Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

trefulka
14. čer 2013

@jarmisek Diky ;) Taková snuska me urcite neceka. Doktorka videla na UTZ 6-8 folikulu. V pondeli to budeme vedet presne ;)

zuzzu11
14. čer 2013

@danaho Ahoj Dani 🙂 . no myslim ze uz dostaneme aj fotku, to sa ma aj manzel pytal ze ci mi daju fotku a aj ze neboj urcite 🙂 . Lebo on tu z transferu zo sona nosi v aute 🙂 .

zuzzu11
14. čer 2013

@rakoska Neboj podari sa to aj vam 🙂 . Verim ze v Heliose urobia pre vas vsetko aby ste mali svoje krasne miminko 🙂 . Daj nam urcite vediet co vam primar povedal, ako a kedy zacnete 🙂 .

zuzzu11
14. čer 2013

@engele Ty jo 😵 . To je naadherny pocet 😵 . Krasne cislo 🙂. tak na dalsi mesiac by mohol byt aj vklad 🙂 ?

jawuna
14. čer 2013

@engele hustýýý 😀 😎

jawuna
14. čer 2013

@zuzzu11 to je hezký 😵 to se už asi manžel nemůže dočkat, co? 😉

zuzzu11
14. čer 2013

@jawuna no ten je uplne hotovy 🙂 . On chcel ist so mnou aj na krv 😀 . A ja mu ze na co, zoberu mi krv a idem domov 🙂 . Tak na so o musi ist aj ked bude sediet v cakarne 🙂 . A maminko vy sa ako mate 🙂 ? V kolkatom tt uz si 🙂 ?

jawuna
14. čer 2013

@zuzzu11 V 15., strašně to letí...je to jak dnes, co jsem šla do Heliosu poprvé a za chvilku budu rodit...no tak za delší chvilku, ale letí to 😀

rakoska
15. čer 2013

@engele Tak co nového? sleduju aktuální dění a nic :D

jawuna
15. čer 2013

@engele Taky čekám, jak to dopadlo, určitě výborně 😉

jarmisek
15. čer 2013

@trefulka osum urcite staci,jestli budete mit stejnou uspesnost,budete i tak hooodne pocetna rodinka 😀

jarmisek
15. čer 2013

engeleee??? 😵

jarmisek
16. čer 2013

Teda hoky, tady chcip pes 🙂 Taky je u vas takovy dusno? 😝

jawuna
16. čer 2013

@jarmisek Jj, je vedro 🙂 a bude to asi horší...ale zas lepší než ty slejváky 😒
Doufám, že to Engele dopadlo dobře, když se neozývá....

engele
16. čer 2013

@rakoska
@jawuna
@zuzzu11

Holky byli jsme od pátku na Votvíráku a kompletně bez netu. V pátek správně vyhečovaly 4 embryja, na těch udělali PGD, z dalších v sobotu hečovali 3 ale už nešel odebrat vzorek, i tak je zamrazili, protože vypadali pěkně.
Dost mě překvapilo že z těch 16 se 5-tý den 9 přestalo vyvíjet. Když si uvědomím, že na Obilňáku mi zaváděli morulu starou 4 dny, tak ani nemohli vědět jestli to ještě další den zvládne.. blbci.

Takže z 20 vajíček máme zmraženo 7, z toho 4 čekají na výsledky PGD.
Příští měsíc by měl být KET.

danaho
17. čer 2013

Ahoj holky všechny vás zdravím 🙂
zvládněte tento týden pařáku bez újmy a nastávající maminky dávejte na sebe pozor 🙂
@engele gratuluju to je krásný počet. Určitě je mezi nimi ten pravý bojovníček 😵

rakoska
17. čer 2013

@engele Gratuluju k úrodičce, tolik embyjek, to je paráda 😉 Už jsem o tom PGD něco četla na stránkách Heliosu i v těch jejich diskuzích na stránkách, asi bysme to taky chtěli, kdyby to šlo. Kolik to stojí?
A kdy budete vědět výsledky?

engele
17. čer 2013

@rakoska pokud je nějaký trabl, tak to hradí pojišťovna. My to měli hrazené protože nám nevyšlo první IVF jinde a nepovedlo se rozmrazit ani jedno embryo.
Jinak PGD stojí 30.000,- a váže se jen na vajíčka oplodnění ICSI, takže to naskakuje ještě tak.
Výsledky budou za 3 týdny.

jarmisek
17. čer 2013

@engele Juuu,tak to je ale bozi!Je fakt, ze clovek kdyz si zpetne promitne pristup jinych,pripada si nekdy jak Alenka v risi divu...tak je ale fajn, ze mate 7 sanci!!!! Drzim vse co jde,at jsou vsichni prdosci zdravi 😵 😵 Mesic uz utece! 😵

jarmisek
17. čer 2013

@rakoska My jsme vedeli vysledky za 2 tydny asi, nekdo je vi treba za tri. A nektery holky psaly i ze je vedely hned,ale ty mely asi jinou metodu vysetreni. Jsou totiz dve metody, jedna z nich je dukladnejsi,ale zase trva dyl a transfer je az v dalsim mesici....kazdopadne pak je vetsi sance na mimi,tak proc si nepockat 😵 😵

engele
17. čer 2013

@jarmisek Je to tak to PGD se dělá buď jen na 5 genetických vad (daun, roštěp,...) anebo kompletně na vyšetření všech chormozomů a to trvá až ty 3 týdny.

jawuna
17. čer 2013

@engele Jj, my jsme to měli taky a výsledky byly asi tak za 10 dní. Jinak se přidávám ke gratulantům 😉

engele
17. čer 2013

@jawuna jé, tak to je kratší doba než jsem doufala 🙂 tak uvidíme, díky za gratulaci!!

qess
17. čer 2013

ahoj,já jsem výsledky PGD věděla za 5 dní 🙂

danielahe
17. čer 2013

@engele taaaak to je hustyyyyyy cislo 😀 a gratuluji 😵 😵 😵 😵 😵 my meli bojovniky 3 😅 ..............to mate zadelano na slusnou materskou skolku 😅

jawuna
17. čer 2013

@qess to ses asi rekordman ;)

qess
18. čer 2013

říkali,že to závisí na tom,kolik se jich sejde na vyšetření.
tak brzy jsem to opravdu nečekala .)

jawuna
18. čer 2013

@qess a jak to dopadlo? bylo tam to pravé embryjko? 😉

jarmisek
18. čer 2013

@danielahe
@engele Jj,engele bude az do duchodu na materske 😀

zuzzu11
19. čer 2013

Ahojte holky moje. No ja asi nemam dobre zpravy 😢 . Dnes som bola na sono a som uz 6tt plus par dni. Ja som uz cakala aj srdiecko ale doktor nevidel ani len plod v tom vaku ☹ . Ze je po zadu ze to vyzera na 4tt a nie na 6tt. Vak ma velkost 12mm ale plod nevidel. Tak na buduci tyzden v stredu idem zase na kontrolu.