Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

cuddle
3. lis 2011

@jananovacek 4 z 12 je krasny vysledek ja mela 2 z 12

teruberi
3. lis 2011

@cuddle Cudli,moc drzim pesti,at vse zitra klapne! At mate poradnou urodicku a krasny spermijky. A hlavne at nechrapes na sale 😀

teruberi
3. lis 2011

@flyaway Aby z toho druheho nebyli pak jeste dva sourozenci 😀 Budes mit miniskolku 😉 Moc bych Ti ji prala! 🙂

cuddle
3. lis 2011

@teruberi diky 😀

hanka1011
4. lis 2011

@flyaway Přesný datum mám 10/11/2011....už se to blíží...Už aby to bylo, tato fáze už je chvílemi i nepříjemná...ale pro mimčo vydržím vše...🙂

hanka1011
4. lis 2011

@cuddle Ahoj,tak jak je?Doufám, že vše dobře dopadlo?Jaká byla úroda? 😉

cuddle
4. lis 2011

@hanka1011 dekuju za optani, 17 foliku, 13 zralych vajuch k oplodneni , tak zitra se uvidi

hanka1011
4. lis 2011

@cuddle No tak perfektní...u mě je 13 šťastné číslo, tak doufám, že bude šťastné i pro Tebe;) A jak se cítíš?

pacinkadol
4. lis 2011

Ahoj holky!

pacinkadol
4. lis 2011

@cuddle Cuddli, gratuluju! To je krasna uroda🙂

pacinkadol
4. lis 2011

@hanka1011 Tak to jsem se o jedno cislo sekla-ja mam 14 folikulu🙂
Dnes jsem byla na kontrole. Vse vali jak ma, akorat uz me zacina trosku tlacit v brise. Ja uplne valim oci, pan doktor dneska rikal,ze do konce stimulace pujdu jeste na jednu kontrolu. V Reprofitu jsem myslim mela kontroly jenom dve... 😒

hanka1011
4. lis 2011

@pacinkadol To je také moc pěkný výsledek, gratuluji 🙂
no, já jsem byla během stimulace teď nevím jestli 3 nebo 4krát na kontrole. Myslím, že 2krát je to hodně málo. Mě podle těch kontrol totiž upravovali dávkování léků...tak nevím, co toho kde stihnou upravit za dvě kontroly... 😠

cuddle
4. lis 2011

@hanka1011 no boli to to nebudu kecat, kdyz sedam , leham tak to citim a ted jsem pčíkala a taky to bylo teda citit, ale zase mi prijde, ze je to lepsi nez minule, tak uvidim po vikendu , budu se setrit a lenosit 😉

cuddle
4. lis 2011

@pacinkadol dekuji, ja byla taky 3, a posledni den uz jsem dostala pregnyl a koncila , a za 36 hodin OPU

flyaway
4. lis 2011

@cuddle Gratulace k úrodičce, koukám se nám zlepšuješ 😀
Třináctka je šťastný číslo - asi jste nechali oplodnit vše, že?
Tak držím palečky, ať se pěkně dělí a vyvíjí! 😉

cuddle
4. lis 2011

@flyaway jojo všechny , uvidíme zítra jak to vybojovali ze startu

flyaway
4. lis 2011

@teruberi Vtipálku, miniškolka 😀

flyaway
4. lis 2011

@hanka1011 Tak to už máš opravdu za chviličku 🙂
Věřím, že teď už to musí být poněkud náročné, ale už za pár dní se budeš radovat z drobečka (teda vlastně z drobečky 😀 )

cuddle
5. lis 2011

holky tak z 13 zralych vajuch mame dnes oplozeno 10 bojovnicku, doufala jsem o krapet lepsi vysledek, ale taky asi u tech 3 vajicek byla nejaka chybka, takze s 10 hrrrrrrrrrrrrrr do boje, v pondeli dalsi telefon

petra878
5. lis 2011

tak to je super vysledek...rikali nam, ze se oplodni tak prumerne 70%, to mas nadprumerny ;) tak ted uz jen 100% dal a je to ;)

cuddle
5. lis 2011

@petra878 dekuju, tak uvidime 😉

teruberi
6. lis 2011

@cuddle Ty jo, Cuddli, to je super, gratuluju ! Myslim, ze 10 oplodnenych ze 13 je bomba 😉 A mela jsi to PICSI? A nechate si udelat to PGD?

teruberi
6. lis 2011

@flyaway No co víš ? 😀

cuddle
6. lis 2011

@teruberi ano dali jsme PICSI a budeme mit i PGD pokud budou hatchujici blastocysty, to se uvidi 5-6 den pK

flyaway
6. lis 2011

@teruberi A jakpak se Ti těhulí? Už to na sobě nějak výrazněji pociťuješ nebo zatím bez "vedlejších účinků"? 🙂

flyaway
6. lis 2011

@cuddle To se dělá jen u hatchujících? Já myslela, že stačí jen ta expandovaná 😲
Tak to my bychom měli asi smůlu, páč se nám na blastocystu přeměnila embryjka až v ten šestý den a hatchující nebyla ani jedna... 🤐
No já jsem zvědavá, co nám poví v ten pátek - zjistila jsem totiž, že máme v rodině dědičnou nějakou zvýšenou imunitu, což by taky mohlo mít vliv, protože možná můj organismus s každým "vetřelcem" bojuje 😒 .
Uvidíme, necháme se překvapit 🙂

cuddle
6. lis 2011

@flyaway prave ze ona mi rikala, ze ji 3 den PK narusi laserem - AH aby tam vznil prostor, aby se bunky vytlaceli ven, na obrazku to vypada jako by se embryjko chtelo pomalu rozpulit, rikala, ze ty bunky co tvori uplny zaklad se odebirat nesmi nikdy a ze kdyby se ty vytlacili ven, tak ze to PGD udelat stejne nemuzou, ze muzou odebrat jen ty bunky co dorostou, takze je dost moznosti kdy to PGD vlastne ani udelat nemuzou , a pokud to neni ve spravnem stadiu , tak to neudelaji - takze uvidime

pacinkadol
6. lis 2011

Teda holky, to je ale veda, ja uplne valim oci.O hatchujicich blastocystach jsem z Reprofitu ani nic neslysela... 😠 mozna jsem je tam nikdy nemela...a nebo o tom tak podrobne nevykladaji...

pacinkadol
6. lis 2011

@cuddle Cudli to je perfektni,tak Tobe z 13 pokracuje 10 mrnousku!Jak tak prochazim ruzne diskuze myslim, ze je to super vysledek ! 🙂

cuddle
6. lis 2011

@pacinkadol tak jsme za ne radi, ale vim, ze minulo slo 11 porad, ale do blasty dosly jen 2, takze ten skok je ohromny, kdyby jich zustavalo aspon pulka ale bezne tak 15-20% coz neni nic moc a kdyz vezmu toto procento z 10 kusu ,tak jsem opet tak na tech 2 ....