Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

jarmisek
28. bře 2013

@jawuna Jawu to je super,moc gratuluju!!! 😵 😵

jarmisek
28. bře 2013

@kinos Jinak ano,ja musim zaklepat, ze se stale citim dobre, jako bych ani nebyla tehotna, vlastne se citim jeste lepe nez pred tehotenstvim, protoze nemam menstruacni bolest :D a take migreny mi ustopily 😀 Prala bych sibyt cely zivot tehotna 😀

katuleb
28. bře 2013

Holky prosím Vás vystaví mi v Helisou nějaké potvrzení o návštěvě? Nemáme v práci žádný papír na to a já bych v sobotu měla být v práci....děkuji

kinos
28. bře 2013

@jarmisek 🙂, no bude další heliosáček 🙂. Zatím se nic asi nechystá, tak uvidíme, ještě nemám ani tašku sbalenou, ale už se polepším 😀.

jawuna
28. bře 2013

@katuleb Diiiiikyyyyyyy 😎

jawuna
28. bře 2013

@kinos Děkuju moc, koukám, že už to máš taky za pár...tak ať to jde rychle a hladce 😉

jawuna
28. bře 2013

@jarmisek Taktéž děkuju za gratulace 😅

jawuna
28. bře 2013

@katuleb Jj, myslím, že ti vystaví cokoliv 🙂 jsou moc ochotní

danaho
28. bře 2013

Ahoj holky,děkuju,že jste mi držely palce. Mám 9 vajíček a zítra v 10 h budu volat kolik se jich oplodnilo. Nervíky začínají.
🙂

jarmisek
28. bře 2013

Dani,tak to je bezva! Drzim pesti,at mas zitra co nejvic oplozenecku! A nerviky poradne zaspi, neboj spermousci to zvladnou 😉

zuzzu11
28. bře 2013

Ahojte babulky 🙂 . Tak ja musim odlozit KET na kveten 😒 . Bola som na vysetreni u kardiologycky a zistili mi nieco a musim brat tabl.aspin mesiac , lebo som mala moc rychly tep 😒 . Tak ja verim ze v kvetnu sa k vam vsetkym tehulkam pridam 🙂 .@ jawuna gratulujem moc k // ciarkam 😀 😀 . Uz si bola na krvi aj?

danielahe
29. bře 2013

@jawuna velka gratulace k mimiskovi 😉 a uvidis, ze vsechno bude vporadku a bobecek zdarne poroste 😵 😵 😵 😵
@kinos tyjoé, kdyz si vzpomenu na moje tehu, tak ja v 38. tt rodila 😀

danaho
29. bře 2013

Tak jich máme oplodněno 6. Další volání v neděli. Budu jak na trní. Hlavně aby to embryjka vydržely. 🙂

danaho
29. bře 2013

@zuzzu11 ahojky, to m mrzí,že ti KET odložili. A doufám,že tvé zdravotní problémy nejsou moc vážné. Ale v květnu bude teplo a tak to určitě klapne. 😉

januliii
29. bře 2013

@jawuna Tak to je padáda!!🙂 mooc gratuluju! Další heliosatko🙂) Ja se chystám v neděli na OPU a hurá na tvoření prdolků🙂)

jarmisek
29. bře 2013

@danaho Dani bozi!!!!Jen tak dal!Jsou to sikulky, urcite to zvladnou,neboj 😉

jarmisek
29. bře 2013

@januliii Tak to budes mit mala velikonocnatka, to je hezky 😵 😵

jarmisek
29. bře 2013

@zuzzu11 porad neco, ze, skoda toho odlozeneho ketiku,ale hlavni je,dat se doporadku, tak az jsi zase brzy v plne kondici!! 😉

zuzzu11
29. bře 2013

@jarmisek ahojky 🙂 . No presne, stale mi doho nieco pride 😒 , ale asi ma prist ten spravny cas 🙂 . Tak ja verim ze kveten je moj 🙂 . Ako sa mate? Ako sa citis 🙂 ?

jarmisek
30. bře 2013

@zuzzu11 Urcite, kveten je vubec nejlepsi mesic pro tehulkovani!Bude uz jiste slunicko a krasne,proste ja si myslim, ze si Tvoje telo reklo, se chce otehotnet v lepsim pocasi 😉 Jinak ja se citim fajn, zatim si opravdu nemuzu na nic stezovat.Mame v rodine bezproblemova tehotenstvi-mamka pry o me ani nevedela a zavrsila to rychlym porodem,tak ja doufam, ze po ni zdedim alespon neco 😀

katuleb
30. bře 2013

@januliii tak na zítra držím vše co mám.....
@danaho tobě taky a moc moc.....
Tak dnes mám za sebou kontrolu č.2-krev...dávka stejná a další kontrola ve středu a to bude tady u nás...tam uvidím konečně jestli tam něco roste,ale mohlo by když jsou ty velikonoce....a pak se uvidí co dál.....
Jinak všem veselé velikonoce holky...

ilonar
31. bře 2013

Teda ženský,paráda🙂. Zuzko neboj,všechno má svůj čas a všechno zlé je pro něco dobré. Hlavně nic neuspěchat. My taky ještě vyčkáváme.

jawuna
31. bře 2013

@katuleb To bude vajec po Velikonocích ;) vždycky bývá přebytek ;) Taky přeju hezké vánoční Velikonoce všem 😎

danaho
31. bře 2013

Ahoj holky, tak se drží všech 6 bojovníčků. Dneska mají mít 7 buněk a máme – 2 sedmibuněčná,2 os­mibuněčná,1 de­setibuněčné a 1 je pomalejší 6 buněčné. Ale to prý zatím nic neznamená, že to může dohnat. Takže zatím dobrý. Jsme ráda. Další nervy budou v úterý. To bude 5 den kultivace.

Také Vám všem přeji hezké Velikonoce. 🙂

trefulka
31. bře 2013

@danaho Paráda 🙂

danielahe
31. bře 2013

@danaho tak to je slusne skore 😉 🙂 , tak at se drzi bobecci

kinos
31. bře 2013

@danaho To je krásné! Ať se jim daří!!!

kinos
31. bře 2013

@danielahe Ty jo no jo, tak my snad ještě vydržíme. 😀 Za prvé vůbec nevyjedeme z domu kvůli sněhu 😅, schůzku s dulou mám až v úterý 😅 a nějak se nemůžu dokopat dobalit tašku 😅. Podle ultrazvuku vychází o týden a půl menší, tak ať ještě roste 🙂.

danielahe
31. bře 2013

@kinos je fakt, ze tobik byl o tyden napred, tak si to dovolit mohl 😀 a ja prave taky nemela sbalenou tasku 😀 😀 😀 , byla jen napul

kinos
31. bře 2013

@danielahe S tou taškou mě nestraš, jinak ji půjdu sbalit 😀 😀 😀. Ty jo a vy máte za chvíli skoro půl roku!, to není možné, jak to letí!!!