• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

21. července 2017 
@jawuna Jawu to je super,moc gratuluju!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
28. bře 2013 ve 13:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kinos Jinak ano,ja musim zaklepat, ze se stale citim dobre, jako bych ani nebyla tehotna, vlastne se citim jeste lepe nez pred tehotenstvim, protoze nemam menstruacni bolest :D a take migreny mi ustopily :grinning: Prala bych sibyt cely zivot tehotna :grinning:
28. bře 2013 ve 13:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky prosím Vás vystaví mi v Helisou nějaké potvrzení o návštěvě? Nemáme v práci žádný papír na to a já bych v sobotu měla být v práci....děkuji
28. bře 2013 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarmisek :slight_smile:, no bude další heliosáček :slight_smile:. Zatím se nic asi nechystá, tak uvidíme, ještě nemám ani tašku sbalenou, ale už se polepším :grinning:.
28. bře 2013 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katuleb Diiiiikyyyyyyy :sunglasses:
28. bře 2013 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kinos Děkuju moc, koukám, že už to máš taky za pár...tak ať to jde rychle a hladce :wink:
28. bře 2013 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarmisek Taktéž děkuju za gratulace :sweat_smile:
28. bře 2013 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katuleb Jj, myslím, že ti vystaví cokoliv :slight_smile: jsou moc ochotní
28. bře 2013 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,děkuju,že jste mi držely palce. Mám 9 vajíček a zítra v 10 h budu volat kolik se jich oplodnilo. Nervíky začínají.
:slight_smile:
28. bře 2013 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Dani,tak to je bezva! Drzim pesti,at mas zitra co nejvic oplozenecku! A nerviky poradne zaspi, neboj spermousci to zvladnou :wink:
28. bře 2013 ve 22:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte babulky :slight_smile: . Tak ja musim odlozit KET na kveten :unamused: . Bola som na vysetreni u kardiologycky a zistili mi nieco a musim brat tabl.aspin mesiac , lebo som mala moc rychly tep :unamused: . Tak ja verim ze v kvetnu sa k vam vsetkym tehulkam pridam :slight_smile: .@ jawuna gratulujem moc k // ciarkam :grinning: :grinning: . Uz si bola na krvi aj?
29. bře 2013 v 00:21  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jawuna velka gratulace k mimiskovi :wink: a uvidis, ze vsechno bude vporadku a bobecek zdarne poroste :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@kinos tyjoé, kdyz si vzpomenu na moje tehu, tak ja v 38. tt rodila :grinning:
29. bře 2013 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jich máme oplodněno 6. Další volání v neděli. Budu jak na trní. Hlavně aby to embryjka vydržely. :slight_smile:
29. bře 2013 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zuzzu11 ahojky, to m mrzí,že ti KET odložili. A doufám,že tvé zdravotní problémy nejsou moc vážné. Ale v květnu bude teplo a tak to určitě klapne. :wink:
29. bře 2013 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jawuna Tak to je padáda!!:slight_smile: mooc gratuluju! Další heliosatko:slight_smile:) Ja se chystám v neděli na OPU a hurá na tvoření prdolků:slight_smile:)
29. bře 2013 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danaho Dani bozi!!!!Jen tak dal!Jsou to sikulky, urcite to zvladnou,neboj :wink:
29. bře 2013 v 18:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@januliii Tak to budes mit mala velikonocnatka, to je hezky :dizzy_face: :dizzy_face:
29. bře 2013 v 18:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzzu11 porad neco, ze, skoda toho odlozeneho ketiku,ale hlavni je,dat se doporadku, tak az jsi zase brzy v plne kondici!! :wink:
29. bře 2013 v 18:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jarmisek ahojky :slight_smile: . No presne, stale mi doho nieco pride :unamused: , ale asi ma prist ten spravny cas :slight_smile: . Tak ja verim ze kveten je moj :slight_smile: . Ako sa mate? Ako sa citis :slight_smile: ?
29. bře 2013 ve 23:55  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzzu11 Urcite, kveten je vubec nejlepsi mesic pro tehulkovani!Bude uz jiste slunicko a krasne,proste ja si myslim, ze si Tvoje telo reklo, se chce otehotnet v lepsim pocasi :wink: Jinak ja se citim fajn, zatim si opravdu nemuzu na nic stezovat.Mame v rodine bezproblemova tehotenstvi-mamka pry o me ani nevedela a zavrsila to rychlym porodem,tak ja doufam, ze po ni zdedim alespon neco :grinning:
30. bře 2013 v 08:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@januliii tak na zítra držím vše co mám.....
@danaho tobě taky a moc moc.....
Tak dnes mám za sebou kontrolu č.2-krev...dávka stejná a další kontrola ve středu a to bude tady u nás...tam uvidím konečně jestli tam něco roste,ale mohlo by když jsou ty velikonoce....a pak se uvidí co dál.....
Jinak všem veselé velikonoce holky...
30. bře 2013 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda ženský,paráda:slight_smile:. Zuzko neboj,všechno má svůj čas a všechno zlé je pro něco dobré. Hlavně nic neuspěchat. My taky ještě vyčkáváme.
31. bře 2013 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katuleb To bude vajec po Velikonocích ;) vždycky bývá přebytek ;) Taky přeju hezké vánoční Velikonoce všem :sunglasses:
31. bře 2013 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se drží všech 6 bojovníčků. Dneska mají mít 7 buněk a máme – 2 sedmibuněčná,2 os­mibuněčná,1 de­setibuněčné a 1 je pomalejší 6 buněčné. Ale to prý zatím nic neznamená, že to může dohnat. Takže zatím dobrý. Jsme ráda. Další nervy budou v úterý. To bude 5 den kultivace.

Také Vám všem přeji hezké Velikonoce. :slight_smile:
31. bře 2013 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@danaho Paráda :slight_smile:
31. bře 2013 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danaho tak to je slusne skore :wink: :slight_smile: , tak at se drzi bobecci
31. bře 2013 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho To je krásné! Ať se jim daří!!!
31. bře 2013 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danielahe Ty jo no jo, tak my snad ještě vydržíme. :grinning: Za prvé vůbec nevyjedeme z domu kvůli sněhu :sweat_smile:, schůzku s dulou mám až v úterý :sweat_smile: a nějak se nemůžu dokopat dobalit tašku :sweat_smile:. Podle ultrazvuku vychází o týden a půl menší, tak ať ještě roste :slight_smile:.
31. bře 2013 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kinos je fakt, ze tobik byl o tyden napred, tak si to dovolit mohl :grinning: a ja prave taky nemela sbalenou tasku :grinning: :grinning: :grinning: , byla jen napul
31. bře 2013 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielahe S tou taškou mě nestraš, jinak ji půjdu sbalit :grinning: :grinning: :grinning:. Ty jo a vy máte za chvíli skoro půl roku!, to není možné, jak to letí!!!
31. bře 2013 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek