• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

20. ledna 2017 
@veverka.terka Je to zvlastni,tak dlouho se snazit a najednou byt tehulka :slight_smile: Ale doktor Texl mi u transferu rikal, ze veri,ze budu:slight_smile: Ze pry v jim ted otehotni skoro vsecky na prvni cyklus :slight_smile:
7. srp 2012 ve 13:40  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@adriana1010 @danielahe achjo holky, mně je to takt trapný, ale prostě mi to pořád časově nevychází :frowning2: je to na celej den nebo aspoň na půl dne a my zde máme furt nějaký dělníky na baráčku, takže musím být většinu času doma a něco chystat, není to firma, jenom známí a příbuzní, takže vařit, svačiny atd. :frowning2: :unamused: asi se budete muset sejít bezemě nebo pokud budu vědět, že se něbude nic dít, hnedka dám vědět a domluvíme se po SMSkách, protože by to možná bylo ze dne na den, fakt nevím, u nás je to teďka podle počasí a teďka je hezky, takže toho musíme využít, aby byla co nejdřív nová střecha...nezlobte se :frowning2:
7. srp 2012 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adriana1010 už se těším na fotečky :wink: :grinning:
7. srp 2012 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tulipanek82 jj, to je pravda, já tomu ještě taky jaksi pořád nemůžu uvěřit, že budu mít mimouška :slight_smile:
7. srp 2012 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja uz se taky tesim na fotecku :slight_smile:, ani nevite jak :slight_smile:, a uz roste brisko teri?
7. srp 2012 v 15:53  •  2 děti - čeká miminko, termín má v srpnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adriana1010 Mně Adri s mojí postavou asi dloho neporoste :grinning: nebo aspoň vidět to nebude. ale já na sobě cítím, že to není jenom špek, ale těhu špek :grinning: je to takový tvrdší to bříško :slight_smile: a už teda bohužel nehubnu, ale mám 1kg nahoře :unamused: a tobě už je vidět pupík? :slight_smile:
7. srp 2012 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veverka.terka Já ti ani nevím, mám vpouklý břicho, ale už je to tak, že ho nezatáhnu ani kdybych se snažila, tak prostě nosím vyvalenej pupek a moc se nechlubím, že začínám teprve čtvrtý měsíc :D, ale myslím, že tím, že tam jsou dvě, tak to půjde vidět dřív než u jednoho, prostě mi nejde zatáhnout břicho, tak mám takovýho malýhjo piváska, co já vím jestli je to ono, nebo ne :D
7. srp 2012 v 17:40  •  2 děti - čeká miminko, termín má v srpnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Posilam svoje bricho ve 27tt :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2012 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@tulipanek82 a urcite to bude vporadku :wink:
7. srp 2012 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielahe jeeeee dani to uz je macek :slight_smile:, ten je jasnej, to bude krasny ctyrkilovatko :slight_smile:, ja uz chci taky, to je doba :slight_smile:
7. srp 2012 ve 21:01  •  2 děti - čeká miminko, termín má v srpnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adriana1010 vysetri si na me den a ja se bud stavim nebo pujdeme nekam na kavu :wink: , nemam doma jirulku, tak mam spoustu casu :slight_smile:
8. srp 2012 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielahe nádhernej pupík, to teda bude obřík :grinning:
@adriana1010 to je určitě ono Adri, já taky právě to břišisko vůbec nezatáhnu a u tebe to pofrčí o to rychlej, když tam máš hnedka 2 panenky :wink: :slight_smile:
8. srp 2012 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adriana1010 Adruš, šup sem s fotečkama :wink:
8. srp 2012 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky zrovna cekam na vlasina, hned je sem hodim, jinak dani co ctvrtek? Muzeme i za terkou dojet :slight_smile: do boskovic a nebo kdyz nebude mit cas tak kafco a nakupy? :slight_smile:
8. srp 2012 v 11:06  •  2 děti - čeká miminko, termín má v srpnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adriana1010 jéé, Adri, tobě by se chtělo sem zajet?! no, to by bylo perfektní!!!to bych si odpoledne určitě nějak zařídila a čas udělala. v pátek jdu na kontrolu kvůli tlaku, ale zítra sice máme dělníky, ale uričtě bych se odpoledne mohla uvolnit, zabezpečila by to zde zatím mamka :wink: :wink: :wink: :slight_smile:
8. srp 2012 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veverka.terka jasan :slight_smile:, zitra bysme mohli dofrcet :slight_smile:, uvidime co danca, jak dojdu domu, dam fotecku, pres telefon mi to nejde, jsou krasnyyyy holky :slight_smile:
8. srp 2012 v 11:44  •  2 děti - čeká miminko, termín má v srpnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danielahe Danči, tak jak to vidíš ty? :wink:
@adriana1010 Adri, kde sou ty fotečky?! :angry: :grinning:
8. srp 2012 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
uuuuž jsem tady holky :slight_smile:, jdu vkládat :slight_smile:
8. srp 2012 v 16:51  •  2 děti - čeká miminko, termín má v srpnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady jsou ty dvě žabičky :slight_smile:, mají všechno jak mají mít, pan dr. Vlašín byl nadšenej, jsou naprosto v pořádku a nemusím taky na ty tripl testy, dokonce říkal, že jsou hrozně hezký :slight_smile: "herečky naše" :slight_smile:
8. srp 2012 v 16:53  •  2 děti - čeká miminko, termín má v srpnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jinak jsem si udělala album, co už máme na holky :slight_smile:, moje oblíbený kousky :slight_smile:, bodíčka jsem sem nedávala, ty jsou klasický a je jich hodně, nechce se mi to fotit :slight_smile:
8. srp 2012 v 16:54  •  2 děti - čeká miminko, termín má v srpnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@adriana1010 no, to je nádhera, úžasný princezny!!! :slight_smile: a super, že výslekdy sou v pořádku a nemusíš na tripple testy :wink: :wink: :wink: jen dávej oblečeníčko, už koukám :slight_smile: :wink:
8. srp 2012 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adriana1010 holky jsou nadherne :slight_smile:
@veverka.terka ach joo. ja muzu jen zitra dopoledne :frowning2: , pak jdu se segrou koupit aktovku ...aspon teda jsme se na tom domlouvaly, takze kdyby to orekla, tak budu pekne nakrknuta, kdyz to musim na zitrek odreknout :frowning2: ......bud zitra dopolko nebo az pristi tyden :sunglasses: ......
Ja si nemyslim, ze mam tak obri ditko, to je spek a navic jsem 7 mesic, tak uz to musi byt videt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. srp 2012 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danielahe tak klidně příští týden...když dorazíte vy, dycky si to nějak zařídím na pár hodin :slight_smile: :wink: však jo, pupík je krásnej :wink: :slight_smile:
8. srp 2012 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielahe
@veverka.terka TAK to necháme na příští týden holky, at máme celej den a nemusíme nikde spěchat, tak super, budu s tím počítat, jen si domluvíme den :slight_smile:
8. srp 2012 v 17:13  •  2 děti - čeká miminko, termín má v srpnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@adriana1010
@veverka.terka pristi tyden mi je jedno ktery den to bude, ale radeji nepocitam pondeli, pac nevim jestli se stihnu do brna vratit v nedeli vecer nebo az v pondeli rano :grinning:
Pupik je hlavne uz nevyhovujisi do mych tricek, uz mi leze ven, jak tem chlapum co maji ty pupky od piva :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. srp 2012 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tulipanek82 ahojky, tak jsme se vrátili, měli jsme se moc hezky, bříško někdy jen tak úplně zlehka zabolí jinak nic, ty jsi něco cítila nebo se to nějak projevovalo...? A mooooooooooooc gratuluju, to je krásné, ať miminečko roste!!!!!
8. srp 2012 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jananovacek Jjj, děkuju :slight_smile:, starám se o bříško hezky :slight_smile:, hladím ho, dávám mu dobroty... :slight_smile: Snad to čekání rychle uteče a kéž by v bříšku bylo naše miminečko... A co ty, jak se cítíš ty?
8. srp 2012 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danielahe Krásná fotka :slight_smile:, to je ale bříško :slight_smile: a do listopadu daleko :grinning: Ale ne, jen ať jste zdraví a pěkně rostete :slight_smile:
8. srp 2012 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kinos no ono to vypada daleko, ale mas srpen, zari rijen a listopad uz nepocitam, termin mam na 4.11., to je uplny zacatek :slight_smile:
Kazda z nas to ma jinak, nekdo neco citi, nekdo zase nic...ja za sebe den transferu, jsem citila takovou jako krec-ostrou bolest chvilkovou v podbrisku a pak nic..no a asi 6.den me zacalo pobolivat bricho jako na menzes
Uvidis, ze to dobre dopadne a mimousek se krasne zavrtava :wink:
8. srp 2012 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veverka.terka Ahojky teri, to je přece dobře že nehubneš, teď bys měla přibírat, i když s tím bobku, jak ti bylo pořád špatně... a jak ti je, lepší se to?
@danielahe No jo máš recht, podzim je tu za chvilku :slight_smile:, a co výbavička plní se ti to?
8. srp 2012 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek