporovaly nebo způsobovaly, jím normálně jako obvykle, trochu víc ovoce a zeleniny akorát.

veverka.terka
14. kvě 2012

@adriana1010 taky doufám, že je to v pohodě. mně furt straší, že 1. trimest je hodně rizikovej a je nejlepší nebrat žádný léky....ale fakt se to nedá někdy vydržet, jak je to nepříjemný.

adriana1010
14. kvě 2012

@veverka.terka pokud je k nevydržení, tak si to určitě vem, než aby jsi šílela od toho, tak si myslím, že to nemůže být tak škodlivý, pokud je to dovolený, chápu ty obavy. Já mám vyoperovaný žlučník, ale žlučníkový záchvaty mám neustále, hlavně od nervů.., jsem zvědavá co na to budu brát já, pokud nevypiju lahvičku cholagolu, tak lezu po čtyřech i několik dní :(

onno
14. kvě 2012

@veverka.terka švíca bere renni je v začátku 5 tt .Řekl jí to gyndař primař u nás.