Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

jananovacek
28. kvě 2012

@cuddle Velka gratulace! Mimous si jenom dava na cas a zlobi te 😉

jananovacek
28. kvě 2012

@adriana1010 Adri, prestan s tema katastrofickyma scenarema, jenom se vydivocis a vystresujes 😒 Pokud se ma embrouskovi u tebe libit, tak musis byt v pohode. Zadny co kdyby...stejne kdyz ti 9 holek rekne, ze to melo tahle, tak 10. to ma uplne jinak, IVF je jedno velke prekvapeni. A neda se to naplanovat 😒
Zrovinka vcera jsem se potkala s kamoskou kamosky, ktera shodou okolnosti byla taky v Heliosu. 3 vajicka, 3 oplozeny, 1 na transfer a 2 do mrazaku...a 3 ji stacily. Ty mas 2x tolik! 😉

cuddle
28. kvě 2012

@jananovacek prosila bych radeji bez zlobeni , aspon jednou 🙂 urcite se nazlobi jeste dost , az bude vetsi 😀

jananovacek
28. kvě 2012

@cuddle Dvakrat tolik 😉 Strasne moooooc ti to preju 😵 Do tretice a nafurt 😉

jananovacek
28. kvě 2012

@veverka.terka Trošku si mě vyděsila, ale snad je všechno jak má být. Držím pěsti!

adriana1010
28. kvě 2012

holky ještě se zeptám, zda ted, když mám ja až v pátek transfer,můžu si nabarvit vlasy?

jananovacek
28. kvě 2012

@adriana1010 Myslim, ze muzes 😉

veverka.terka
28. kvě 2012

@adriana1010 to teda určitě můžeš 🙂 a ty budeš mít transfer v pátek?!to spíš vychází až sobota nebo neděle ne? dnešní den se nepočítá a 5. den je sobota, ale spíš to většinou bývá až 6., když se vyšetřuje embryjko na PGD. a žádný stresy, klid klid....i když to říká ta pravá, sem zase pěkně vybobkovaná, sice už nekrvácím, ALE....
@jananovacek Jani, jo, to já sem se vyděšila šíleně! a myslím si, že budu mít teďka pěkný strach ještě nějakou dobu ☹

veverka.terka
28. kvě 2012

@pepitas ahojky, a jak se cítí š ty? je ti aspoň trošku dobře po fyzické stránce?

adriana1010
28. kvě 2012

@veverka.terka Terezko máš pravdu, je to sobota ! ted koukám do papírů..., když se oplodní všechny tak už budu zítra klidnější, ale nedospím !!! 🙂, půjdu si nabarvit tu hlavu, at se rozptýlím 🙂, nebo mě švihne..
Jo a ted sem se dočetla, že amh mám 1,43 a fhs cca 11, což je asi blbý :(, do ted jsem nevěděla co ty zkratky znamenají a ted koukám, že mi předčasně selhávají vaječníky, já už na ten internet nevlezu 😠 😠 😠

daguli
28. kvě 2012

@cuddle Ty jo,tak to je zprava tydne!!!!! Cuddli,to je bezva, posilam tu nejvetsi gratulaci,jakou jsem kdy posilala! 😉
Drz se a opatruj sebe i mimouska 😵

daguli
28. kvě 2012

@veverka.terka A Tobe taky jednu obrovitanskou gratulaci🙂 Holky, ja mam takovou radost, ze me z toho prcek zacal kopat-raduje se asi semnou 😀

daguli
28. kvě 2012

@adriana1010 ja myslim, ze barveni nic nepokazis,ale az pak budes tehu,tak uz bys barvit nemela;)
Jinak drzim pesti,at se bobisci pekne klubou!
A s tim internetem muzu jen souhlasit;)

danielahe
28. kvě 2012

@adriana1010 vsechno dobre dopadne, hlavu si nabarvi a jak psaly holky, zadne katastroficke scenare 😉
@veverka.terka a ty se taky zbytecne nestresuj, polikej utros a uvidis, ze vsechno bude vporadku 😉 , ja to mela stejny a podivej kde ted jsem 😀

Jinak mi je furt nejak divne, furt mi zblunka v brichu a mam ho jak beton 😠 , chudacek tobisek ten si se mnou jeste uzije 🙂 ..doufam, ze mu to zblunkani moc nevadi 😎

Dobrou

danielahe
29. kvě 2012

Dobre rano vsichni 🙂 , nechci to zakricet, ale dneska mi je uz lepe, takze zacinam zarazovat stravu do jidelnicku 😉

veverka.terka
29. kvě 2012

holky, chcete říct, že v těhu se nemůžou barvit vlasy?! to je blbost ne. já sem si je teda barvila o víkendu. myslím si, když je to jednou cca za 6 týdnů, že to přece neva. ty barvy ani tedka tak nesmrdí....to ste mě zaskočili. teda Dagulík to tak píše 🙂

veverka.terka
29. kvě 2012

@adriana1010 Adri, já teda taky nevím, co znamenají ty čísla a zkratky, ale tedka je hlavní, aby bylo co nejvíc embryjek na zavadení a ne se stresovat, co by kdyby....hm?! 😉
@danielahe to je fajn, že je to konečně líp, to mě je šoufl od žaludku od neděle, nemám chuť na jídlo, všechno mi smrdí a z některým pachů se mi děsně navaluje....fujj. vadí mi i můj parfém 😀

veverka.terka
29. kvě 2012

ještě s tím barvením, když tak nad tím přemýšlím, to by se nemohli ani lakovat nehty, to taky smrdí?! no, asi by se to nemělo přehánět, ale co se dívám na netu, tak to rozhodně není nic zásadního, co by nějak extrémně mimču uškodilo. ale asi je dobré nebarvit je třeba tak často...

danielahe
29. kvě 2012

@veverka.terka ahoj, ja nevim jestli to barveni neni zkrz to, ze treba se probustijou nejake latky do tveho tela 😒 , jinak tehotne kadernice jsou a budoou a co vim, tak to bylo kvuli chemikaliim, aby nedychaly ten humus, ale pokud je to domaci barveni, tak si myslim, ze to zadna katastrofa nebude 😎
Jo terko a bude huuur 😀 😀 😀 , mne smrdelo uplne vsechno a nejvic asi tak od 5 tt jsem mela v puse jak v polepsovne a cokoliv jsem snedla jsem citila az v krku ...zvracet se mi nechtelo, ale bylo mi fakt divne od zaludku 🙂 , ale neboj kolem 13 tt ti uz bude liiip 😀 😀 😀 😀

adriana1010
29. kvě 2012

Tak spravne oplodneny embrya nam zustaly 3 :( , tim uz koncim, podle me na to ani nema smysl chodit, zadny nevydrzi a kdyz uz tak stejne prijde potrat, nevim co si nalhavam :( , uz na to nejak nemam silu

veverka.terka
29. kvě 2012

@danielahe já si taky myslím...spíš to je asi kvůli tomu vdechování než že by to něco propouštělo, ale asi to nebude nic radikálního.....no, tak to mám úplně stejně, taky se mi zvracet nechce, ale ty čmuchy sou hnus, ani nemám chut na oběd, včera sem obědvala chleba se sýrem 😀 a musím se nutit, abych něco snědla a nebylo mi ještě blbě z hladu, co se dá dělat, to se musí vydržet 😉 ale není to nic příjemnýho..... 😒

veverka.terka
29. kvě 2012

@adriana1010 božínku, Adri, přece to nevzdáš?! ty seš ale trdlo, přece tedka můžou klidně vydržet celou dobu všechny tři. a i kdyby zůstalo jedno, tak aspoň jedno budeš mít na transfer, hlavu zvhůru! musíš přece bojovat kvůli miminku!!! 😉 😉 😉

danielahe
29. kvě 2012

@veverka.terka ja jedla rohliky, piskoty, majonezu a matovy caj, hermankovy + obcas kokakola a magneska...zeleninu a ovoce jsme nemohla ani videt a vareni, to bylo pro me utpeni 😝

@adriana1010 adrousi, ja vim, ze je to tezke, ale nikdy nevis, jestli ti vydrzi nebo ne a neztracej hlavu, nikdy neni tak spatne aby nemohlo byt jeste hur.(tim se teda ridim ja 🙂 )...je tu par holek, ktere maji prvni ivf a prvni mimi, ale take tu jsou ty, ktere maji nekolikate ivf a tehu jsou treba na podruhe nebo potreti...nekdo ma cestu jednodussi a nekdo trnitejsi, ale kdyz se nebudes vzdavat, tak to vyjde. 😉 proste tem svym bobeckum ver a uvidis, ze vydrzi... 😉 🙂

veverka.terka
29. kvě 2012

@danielahe fujj, majonézu?! no, tak to já ovoce nebo zeleninu jakštakš sním. ale nemám chut vůbec na nějaký masa, uzeniny, omáčky, smažený jídlo...a právě, v sobotu, když sem vařila pórkovou polívku, tak sem se málem pob...!už ju nechcu aspoň rok vidět, byl to šílenej smrad!!!aaa, jenom, když si tedka na to vzpomenu, je mi blbě. nomrálně ji mám moc ráda,a le teďka to nejde....a jinak na kokakolu taky mám dost chut, dám si tam skleničku denně na spravení chuti. a ten mátový čaj je dobrý na takovýto nevolnosti? a nezkoušelas ty zázvorový lízátka? myslíš, že sou dobrý?

pepitas
29. kvě 2012

@veverka.terka Děkuji za optání. Je to docela v pohodě, akorát mě pořád nějak bolí břicho. Snad to brzo přejde. Za 14 dní pojedu na kontrolní ultrazvuk a za 3 týdny budou výsledky z histologie. Tak doufám, že aspoň tohle budu mít v pořádku. 😉
Jak jsem si to tady pročítala, tak jsi mě pěkně vyděsila. Jsem moc ráda, že je vše v pořádku. Moooc ti to přeju...
S tím barvením ani nevím, že by to mohlo vadit. Když jsem byla těhotná s dcerou, tak jsem si normálně vlasy barvila a nic se nestalo... 😉 Takže bych v tom asi problém neviděla.

danielahe
29. kvě 2012

@veverka.terka yayvorovy lizatka jsem bohuzel nezkousela, chyba zazvor mi chutna 🙂 , no ja normalne majonezu taky nejim, ale v tehu jsem ji mazala na rohlik 😀 😀 😀 😀 , jo a smazeny maso mi taky nechutnalo a hlavne ten smrad z tohu tuku na smazeni bleee 😀

danielahe
29. kvě 2012

@danielahe to prvni slovo ma byt zazvorovy 😀 😀 😀 😀

veverka.terka
29. kvě 2012

@pepitas tak to je dobře, že je ti dobře 🙂 určitě to bude v pořádku. no, nebylo to zrovna nic příjemnýho a snad už to bude dál v pořádku 😉 taky si myslím, že to barvení není až tak zlý. to, když by byl někdo hodně šedivej, a nebarvil se třeba 3 měsíce, tak by vypadal asi dost blbě 😀 tak ať je ti co nejdřív úplně dobře a odpočívej 🙂

veverka.terka
29. kvě 2012

@danielahe no, fuj- ta majonéza na rohlíku a ten smrad ze smažení!!! právě si říkám, že je asi zkusím testnout, jakej to bude mít efekt. prý to totiž pomáhá i na to pálení žáhy, tak zkusím. už sem se v jedné lékárně u nás ptala, tam je neměli, tak zkusím další

pepitas
29. kvě 2012

@veverka.terka Příjemné to nebylo, ale už je to za mnou a snad bude klid... Zítra už půjdu do práce, abych došla na jiné myšlenky. Já kdybych se nebarvila víc jak dva měsíce, tak to by byla katastrofa... 😒 Dcera od rána strašně zlobí, tak nevím, jak to bude s tím odpočinkem... 😕