Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

jarmisek
22. dub 2013

@dadakin To je pravda, vubec celkove to hrozne uteklo-stimulka, ketik a ted uz sem 17tt!! 🙂 Mam dokonce podezreni,ze uz zacinam citit pohyby-a nebo tam strva prestavai mit dost mista 😀

jarmisek
23. dub 2013

Ahoj holky, kde jste vsecky? Jak zacina byt krasne, je tu okamzite nuda🙂

katuleb
23. dub 2013

@jarmisek ahojky,jsem tu a snažím se nezbláznit z toho čekání až zavolají... 😅 😀

zuzzu11
23. dub 2013

Ahojte babulky 🙂 . a ja sem stale nakukam ze co je tu nove a nikde nikoho 🙂 .
Aj u nas na SK je krasne pocasie, teda dnes trosku zamracene ale inak celkom fajn a na vikend hlasia skoro 30stupnov. @katuleb a Kaci kedy by uz mali volat? v tychto dnoch?

katuleb
23. dub 2013

@zuzzu11 ahojky tady má být taky krásně teploučko.. 😀 ..no uvidím kdy budou volat,asi je ještě čas dnes je to 8 den od testování....každému volali jinak,ale už i 11-tý den,tobě kdy volali?? 😀 A co výsledky u lékaře?? Kdy bude teda Ketík??

katuleb
23. dub 2013

@zuzzu11 a odkud vlastně jsi??

danaho
23. dub 2013

Ahoj holky,také občas nakukuji ale tu ani noha 🙂 V pátek nás čeká cesta do Brna a konzultace s genetičkou a Texlem a v sobotu případný KET. Holky tak nějak jsme to hodila za hlavu. Stejně to neovlivním. A stejně budu bojovat dál dokud si nějakýho prcka jednou nepřivezu.
@jarmisek hele nepřepisuj si tam ty těhotenský týdny jo. 😀
@zuzzu11 u nás se má na víkend prý trochu ochladit a pršet. Ale je teprve úterý a ještě se to 10x změní. Co je u tebe nového?
@katuleb Ahoj Kači,mě volali 11 den a to byla sobota večer kolem 19.15,jenže já sto neslyšela a všimla jsem si toho až když jsem šla spát. Pak volali znovu v pondělí 13 týden. byla jsem připravená na to že budou volat až ten 3 týden,takže jsem to vůbec něčekala. Ale někomu volají opravdu až ten 3 týden. Zkus to nějka hodit za hlavu a nemyslet na to a věřit,že to dobře dopadne.

danaho
23. dub 2013

@kinos ty už asi nebudeš 2 v 1 ale 1+1 ne? 😵

katuleb
23. dub 2013

@danaho ahoj zlato,já vím však se snažím....ale moc mi to nejde to se přiznám... 😒

zuzzu11
23. dub 2013

@katuleb ja som z Bratislavy 🙂 .Kaci asi si este par dni pockas 🙂,
No mne volali az po troch tyzdnoch lebo lebo nam akurat do toho padli vianocne sviatky a novy rok. Vidis, a aj tak to bolo az tak zaciatkom ledna a opu bolo 13.12.
Cakam kym mi zavolaju za vysledky z kardia duuufam to bude uz tento tyzden tie vysledky 🙂 .

katuleb
23. dub 2013

@zuzzu11 tak to moc držím palečky at jsou výsledky v pořádku. A pokud budou tak kdy bude ketík??

danaho
23. dub 2013

@katuleb já vím jsou to nervy pořád. Však to tady všechny zvládneme 😉
@zuzzu11 také ti držím palce ať jsou výsledky v pořáku 😉

zuzzu11
23. dub 2013

@katuleb @danaho dakujem vam krasne dievcata 🙂 . Ste strasne zlate 😵 . Ja sa to uz aj bojim povedat ze ked bude vsetko ok tak v kvetnu by mal byt 😉 .@danaho Dani daj nam vediet ako v piatok 😉 to by bolo super keby si mala v sobotu aj ketik 🙂 . Si bola uz aj na ultrazvuku na sliznicu? A beries uz Utrogestan?

danaho
23. dub 2013

@zuzzu11 Dám vědět,akorát nevím jestli budu mít sebou pc,tak možná až v sobotu večer. Pojedeme totiž v sobotu rovnou na rodinou oslavu. Dohodly jsme se s koordinátorkou,že na UTZ tady nemusím a udělají mi ho až v pátek tam. Protože tam stejně jedeme na tu konzultaci tak jako tak. Takže to bude stačit. A Utrogestan zavádím ode dneška. Tak snad vše klapne. 🙂 Chápu,že už se to raději neodvažuješ vyslovit nahlas. Tak já to povím za tebe. V květnu máš KET,protože teď dopadne všechno dobře 😵 😵 😵 Věřím tomu. 😉

katuleb
23. dub 2013

@zuzzu11 jasné květen je náš...a já mám pak i narozeniny v květnu,takže nám to holky klapne....
@danaho bude takový předvoj že??

katuleb
23. dub 2013

Holky a jaká musí být sliznice ten 14-tý den aby to bylo podle nich ok??

zuzzu11
23. dub 2013

Babulky vy ste take zlate 🙂 . Ja nam to tak vsetkym strasne moc moc prajem, aby sme boli v kvetnu cervnu uz tehulky 🙂 . Co som citala tak by mala byt min 7 mm ale tak 9 ze je ideal. Inak aj vy mate predpisany utrogestan 2-0-2? Lebo napr.v Reprofite davaju 4-0-4.

katuleb
23. dub 2013

@zuzzu11 NO SNAD JI TAK NĚJAK MÍT BUDU ,ANO JÁ MÁM UTROGESTAN 2-0-2.
MYSLÍM ŽE TO BUDE DOBRÉ V KAŽDEN CARU TO MAJÍ JINAK,JÁ BRALA I 2-2-2.
JEN NEVÍM JAK TA SLIZNICE BUDE ,ALE UŽ JSEM SI KOUPILA ČERVENÉ VÍNKO-NAORDINOVALA JSEM SI SKLENKU DENNĚ-PRÝ TO POMÁHÁ... 😀
A KEDY MÁŠ DOSTAT MS?

danaho
23. dub 2013

@katuleb no nevím jestli já jsem ten správný předvoj. Spíš to tam lehce omrknu a uvidí se 🙂
@zuzzu11 jak píše Kačka,tady se bere Utrogestan 2-0-2. V minulém CAR jsem také brala 2-2-2

katuleb
23. dub 2013

@danaho předvoj bude v poho uvidíš
@zuzzu11 holky aspoň se pak muže podle potřeby zvednout dávkování....

zuzzu11
23. dub 2013

@katuleb tak to som kludnejsia ze to mame vsetky na rovnako naordinovsne ten utros 🙂 . Ja by som mala mat v nedelu ale ja to mavam nepravidelne tak asi o nieco neskor dostanem. Kaci to cervene vinko je fakt do re na sliznicu. Mne aj Vranova ked som bola na kontrole (myslela som si ze mam hyperstimulak ) povedala ze si mam dat cervene vinko. A inak ono je naozaj prospesne to mi radila aj jedna nasa znama dr. Ze kvalitne cervene je zdraviu prospesne 🙂 . Tak si budeme davat "povinne " sklenku 😉 .
@danaho Dani ano ty budes nas predvoj 🙂 .

katuleb
23. dub 2013

@zuzzu11 ok takže piju ode dneška vínko,snad ze mě nebude za chvíli notorik... 😀 😀 😲 ,moc se mi nechce do kontryhelu....bojím se že to rozhodí všechno..
Takže holky hurá nakoupit zásoby vína pijeme..... 😉 😉

katuleb
23. dub 2013

@zuzzu11 ok takže piju ode dneška vínko,snad ze mě nebude za chvíli notorik... 😀 😀 😲 ,moc se mi nechce do kontryhelu....bojím se že to rozhodí všechno..

zuzzu11
23. dub 2013

@katuleb nebooj nebude 😀 . Aj ja ho pijem vecer 😉 . Este som citala a aj jednej mojej znamej co chodi do Repro fitu, dr. Hovorila ze uz nie su dobre ziadne byliny pit po opu do vkladu. Tak radsej zostanme u toho vinka 🙂 .

katuleb
23. dub 2013

@zuzzu11 jo jo to se mi líbí zustaneme u vínka.... 😉 😅

danaho
23. dub 2013

@zuzzu11 @katuleb budu se teda snažit 😉 Holky já teda pila kontryhelový čaj. Poprvé v životě,tak snad mi to neudělá paseku. 😕

zuzzu11
23. dub 2013

@danaho Neboj neudela 😉 . Len ho asi radsej uz nepi. To vinko ti nijak neuskodi akorat to moze pomoct sliznici 😉 .

dadakin
24. dub 2013

Ahojky holky

@zuzzu11 mě taky v Reprofitě dávali vždy 4-0-4 utroše taky si myslím že je to moc a když jsem měla pozitivní testy vždy jsem začali špinit vysadila jsem ho a nešpinila jsem ale pak se to rozjelo.
@katuleb neboj zavolají jen dobrý zprávy 😉
@danaho na tebe myslím celej týden už se to blíží já si to moc nepřipouštím vypnula jsem na diskuze jdu 1x denně mrknout a nemyslím na nějaký IVF do prázdnin neřeším 😵 ted jsem chytla po těch ATB mykozu tak si připadám že snad budu jezdit po zábradlí dneska jsem si šla koupit do lékárny vaginální čípky doufám že bude brzy klid ani sexovat se nedá má absták takže bych ho mohla vyexpedovat s tím vzorkem ne???? Dneska to nadhodím.

jarmisek
24. dub 2013

@danaho To je spravny pristup, uvidis co a jak na te konzultaci, vis,jaky Texl je, urcite to lidsky vysvetli a udela Ti v tom jasno 😉

jarmisek
24. dub 2013

@zuzzu11
@katuleb
Holky, jdu do toho vinka s vama-jsem sice tehulka,ale prece deci denne je spis tak na vitaminy, ne ? 😵 😵