• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

29. března 2017 
@rakoska Tak ať jsme dnes maximálně úspěšní :wink: tfuj tfuj... :dizzy_face:
25. črc 2013 v 05:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky, tak jen podávám aktuální info :slight_smile: už jsme doma, zvládli jsme to, vajíček bylo 6 a spermií možná i o trošku víc, ale byly tam!!!!! Máme hroznou radost, ale jsme strašně unavení, tak jdeme spát :slight_smile: Dík, že jste na nás myslely, snad to bude pokračovat úspěšně i dál...
25. črc 2013 ve 13:00  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@rakoska tak at radostne pokracujete dal :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. črc 2013 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. črc 2013 v 17:44  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rakoska no paráda,jen tak dál. :sweat_smile:
25. črc 2013 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielahe jéééé nová fotka, sluší ti to :sweat_smile:
25. črc 2013 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rakoska Gratuluju k vajuskum i spermijkam a drzim pesti i dal! :dizzy_face: :dizzy_face:
25. črc 2013 ve 20:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielahe jj,jak říká danaho skusi Ti to :dizzy_face: :dizzy_face:
25. črc 2013 ve 20:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rakoska Vidíš, to jsou skvělé zprávy :slight_smile: !! Moc moc držím palce dál!! Teď už budou jen samé dobré zprávy :wink: A kdy máš volat, kolik se jich oplodnilo? Už zítra?
25. črc 2013 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska mám volat v 10, ale asi to nevydržím :slight_smile:
26. črc 2013 v 07:45  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak máme 5 ze 6 vajíček oplozených, já mám takovou radost.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. črc 2013 v 11:28  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@rakoska Gratulujem :slight_smile: . Len tak dalej nech sa embrijka krasne drzia :slight_smile:
26. črc 2013 ve 12:17  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rakoska hurá, to je krásný. Jen tak dál.
26. črc 2013 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho dekuji :wink:
@rakoska jen tak dal :wink:
@jarmisek dekuji :wink:
26. črc 2013 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rakoska Máme radost s tebou :dizzy_face: nejkritičtější okamžik máte snad za sebou a teď už to půjde hladce, držím moc palečky :wink:
26. črc 2013 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rakoska Super, super :slight_smile: !! Nadále držíme palečky! Budou to určitě moc šikovná embryjka :wink:
26. črc 2013 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rakoska Paráda!Jsou to šikulkové!Tak ať to jde i nadále jako po málse :dizzy_face:
26. črc 2013 ve 22:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. črc 2013 v 09:10  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@rakoska Dneska budeš volat 3. den? Držím palce :wink:
28. črc 2013 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rakoska Tak ja jsem cela napnita, myslim na prcky,at se jim dobre dari a at jsou dobre zpravicky :dizzy_face: :dizzy_face:
28. črc 2013 v 09:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarmisek @jawuna Ahoj holky, byli jsme celý den venku, doma by jsme se asi uvařili, tak jsem se dostala k počítači až teď ...je to pořád dobrý, dneska 4 z těch 5 vajíček správný a jedno má 6 buněk, ale to prý může být ještě dobrý. Teď prý ale dojde na tu největší selekci, tak doufám, že nám aspoň jedno zbyde...
28. črc 2013 v 18:44  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rakoska PARÁDA!!! jen tak dál!!!!
28. črc 2013 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rakoska Další skvělé zprávy, jiné jsem ani nečekala :sunglasses: Tfuj tfuj, ať je to i nadále tak dobré!! Jinak já zítra kontrolní UTZ před KET, tak snad bude hezká sliznice. Zítra budu 14 den cyklu, tak KET se ideálně dělá 19 den, to vychází na sobotu, tak uvidíme, už se moc těším :wink:
28. črc 2013 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rakoska Ahoj, to jsou super zpravy!! Vidis jak mas sikovny vajuska! :dizzy_face: :dizzy_face:
29. črc 2013 v 08:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den,
jmenuji se Klára Tomešová a studuji v Praze porodní asistenci. Tento rok mě čekají státní zkoušky a také psaní bakalářské práce. Jako téma mám vývoj asistované reprodukce. Proto bych se chtěla obrátit na Vás a poprosit o pomoc s vyplněním dotazníku. Je jedno, kdy jste podstoupily IVF. Dotazník ještě nemám úplně připravený, ale byla bych ráda, kdyby se některé z Vás ozvaly a můj mail a dohodli se na případné spolupráci. Děkuji předem za pomoc Klara.Tomesova@seznam.cz
29. črc 2013 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme se dneska vrátila po 2 dnech z Brna. Byla jsme dneska v Heliosu na odběrech imunologie a domů jsme si dovezla plnou tašku Menopuru a Dipherelinu a stříkaček. Pokud to dobře dopadne tak za měsíc další pokus. :slight_smile:

@rakoska supéééééér. Mám radost. :dizzy_face: Dál budeš volat ve středu?
29. črc 2013 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@danaho Jéé, tak to sis tady užila teplíčko, co? Byli jste na tom koupáku?
29. črc 2013 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rakoska Zítra na tebe a hlavně na ty tvoje broučínky budu myslet, ať se z nich vyklubou krásně macaté blastocysty :wink:
29. črc 2013 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rakoska Zítra opět mačkáme palce :slight_smile: :wink:!!!!
@danaho Tak ať výsledky dopadnou dobře :slight_smile: !

Já jsem dnes měla UTZ kontrolu před KET, byl tam dr. Fischer. Sliznice hezky narostlá, KET bude v sobotu. Ještě mě píchli Pregnyl, měla jsem jednak dominantní folikul a jednak, žeprý to pozitivně ovlivňuje sliznici před KET.... Nevíte za jak dlouho dojde k ovulaci po píchnutí Pregnylu? Snad ví, co dělají. Jinak jsem si zamluvila rozmrazit chlapečka, ale je to úplně jedno, budu ráda, když se mě podaří otěhotnět s jedním z našich tří embryjek :wink:
29. črc 2013 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@danissa Ahoj,to je bezva,takze KETik vypada slibne :dizzy_face: :dizzy_face: Urcite vedi co delaji,ja uz vlastne ani nevim, jestli jsem mela pregnyl nebo ne,ale at to bylo jakkoliv, udelali to dobre :wink:
30. črc 2013 v 07:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek