• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

22. května 2017 
@katuleb No vidíš :slight_smile:. To jsou stresy, co? :sweat_smile: Jak říkám, se budeš stresovat teď už pořád. Uvidíš všecko bude dobré. Tak ať jdou včeličky jak po másle :slight_smile:.
25. bře 2013 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katuleb Ahoj, no tak perfektni!Tak pekne stimulkuj, drzim pesti :dizzy_face:
25. bře 2013 ve 13:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky od zítra začínám stimulovat menopurem,jen mi vychází první kontrola v sobotu tak musíme do Brna,ale pak ta další snad ještě tady u nás...
Holky nevíte drží se ty kontroly podle protokolu,ty dny přesně?? Děkuju
25. bře 2013 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky,tak ve čtvrtek mám OPU. Toto uteklo :sweat_smile:

@katuleb gratuluju,tak to se vystřídáme :sweat_smile:
25. bře 2013 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@katuleb Ja myslim, ze se urcite dohodnes s koordinatorkama na jiny den.Me jedna kontrola vychazela na sobotu a sla jsem uz v pondeli.Kdyztak si zavolej a zeptej se :wink:
25. bře 2013 v 16:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho No tak perfektni, jeste posledni vcelicky a hura do toho!! :dizzy_face: :dizzy_face: A jak se citis?
25. bře 2013 v 16:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarmisek dneska poslední Menopur a zítra ta uplně poslední včelka. Cítím se dobře. Sice už trochu cítím břicho,ale u vím,že to je za pár. Dneska jsme měli i pohovor s embryoložkou,tak to bylo zajímavý. Tomu mýmu pochválila spermiogram a nepotřebujeme ani PICSI. Stačí ICSI. Jsme na to zvědavá. Akorát není ubytování v tom jejich penzionu,mají plno tak sháním rychle něco jiného. Myslela jsem,že si na OPU seběhnu v bačkorách :grinning:
25. bře 2013 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jarmisek já právě se ptala na pátek ale říkala že je třeba mít aspoň 4xpíchnuto a to by nebylo a v pondělí zase pozdě...ale aspoň tu další dám snad tady u nás...
25. bře 2013 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Jéé, toto uteklo, no to je paráda :slight_smile: Mně se ty jejich pohovory moc líbí, hlavně jsem hrozně zvědavá, tak jsem ráda, že si někdo udělá čas a trpělivě mi odpovídá na všechny přiblblé otázky :grinning:
25. bře 2013 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katuleb Tak si uděláš výlet...možná můžeš i na saních tažených koňmo :grinning:
25. bře 2013 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jawuna nestraš sněhu už bylo vážne dost už mě to nebaví...ale těším se jen trochu problémy že mi kontroly vychází do práce sakra...
25. bře 2013 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně taky ne, jak má člověk těhotnět ve sněhu :grinning:
25. bře 2013 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jawuna jo to je na prd,zima všude a kdo se má s prckama brodit sněhěm.... :grinning: :sweat_smile:
25. bře 2013 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ty ultrazvukové kontroly vám v Brně dělá vždycky Texl? Myslíte, že ty to mohla dělat i gynekoložka z Heliosu? Nebo to je ryze Texla? Já chci ženskou, stydím :fearful: . Až mě uspí na OPU, tak je mi to jedno, ale jak jsem při smyslech, tak mi ty nožky nepůjdou roztáhnout :angry:
Jinak mi přijde, jak vám to všem strašně uteklo, nedávno se tu probíraly vzdálenosti od Brna, odběry jinde než v Brně, ubytování...a najednou všichni před vkladem! Paráda :grinning:
25. bře 2013 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonar jj najednou se to rozjelo v plné parádě, v jaké ty jsi fázi?? Koukám jsi z Chrudimi-já jsem puvodně z Pardubic a v Ostravě budu 2 rok...za Chrudim ale jezdíme už roky na dětské tábory...
25. bře 2013 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonar Já jsem měla u kontroly i dr. Texla, i dr. Fischera i dr. Šulu, ale žádnou paní doktorku ne-e. Ale jsou všichni strašně moc milí a v pohodě, neboj :wink: Fakt ti to ani nepřijde, taky jsem vždycky chodila jenom k doktorce, ale vůbec mi to neva, stejně ti pak budou dělat i transfer...to zvládneš :sunglasses:
25. bře 2013 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonar UTZ mi včera dělal dr.Šula. bylo to v pohodě. Vůbec nemusíš mít strach. Je tam přítmí,což je moc fajn. Jenom spočítl a změřil folíky,koordinátorka to zapisovala a než jsem se nadála bylo po všem :wink:
@jawuna včera nám taky ta embryoložka všechno trpělivě vysvětlovala a přítel to rozsekl,když jí na konci říká - a prosím vás tohle kulatý na tom obrázku je co? Myslel tím vajíčko a dělal si samozřejmě srandu jako že neví. Chudinka než to pochopila tak začala zase trpělivě vysvětlovat od začátku :grinning: Byla moc příjemná. Už se ti blíží testování,budu na tebe myslet i pod narkozou :grinning:
26. bře 2013 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danaho Díky :dizzy_face: Já zas na tebe budu myslet, jak budeš pod narkózou :wink: ať se ti urodí hezkoučký vajuška a krásní sněhuláčci
26. bře 2013 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho budu držet palušky - ty jo, to to uteklo rychle!!!
26. bře 2013 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Ahoj,pripojuji se k holkam a na zitrek drzim pesti! :dizzy_face: :dizzy_face: Jinak vesely chlap je pulka uspechu-takze to mate zaruceny :grinning:
27. bře 2013 v 19:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jawuna Nekecej, ze jsi to fakt vydrzela a jeste jsi netestila! Ma smuj obdiv a budu na Tebe zitra myslet! :dizzy_face: :dizzy_face:
27. bře 2013 v 19:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kinos Vsak za chvili budeme mackat pesti i Tobe :wink: Ta stimulka vazne rychle utika... :dizzy_face:
27. bře 2013 v 19:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jarmisek Zitra :D tak drz palce rano :wink:
27. bře 2013 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Dani, tak zitra tfuj tfuj :wink:
27. bře 2013 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho @jawuna Holky - zítra tfuj tfuj tfuj oběma :slight_smile: My ještě čekáme na výsledky po první konzultaci a pak se rozhodneme jak dál :slight_smile: Ale už teď vím, že žádné PGD nebude, když to moje pojišťovna neproplácí.
@danaho musíš mi pak napsat, jak jste to nakonec všechno nakombinovali během stimulky do OPU :sunglasses:
27. bře 2013 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarmisek jjj, nejen stimulka rychle utíká :grinning:, a jak Ty, je ti dobře?
27. bře 2013 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, už jsem ani nemohla dospat, ale jsou tam //!!! Ještě teda není vyhráno...ale snad nám to PGD pomohlo...hezký den, holky :dizzy_face:
28. bře 2013 v 05:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@jawuna jak už jsem psala vedle je to bombaaaaaaaaaa a mooooooc vekikááááááááááánská gratulace a ted bude všechno v pořádku neboj se.... :wink: :wink:
28. bře 2013 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jawuna Moooc gratuluji!!! To jsou krásné zprávičky :grinning: Tak ať se prďolka drží!!!
28. bře 2013 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kinos Ja jsemsi Te spletla skatuli :D ty jo, koukam, ze jsi uz 37!!!!Tak to tu brzy budeme slavit narozeni mimca, jupiii...Ted uz to asi kdykoliv muzeprijit,ze? :dizzy_face: :dizzy_face:
28. bře 2013 ve 13:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek