• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

17. října 2017 
@zuzzu11 To nééé, určitě to bude dobré, třeba se prcek jen někde schoval a nešel vidět.
19. čer 2013 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@engele No dufam aj ja :unamused: . Som z toho smutna :cry: . uvidime o tyzden mozno je chudacik moj len trosku spomaleny :wink: .
19. čer 2013 v 10:47  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzzu11 určitě, budu držet palce a příště bude určitě i srdíčko!!
19. čer 2013 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzzu11 Zuzu mozna je jeste na drobecka brzy-uz jsem cetla i ze se srdicko objevilo az v 7 tydnu...myslim na Tebe, dopadne to dobre :dizzy_face: :dizzy_face:
19. čer 2013 ve 13:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarmisek Dakujem moja :wink: . O srdiecko by ani neslo teraz este, horsie je ze tam vo vaku nebol plod :frowning2: .
19. čer 2013 ve 14:08  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzzu11 ale to by se vak ani neutvořil kdyby tam nebyl plod ne?
19. čer 2013 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzzu11 ja doufam, ze to bude vporadku, prcek usel dalekou cestu :wink: a treba ma doktor horsi utz a priklanim se k engle, nejsem sice doktor, ale myslim si, ze by se vak neutvoril bez plodu :confused:
19. čer 2013 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielahe no ono sa utvori aj s plodom ale plod moze zaniknut potom :(. Vola sa to anembryomola :frowning2: .Aj my este dufame :wink: . Az buducu stredu budeme vediet :unamused: .
19. čer 2013 ve 21:00  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzzu11 Zuziii, doufám, že se mimčo jenom někde schovává a všechno bude v pořádku....myslím na tebe a držím palečky...
19. čer 2013 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzzu11 Držím palce, ať ve středu uslyšíš jen dobré zprávy.
19. čer 2013 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jawuna dakujem krasne @trefulka som rozmyslala vcera vecer ze pojdem za Texlom nech on ma pozrie a on sa k tomu vyjadri. Ved on to vie najlepsie. Ale baby aj tak neviem neviem :unamused: .
20. čer 2013 v 08:22  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trefulka a vy ako na utz :slight_smile: ? Kedy mas OPU?
20. čer 2013 v 08:23  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzzu11 Zuzi, moc na tebe myslím. Věřím,že to bude dobré. Držím ti moc palce. zajít za Texlem je dobrý nápad. :slight_smile:
20. čer 2013 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Dakujem Dani :slight_smile: . no ze dnes je tam od pol 12 do 18tej. tak ja by som doletela za nim aj dnes keby ma naahodou zobral, ale neviem ci to dnes nie je zbytocne. A dufam, ze zajtra by si nasiel aspon 5min na mna cas na sono :slight_smile: .
20. čer 2013 v 10:13  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzzu11 Tak tam zavolej a zeptej se. Ráno by ti to sono mohl udělat. :dizzy_face:
20. čer 2013 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzzu11 Taky bych šla za Texlem...určitě si udělá čas. Myslím na tebe a drobečka :dizzy_face:
20. čer 2013 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho @jawuna som volala rano ze ci tam dnes je. Ze od pol 12 bude, tak som skusila volat hned o pol a mi ho prepojili nastastie to zdvihol hned on :slight_smile: . A povedal mi ze moze byt prilepene este na stenu. A ze jasne ze ma prist ze robi sono rano zajtra on a ze mi ho urobi. Tak rano vyrazame a ideme za nim :wink: . Tak zajtra to budem vediet na isto :wink: .
20. čer 2013 v 17:45  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzzu11 Doufám, že bude mít šťastnou ruku...
20. čer 2013 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzzu11 Věřím,že v tom vedru je mimčo přilepené na stěnu jak říká Texl. Je to super přístup,že tě osobně zkontroluje. Držím moc palce ať to vše dobře dopadne :wink:
20. čer 2013 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@danaho dakujem krasne. Texl je strasne mily a ludsky :slight_smile: . Zajtra vam dam hned vediet holky moje :slight_smile: .
20. čer 2013 ve 20:03  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zuzzu11 Myslím na tebe moc!!! Určitě se ráno prcek odlepí :slight_smile:))
20. čer 2013 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzzu11 Taky myslím, že je super, že tě Texl zkontroluje ;) Hlavně se moc nenervuj :wink:

Na OPU jsem byla v pondělí, z 8 folikulů bylo 6 oocytů a všechny jsme nechali oplodnit pomocí ICSI. Dnes 4. kultivace máme 4 moruly a 2 pouze 5-buněčné. Tady radím, ať se zbytečně nestresuješ a sama mám každé ráno nervy v kýblu, než zavolají. Zítra by měl být ET.
21. čer 2013 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trefulka Držím palce k ETU :slight_smile:)
21. čer 2013 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@trefulka No ale to je pekny pocet pri kratkom protokole a embrijka pekne bojuju :slight_smile: . Tak zajtra je dolezity den :dizzy_face: . Velmi vam drzim palce aj pesti :slight_smile: .Budu to paradny bojovníci :slight_smile: . a teraz si v ktorom centre? a date vlozit jedno ci dve?
21. čer 2013 v 11:05  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak holky moje som naspat. Tak Texl mi robil ultrazvuk a povedal ze este nic nie je stratene, ze to zodpoveda 6tt a ze to embrio moze byt stale prilepene na stenu, ale videl tam nejaky stin :dizzy_face: . Aj my ho ukazoval :wink: . Povedal ze je to este skoro a ze mam prist na buduci tyzden. Tak v piatok pojdem opat k nemu. Dufam ze tam bude ze nepojde na dovolenku :wink: . A na buduci tyzden to uz bude rozhodnute :wink: .
21. čer 2013 v 11:07  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@zuzzu11 No super, to jsou dobré zprávy!!!
21. čer 2013 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzzu11 Tak super, že tě takhle uklidnil, teď je fakt důležité nestresovat :wink:

Nakonec jsem se vrátila do původního centra - Gennet v Pze, protože to bylo nejrychlejší a nejjednodušší řešení. Necháme si zavést jen jedno, je to naše 2.IVF a nechci přijít o příp. 4. hrazený pokus.
21. čer 2013 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trefulka No trosku ukludnil :wink: . Tak ti budem ja zajtra ja velmi drzat palce :dizzy_face: . a ides vlastne na et. a vies uz o ktorej bude?
21. čer 2013 ve 12:37  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzzu11 Bezva,věřím,že to bude všechno dobré :dizzy_face:
@trefulka super embryjka se drží a věřím že to ti 4 bojovníčci dají. ET bude zítra?
21. čer 2013 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trefulka
@zuzzu11 holky držím vám palce a vše co mám :wink:
mě ještě čeká UTZ prsou preventivně po těch všech stimulkách jdu dobrovolně a za 14dní výsledky cytologie po prevenčce a pak hurá do dalšího pokusu přesouvám to na září užiju si prázdnin s dětma :wink:
21. čer 2013 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek