• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

29. května 2017 
@danissa Já mám vždycky strašnou radost, když se to někomu dalšímu podaří....fakt holky, je to super, že tu jste všechny :wink: Držím moc palce, ať čárečka sílí a embryjko roste :wink:
14. srp 2013 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Byla jsem teď pár dní bez počítače, nevíte, jak dopadla rakoska? Nenašla jsem žádné nové info...
14. srp 2013 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzzu11 Díky moc, na další testík se chystám v pátek
@jawuna Taky děkuji, snad bude sílít, uvidíme. Jinak rakoska se tady neukazala, co jsem pochopila, tak měla být někde na dovči. Snad se brzy ukáže
14. srp 2013 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky moje :slight_smile: už jsem doma, super relax, už jsem to potřebovala :slight_smile: Včera mi volala genetička výsledky těch našich embryjek a máme jedno zdravý a bude transfírek :stuck_out_tongue_closed_eyes: Honilo se mi hlavou kde co, ale věřím, že to je to naše pravé embryječko a bude z něho krásné miminečko, prostě BUDE!!! :sunglasses:
Jak jste se všechny měly? Jen co bude trošku čas, tak vás dočtu...
14. srp 2013 ve 20:12  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@rakoska Nazdáááár, už jsem se po tobě sháněla :slight_smile: Tak to je super zpráva, gratuluju :dizzy_face: Přesně si vybavuju jaký jsem měla strach, a pak radost, když mi řekli výsledky :wink:
14. srp 2013 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rakoska Naprostá nádhera :slight_smile: !!!! Věř a uvidíš, že to dobře dopadne. Nám jedno zdravé embryjko dnes už dvouleté spí v postýlce :slight_smile: První pokus v Heliosu, jedno zdravé embryjko po PGD a hned úspěch, věřím, že i vy budete tak úspěšní :dizzy_face: :dizzy_face:
Takže teď čekáš na MS a potom hned KETík, že?
14. srp 2013 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@rakoska ahoj,to jsou bezva zpravy,moc gratuluju!A kdy Te ceka transfer? :dizzy_face:
15. srp 2013 v 08:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadakin moc pekny domecek!
15. srp 2013 v 08:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rakoska ahooooj vítej zpět. jaká byla dovča a kde jste vlastně byli? Gratuluji ke zdravému embryjku. Kolik ti jich šlo na to vyšetření. Promiň už si to nepamatuju.
@jawuna tak ti na rakosku nemusím odpovídat,že je na dovče :grinning:
15. srp 2013 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rakoska super zpráva echt bojovníček :wink:
15. srp 2013 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dík, holky moc, měli jsme 3 na vyšetření, ale prošlo jen jedno, ale to je to naše pravé :wink: to je tutovka, tak snad si to bude myslet taky :grinning: Příští týden jdu na kontrolu před transferem a ten by měl být někdy na konci měsíce
15. srp 2013 v 18:38  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@rakoska To víš, že bude to pravé, jedno stačí, vím o čem mluvím :wink: Držím palce moc!!!
15. srp 2013 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rakoska Už to uteče jako voda a budeš mít bobka u sebe :dizzy_face: :dizzy_face:
15. srp 2013 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky děvčata,všechny Vás moc moc zdravím,koukám plno nových tváří.Všem Vám moc držím palce....
Měla bych dotaz...byl jste někdo jako samoplátce v Heliosu a kolik Vás to vyšlo?? Děkuji
15. srp 2013 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katuleb Ahojky Kátulko,mám se ti zeptat v úterý???
15. srp 2013 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadakin čauky no to bys byla moc hodná kdyby jsi se zeptala na cenu celého ivf jako samoplátci....děkuji
15. srp 2013 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katuleb Jdete do toho? No podle mě to bude jak když si vezmeš ceník a připočítáš těch 26 tis., co ti platí pojišťovna, ne? +asi léky
15. srp 2013 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jawuna ahojky,no asi do toho pujdem...taky si myslím že asi tak nějak to bude ...léky+icsi+prodl.kulitvace atd....jen neodhadnu cenu za léky....možná bych něco sehnala sama.... :wink:
15. srp 2013 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katuleb zeptám popřípadě i na tu druhou variantu :wink:
15. srp 2013 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jawuna jen to asi budem mít bez pgd-to už nedáme no..... :unamused:
15. srp 2013 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadakin ok děkuji a dej vědět ,jsi hodná...
15. srp 2013 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katuleb Tj, když to neplatí pojišťovna, tak je to pecka :( ale v našem případě si to bez toho ani nedovedu představit...
15. srp 2013 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katuleb minimálku ani radši nezkoušej vyhozený peníze jsem toho důkazem.
15. srp 2013 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jawuna tak my měli spermio po stránce DNA dobrý tak doufám,že to pujde i bez... :confounded: no v :confounded: vlastně musí no... :slight_smile:
15. srp 2013 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadakin neboj o tom vážně neuvažujeme.... :wink: :wink:
15. srp 2013 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katuleb já si jdu pro vysledky DNA v úterý příští týden očekávám mrchu tak snad bych mohla jít hned do pokusu č. 5 :fearful:
15. srp 2013 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadakin držím palce.... :wink:
15. srp 2013 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katuleb díky moc opravdu poslední pokus,další už néé je to bud anebo třeba by byli nějací embrouši na KETY :grinning: můžu to zkoušet do důchodu :grinning:
15. srp 2013 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dadakin Bude to buď! :wink:
15. srp 2013 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak my asi zajedem na konzultaci a nasadíme kůru na spermie pro manžu a to je 2-3 měsíce a pak na to vlítneme....uvidím co nám doporučí Texl...
15. srp 2013 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek