Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

jarmisek
30. črc 2013

@danaho Bezva! Tak si peke uzij zbytek leta at pak muzes jit se vsi nastradanou energii a dobrou naladou do toho 😵 😵Drzim, at jsou vysledky v poradku!

jarmisek
30. črc 2013

@rakoska Tak myslim na tebe 😵 😵

danaho
30. črc 2013

@danissa děkuju. Tobě moc držím palce ať to pěkně klapne. 😉

danaho
30. črc 2013

@jarmisek děkuju.No kéž by už to konečně vyšlo. 🙂

danaho
30. črc 2013

@rakoska držíííím moc palce 😵

rakoska
30. črc 2013

Holkyyyyy, ahooooj 😀 Tak si představte, že už máme dneska jedno embryjko na vyšetření a zítra by možná mohly být ještě další!!!! Já mám tak strašnou radost, hrozně mě to dojalo, úplně mi vyhrkly slzy... hrozně jsem se bála, ale zatím to prý vypadá moc hezky 😵

danissa
30. črc 2013

@rakoska Hurá, hurá , já ti říkala, že to určitě budou silní bojovníčci 😎 😵 !! Uvidíš, že to bude dobré! Jsem s tebou moc ráda, úplně si dokážu představit, co prožíváš 😉
@jarmisek Jasný, já jim věřím 😉 Dívám se, že už to máš za pár, to už strašně rychle uteče a budeš mít prcka v náručí. Co čekáte?

jarmisek
30. črc 2013

@danissa Bude to kluk jak buk 🙂 😵 😵

jarmisek
30. črc 2013

@rakoska Gratuluju,to je super!Tak ted jeste drzim pesti tomu bojovnickovi,at pekne naroste 😵 😵

jawuna
30. črc 2013

@rakoska To je bombááááááááááááááááááá!!!!! 😉 Gratuluju!!!!

jawuna
30. črc 2013

@danissa No bezva, peřinka načechraná 😉 Ovulace je asi po nějakých 36 hodinách od Pregnylu, ne? Měli to v nějakých papírech...ale mně taky píchali v malé dávce Pregnyl před KETem, že to je jako prý pro nějakou podporu, když už tam folík je, tak se ho využije a když není, tak neva

danaho
30. črc 2013

@rakoska supééééér mám velikou radost s tebou. A věřím,že další bojovníček se zítra přidá 😵 😵 😵

danissa
30. črc 2013

@jarmisek Jééé, kluk, tak hlavně, ať je zdravý jako řípa 🙂 ! Klučíka bysme taky chtěli, no uvidíme, jak je ten náš zamraženej bobek silnej....
@jawuna Tak my to ještě jistíme domácím snažením 😉 , ať se ten Pregnyl využije, aspoň pro ten pocit, že jsme nic nenechali náhodě 😀 Ikdyž šance je malá, ale co 😎 Snad mi ale už nebude zkreslovat testování po KET, nerada bych viděla čárku a potom se se smutkem dívala, jak mizí

jawuna
30. črc 2013

@danissa Jenom abyste se pak nedivili, až se vám narodí holčička 😀 😀 😀

danissa
30. črc 2013

@jawuna To manžela samozřejmě taky napadlo,to by teda bylo něco, ale myslím, že neeee 😀 😀

jawuna
30. črc 2013

@danissa No možný je všechno ;) co by ne...

danissa
30. črc 2013

@jawuna Já vím, tak to bych teda koukala jako puk 😀 A ty jsi taky těhu po KETu, že, jestli se teda nepletu...?

rakoska
31. črc 2013

Dneska jsem po dlouhé době spala jak mimino, když už jsem věděla, že to dopadlo dobře 🙂 No a dneska ráno volám do laboratoře a představte si, že jsou ještě 2!!!! Takže celkem 3 embryjka k vyšetření, juchůůůůůůůůů 😀
Díky moc všem, že jste na mě myslely, holky, byly to nervy a ještě budou, já vím, ale zvládala jsem to daleko líp než kdybych na to byla sama 😵

danissa
31. črc 2013

@rakoska Pustím si PC, najedu na Koníka a hned taková skvělá zpráva 🙂 !! Nádhera, nakonec budete mít třeba ještě na zamražení 😉 Gratuluji! Je skvělé, že ti tato diskuze pomáhá, tak to má být, od toho tu všechny jsme - načerpat informace a získat psychickou podporu 😉 A kdy je tedy budou vyšetřovat, už dnes? Nebo ti je budou posílat na vyšetření někam jinam (teď přesně nevím, kam embryjka posílají, mě je vyšetřovali přímo v Heliosu) a pak půjdeš na KET v dalším cyklu?

rakoska
31. črc 2013

Díky 😵 jedno je zamražený ze včerejška a dvě mrazili dnes. vyšetřovat je budou v Heliosu a výsledky by měly být tak do 2-3 týdnů a příští měsíc jdu na KET...pokud teda budě nějaký dobrý...

jawuna
31. črc 2013

@rakoska Tak to jste byli velmi úspěšní, moc gratuluju, no vidíš to, ani to nebolelo a máte to za sebou ;)

jarmisek
31. črc 2013

@rakoska Pridavam se ke gratulantum-tri kousky, to je paradni výsledek. Tak hlavne at Ti ty dva tydny rychle utečou a at jsou prcci zdraviii!!! 😵 😵

danaho
31. črc 2013

@rakoska juchůůů to dopadlo skvěle. Tak teď držíme palce na další etapu. Ať jsou tam zdraví bojovníčci. 😉

danissa
31. črc 2013

@rakoska Aha, tak to máš trošku jiný postup, než já. Mě je vyšetřili myslím pátý den a šestý den hned zavedli, ale to ty máš nějké lepší vyšetření, jinou metodu. Vyčetla jsem tu, že už to dělají trochu jinak. Každopádně je to naprosto skvělý výsledek, z 6 vajíček 3 embrya na vyšetření, vlastně 50% úspěšnost. To já měla z 27 embryií pouze 7 k vyšetření, měla jsem velký úbytek. Když je míň vajíček,jsou zkrátka většinou kvalitnější, ty jsi toho zářným příkladem 🙂 😵

jarmisek
1. srp 2013

@danissa Tyjo stejně 7 embryjek na vyšetření je super výsledek 😵 😵 A kdy budou výsledky?

rakoska
2. srp 2013

Cau holky, tak jsme se doma domluvili, ze si dame oraz a pojedeme na par dni nekam na dovcu, at se pekne vyrelaxuju pred transferem. Asi se nedostanu k netu, ale na vsechny na vas myslim 😵 mejte se, papa

danissa
2. srp 2013

@jarmisek Výsledky už byly v říjnu 2010, kdy jsem IVF podstoupila 😉 Ale z těch 7 pouze jedno úplně OK (a to mi teď spinká v postýlce, minulý týden Sofi oslavila 2 roky 🙂 ) a pak tři měly nějakou mozaiku, ale prý to má většina lidí, ale už jakoby "něco" našli, tady ty tři tedy máme zamražené. A zítra jdu na KET 🙂 , nechám si zavést chlapečka, tak mi drž palce 😉. A další tři měly genetické vady.
@rakoska Užij si oraz, psychicky si oddychni a pak budeš plná pozitivní energie na KET 😵 😵

jarmisek
3. srp 2013

@danissa Jee,tak tedy dnes byl ketík!Moc držím pěsti!!! 😵 😵 😵

jarmisek
3. srp 2013

@rakoska Uzij si to! Dovca před KETikem je to nejlepší, co pro sebe i prcka můžeš udělat 😵 😵

danissa
3. srp 2013

@jarmisek Moc díky za držení pěstí, snad to pomohlo 🙂 Embryjko chlapečka už mám u sebe, po rozmražení embryjko hned začalo pokračovat v hatchování, embryoložka říkala, že to vypadá velice nadějně. Samozřejmě všechny tady víme, že už teď je to o štěstí a o tom, jak příroda rozhodne. Každopádně se moc těším na testování, nevím, jak dlouho vydržím 😀 😀